Reklama

Reklama

Úder svobody

Obsahy(1)

Organizace spojených národů ustanovila čtyřčlennou mezinárodní speciální jednotku s výmluvným názvem Úder svobody, která je nasazována na nejtěžší mise. Své schopnosti její členové prověří během akce v Sýrii, kde mají zneškodnit radarové zařízení blokující cizí elektronické navádění. Po splnění mise jsou členové jednotky pozváni jako čestní hosté na palubu americké letadlové lodi, kde má být podepsána dohoda slibující mír v daném regionu. Přítomen je i syrský prezident, ale během ceremonie se stane obětí útoku, který zosnoval mocí posedlý syrský plukovník, jenž následně se svými muži zabere raketovou základnu Spojených národů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (22)

mzss1 

všechny recenze uživatele

Opět jeden z vojenských filmů, které je neuvěřitelné množství. Stejná hudba, stejně či podobně natočené scény. Příběh jednoduchý, akčních scén je tu dost, chvílema film trochu nudí. Dudikoff se tu předvede docela dost. I nějaký souboj se tu najde, hudba ucházející. Škoda, že tento film + jeho podobné filmy nemají větší rozpočet a nápady. Hodnotím na 50% = *** ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Tento komentář píši s hodně velkým časovým odstupem, Úder svobody jsem viděl před několika lety a musím se přiznat, že si z něj téměř nic nepamatuji...snad jedinou scénu, kdy Michael jde po schodech s puškou v ruce na střechu nějakého domu (takový ten typický z východního světa), má oblečenou jakousi bílou nebo šedou košili...je to skutečně jen útržkovité...líbí se mi ten samotný název, který slibuje dobrou podívanou, která se bohužel nekoná... ()

Reklama

SeBig 

všechny recenze uživatele

Nudná stíhačko-lodní podívaná s Dudikoffem, který se musí zbavit teroristů. Akci hledáte ve filmu jak pšouk ve výřivce, nudný kecy, žádný hlášky a poslední fight byl mín akční než Zeman co upad ze schodů. Proč vlastně dvě hvězdy? Nebylo to nejhorší, dalo se na to ješte koukat a film mě zase tak neštval jako některý nudný "akční" odpady. ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Prečo silou mocou parazitovať a vytĺkať zisk tam kde sa ešte nevyčerpalo všetko a nebyť originálny? Peniaze, to je odpoveď. Niekedy však ani to nepríde, keď je to scestný film, amatérsky film, či film zo pseudohrdinami. Režisérovi tohto preamerikanistického filmu by som poradil sa spamätať, pokiaľ sa tak už nestalo. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Slušný akční snímek s Michaelem Dudokoffem v hl.roli. Nebýt však trapných efektů, když sestřelovali nepřátelské letadla dalo by se to hodnotit daleko víš, bohužel. Kolikrát se někomu může zdát o vykrádání jiných snímků, ale takto to zase neberu, je to prostě další film s letadly a záchranou rukojmích, kde je americká armáda a prezident nejlepší. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Režisér Allan A. Goldstein opustil tesne pred natáčaním tento projekt a jeho miesto zaujal Jerry P. Jacobs. Jeho meno však aj tak ostalo na oficiálnych plagátoch a obale DVD, kde sa uvádzal ako režisér, scenárista a koproducent. (beso74)

Reklama

Reklama