Útok na ponorku

Crash Dive

Útok na ponorku

Akční / Thriller / Drama

USA, 1997, 87 min

Co také nového vymyslet ? Všechno už bylo řečeno v jiných "ponorkových filmech". Ale divat se na to dá. Protože tam není mnoho moudrých dialogů, tak to nemusíte tak pozorně sledovat. Protože akční scény, střílení, rvačky a zabíjení už znáte nazpaměť. Přesto všechno je to ale dobrý průměr asi zásluhou MICHAELA DUDIKOFFA.(26.7.2011)

Průměrný televizní snímek od režiséra sračiček. Od Stevense jsem viděl o něco horší filmy, takže jsem byl poměrně i překvapen. A naopak od pokračování(pravda to jen Češi si z toho udělaly pokračování ty dva filmy ač si jsou podobné nejsou prakticky ničím vázané, stejně tak jako film Rogue a Black water), nicméně od zmíněného pokračování od kterýho jsem čekal pro změnu víc jsem dostal méně. Od tohohle filmu jsem čekal podprůměrné béčko s Dudikoffem které se bude táhnout stejně jako jeho režisérův Smrtící boj. Opak je ale pravdou ten film je poměrně zábavnej a rychle uteče, jen se od něj nesmí čekat zázraky.(co taky od Dudikoffa čekat, že?) Největší výtku mám ale asi ke kameře která(jak je to u ponorkářských béček zvykem viz. naprosto příšerný Stinger) ta kamera prostě nestíhala a plno akcí není pořádně vidět. A největší plus dávám prostě zábavě. Já se prostě dokonale bavil.(13.2.2011)

• DejnaDee

Akční filmy mám celkem ráda. Tento mě však nenadchl, pravda je, že ani neurazil, ale opravdu nijak zvlášť neoslovil. Film byl takový zvláštně poskládaný, fadní, místy hluchý a hlavně silně po americku uvědomělý - "tati oni Tvou pomoc potřebují, nemůžeš říci ne!" Při tomhle jsem šla do kolen, toto prohlásí osmiletý kluk, který právě přišel o matku?! No to mě podrž, to mi hlava nebere. V tomto filmu jsem byla zvědavá hlavně na M. Dudikoffa, ale je zřejmé, že jeho hvězdná sláva je ta tam.(26.9.2014)

Co se akcnich becek z ponorek tyce je toto predloha vsech predloh nic extra vyjimecneho ale filmy co prisli potom uz jeli v linii tohoto celkove shrnuto jeste prumernej akcnak z doby kdy se Dudikator uz postupne propadal do mocalu ale tady sou aspon puvodni zabery pobavi to svou stupiditou a ja se osobne nejvic zasmal zde prezentovanemu typickemu emerickemu ignoranstvi kdy nevedi amici aspon teda ti co tvori takovyto zetka o evrope vubec nic proste mne rozsekalo cituji Gunter Newton slovan narozen v dubrovniku to je teda fakt slovansky jmeno jak hovado! co k tomu dodati? bavte se jak muzete ja Dudikoffa zrovna dvakrat nemusim ale tady by mi jeste nevadil zkratka kousek co neurazi ani nenadchne(10.12.2011)

Byť se příběh odehrává na ponorce, námět a mnoho scén je převzato ze snímku ´Přepadení v Pacifiku´. Obyčejný akční videofilm je natočen dle daných standardů a za malý peníz se snahou o co nejlepší výpravu. Jednoduchou takřka komiksovou zábavu na motivy známé smrtonosné pasti nelze upřít akčnost, švih a krapet i toho napětí. Chybí tomu však plynulost a přirozený vývoj, ale to je u takových snímků zcela běžný jev. Peckou toto tedy nikdy být nemohlo, ale k nejhoršímu to také nespadá. Jen u toho nepřemýšlet.(26.3.2016)