Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(19)

Obsahy(1)

V novém britském komediálním seriálu BBC 1, pod nímž je jako režisér podepsán Dominic Brigstocke, se na obrazovku po pětileté přestávce vracejí Ben Miller a Alexander Armstrong, známí kupříkladu ze seriálů Nejhorší týden mého života nebo Život začíná. Více než stovka seriálových postav, k nimž mimo jiné patří Brabbins a Fyffe, jejich hnusná alter ega Flanders a Swan, podivínský ministerský předseda, gangster na penzi Foley, fotbalový manažer Tony a jeho ruský šéf Dimitri či dvě tlusté dámy Prue a Miranda, ale hlavně Armstrongův a Millerův „čuch“ pro absurdní situace, dělá z tohoto seriálu zábavnou podívanou pro diváky všech věkových kategorií.

V druhé řadě britského komediálního seriálu BBC se na obrazovku vracejí Ben Miller a Alexander Armstrong, známí kupříkladu ze seriálů Nejhorší týden mého života nebo Život začíná. Spolu s nimi se znovu objeví i některé postavy z první řady, jako Frank Dad či piloti z druhé světové války, ale pochopitelně jsou tu i figury nové, k nimž patří sebejistý Bílý ďábel, zhrzený Jim, vykopnutý od oltáře a přesto stále v líbánkách, Dennis Lincoln-Park, který hledá nejvzácnější umělecké dílo v dějinách civilizace, či okázalý Terry Devlin, jenž se vydává za zpravodaje BBC. Je to ale hlavně Armstrongův a Millerův „čuch“ pro absurdní situace, který z tohoto seriálu dělá zábavnou podívanou pro diváky všech věkových kategorií.

Komediální dvojice Alexander Armstrong a Ben Miller se vrací na obrazovky se třetí řadou oblíbené britské show, v níž předvádí stovku nejrůznějších postav od dentisty, který častuje své pacienty nemístnými historkami přes dvojici dam při těle, které váhají, zda by se neměly dát na vegetariánství až po smůlou pronásledovaného fotbalového manažera a jeho ruského šéfa (a samozřejmě spoustu dalších). Natáčelo se na mnoha zajímavých místech v Paříži a tvůrci seriálu, režisér Ben Kellett, kameraman Martin Hawkins a produkční Carolien Norris, se domnívají, že i další řada seriálu bude mít u diváků úspěch, takže se mají na co těšit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

bouncer 

všechny recenze uživatele

Slušná dávka britského humoru. Jedná se o skeče v duchu trdice Monty Python a některé jsou opravdu povedené...celkově se to ale zařadilo spíše k průměru. ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Moderní náhražka za Monty Pythony je vtipná, úderná se sympatickými komiky. Přes pár slabších scének se velice rychle přenesete hned tou další, povedenou, kterých je naprostá většina. ()

Reklama

smrt.ka 

všechny recenze uživatele

Ano, jak už bylo řečeno - anglický humor je prostě anglický humor. Velice a vtipné a velice originální scénky. Kde jinde vidíte příběh dvou manželů, kterým přijde návštěva a jejich hlavní starost je dobře je pohostit, přes to, že dojde k vážnému úrazu: "Co se děje? To rizoto je moc suché?" "Ne, ne, ne, jenom jsem... přišel o ruku." (krvavý pahýl končící zápěstím) "Proboha a co zelenina!?" ()

Splasher

všechny recenze uživatele

Hned v prvním díle mě dostal Xander svým spoofem na Kdo myslíš, že jsi? Za tři roky v něm totiž sám účinkoval a zjistil, že některé větve vedou až k anglickému trůnu - Eduardu III. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Nevhodný historky od zubaře, (ne)podezřívavý manžílek, nemravné návrhy při tanci, pubertální vojáci, "honest dad talk", The Origins of..., a další = výkladní skříň britský sketch show. Třetí sérii citelně prospělo angažmá Toma Basdena. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama