Falešná pravda

• Kanada In Her Defense (více)
všechny plakáty
Drama / Thriller / Romantický
Kanada, 1999, 94 min

Právnik musí obhajovať svoju milenku obvinenú z vraždy manžela.  Michael Dudikoff ako úspešný advokát Andrew sa zoznámi s Marlee Matlinovou ako manželkou bohatého podnikateľa Jane. Okamžitá vzájomná príťažlivosť prerastie do vášnivého, ale utajeného vzťahu. Keď manžel ich pomer odhalí, dochádza k obrovskej hádke, zaznie výstrel a manžel padá mŕtvy k zemi. Andrew stojí ako skamenený s vražednou zbraňou v ruke. Z vraždy však polícia obviní Jane. Pri pátraní po podrobnostiach sa však objavia prekvapivé a dych vyrážajúce skutočnosti, rozmotáva sa sieť lží, intríg a prichádza na šokujúce odhalenie... (oficiální text distributora)

castor

Michael Dudikoff je a byla vždycky zajímavá postava zaoceánského filmu. Jedna z hvězd béčkové společnosti Cannon, jedněmi nenáviděná, druhými zbožňovaná, nenatočila sedm let žádný snímek. Netradičně se objevil v „erotickém“ dramatu bez zajímavějších míst. Místy dosti kostrbatý děj nás zavádí do úsměvného advokátního prostředí, ve kterém se jeden ctižádostivec zamotá do podivných pletek. ()

Wacoslav1 odpad!

Tentokrat pravnicky Michal Dudlakov... proc chce proboha hrat kdyz na to nema to mi nekdo vysvetlete tenhle bejvalej emerickej ninja sel pekne do sracek a dobre mu tak inu kdo chce kam pomozme mu tam v tomto pripade na smetiste jo a kdyz cumim na ten celkovej rating nemuzu si nerejpnout hodnotil ten film nekdo jinej nez jen zaryty Dudikoffovy fanousci?! mne se zda ze asi ne rozum do hrsti!!!!! ()

cheyene

Takový kriminální film s malou dávkou erotiky :) Kouknout se na to dalo, ale znovu už bych se na to nedíval. Michael Dudikoff v poněkud netradiční roli... ()