Mai-Otome 0: S.ifr

舞-乙HiME 0 ~S.ifr~

My-Otome 0~S.ifr~

Animovaný / Akční / Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 2008, 3x29 min

Toto OVA na rozdiel od Mai-Otome Zwei má zmysel vidieť. Dej predchádza seriálu a pridáva pár užitočných kamienkov do mozaiky. A tuším zasa aj nejaký fanservis ;-).(25.1.2014)

Je to zábavné, dobrodružné a soudržné, ovšem pramálo originální. Svět a jeho zákonitosti již známe z předchozích Mai-Otome a zápletku z desítek ba stovek dobrodružných děl. Ne, nemyslím si, že přetahovačka o dívčinu jež je zároveň zdrojem moci patří mezi novoty. A tak radost do duše divákovy vnáší především krásné ženy v otome kostýmcích (samozřejmě přiléhavých a zdůrazňujících intimní partie), jejich souboje a povinná tuna propojujících odkazů na Mai-Hime.(24.2.2009)

"Zaděláno" na najlepšie OVA v histórii....hodnotené po prvej časti. 10/10(1.3.2008)

Nebylo to tak špatné! Vůbec ne. Kdyby z toho bylo 26 dílů, tak budu možná skákat jak Marius :) Nicméně i tak parádní děj a doplnění Mai-Otome.(19.1.2010)

Pokus narvat životy předků hrdinek Mai-Otome do třídílného OVA? Po prvních dvou dílech se bojím, že si autoři vzali příliš velké sousto... příběh, který si říká o další seriál, se do tří dílů vleze jen za cenu násilného urychlení a osekání, což nikdy nedělá dobrotu. Uvidíme po posledním díle, Sifr ještě může překvapit.(13.9.2008)