"Bad Biology"- to je spojení černé komedie a horroru. Díky biologickým experimentům mladý muž a žena hledají sexuální naplnění, nevědomi si svého života. Bohužel poslední setkání a spojení těchto dvou neobvyklých lidských bytostí končí výbuchem a zároveň i koncem jejich největší sexuální zkušenosti. Je to neodpornější milostný příběh všech dob… (LIVINGDEAD)

J*A*S*M odpad!

Tak to je taková, odpusťte mi vulgarismus, píčovina, že se to pro spoustu fanoušků může stát bezmála kultovním filmem. Ale pro mne to byla stejná ztráta času, jako cokoliv od tromy... ()

JFL

Řemeslně otřesný, ale významově velmi bohatý a podnětný snímek, který vlastně stojí na groteskním přemrštění tradičních psychologických teorií o lidské sexualitě i samotné podstaty pohlavní tělesnosti. Neboli maximálně znepokojující žena, jež si svou sexualitu užívá a muž v moci svého penisu. ()

obitus

Na návrat Franka Henenlottera se v určitých kruzích skalních fandů čekalo pomalu jako na obdobné comebacky Marinse, Argenta či Romera. Bohužel, ta tam je ona prazvláštní atmosféra jeho starších filmů, a to i přes fakt, že námět je podobně ulítlý. Příběh dívky se speciální vagínou (a zřejmě i dělohou), která jí dává schopnost donosit a porodit děcko během několika minut a chlapce s obřím, poměrně samostatným penisem, je sice zajímavý, nicméně triky jsou ještě horší než před 20 lety a ani na herce už Frank nemá tolik štěstí. I s přihlédnutím k faktu, že v Bad Biology nalezneme pravděpodobně nejdelší orgasmus v dějinách kinematografie a několika režisérovým nápadům musím hodnotit výše než tematicky podobný One-eyed monster. ()

darkrobyk

Sen mnohých mužů? Obří penis. Noční můra? Ráno se probudí a penis je fuč... Tedy fantasy NE, magie chybí. Horror? Leda byste pak měli zmiňované noční můry (platí hlavně pro muže), samotný film však nevystraší. Ani pokus o komedii dvakrát nevyšel, byť příležitosti se našly. Když Jennifer tluče během soulože milenci hlavou o zem, je to úsměvné, k popukání však nedostačující, i když ho nakonec umlátí... Děsivá gumová mimina trumfne jen obří penis, který se vydá na samostatný lov. Zde se jistě nabízela bizarní a šokující podívaná, jenže tvůrci zůstali při zemi. Čekal jsem orgie krve a chlípnosti, ale dostalo se mi upindaného snímku s několika lepšími scénkami. Škoda... ()

JohnnyD

Hrozná pičovina, ktorú zachránili od odpadu azda len pekná hlavná hrdinka a profesionálny vizuál. Najhoršie je, že cez všetku bizarnosť to nie je vôbec originálne a nápady sú tu tak na 5 minútový skeč. ()

pornogrind

Moc hodnotících tenhle film nemá a já se ani nedivím. Tohle moc lidí asi nepobere a neocení. Určitě bych za tím nehledal horor. O horor se to možná jen otírá. Spíš je to taková černá komedie ale hodně bizarní. Nemůžu si pomoct ale já jsem se fakt bavil. Zpracování a efekty sice určitě neoslní ale ten námět je docela úlet. Taková hodně umírněná Troma. Pro většinu diváků to bude 3,14čovina či kokotina. Za mě objektivně lepší 3hvězdy. Ale vzhledem ke zdejšímu hodnocení nadhodnotím a dám i tu čtvrtou hvězdu. Stejně to ve výsledku nic nezmění. ()

Kudly4

Příběh o nymfomance, která zažívá šílené orgasmy už od dětství a o frajerovi s půlmetrovou, nasteroidovanou kládou. Líbil se mi ten půlhodinový úvod s blondýnkou, kde nechybělo několik sex scén, mírná brutalita a mega bizarní moment, kdy po sexu odrodí do vany a  - " Není to to, co si myslíte, není to opravdové dítě. Udělat dítě trvá devět měsíců, tohle moje jen dvě hodiny. Takže moje děti, nejsou skutečné děti. Moje děti, jsou falešné, nedopečené zrůdičky ! " To jsem šel fakt do kolen ! Během půl hoďky, odrodí třikrát !  Finále už ale čistá ptákovina a to doslova, kdy frajerovi, ten půlmetrovej penis uteče z trenek a jde potěšit frajerky, za kterýma se vydá skrz podlahu či probourá zdi. Při sledování jsem si vzpomněl na  Pervert! (2005). Mělo to dost skvělých WTF momentů (nekonečný orgasmus, mi v hlavě zůstane asi hodně dlouho), které kdybych tu měl všechny vypsat, tak u toho strávím hodinu. Škoda ale, že celý film nebyl jen o té dívce. Každopádně, dost ujetá úchylárna, která dokáže pobavit, znechutit i vzrušit - chybí totiž zařazení do žánru Erotický/Pornografický. (210. hodnocení) ()

oLí

Romantika, kozy, pussyface, kozy, masturbace, orgasmy, kozy, pipiny, čárky, a zlotřilý penis v podání magora Henenlottera, jak ho máme rádi. Pokud bude ještě do budoucna připravovat nějaký film v podobném duchu, tak se budu těšit. Jen už prosím nikdy víc nic ve stylu dvou pokračování Basket Case. 6/10 ()

evilmind

Henenlotterův v pravdě osobitý styl se dlouhou pauzou pranic nezměnil - bohužel. Pro filmové kritiky, kteří za vším hledají dokáží najít víc, než tam skutečně je, zase jistě čekala hojná sklizeň, ale cílené obsazování amatérů jinak může sklidit potlesk jen těžko. Rozhodně ale originální, ulítlé, a s pár scénama, na které jen tak nezapomenete, jako například super rychlý ženský cyklus od orgasmu až po porod během pár minut, souboj ala Evil Ash s neposedným penisem, a zamozřejmě osamostatněný penis razící si cestu zdí. ()

ledzepfan

Na 4rudé to není, protože je to prostě přiznaný brak a klasická trashoidní henenlotterovina, která by mohla být mladším a nedonošeným bráchou geniálních watersovek...Ale tři-jako symbol pro silný nadprůměr-tomu klidně dám, protože jsem se bavil, je v tom ten klasický henenlotterský motiv dospělého člověka ovládaného nějákým malým deformátem, má to charakteristický rukopis a i přesto, že téma je to vulgární ,Henenlotter to relativně udržel v mezích vkusu a zdravé nadsázky. Opět(jako u většiny jeho filmů) musím říct, že je to chytřejší než jak se to tváří. Je fakt, že to síto kterým propadne jen cílový divák je hodně jemné a kdo je jen trochu prudérní nebo alergický na trash, ten to nedocení. ()

SaNcHeZ_cz

Ta jedna hvězda je za to, že si nepamatuji, že by mě nějaký film zanechal takhle beze slov nad svoji stupiditou a absurditou. ()

roorybacky

Po filmařské stránce je tenhle film samozřejmě příšerný, o tom se nikdo nehádá. Nicméně na podobné snímky se divák přece nedívá kvůli uměleckému zážitku. Jediné, co u nich má smysl hodnotit, je zábavnost a originalita a na tom v těchto ohledech není Bad Biology vůbec špatně. ()

tenebrae86

Měl jsem trochu strach, že to bude blbost, ale Frank Henenlotter mi udělal velkou radost. Bavil jsem se od začátku do konce a vyvrcholením byla scéna, kde se obří penis vydává znásilňovat sousedky. Prodírá se zdmi z bytu do bytu, funí a jednu podruhé si vychutnává. No a když tu poslední jenom stylově "vypleskal" po kozách, tak to už jsem fakt řval smíchy. Jen tak dál Franku! ()

IvcaSammet

Po shlédnutí tohoto filmu mě napadá jediná otázka ... Jak mohl někdo něco takového vymyslet a ještě k tomu natočit?! Musím teda říct, že mě film opravdu hodně pobavil ... Jak svým rádoby příběhem, tak i zpracováním. I v roce 1980 by si dokázali s replikama pohrát víc než v tomto filmu! Každopádně konec mě fakt dostal, to jsem fakt nevěděla, jestli se mám smíchy válet po zemi nebo uvažovat o rozumu tvůrců filmu. Film je to opravdu příšerný, ale vzhledem k tomu, že mě vůbec nenudil a ještě navíc dobře pobavil, hvězdičku si určitě zaslouží. ()

cskomando

Nevim jestli to mělo být soft skryté porno, nebo takovej lehčí úlet béčkového filmu ale teda do hororu a fantasy to má opravdu daleko :D ()

S.Dedalus

oceňuju především nápad a několik povedených scén které daly mé bránici zabrat ošklivé triky a hloupoučká duchovní nadstavba mi ale zněmožňují hodnotit lépe ()

masekjc

Tohle už snad ani nebyl horor ale úchylný porno.Ze všech filmů od Franka Henenelottera mi toto přišlo jako nejšílenější, nejpornografičtější a taky bohužel nejhorší. Hvězda za film a druhá za erotiku ehm porno... ()