poster

Cesta samuraje

 • Nový Zéland

  The Warrior's Way

 • anglický

  Laundry Warrior

Western / Akční / Fantasy

Nový Zéland / Jižní Korea / USA, 2010, 96 min

Režie:

Seung-mu Lee

Scénář:

Seung-mu Lee

Kamera:

Woo-hyung Kim

Producenti:

Michael Peyser

Scénografie:

Dan Hennah

Kostýmy:

James Acheson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prochy38
  ****

  V dnešní době to už začíná být moderní. S hodně dobrou myšlenkou, kvalitním obsazením, povedenou hudbou, většinou originálním příběhem a solidními kostými se teď točí prostě B-čka. Strašná, ale strašná škoda! Je to krátké, má to často předvídatelný děj a končí to dobře. The Warrior's way se mi líbilo fakt hodně. Ale stejně se s tímto nápadem dalo lépe naložit. Konec mohl být asi trochu lepší, myslím úplný konec. Ale budiš. Souboje s meči ve stylu 300 fakt na úrovni! Aniž bych chtěl kohokoliv urazit, já se rozhodně nenudil!(23.1.2011)

 • Tsukikage
  *

  Bylo to hrozné. Nemám rád míchání japonské a americké kultůry na půdě ameriky. Nejvíce jsem asi strhnul za ty souboje. Bojovali jako naprostí začátečníci, kteří poprvé drží meč v ruce. S takovouhle technikou není možné dosáhnout takové rychlosti. A ten starouš, co s ním bojoval před koncem, by měl po souboji tak tupej meč, že by s ním mohl řezat leda tak máslo. Šermířské schopnosti nulové, jak u hl. hrdiny, tak u jeho protivníků, tam byly ještě zhoršeny, aby je mohl snáze zabíjet. Jedná hvězda snad jen za tu smrt toho dustojnickýho hajzla.(28.5.2013)

 • Phorbo
  ***

  akčně komediální fantasy western je zajimavá kombinace, která docela překvapila. Některé dvouprojekce mě opravdu lezly krkem a nevypadaly vůbec hezky, ale skvělé zpracování mě potěšilo. Hlavní hrdina toho sice moc nenakecá, ale zato natrousí katanou hodně bordelu kolem sebe a to já rád. Špinavý rush s odstřelovačkou a la Back To The Future III toho moc nepředvedl, ale zato umí kempit na ruském kole. Průměrný film s notnou dávkou nadsázky pod taktovkou korejského režiséra si vyslouží 3*...(29.6.2011)

 • kalap
  **

  No, taká trápna, trapošina, kde neuvidíte nejaké skvelé súboje, ale lietajúceho samuraje, ktorý tancuje v lufte a jednou otačkou skosí naraz dvadsať byvalých kamošou a zachraňuje dieťa a tancuje a kosí ďalej, až kým ho smrť nerozdelí. A tak si spolu zaspievajme: tank, tank , tachachaank, na východe vyšla hviezda narodil sa Mao Cetung z malej chýži vyšiel z ryži sám náš vodca Mao cetung, rozbili sme okno a dostali sme šek, musel ho zaplatiť sám Čankajšek, tank tachaaank.(27.11.2011)

 • fantasmic
  ****

  The Ultimate Guilty Pleasure - teda aspoň pre mňa. Skvele som sa bavil a už si ani nepamätám kedy som si takto dobre oddýchol pri filme. Nech si ludia nadávajú koľko chcú... "Laundry Warrior" je milá a sympatická "blbina". A aby som nezabudol Kate Bosworth je s tými ryšavými vlasmi na zjedenie. P.S.: V tom mestešku po záverečnej bitke by som určite nechcel kopať hroby.(3.4.2011)

 • - Zatímco obyvatelé městečka očekávají příjezd plukovníka a jeho mužů, můžete si povšimnout jejich vybraných oděvů, kostýmů a pitoreskních doplňků, a právě zde lze objevit černý šátek obvázáný kolem Ronova (Geoffrey Rush) krku, který z jeho krku v následném boji záhadně zmizí. (Conspi)

 • - V průběhu boje mezi obyvateli městečka a plukovníkovými muži si lze povšimnout Ronalda (Geoffrey Rush), jak svoji výstavní kulovnici láduje náboji holým palcem, kdežto v záběru následujícím bezprostředně poté, kde pálí jednu ránu za druhou, se na jeho rukou nacházejí černé kožené rukavice. (Conspi)

 • - Ryba, která je na samotném konci filmu násilně vbodnuta do oka jednoho z nájemných vrahů, se nazývá garfish, half-beaks nebo ballyhoo a pochází z rodu Hemiramphus, který se vyskytuje pouze v teplých vodách a ne v chladných regionech polárního kruhu, jak lze vidět ve filmu. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace