Reklama

Reklama

Expert amerického námořnictva Zach Silver přichází na palubu nejnovější ruské vojenské ponorky Odyssea, která vyplouvá na pravidelné cvičení do Indického oceánu. Celá akce se zdramatizuje, když ponorku obklíčí skupina teroristů, zadrží ji a předají irácké vládě. Zděšení však zavládne, když se na palubě ponorky najde prototyp smrtící nukleární zbraně, která může v průběhu krátké chvíle zničit celou planetu. Podaří se Zachovi v této bezvýchodné situace najít řešení a zachránit Zemi před hrozící katastrofou? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Průměrný televizní snímek od režiséra sračiček. Od Stevense jsem viděl o něco horší filmy, takže jsem byl poměrně i překvapen. A naopak od pokračování(pravda to jen Češi si z toho udělaly pokračování ty dva filmy ač si jsou podobné nejsou prakticky ničím vázané, stejně tak jako film Rogue a Black water), nicméně od zmíněného pokračování od kterýho jsem čekal pro změnu víc jsem dostal méně. Od tohohle filmu jsem čekal podprůměrné béčko s Dudikoffem které se bude táhnout stejně jako jeho režisérův Smrtící boj. Opak je ale pravdou ten film je poměrně zábavnej a rychle uteče, jen se od něj nesmí čekat zázraky.(co taky od Dudikoffa čekat, že?) Největší výtku mám ale asi ke kameře která(jak je to u ponorkářských béček zvykem viz. naprosto příšerný Stinger) ta kamera prostě nestíhala a plno akcí není pořádně vidět. A největší plus dávám prostě zábavě. Já se prostě dokonale bavil. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Takovýhle scénáře jsem vymejšlel, když jsem si jako děcko hrál s hračkama. Dudikoff nám v tomhle filmu ukáže, jak se dá krásně vytáhnout kulka z těla vývrtkou, aníž by to nějak sebevíc bolelo. Stačí flaška vodky bez brzdy po ruce a hnusná žena s náběhem na plastiku po boku. Protivníci vyvražděj nelítostně celou posádku, ale když maj šanci sejmou Dudikoffa, tak ho radši jen uspí...a zrovna jeho. Ten chlápek má fakt štěstí. ()

Reklama

AGAMENON 

všechny recenze uživatele

Ti bídní teroristé, oni si opravdu nedají pokoj, pořád musí vystrkovat růžky a dělat neplechy, hlavně se z nějakého podivného důvodu, neustále zaměřují na největší demokracii světa, a tentokráte si pro své zlotřilé plány vybrali atomovou ponorku, ale naštěstí je po ruce betelný amerikanský geroj, jenž té pakáži rozhodí sandál. Útok na ponorku je generický béčkový akčňák, s jednou hvězdou, opět béčkovou, v hlavní roli, které sekundují povědomé tváře, jejichž jména, ani to kde jsme je zahlédli, si většinou nevybavíme. Rozpočet, v rámci kategorie, není nejhorší, byť většina trikových scén je vystřižena z jiných filmů, akce je dostatek (samozřejmě, nevyčerpatelné zásobníky nemohou chybět), herecky to samozřejmě za moc nestojí, scénář je podle osvědčené šablony, takže nás nepřekvapí absolutně nic (i zrádce odhadneme hned po první minutě), hudba je adekvátní (Eric a David Wurstovi nejsou nejhorší skladatelé) a brněnský dabing uspokojivý. Pokud divák neřeší logickou a technickou stránku, nevidím důvod, proč by se neměl bavit, já si film užil. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Co se akcnich becek z ponorek tyce je toto predloha vsech predloh nic extra vyjimecneho ale filmy co prisli potom uz jeli v linii tohoto celkove shrnuto jeste prumernej akcnak z doby kdy se Dudikator uz postupne propadal do mocalu ale tady sou aspon puvodni zabery pobavi to svou stupiditou a ja se osobne nejvic zasmal zde prezentovanemu typickemu emerickemu ignoranstvi kdy nevedi amici aspon teda ti co tvori takovyto zetka o evrope vubec nic proste mne rozsekalo cituji Gunter Newton slovan narozen v dubrovniku to je teda fakt slovansky jmeno jak hovado! co k tomu dodati? bavte se jak muzete ja Dudikoffa zrovna dvakrat nemusim ale tady by mi jeste nevadil zkratka kousek co neurazi ani nenadchne ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Z oficiálního textu distributora to vypadá na napínavou akční pecku s tíživou atmosférou. Jenomže distributor popisoval úplně jinej film. Nesedí totiž jméno hlavního hrdiny, nesedí děj, nesedí vůbec nic a hlavně tu bezvýchodnou situaci těžce odlehčuje sám hlavní hrdina v podání Dudikoffa, protože jakmile vejde do záběru ta jeho nasysleno-nagelovaná držka, je o zábavu postaráno. Ultrahloupé, ultralaciné, bez emocí, atmosféry, herců, ale vyplatí se na film mrknout kvůli třem věcem: 1/ sympatická fešanda Catherina Bell... 2/ Dudikoffův super kontrachvat proti útoku nožem... 3/ ustřelení věžičky na Empire State Building... Hovadina. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama