poster

Hotel Transylvánie

 • USA

  Hotel Transylvania

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia

 • Velká Británie

  Hotel Transylvania

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (735)

 • Tom Hardy
  **

  Film, který nelze úplně nenávidět, ale rozhodně ho nejde milovat. Je tu několik desítek opravdu výborných fórků (zombie-pomocníci, bingo, budící telefon, žravá gremlinka, prakticky cokoli s vlkem), ale omáčka je stokrát omletá říkanka pro nejmenší, tupě doslovná a v rámci vykreslení postav chaotická, neboť se často z minuty na minutu stává, že od "nesnáším tě" náhle postavy přeskočí k "BFF" atd.. Nenudil jsem se, ale tempo je tak rychlé, až je to únavné (hodně mi film připomínal seriály na Disney Chanel). A za písně bych střílel. Rapující Drákula mě bude ještě dlouho budit ze spaní. 50%. Více zde.(8.10.2012)

 • J*A*S*M
  ****

  Fíha, po náloži "veledůležitých" oscarových dramat je vskutku velmi příjemné pustit si veselej nenáročnej animák s příšerkama. Palec nahoru a vůbec se za to nestydím. Během prvních deseti minut jsem naštěstí byl schopný odehnat pocit "fuj, to vypadá hnusně" (v konkurenci dnešních animovaných filmů Hotel Transylvania bohužel nehraje první estetickou ligu) a přeladit se do ryze odpočinkového módu. Prostě fajnová, svěží oddechovka. Kostra příběhu neriginální, ale kvůli nějakým scenáristickým novotám na animáky nekoukám. Hlavně že je prča a netrvá to tři hodiny...(12.1.2013)

 • T2
  *****

  Rozpočet $85miliónovTržby USA $148,313,048Tržby Celosvetovo $353,943,630Tržby za predaj Blu-ray v USA $29,650,550 //počet predaných kusov 1,102,894Tržby za predaj DVD v USA $53,468,561 //počet predaných kusov 3,182,148║ Rok 2012 je akosi precpaní tématicky s horrorovou témou(+Frankenweenie) ale nevadí, po otrasnom ParaNorman, prišlo s týmto filmom milé prekvapenie, absolútna jazda na hrade Transylvánia nemala konca kraja, dokonca aj pubertálne keci, frky, hip-hop či iné hudobné vychytávky tu mali svoje miesto a neotravovali. Animačne pútavé, monštrá zábavné, ponúknutý koncept využitý. /videl v kine 3D verziu: 100%/(1.11.2012)

 • hirnlego
  **

  Prima pohádka pro novou generaci zmrdů. Mohla to být normální pohodová zábava s pár docela povedenými vtipy, ale ne, musí se tam dát rapování, breakdance a muzika, co je zrovna IN u promiskuitních dvanáctek, aby se děcka náhodou nezačala nudit a nepřepnula na Hannu Montanu.(28.12.2013)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,375 // Otvárací Víkend v USA: $42,522,194 //(6.6.2013)

 • Fr
  ****

  VÍTEJTE V HOTELU TRANSYLVANIA! JE TO MÍSTO, PRO VŠECHNY ZTRACENÉ PŘÍŠERY, KTERÉ SE SKRÝVAJÍ VE STÍNECH PŘED LIDSKOU RASOU. MÍSTO, KDE PŘIJDOU S RODINAMI A MOHOU BÝT SAMI SEBOU. MÍSTO BEZ VIDLÍ, OHŇŮ, NAŠTVANÝCH MYŠÍ. MÍSTO MÍRU, ODDYCHU A KLIDU. VÍTEJTE V HOTELU PRO PŘÍŠERY...... /// Mavis Draculový je už 118 let. To znamená, že nejen dost stará na řízení pohřebáku, ale dokonce by mohla …. Kurva to je gagů! A těch příšerek, který místo nahánění strachu ftipkujou. Dobrá, možná je to spíš dětskej humor, ale u nás doma se bavíme všichni! A možná i víc než u Normana (o Frankenweeniem ani nemluvě!). A to i přes to, že animák o tom, jak Draculova dcera štěstí našla je z nich nejjednodušší a jevobyčejnější. Taková vodsejpající říkanka, která ovšem pobaví v celý svý dýlce. Chcete vod animáků něco víc? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju červivej dort. 2.) Potřebuju parchantům vysvětlit, že upíři a jiný svině jsou v podstatě hodný příšerky. 3.) Thx za titule ,,sa20sena“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(12.1.2013)

 • novoten
  *****

  Třeskutě vtipná pohádka o mírumilovných krvesajích, kde je (nejen) moralizování vzhůru nohama, tempo vyprávění uhání doslova střelhbitě a hlavně - každých pár vteřin přijde fajn vtip a každých pár minut hláška či grimasa, která mě spolehlivě posílá do kolen. Přestože nedokážu vysvětlit, jak to téhle tvůrčí sestavě vyšlo, nebudu zakrývat, že ještě pěkných pár hodin po závěrečných titulcích jsem měl na tváři široký úsměv. I třeba díky Mavis, do které jsem se stihl zamilovat už během úvodní pětiminutovky.(5.8.2013)

 • B!shop
  *****

  Na jednu stranu v podstate bez pribehu a 90% priser nevyuzitejch. Na druhou stranu super svizna neprerusovana 90 minutova zabavna jizda s perfektni animaci i vizualni strankou, super sympatickejma postavama a naprostym minimem nejakyho poucovani, co je spravny. V podstate takova jedna velka kalba vsemoznejch potvor s sice vicemene infantilnim, ale hodne zabavnym humorem. Pro me totalni oddechovka, kde si nemuzu absolutne na nic stezovat.(22.3.2013)

 • Jossie
  ***

  Vcelku průměrný animák, na kterém je nejzábavnější Adam Sandler, který si Draculu velmi užívá a všechny ty příšerky, takže je vlastně pořád na co koukat.(23.1.2013)

 • JFL
  ***

  S ohledem na jméno režiséra, zúčastněné tvůrce (storboardy dělala geniální Rebeca Sugar) a produkční společnosti velké zklamání. "Hotel Transylvánie" je totiž jen tuctový animák pro děti dělaný podle nejprimitivnějšího mustru, kde se rezignuje na osobitost a naopak se v zájmu hry na jistotu vzývá průměrnost. Udělat mišmaš popkulturních aluzí a ukázat jakože civilní tvář ikonických fiktivních postav ještě mohlo uchvátit před jedenácti lety ve Shreckovi (byť i v rámci mainstreamových rodinných filmů je to postup známý už z 80. let), ale už ne tolik dnes, kdy kulturní recyklace platí za jeden z nejokoukanějších, a díky široké dostupnosti informací vlastně už i nejjednodušších a nejlajdáčtějších principů popkultury. Přitom kdysi - pravda, že už je to taky pár let - platilo studio Sony Pictures Animation za novou naději na poli animáků pro celou rodinu, když dávalo prostor nápaditým tvůrčím i technickým vizím. Nyní spíš svádí ke generalizaci, že už jen naprázdno dojí franšízy, které se chytily, a zkouší přijít s novými, které ale mají podobu splácanců, jež bez výraznějších tvůrčích ambicí jen na diváky hází bez ladu a skladu všemožné atrakce a doufají, že se něco z toho chytí. V současné produkci tak představuje "Hotel Transilvánie" solidní, ale ničím nevybočující standard, jehož síla tkví v precizně koncipovaných gazích, ale v rámci filmografie Tartakovského zůstává nejméně osobitou položkou.(9.8.2014)

 • Skejpr
  ****

  Pár haluzních fórků, něco málo glos, v zásadě ničím vybočující, přesto neuvěřitelně feel good :))(15.1.2013)

 • flanker.27
  ***

  Ale jo, celkem příjemný neurážející mírný nadprůměr. Nějaký zvlášť vymyšlený či chytlavý děj to sice nemá, ba dá se říct, že děj vlastně neexistuje a ona touha Drákulovy dcery po světě tam venku vyznívá vcelku naprázdno, ale fórky jsou celkem příjemné a většinou skutečně vtipné. Celé je to takové docela milé a, hm, nekonfliktní?(13.1.2014)

 • Segrestor
  ****

  Při každém novém animáku se chytám za hlavu, který že to "svět" si vezmou tvůrci na paškál. Jo, většinou to odserou zvířata, ale tuhle to byly postavičky starých videoher a teď různá strašidla. No, nedopadlo to nejhůř. Chvílemi to bylo velmi zábavné a plné skvělých nápadů. Samozřejmě už považuju za normu, že postavičky lítaj hekticky obrazem jako naspeedované mouchy ve velmi těsné sklenici a drmolí své nahuštěné monology v kadenci ta ta ta ta ta a někdy i mnohem větší..., jen aby to mělo švih či něco takového (sám nevím proč). O hip hop předvádějících strašidlech ani nemluvím (hrozné). Tohle vždycky trochu kazí podstatu filmu. Navíc postavy přes veškeré to snažení postrádají hloubku, byť si lze některé docela oblíbit a nejsou to zrovna ty hlavní. Pryč je doba, kdy se chválila animace, na tu už dneska sere pes, tyhle "hlavní" animáky ji mají vždy suverénně dokonalou. Halt jen ten příběh nabíjí pero kritikovo. A zde ten příběh nebyl špatný ba co víc, příběh byl zajímavý. Ježiš, co to kecám, vždyť byl vlastně o lásce člověka k mladé upírce... něco mi to říká, ale nemohu si zrovna teď vzpomenout... Jo, to byl Tvajlajt naruby. Ale povedlo se. Odzkoušeno na ratolestech příbuzné krve, kterým se to líbilo víc, než výše zmíněný Raubíř Ralf.(15.7.2013)

 • xxmartinxx
  **

  Extrémně uřvané, hektické a nepříjemné na sledování. A s velmi hloupými a nesympatickými postavami. Slušně využité 3D je skutečně jediným kladem filmu... Kdyby nevyšel před měsícem Norman a duchové (ne dokonalý, ale aspoň sympatický film), zřejmě bych přesto o třech hvězdách přemýšlel. Takhle ale ty věci nemám důvod odpouštět.(2.10.2012)

 • genetique
  ****

  80%.(17.1.2016)

 • Ainy
  ***

  Jsem stabilně přemlouvána, navštívit kino a zhlédnout dvojku. Jelikož jsem neviděla ani jedničku, šla jsem to omrknout, ať jsem v obraze. Možná byla chyba pustit si to s dabingem, protože se mi nelíbila narážka na Ducháčka, který všechno zařídí. Spousta vtipů byla křečovitá, z mnoha příšer jsem nadšením nehýřila a ta hudba mým šálkem houbičkového čaje rozhodně nebyla, není a nebude. Je to zvláštní. Jsem příznivcem animáků, a tenhle vypadal slibně, až jsem si říkala, proč tak dlouho otálím se zhlédnutím, ale nemůžu si pomoct ... nebavila jsem se tak, jak jsem očekávala. Rozesmál mě jedině šéf kuchyně Quasimodo a naplno jsem si užila jen perfektní létací zábavu na kulatých stolech. Ta bylo super! Já bych chtěla taky! ... no, a to je konec.(8.10.2015)

 • hellstruck
  ****

  Are these monsters gonna kill me? - Not as long as they think you're a monster. -That's kinda racist. Jedna z nejlepších pohádek, jaké jsem za poslední dobu viděla. Pravda,dějově je slabší, ale je to jeden z mála ujetých gothic animáků, pro které mám obzvlášť slabost. Výborné odkazy (Twilight)a hlášky, u jakých jsem se neskutečně nasmála jsou základním kamenem filmu, nač hledat v příběhu něco víc. Škoda jen těch pompézních moderních písniček, něco ve stylu Burtona/Elfmana by tomu sedlo líp. Mimochodem doporučuji originální dabing, Sandler má talent.(6.2.2013)

 • kulyk
  ****

  Prosím pěkně, vážení přátelé, já bych chtěl také! To totiž musí být vynikající houbičky, kterými tvůrcovstvo podpořilo svou fantazii. Gejzír výtečných nápadů, animejšn na špičkové úrovni, za to, že Quasimoda obkreslili podle mé držky, dostanu zajisté tantiémy. O poslední hvězdu připravily tento vydařený spektákl dvě drobnosti: ten potroublý americký baťůžkář je skutečně noční můrou každého zodpovědného otce dospívající dcery. A hudební čísla mají obsahovat hudbu, ne nějaké zasrané hiphoperské prdlání.(17.7.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Lidi o strašidlech říkají spoustu ošklivých a nepravdivých věcí, třeba to, že upíři sají krev. Ale fuj, co si myslí, že by požírali něco trejfe, hnusnou lidskou krev? A vlkodlaci že jsou zlí? Takoví rozkošní vlci a ta jejich štěňátka, celá smečka těch nevycválaných zmet... bratránci drazí. Když chcete odsuzovat, zameťte si před vlastním prahem, já tam pak zkusím strčit prstík nebo dva a běda vám, jak budete asociální a skřípnete mi ho mezi dveře. To bych musela ... s vlídným úsměvem zkusit znovu podruhé, nebo po sto osmé, nebo po milion šesté, protože my strašidla jsme přímo nelidsky báječná stvoření. A je s námi neuvěřitelná sranda. Ona taky možnost měnit se v netopýra, létat na stole či na koštěti, používat draka k vyhřívání sauny nudu prakticky nepřipouští. Jedna věc funguje stejně ve světě strašidel i lidí, když se na někoho podíváte a ozve se to magické (vida, kouzlo, takže to patří přeci jen k nám) "cink". Jo, lidi, mějte rádi svoje strašidla.(22.7.2013)

 • MMR
  ****

  Pěkná jízda a velice zábavná podívaná. Ovšem něco mi brání dát plné hodnocení, ale netuším co. Zezačátku mi to připadalo jako jeden dlouhý trailer, jaký v tom byl zmatek.(25.2.2013)

 • Xmilden
  ***

  Sandlerovská grupa se tentokráte sešlo za mikrofony a špatný dojem rozhodně nezanechala. Příjemně dospělejší animák, který má na svědomí Tartakovsky, který by mohl zabrouzdat do celovečerních filmů klidně častěji. Zajíměvě vystavěný svět, ve kterém se monstra straní lidí a chtějí mít od nich klid. Vtipnějších nápadů se sešlo povícero a celé si to pro sebe samozřejmě uzurpuje Sandler v hlavní roli. Vlastně je to taková hloupočká animovaná sandlerovka. 65%(21.1.2013)

 • Spiker01
  *****

  Nějak už mě tyhle animáky nebaví, ale zrovna Sandlerovskej Hotel Transylvánie mě dostal po všech směrech. Dokážu si sice představit líbivější animaci a originálnější příběh, ale co na tom, když vše šlape jak má, je to zábavné, až na výjimky nenudí a vtipy jsou podávány s citem a výjimečnou přesností...9/10(13.4.2016)

 • D.Moore
  **

  Čistě průměrný film. Tvůrci zřejmě zamýšleli kanonádu vtipů, jenže zdaleka ne všechny pokusy o humor jim vyšly, navíc se nevyhnuli asi největšímu nešvaru současné (především americké) komediální tvorby - bolestivě krkolomnému kombinování humoru s moralizujícím poselstvím. Ano, ano, tu a tam jsem se vážně zasmál, ale často to zkrátka bylo takové, hm, bezkrevné.___P.S. Vlk(odlak) Wayne se v českém dabingu jmenuje Helmut a má německý přízvuk. Tuší někdo proč?(19.4.2015)

 • gogo76
  *****

  Plagát k filmu ma nelákal, ale dal som mu šancu a prisadol som si k deťom. Urobil som dobre, pretože mi to občas pripomínalo klasiku Príšerky s.r.o. Aj tu máme príšer a monštier peknú a pestrú zbierku. Vtipy majú poriadnu kadenciu a vždy sa nájde nejaký, ktorý vás pobaví. Príbeh zaujal, hudba splnila účel, vtipných postavičiek je tu celá hromada, takže z tohto pohľadu nemám animáku čo vytknúť. Mám ich rád a často im dávam plný počet, teda tým vydarenejším. Oceňujem i pokus smutného netopiera tromfnúť smutné oči kocúra zo animáku Shrek 2. Ja som sa slušne bavil a deti tiež. 100%.(6.12.2015)

 • Shakers
  ****

  Jeden s tých lepších animákov za rok 2012, ale niečo mi tam chýbalo. Ten príbeh nie je zlý a je fajn, že je tam monštier až po strop Drakulovho hotelu, ale chcelo by to viac vtipnejších momentov. Na to kolko je tam postáv mi to príde trošku nevyužité. Každopádne sa jedná o fajn animák s dobrou animáciou a fajn postavami, ktorý viac zabaví ako nudí. Slovenský dabing tiež stojí za to. 80% - 4*(23.2.2013)

 • Madsbender
  **

  Genndy Tartakovsky, spolutvorca a dlhoročný udržiavateľ vysoko originálnych stálic a klenotov televízie Cartoon Network ako Dexter's Laboratory, Samurai Jack, The Powerpuff Girls alebo aktuálnejšieho Star Wars: Clone Wars servíruje nečakane obohraný podradný popkultúrny pastiš, ktorý sa priživuje na sláve "demytizujúcich" komédií 80. rokov a trendoch animovanej produkcie. Hotel Transylvania ponúka miesto skutočného zábavného potenciálu len prázdny nenápaditý obal hýriaci farebnými obrázkami monštier klasických hororových príbehov a hollywoodskych filmov 30. rokov. Miesto oživenia ich slávy a inteligentného humoru cieli na tínedžerské publikum zlepencom bláznivých scén, okorenených modernými "in" fenoménmi (postrehnuteľnými najmä vo hudobnej kulise), ktoré nemajú inú rolu než prosto a priemerne baviť nenáročné rodiny divákov, ktorým nevadí platiť si za to, čo už videli sto krát a lepšie. Výsledok je nemastná, neslaná koláž, postrádajúca aspoň štipku vlastnej identity. Ani post mortem by to nepôsobilo čo i len o kúsok zaujímavejšie a zábavnejšie. 35%(1.1.2015)

 • Boogeyman
  ****

  Hravý animák k prasknutí nacpaný vynikajícími "dospěláckými" fórky, které mě mnohokrát donutily nahlas vyprsknout smíchy, až se na mě moje deti nechápavě otáčely. Zápletka je samozřejmě úplně tuctová a sem tam se zabředne do vod infantilní traposti (takže i děti se bavily), ale ta nálož dokonale ujetých vedlejších postav, nechutně sexy drákulovská dcerka Mavis a sada vydařených popkulturních narážek mě prostě dostala.(16.2.2013)

 • playboxguest
  ***

  Nebylo to špatné, chvilkama docela hravý animák plný odkazů na klasická hororová monstra, který mě hlavně ke konci několikrát slušně pobavil a vůbec mě celou dobu bavil víc než takový Paranorman, nebo celovečerní Frankenweenie. 60% 3D: ***** u mě přesně splnilo ta očekávání, jaká u 3D animáků mám, pěkná práce, chvilkama jsem nevěděla, čím se kochat dřív.(19.2.2013)

 • LiVentura
  **

  Milé a blbé..(3.6.2013)

 • Pepinec
  ****

  Jedním slovem - překvapení. Pětihvězdičkový sice Hotel Transylvánie není, ale většina oscarových kolegů z letošního roku by se v něm měla aspoň na víkend ubytovat, aby viděla, jak se to dělá, aby animák šlapal.(25.2.2013)

 • juta
  **

  Zklamání... Bál jsem se to pustit, protože jsem nikdy neměl v lásce protáhlé postavičky s protáhlým obličejem. Nějak bych to zkousnul, ale ten příběh tomu zarazil další hřebíček do rakve. Byl docela o ničem a místo toho, abych se bavil, tak jsem se většinu času dost nudil a hrozně mě štvaly "moderní písničky", které jsou podle mě dost neposlouchatelné. Strašidel tu bylo také přehnaně hodně a to nikdy nedopadne dobře, navíc když se moc nepovedou...(5.6.2013)

 • JohnnyD
  **

  Môže to vyzerať nefér odsúdiť animovanú rozprávku len preto, že je viditeľne určená najmenším, no Hotel Transylvania je proste zlý film. Od klišé štylizácie (prečo všetky postavy v animovaných filmoch vyzerajú posledných 10 rokov rovnako?), neskutočne šablonovitého scenára až po rezignáciu na akýkoľvek nadhľad. Teda nie úplne, vo filme je asi päť minút, ktoré vyvedú film z údesnej predvídateľnosti a to je moment, keď monštrá vyjdu z hotelu a zistia, že ľudia sa ich neboja, práve naopak, sú ich fanúšikmi (zaujímavá reflexia žánru horor). Bohužiaľ vydrží to asi päť minút a potom prichádza opäť raz klišé a klišé a klišé a...(18.8.2013)

 • Pilda17
  ****

  Pěkná hororová pohádka, u které se divák zasměje a hned několikrát. Spousty příjemných postaviček, které by si zasloužily více prostoru. Dětičky se zasmějí a dospělí se také pobaví. Na závěr rapující Drákula rozesmál nejvíce, protože takové "grády" jsem nečekal.. 7/10 = 75%(19.10.2012)

 • Carol Pifková
  *****

  Ja mám pocit, že som sa pri tomto animáku smiala aj na tom čo vtipné byť nemalo. Namosúrený tatko Drac, bol neskutočne úžasný ale zas keď nahodil ten ňuňu fejsík s úsmevom tiež som nevedela odolať, navyše jeho neodolateľný prízvuk sa veľmi dobre počúval, Adam Sandler má u mňa hviezdičku. Film chrlí jednu hlášku za druhou a narážky na ľudí, ktorí si všeličo o príšerách myslia ma dobre pobavili. Chcela by som pripomenúť však jednu, kde Dracula označil, práve ľudí za príšery. Keby som tam potľapkám ho po pleci a len mu kývnem hlavou na znak súhlasu, že má úplnú pravdu. Genndy Tartakovsky si u mňa vyslúžil obdiv. Teraz ho už nebudem obdivovať len kvôli Dexter's Laboratory, ale i kvôli Hotelu Transylvánia. Bravó som neskutočne spokojná s filmom. Vedela som, že práve tento ma nesklame.(18.2.2013)

 • IQ Tiqe
  ***

  Podle hodnocení, traileru a animací to nevypadalo úplně marně, ale přece jen to bylo infantilnější a trhlejší víc než jsem čekal. Nemálo vtipů padlo na úrodnou půdu, zasmál jsem se, ale zároveň jsem si nejednou říkal: aha, tohle mělo být vtipný, ale skutek utek. Ale potenciál tam byl! Když to vezmu kolem a kolem, postavičky byly sympatické a hudba v pohodě. Snímek se jen drží strašně při zemi a je snad cílen výhradně na malé nebo hloupé děti, protože děj by pochopil i dement s půlkou mozku (vždyť i ParaNorman byl víc k zamyšlení!). Ale dát 2* mi připadá moc krutý. # viděno: monitor, 5.1 # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 5 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5(8.1.2013)

 • sarkas21
  *****

  To je prča jak má být a ještě 3D no hrubost..Všichni si zajděte na to do kina(11.10.2012)

 • lamps
  ****

  Říkal jsem to sice už mnohokrát, ale klidně to ještě několikrát zopakuji- takovýchto pohodových, svěžích a zábavných animáků prostě není nikdy dost a doufám, že nenastane den, kdy se mi přestanou líbit. Hotel Transylvánie je skutečně špička nejen co se týče komfortu připraveného pro všechny upíry, vlkodlaky, mumie a Steiny z celého světa, ale především dokáže chytit za srdce jako roztomilá podívaná plná ještě roztomilejších postav, jejichž životním postojům se hlasitě smál celý nabitý sál(cca 13 lidí). Rozhodně nelituji vyhozených peněz za návštěvu kinosálu, naopak jsem velmi rád, že náměty pro kvalitní animák se zase trochu rozšířili a tvůrci ukázali, že směrem do příštích let se v tomto směru určitě nemáme čeho obávat. 80%(5.10.2012)

 • swamp
  ****

  Vlastně ani nezáleží na příběhu.. velká spousta povedených gagů, nápadů a hezkých bláznivin docela slušně překoná chudý děj a dokáže dobře pobavit. :)(16.1.2013)

 • misterz
  ****

  Aj napriek častému frflaniu tento animák nezatracujem. V prvom rade si treba uvedomiť, že ide o rozprávku pre deti. A pravdou je, že sa tu vyskytuje celá paleta uletených situácií, bláznivých stvorení, milučkých netopierov a samozrejme je tu aj slušná grafika, čo má potenciál deti aspoň ako-tak zabaviť. Ja som spokojný, ani baby sa nesťažovali, naopak, tešia sa na dvojku. 70/100(15.12.2015)

 • boshke
  ****

  Jo, je to Disneyovka, takže příběh prostý, nudný a předvídatelný, ale o tom to přeci není. Námět originální a díky rozmanitosti strašidel i dobře využitý. Dobře jsem se bavil... 80%(18.2.2016)

 • LION-MR.T
  ****

  Kvalitní animace,stále se je čemu smát a konečně animák,který čerpá z mírně hororového tématu.(2.10.2012)

 • darkrobyk
  ****

  Vcelku zábavná ptákovina s alegorickým morálním ponaučením - především problematika rasismu. Líbily se mi rozličné vtípky a gagy (až na prvoplánové prdění a spol.) i nápady ohledně strašidel. Škoda, že film nebyl temnější (hm, to by ho musel točit nebo alespoň produkovat T.Burton), a tak pocta klasickému žánru se skrývala jen v úvodní scéně. Většina novějších animáků mě už dopředu děsí a nostalgicky vzpomínám na sílu klasických disneyovek. Žádná bomba, ale nenudil jsem se. Slušivá animace! Ovšem poslední song byl naprosto otřesný, já bych tam dal gothic rock nebo dark wave, dobře, alespoň pochmurné EBM. Já vím, je to pro děti, ale proto tam snad nemusí být podbízivé cukrkandlové rapování...3,5*(16.3.2015)

 • LoLaa
  ****

  Zase jednou konečně povedený animovaný film. Návštěva kina se tentokrát opravdu vydařila, já jsem vycházela ze sálu se spokojená a usmívající se. Tento film mi nabídl vše to, co by měl každý kvalitní snímek: napětí, dojetí, zábavu, ... Dokonce jsem se několikrát i zasmála a některé hlášky mi v hlavě zůstaly. Příběh je sice jednoduchý, ale potěší nejen děti ale i staršího diváka :) Jediné, co nesnáším, je písnička na závěr, bez které by se film opravdu obešel! Ale to je asi chyba na mé straně.. Ale každopádně doporučuji všem generacím :) (16.10.2012)

 • predators
  ***

  Jj, prostě pohodový animák o všedních porblémech nevšedního Drákuli. Nepřekvapí, neurazí, ale příjemně vyplní váš drahocenný čas. 60%(18.1.2013)

 • Mariin
  **

  Hodně slabomyslný (převrácený) námět, zápletka prakticky žádná, přehnaně ztřeštěné a kromě několika málo vtipných prvků jde v podstatě o mnohokrát omleté napodobeniny předchozích amerických animáků.(25.9.2013)

 • Tsuki
  *****

  Jsem vděčná za to, že minimálně v Cinema City Slovanský dům hrají tento film v původním znění (pro cizince, bez titulků). Být to s dabingem, asi bych na to do kina vůbec nešla. Takhle jsem si mohla užít hlasy Adama Sandlera, Seleny Gomez i Steva Buscemiho. A jsem si dost jistá, že některé vtipy vyzněly v angličtině mnohem líp. Navíc se mi líbily ty nejrůznější příšerky, které se ve filmu objevily - obzvlášť hoteloví sluhové zombíci se svými tupými výrazy, skřeky a povzdechy. Jedná se sice pořád o pohádku pro děti, ale přiznám se, že i já jsem se sem tam zasmála a že mi to přišlo jako hezky propracovaný animák. Skvělá byla taky ta narážka na Twilight. :) Aktualizace 27.9.2015: Od té doby jsem film viděla ještě dvakrát a o krapet zvyšuju hodnocení. Je to zkrátka kouzelný a milý animák. ~(4,5)~(6.10.2012)

 • Roman.Ticka
  ***

  Slabé 3*, protože mi tématika nadpřirozena nesedí, jelikož s tímto materiálem nejdou udělat situační vtipy ála černý humor. Tohle je prostě pro děti nebo určitou vybranou skupinu fajnšmekrů, kam nepatřím a vůbec mě to *e*e*e.(4.10.2014)

 • pepo
  **

  Smutne premárnený potenciál. Perfektný námet pretavený na nudu s pár skvelými gagmi ( zombie Beethoven rulez) .Škoda 5/10(10.3.2015)

 • nash.
  ****

  Příšerky s.r.o. pobočka Universal. Sice jsem měl pocit, že tu každá postava, včetně filmu samotného, trpí hyperaktivitou nebo jinou formou ADHD, ale těch 90 minut se to dalo vydržet v pohodě. Zejména díky neuvěřitelně husté kadenci vtípků, hlášek, narážek a jiného humoru, kterým je film narvaný až po střechu. Hlavním tahounem je ustaraný Dracula, kterému jako otec otci prostě nemohu nedržet palce, a Mavis, kterou si nelze neoblíbit a nedržet jí palce. Což v tomto případě, ač je to zvláštní, není protimluv ani střet zájmů. Pro fanouška, který má nakoukáno, je tu bonus. Může navíc lovit, která všechna monstra a z jakých klasických horrorů se tu mihnou. Což je další rovina zábavy, kterážto v součtu dělá z Hotelu Translvania nadprůměrně kratochvilný animák, který sice nepřináší nic nového, ale ani na okamžik nenudí.(29.2.2016)

 • Kothy
  ****

  Celkem srandovní animák. I když zápletka není nijak originální, stejně to pobaví. Hrabě Dracula má v Transylvánii svůj hotel pro strašidla. Jenže se mu tam dostane člověk. Po čase se sblíží. Jake se ale zamiluje do jeho dcery Mavis a ona do něj. Dracula jim pochopitelně nepřeje. Nakonec se ale usmíří a všechno dopadne dobře. Některé potvory jsou vážně zajímavé. Večírky tam měli hodně našlapané. ;) Dobrá byla parodie na Stmívání. "Já nedělám: bleh, bleh bleh!" :D(21.2.2013)

 • klerik
  ***

  Škoda, že základná zápletka bola taká klišoidná. Pretože v máloktorom animáku ma bavili aj šialené naháňačky ako tu (boli skrátka nápadité). Milé, sympatické, niektoré nápady bohovsky vtipné... Príjemne iný pohľad na strašidlá...(28.10.2014)

 • Vančura
  *****

  Když mi tuhle přišla pozvánka na novinářskou projekci filmu Hotel Transylvánie 2, jen jsem ohrnul nos - animák, a ještě k tomu dvojka? To už jsou dva dobré důvody, proč takový film s ledovým klidem ignorovat. Nakonec mi to ale nedalo a podíval jsem se na trailer jedničky (o které jsem nikdy neslyšel) a už to bylo - trailer mě hned zaujal a pojal jsem chuť film vidět, protože jsem usoudil, že by to nemuselo být špatné. Samotný film následně předčil veškerá má očekávání - byl jsem z něj nadšený jak malý kluk a umíral jsem u něj smíchy. Bože, ten film je tak neuvěřitelně vtipný, že se směju ještě teď, když si na něj vzpomenu. Když si k tomu přičtu skvělé namluvení (film jsem viděl v původním znění s českými titulky - Selena Gomez je nečekaně výborná, totéž i zbytek herců) a skutečnost, že upírské filmy obecně jsou moje velké guilty pleasure, nemohu nedat plný počet. Sice je to skoro určitě nadsazené hodnocení - Hotel Transylvánie kupř. určitě nedosahuje kvalit Mrtvé nevěsty Tima Burtona, kterou mi mnohdy připomněl a které jsem dal 5 hvězd bez stínu pochybností - ale za sebe mám chuť být k tomuto filmu velkorysý, protože mi zvedl náladu v momentě, kdy jsem to vyloženě potřeboval. Díkybohu za takové filmy - toto mi mimořádně sedlo - za mě jen nekritické nadšení a slepota ke všem nedostatkům typu žánrová klišé apod. Na dvojku jsem teď strašně zvedavý - schválně jaká asi bude?!(13.9.2015)

 • SeBig
  ****

  Opravdu pěkná pohádka, postavi které si zamilujete a oblíbíte, vtipné momenty.. jeden z nejlepších animáků co jsem viděl od roku 2010.(24.3.2013)

 • Big Bear
  ***

  Celkem milé, vtipné se slušným dabingem. Jsem už ale toho všeho tak nějak přeslazen. Už při sledování jsem si uvědomoval, že si tvůrci dokonale vyhráli s detaily a různými fórky, sám příběh už však tak skvělý nebyl. Dokonce jsem ke konci občas koukl na hodinky. Jednou vidět stačilo. Tři mrtváci. * * *(13.12.2015)

 • Flego
  ***

  Deti si možno zamilujú príšery, na ktorých sa dospelí trasú už sto rokov... ale hovorím, že možno, lebo tak ukecanú rozprávku som už dlho nevidel. Prehliadka rôznych príšer sa vyčerpá po pár minútach, základná myšlienka filmu je svižne odprezentovaná hneď na úvod, ale potom prídu nudné pasáže v duchu, čím rýchlejší obrázky, čím rýchlejšie švenky kamery, tým nudnejší dej. Strednú časť je dobré prespať, o niečo lepšie vyznieva záver, ale celkový dojem sa vytráca ako hmla nad hotelom Transylvánia...(22.10.2012)

 • heyda
  ****

  Vlastně až na ty otřesný songy a trapnou diskotéku, velmi příjemná a vtipná podívaná, která určitě udělá radost nejen nejmladším, ale i odrostlejším dětem. 75%(26.1.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Úvodní nápad na hotel pro legendární monstra je úžasný ale film se až moc snaží tvářit cool dojmem novodobého animáku, že v mnoha případech sklouzává do trapnosti a celkový příběh, také nedokáže naplno zaujmout. Za těch pár skvělých nápadů a několik slušných hlášek, přesto za 3*.(6.3.2013)

 • Zodd
  **

  Genndy Tartakovsky - jméno, které je za mořem známo díky Cartoon Network počinům Dexter's Laboratory a Samurai Jack, které nikdy nedostaly film do kin, nejspíše kvůli neúspěchu Genndyho kamaráda Craiga McCrackena se svými Powerpuffkami, které se do kina opravdu moc nehodily. Jenže několik let uplynulo, silně převažují CGI animáky a právě v 3D formátu se Tartakovského osobitý styl dost ztrácí, zůstávají jen ty dětské eskapády a něco jako příběh, občas s lehkými vtipy a narážkami pro starší. Ale vypadá to celkem fajn a neuráží to, ovšem v posledních asi 20 minutách se to zvrtne do tak wtf přepáleného rozuzlení, které nemohou sežrat snad ani předškolní děti (prakticky podobná nevyváženost jako na mnoha místech v disneyovském Boltovi), a ten song (text) na konci? Brrr... Nebýt těch dvou posledních aspektů, jde o fér animák, který sem tam pobaví a nikoho neurazí, ale takhle prostě jdu z 60% na průměr. A přiznejme si to, kdyby pod tím nebyl podepsán Tartakovsky a další známá jména z mnoha stran jako Adam Sandler a Selena Gomez, nemá to za mořem tak pozitivní recenze a na ČSFD je to v modrém. Nenudil jsem se, ale po zhlédnutí jsem cítil divnou pachuť. Ale dvojka je možná o poznání lepší, možná jí dám někdy brzy šanci.(25.8.2017)

 • Slartibarkfast
  *****

  Neskutečně legrační animovaný příběh o jednom zvláštním hotelu, který je lidským očím zapovězen.. až do jedné osudové noci. Opravdu vtipný a veselý animák, který mi hodně zvedl náladu a nejednou jsem se opravdu hluboce zasmál. Skvělé gagy a spousta rozmanitých příšer výborně pobavily. Poněkud ohraný příběh, který dělával klasickou pohádku pohádkou, mi moc nevadil. Po dlouhé době mohu s naprosto klidným srdcem dát plný počet, anžto tohle bylo naprosto fajn a myslím, že si jej zase někdy pustím. 95%(31.3.2013)

 • Dzeyna
  ****

  Vážně skvělý animák! Bavila jsem se snad nonstop. Příšery jsou vymyšleny klasicky, ale originálně. Rozhodně to má skvělý a neohraný příběh se spoustou překvapení. Dokonce je tady i láska a párty. Myslím, že to potěší člověka každého věku, rozhodně stojí za zkouknutí.(3.11.2012)

 • Ramirez85
  ***

  Nejsem příznivcem "pixarovek", ale Hotel Transylvánie patří určitě mezi to lepší. Pobavila především postava Sandlerova Draculy (což je btw asi nejlepší Adamova postava za poslední roky). Nic světoborného (animace nebo třeba i písničky jsou vyloženě "user friendly"), ale na jedno zkouknutí to docela ujde. Slabší 3*(15.11.2012)

 • Thomick
  ****

  S animáky už dávno nedržim krok, a může to bejt tudíž dlouhou dobu naprostá normálka, ale ona nezadržitelně poletující kamera mě tu ohromila jako máloco poslední dobou. Opravdu famózní; podobně jako neustále bavící Invisible man. Co už ale výslednej dojem trošku kazí, je ta všudypřítomná elektro hudba (či jak se tomu stylu správně nadává) a ne zcela dokonale zvedenej Drakula. Ten se teda jednak opaluje hůř než já, což je solidní drzost sama o sobě, jednak se pozoruhodně - jako vůbec jediná postava široko daleko - zahazuje s ňákym pochybnym východniarskym přízvukem. Ale to jsou jenom takový malichernosti, snadno nahraditelný trademarkovým ble ble ble...(5.8.2014)

 • HellFire
  ****

  Povedený animák nabušený odkazy na monstra. Vtipný a rychle ubíhající. Tak to má být. Potěšil odkaz na Twilight.(5.2.2013)

 • oLí
  *****

  Nejsem animákovej divák a znalec, ale tohle pro mě bylo ve svý kategorii to nejlepší, co jsem za celý rok 12 spatřil :) Houba a malá vlkodlačice rullez. 9/10(28.2.2013)

 • MáŠa
  *****

  Hodně dobrých nápadů, hodně dobrých vtipů, takže i když bych si mohl vymýšlet, že by to graficky mohlo být realističtější a že některé věci jsou klišoidní, tak i přes to dávám těch 5 hvězd. Rád se na to kouknu někdy znova.(2.2.2014)

 • BoPo
  **

  Keď pred x rokmi filmový priemysel nahlodali "zábavné pecky" typu Shrek, Hledá se Nemo, Doba ledová, tak som na animovaný film zanevrel. Posledné čo som z toho žánru videl bola vychvalovaná nuďárna VALL-I (2008). Hotel Transylvánie som kedysi nachvíľu zachytil v TV a utkvel mi v pamäti ako neoskarová oddychovka. Dracula, vlkodlak, múmia, Frankenstein a veľa ďalších balancujú medzi fajn dojmom a pocitom opakujúceho sa vtipu doprevádzaného naozaj zbytočnými speváckymi vsuvkami. Hviezdou filmu je jednoznačne vlkodlak a jeho detičky. Bohužiaľ ich vtipnosť celkový podpriemerný dojem nespasila.(22.11.2017)

 • ARI50
  *****

  Nečekal bych že mě tenhle hotel příšer dostane do kolen, slušný humor, slušné monstra a skvělý příběh kde nechci konec.(19.9.2018)

 • Jericho666
  *****

  Skvělý film od Sony Animation a moc dobrý vstup Tartakovskyho do světa celovečerních filmů. Film tak skvěle udělaný, že dá se říci "jednodušší" děj naprosto ustupuje zábava a divák se jen baví tím neskutečným množstvím nápadů a vtipů, kterým je snímek prošpikován. Je jich, možná i bohužel, tak moc, že divák nemá šanci je pořádně všechny pochytit a vstřebat. Co je ale důležité je to, že všechny postavy si prostě nejde nezamilovat, jelikož až na kuchaře není žádná vysloveně záporná. Nápadů na postavy je ve filmu obrovská spousta. Od kostro-budícího telefonu, přes Frankensteinovu nevěstu, blechy na líbánkách, až po třeba zombie Bacha, Beethovena a Mozarta. Vyjmenovat všechny postavy, které mě dostaly a díky kterým jsem se neskutečně bavil je skoro až nemožné. Dějová linka filmu je sice možná "jednodušší" a pro někoho i klišovitá, ale díky tomu krásnému provedení moc hezká a snad není člověk, který by chtěl aby to dopadlo špatně. Velice mě tento snímek potěšil a vřele do všem doporučuji. Moc krásný animovaný rodinný film s hezkými závěrečnými titulky. :)(1.4.2013)

 • rikitiki
  ***

  Příběh předvídatelný, obrazová stránka počítačově umělá. Sem tam vtip. Průměrný animák.(31.3.2015)

 • claudel
  ****

  Objektivně na tři hvězdičky, ale jelikož mám od malička nesmírnou slabost pro strašidla, upíry, vlkodlaka ve vážné či humorné formě, zvedám se zavřenýma očima hodnocení směrem nahoru. Když jsem u "V hlavě" naříkal na přílišnou vážnost, u Hotelu Transylvania bych naopak vytknul přílišnou ztřeštěnost. Ale co čekat od Sandlera a Jamese, že jo?(26.7.2015)

 • mm13
  ***

  Pakáreň, ale ďaleko zábavnejšia, než ParaNorman (a Madagaskar 3). Rovnako tak skoro žiaden dramatický oblúk, nahrubo vykreslené postavy, umiestnené do narýchlo zbúchaného sveta, ale bavil som sa, nie že nie. Síce sa pomaly 50 minút až na strašidlácke vylomeniny neudeje skoro nič, no je to fajn cháska a akonáhle sa začnú prejedať, dej naberie na obrátkach. Nekomplikované, z povinnosti poučné, ale ako kabaretné vystúpenie môže byť! Rodinný animovaný film však zažíva hlbokú krízu a ak to takto pôjde ďalej, nepotrvá dlho a povraciam sa.(19.2.2013)

 • Lucasion
  ****

  „Yeah it's a mess back there.“ Hotel Transylvánia aneb monstra mají konečně kde trávit dovolenou. Drákula (Adam Sandler) ve snaze pomoci své dceři (Selena Gomez) od lidského kontaktu postaví Hotel, kde mohou všechny známá monstra být bez toho aniž by jim člověk ublížil. Monstra jako Frankenstein, Mumie, Vlkodlak a další co jen znáte. Co se ovšem stane, když se nečekaně objeví člověk? Film musím říct, že je špičkově naanimovaný a je to pastva pro oči. Kromě animace, která je okouzlující, tak určitě zaujme i hláškovací sestava téhle strašidelné party. Místy je totiž humor velmi zábavný i originální. Po druhém zhlédnutí se spíš přikláním k pocitu, že málokterý animák dokáže vytvořit takhle zábavnou atmosféru pro „dospělé“ od začátku do konce. Tenhle animovaný film jsem si hned oblíbil a baví mě. Sleduju ho se zaujetím, protože humor je tu akorát a prostředí se mi trefilo do noty. Navíc Sony a jeho styl animování mi vyhovuje možná nejvíce. Takže jo, jeden z nejlepších animovaných filmů. „House-keeping!“ (87 %)(2.11.2012)

 • ConanVJ
  *****

  Parádní pohádka plná vtípků a narážek na různé hororové filmy. Místy bych řekl, že to neni zrovna pro děti, ale celkově je to opravdu povedená pohádka. Strašidla jsou pěkně udělaná, netopýří podoby Drákuly a jeho dcery Mavis jsou rostomilé. Hudba je povedená a dokonce i ta novodobá. Animace je pěkná. Za mě 90% :)(28.4.2013)

 • Zeebonk
  odpad!

  Ukrutnost rozsahu jihoamerických orgií mezi pralesní zvěří a těžkotážními stroji. Tvůrci vzali tu tisíckrát použitou šablonu, která ještě od posledně čpí blitkami nemluvňat a mastí na ekzém. Tu šablonu, která na dotek způsobuje střevní potíže a rozklad měkké tkáně a obtáhli podle ní další výdobytek nesoudnosti soudobých zákonných zástupců. Systém byl jednoduchý, mozkové závity vašich ratolestí ustáli bez větší újmy Dobu ledovou 4 a nebyl tak důvod, proč to nezkusit znovu. Jeden rebelantský mořský vlk však zatnul pěstičky a vzpurně zaburácel do ticha: "Já už to nehodlám kurva snášet". Ano, vaše brilantní dedukční schopnosti se nemýlí, byl jsem to já a oni nejenže můj pohárek trpělivosti převrhli, ale ještě ho rozflákali o stůl a střepem mi na čelo vyřezali "kretén". Takže těm barbarům s nenávistí v srdci cejchuji starý dobrý odpádek na pravou půlku a doufám, že nemají po ruce pytlík s ledem, protože za rapujícího Dráculu si zaslouží trpět. A trpět. A trpěěěěět.(13.1.2013)

 • MoiJe
  ****

  Nie že by to malo nejaký podstatný dej... ale príšery sú veselé, potvorky roztomilé, spád to má. Milé.(4.2.2013)

 • joehot
  ***

  Nenáročná, milá jednohubková pohádka pro celé rodiny, která nejvíce trpí tím, že na podobné téma (rodič se musí vyrovnat s dospíváním svého dítěte) se toho v poslední době vyrojilo přespříliš, a popravdě, častokrát s lepším příběhem. Obsahuje však pár doopravdy dobrých vtipů. (Můj favorit: "Máš něco nového, zombie Beethovene?" "Ne-e-e-ééé.")(25.8.2013)

 • DEXTER099
  *****

  Dlouho jsem tenhle film přehlížel.Asi proto,že některé animáky mě zklamaly a nejsem jejich fanda,ale u tohoto snímku to byla opravdu chyba.Pokud chcete vidět animovaný film,který není vyloženě jen pro děti (ve smyslu klasické šablony vyprávění),ale kde se nešetří vtipem a sebironii tak zde jste na správném místě.Za mě 85 % a pět hvězd.(1.11.2015)

 • ScarPoul
  ***

  Jednoduchá, nezáväzná blbina. Jej veľké plus je spojenie najznámejších príšer to jedného filmu. Dôraz je predovšetkým na detského diváka. Film je v mnohom strašne infantilný a jednoduchý. Čo ale nepovažujem za chybu. Je príjemné totiž vidieť najznámejšie monštrá takto po kope. Síce to nemá také čaro a nie je to taká pocta hororovému žánru ako Burtonov Frankenweenie, ale aj tak sa jedná o rozprávku, ktorá neurazí a má nábeh na to aby pobavila. Scéna, keď sa vlkodlak zbavil oviec, som nemohol udržať smiech.(18.2.2013)

 • ivishka
  ***

  Připouštím, že sledovat Hotel Transylvánii nebylo natolik bolestivé, jako sledovat třeba třetí díl Madagascaru, ale ani nemohu pět samou chválu. Animace, která tvoří velkou část mého kladného hodnocení byla vcelku fajn a dobře koukatelná... Co se mi ovšem nelíbí, a líbit nikdy nebude u všech filmů počínaje animáky a konče hranými filmy je - jasná předvídatelnost konce! Nemusí být přeci všechno krásně vypočtené a dopředu nalajnované.. Mám ráda překvapivé závěry a zápletky. Nicméně jako celek tento film není o nic horší, než většina které jsem do této doby viděla.(16.6.2013)

 • Molikop
  ****

  I když se na první pohled nezdá, je to velmi zábavný animovaný film. Má hodně aktuálních žertů, takže za 10 let už se asi jen málo lidí zasměje tak jako v současnosti. Mě ale skvěle pobavil, má hezký příběh a rychlý spád. Báječný film pro příjemný rodinný večer.(26.1.2013)

 • katasta
  ****

  Já se opravdu skvěle bavila, je tam spousta vtípků a legračních situací. Všechno krásně plyne a člověk se ani chvilku nenudí. Jednoduše je to povedená pohádka :-)(19.2.2013)

 • Frajer42
  ****

  To jsem si zase jednou od srdce zapirátil a stáhl jsem si tento film rovnou ve třech rozměrech. Příliš mi nevadil anglický zvuk, neboť třeba takový Dracula má naprosto kouzelný přízvuk. A protože jsem frajer, tak jsem si to dal bez titulků. Rozuměl jsem samozřejmě všemu a navíc jsem si trošičku procvičil moji dokonalou angličtinu, kterou procvičovat není potřeba. Líbilo se mi to moc. Dlouho jsem se u animáku takhle nepobavil. Chválit animaci nemá smysl, protože bych se musel uchválit. Film má hrozně příjemnou atmosféru. Strašidla jsou hrozně cool. Vše je svižné. Občas vám vletí do ksichtu netopýr, či netopýrka. Seleně Gomez to zde hrozně sekne, když za ni hraje počítač. Dracula jako zodpovědný tatínek nemá chybičku. Tenhle animák je naprosto dle mého gusta. Chcete-li zabavit děti, tak je tohle určitě správnou volbou. Navíc se můžete klidně kouknout s nimi. Smát se budete všichni. Každý něčemu jinému. Lepší 4*.(7.1.2014)

 • Hannibal92
  **

  Taková řekl bych celkem dost kravina. Příběh je dost chudý, nic extra zajímavého, spíš to vypadá že tvůrci měli co dělat aby se jim příběh povedlo natáhnout aspoň na tu hodinu a půl. O českém dabingu plném chyb radši ani mluvit nebudu. A co víc bylo to naposledy co jsem byl v kině o víkend. Ano chápu že přece jenom jsem byl na pohádce a dá se očekávat že tam budou uřvané děti, ale tohle bylo moc. [Cinestar Anděl- 21.10.2012](22.10.2012)

 • Kryton
  **

  Pro všechny horormaniaky a milovníky klasických hororů od Drákuly po Zombíky je tu varování: Hotel Transylvania je pojatý hodně dětsky! Upírožel je většina vtípku na téma prdění, překvapivých vpádů do sprch a jiných komnat (Scooby-Doo 100000 variace) a cool narážek. Místo slibného potenciálu všech hororových postav se tak objevuje převařená variace na Scooby-Doo pro předpubertální děti. Celý film zabilo následné tančení na variaci korejského ultra-kšuntu Gangam Style. Animace se drží průměru, ale nečekal jsem až tolik dětský animák. Zlatý Pixar anebo soudobý Burton a jeho Frankenweenie. Pokud chcete opravdové hororové motivy, komedii a animaci - jděte si pro Frankenweenieho. Hodnocení OST: Zív nuda. I hudební motiv Paranormal Activity zaujme (a to tam není). 5/10(18.2.2013)

 • depony
  ****

  Hodnocení je nadsazené, ale jde o ten okamžitý pocit. A já ho mám s ohledem na hromadu vtipných a povedených momentů prostě za 4 hvězdy. Bylo to předem jasný, jak to dopadne, ale myslím, že se s tím režisér vypořádal po svém a vcelku dobře.Kupodivu ani dabing nebyl tak špatný a rušivý. Ale pro příště zkusím tenhle snímek i s původním zněním, jsem na některé pasáže podané Adamem, Selenou a Andym vážně zvědavej.(25.12.2014)

 • Raketka29
  ****

  Jeden z těch animáků na které se klidně s děckama kouknete a taky se zasmějete.(10.1.2013)

 • PauloZ
  ***

  Animačně a vizuálně skvělé. Ono je to i nápadité (hlavně jisté detaily a prvky, jako např. telefon, mistr invisible atp.), svěží a baví to celou stopáž, ale scházela mi tam ta přelomová část, která by mě jasně přiměla dát 4*. Proto dávám lepší 3.(12.1.2013)

 • SarumanKo
  ****

  Prekvapenie roka! Že sa po nevtipných, rutinných ukážkach z Hotela Transylvania vykľuje takýto maximálne príjemný, vtipný a nápaditý animák, som fakt nečakal. Iste, taktiež maximálne detinský, ale aspoň bez nejakých pixarovských snáh o komplexnejší príbeh. Niekedy je aj séria skečov s netradičným pohľadom na tradičné filmové monštrá perfektne dostačujúca. A možno som úplný primitív, ale rapujúci Dracula, na ktorého tu všetci nadávate, ma nahlas rozosmial. Sort of guilty pleasure, najmä pre generácie odchované na Tartakovského televíznej tvorbe. (7/10)(22.1.2013)

 • Lamiczka
  ***

  Ukázka z filmu mě dost navnadila. Těšila jsem se na luxusní podívanou ve stylu prvních animáků z dílny Pixaru. A zvlášť v konkurenci s novým Frankenweeniem nebo Normanem a duchy (ParaNorman) jsem očekávala jasného vítěze. Pořekadlo nechval dne před večerem se zde bohužel ukázalo v plné parádě. Ne že by snímek, určený především mladšímu obecenstvu, nebyl vtipný, svým způsobem originální a graficky nezáživný. To ne, příšery byly super (obzvlášť vlkodlačí rodinka), taťka Drákula se ukázal jako milý chlapík s citem pro detail, lidský faktor v podobě střeleného klučíka taktéž dokázal pozvednout koutky úst ke smíchu. Jenže to bylo vše. Zápletka byla ohraná, zakázaná láska dvou nesourodých puberťáků nebo otec s až hysterickým opatrovnickým syndromem atd. vůbec ničím nepřekvapily. Ke konci mě už příběh docela nudil a závěr v ničem nepřekvapil. Těžko samozřejmě vyčítat jednoduchost scénáře, přesto jsem očekávala více zajímavých a vtipných scén, než bylo před divákův zrak předloženo. A tak se pro mě upíří rodinka se zástupem dalších potvor staví do stejného průměru s výše zmíněnými filmy. Dobré na takové to domácí pokoukání.(31.1.2013)

 • Vxxx
  *****

  Jééé to bylo super! "Blahblah blah"!!! Vynikající a vtipný. Příběh taky parádní. Animace byla k popukání a každou vteřinu bylo čemu se smát. Obrovské překvapení a už se těším příští týden na dvojku. Fakt bomba! 5*(12.11.2015)

 • BMW12
  *****

  Po druhém zhlédnutí musím dát plnou palbu 5*. Hotel Transylvánie je animák s perfektním příběhem a naprosto bombastickou hudbou, při těch pařbách jsem trsal spolu s hlavními hrdiny. Opravdu jsem se bavil, doporučuji všem.(26.4.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  Sebereflexivní, originální a zábavné. To je Hotel Transylvánie, neboli zase jednou vtipná komedie od party okolo Adama Sandlera. K ultimátní zábavě tomu trochu ještě chybí, avšak kvality tomuto animáku nelze upřít. Ať už se totiž jedná o explicitní nebo skryté vtípky, snímek jich nabízí tolik, že je nestíháte počítat. Natož se začít nudit.(11.4.2013)

 • hous.enka
  **

  Zoufale mě nebaví animáky, které musím dokoukávat napotřetí - za to prostě padají hvězdy dolů. Nejen že Hotel Transylvania je natočen jen a pouze pro dětského diváka (věčně skákající a nabuzené postavičky, jednoduché vtípky, maximálně vybarvená animace), ale odrostlého diváka úplně míjí. Nenabízí nic, kvůli čemu bych se na něj chtěla podívat znovu. Film jsem viděla s (e zdařilým) dabingem a jako klad hodnotím to, že se mi u něj do pěti minut podařilo asi dvakrát usnout. Mimochodem to fakt Mavis mělo být (sto)osmnáct a Johnymu jednadvacet??!(13.5.2013)

 • luka4615
  ****

  Perfektní animovaná jednohubka, která je až po okraj napěchovaná skvělými gagy. Jen je škoda toho příběhu, který se veze na klasické vlně klišé. „I've never said that in my life. 'Bleh, bleh-bleh.' I don't know where that comes from!“(18.6.2016)

 • Tirion
  **

  Film s duchy bez ducha. Neskutečná touha tvůrců, být za každou cenu vtipní, film likviduje. Je tam spoustu zajímavých nápadů, ale jen zlomek je doveden k nějakému výsledku. Navíc dějová linka je tak chabá, že ji přebije naprosto cokoliv, co vás na plátně dokáže zaujmout alespoň na tři minuty (a že toho není mnoho). Pachtění se odněkud nikam, které trošililinku zachraňují pouze herci u mikrofonu. Pro mě jednoznačné zklamání, protože z celé postprodukce vylezl pouze dobře sestříhaný trailer a to bylo vše.(15.1.2013)

 • buldock
  ****

  Velmi příjemná záležitost. Film: 72%(23.2.2013)

 • ABLABLABLA
  *****

  Co k tomuto filmu dodat? Nevím, byl dokonale zábavný. Tím, jak vše bylo postaveno obráceně mi to trošku připomnělo Planetu 51, alias že monstra se skrývají před lidmi, protože to jsou kruté bytosti, co jim chtějí rozřezat hlavy a dát jim do nich bonbony a nosí čímdál tím méně oblečení, aby byli pohyblivější a jsou čímdál tím tlustší, aby je lépe přemohli. Ale to už jsem zabrousila do hlášek. A asi hlášky a gagy vystihnou nejlépe pocit, jaký jsem z filmu měla. "Ano velice vtipné neviditelný muži. Ahoj, rád tě vidím. - Ten se neomrzí."........"Jedna z vašich piraňí je velice nevychovaná, sežrala mi švagrovou"....... "Klasická lidská paranoia. Lidská krev je moc tučná a hlavně nehygienická. - Takže Drákula krev nepije? - Ne, používám krevní náhražky. Buď Čachtickou směs nebo Karpatský kahan. Rozdíl nepoznáš." Vtipné scény? Jak vlkodlak stáhl Neviditelnému plavky a všichni se mu smáli? Nebo v letadle úkazka z Twilight "Řekni, sníš o tom, že se staneš upírem?" a Drákula Tak takhle si nás představují, neuvěřitelné. A ještě scéna "bacha ovce" následuje "to jsem to zmákl, co?" a potom "bacha stádo ovcí" a končí "No co, na silnici žádná ovce." No a závěrečné titulky taky byly super a píseň Problem k tomu taky. "Takže vy jste pravej hrabě Drákula? Jsem Drákula blebleble. - Tohle jsem v životě neřekl. Blebleble. Netuším, kde se to vzalo."......."Já vám nerozumím. - Cože? Krávám péro šumí? - Cože? Dám vám éro z gumy?(3.3.2013)

 • liquido26
  ****

  Zdařilá oddechovka s mými oblíbenými klasickými monstry v trochu jiném hávu :-) Příběh je sice trochu laciný, ale od těchto animovaných filmů nelze ani čekat nic jiného, takže to moc nevadí :-)(1.8.2013)

 • FFilipCZ
  ****

  Stylový hororový animák. Perfektní hlášky, scény, postavy. Spousty fórků. Škoda že jsem neviděl 3D verzi, určitě bych ještě jednu * přidal.(31.12.2012)

 • blackrain
  *****

  Mezi těmi animáky, které se na nás sypou ze všech možných i nemožných stran, je tenhle alespoň trochu originální a poměrně netradiční. Je to taková milá a zábavná jednohubka, po které nenásleduje žádný bolehlav. Fórky jsou celkem jednoduché. To mi ale vůbec nevadilo. Bavila jsem se parádně.(14.10.2012)

 • Karlas
  *

  Poté, co do mě půl hodiny střílel kulomet přiblblých nechutností a nuceného humoru vycucaného z Addamsovy rodiny, jsem zmáčkl tlačítko STOP. Afektovaný děj, který mi připomínal neřízený výbuch ve skladu nekvalitní pyrotechniky, mi jasně připomněl, že již nejsem dítě ... Jenže já bych tohle, těm svým, rozhodně nikdy nepustil.(7.9.2016)

 • Dexter1
  ***

  Detský animák, ktorý predstavuje kultové monštrá štúdia Universal malým divákom. Celý film sa nesie v nesílenom humore a celé to kazí len klišoidná zápletka. Taktiež aj príliš guľatá animácia ma po chvíľke prestala baviť. Ostatne vtípky presne vedeli z čoho a kam strieľať a zombieci ako hotelový personál potešili viac ako by som si bol kedy býval myslel.(28.4.2013)

 • Žralok
  *****

  Na první pohled se jedná o pohádku pro děti. Ve které jsou v hlavních rolích klasické hororové postavy. Opak je pravdou. Ano cílová skupna jsou děti. Ale pro dospělé je zde připravená velká spoustá perfektních gagů. Pomrknutí které dítě nepochopí. Drákula se rozhodne postavit hotel jako místo bezpečí a odpočinku pro všechny monstra, zrůdy a příšery všeho druhu. Krom samotného vedení hotelu má spoustu potíží s výchovou dospívající dcery Mavis. Opravdové problémy ovšem nastanou když se do hotelu dostane člověk. Začíná nepřeberné množství více či méně vtipných situací. Zábava pro děti i jejich rodiče. Rozhodně by byla škoda tento film opomenout.(24.11.2014)

 • Politik
  ****

  Velice překvapilo a krátká stopáž tomu krásně sedne. 80% animák :)(2.12.2015)

 • peter12
  *****

  Parádne krásny animák. Aj z takého monštra akým bezpochyby Drakula je,tak sa dá spraviť veľmi pekná a svižná rodinná komédia bez vážnych nedostatkov a hlavne bez zbytočných trápnych scén.Prvé čo som si pomyslel,keď som videl Mavis tak to myslia vážne že to je drakulová dcéra lebo je to jedna z najsympatickejších postav v animovaných filmoch.Aj animácia bola na veľmi dobrej úrovni.Príbeh je tiež velmi zábavný a vela krát som sa nasmial.A ZAS MUSÍM POĎAKOVAŤ VŠETKÝM,KTORÝ ROBILI NA SLOVENSKOM DABINGU,ROBÍTE VYNIKAJÚCU ROBOTU.(22.4.2014)

 • Riddick77
  ***

  Transylvánské dobrodružství hraběte Drákuly, jeho dcerky Mavis a nesourodé skupinky strašidel je hlavně v první polovině nezáživné, příliš dětinské a předvídatelné až na půdu. Humorné scénky a narážky jsou dávkovány v množství spíše menším. Čas od času se zasmějete, ale jelikož se jedná o rodinnou animovanou komedii, tak tvůrci měli asi trošku přitlačit na pilu. Dětské filmové fandy Hotel Transylvánie určitě nezklame, avšak náročnější divák bude odcházet s rozporuplnými pocity. Na jedné straně zajímavé téma, líbívý vizuál a neskutečně sympatický vlkodlak Helmut, na druhé straně tuctově a povrchně zpracovaný příběh, humor na první signální a odfláknutý dabing. Recenze zde. 5/10! [26.9.2012_novinářská projekce_kino Atlas] (3.10.2012)

 • dawe04
  ***

  Další schizofrenní animák, který na primitivní příběh určený dětskému divákovi nabaluje popkulturní odkazy, které nikdo z kategorie 0-12 nepobere. Zachraňuje to tak slušná zábavnost a pár originálních nápadů.(22.10.2012)

 • Mickalle
  ****

  Zing song v podání Drákuly je legendární :D(17.1.2013)

 • lopata555
  *****

  Zbožňujem keď si idem nejaký film pozrieť len tak z recesie že to po pár minútach vypnem, a dostanem dačo skvelé ... áno ma to dosť nedostatkov ale pre "večné dieťa" ako ja a ešte k tomu nevyliečiteľného romantika to bolo parádne, navyše sa človek aj pár krát zasmeje .. scénka kde dvojica pozerá na východ slnka bola dojemná ... ďakujem(28.3.2013)

 • ledzepfan
  ***

  Kdyby tam furt někdo nevystrkoval prdel, neprděl, nekrkal a na konci nebyl ten dementní Rap, tak by to bylo vklidu i na 4...takhle je to slabší 3(27.1.2014)

 • dom156
  ***

  Velmi svěží a oddechový film. Člověk se nenudí a dokonce se chvílemi i dobře baví. Bohužel tomu lehce ubírá až křečovitě narvané rapování. Jeden z těch lepších animovaných filmů posledních 2 let.(13.11.2014)

 • *Elfík*
  *

  Červený? 74%? Zbláznili jste se všichni? Posedla vás snad upírovská mánie typu Stmívání? Či máte doma kostým Draca? Vyrostly vám špičáky? Někdo vám daroval pláštík? Umíte se měnit v netopýra? Máte kamaráda Frankensteina? Nesnášíte oheň? Bydlíte v Rumunsku a leze vám to na mozek? Navštívili jste jeho zámek a změnili jste trvalé bydliště? Zavíráte se večer do rakve? Máte alergii na slunce? Vycházíte ven jen večer? Jste přespříliš bledí? Je vám víc než 120? Ne? Ne, ne a ne! Pokud je vám ovšem méně než pět, tak potom vše chápu. Ale dosti pochybuji o tom, že na čsfd je zaregistrovaný někdo, kdo ještě nemá na háku ani malou násobilku. Pokud ovšem někoho takového znáte, pošlete mi kontakt, ráda bych s oním dotyčným zkonzultovala jeho nejoblíbenější animované filmy. Předem děkuji za tipy. Ovšem o této, slušně řečeno, srajdě, mluvit nebudu. Stačilo mi, že jsem byla naštvaná od prvních pěti minut. Animovaný film určený především pro dětské diváky nemusí obsahovat fekální humor, postavy se nemusí pitvorně šklebit, nikdo nemusí nic ''rozpalovat'', všechny postavy nemusí být hodné a přestaňte už narážet do skel, prosím. To všechno dávno vyšlo z módy. Táák, děkuji Vám, pane Tartakovksy (vážně? Tatarka? Ne, zní to jako nějaký sýr....), právě jste mi zhnusil parodující animáky. Nechte ubohého Draculu žít, ano?!(16.10.2013)

 • ArsenalEagle
  ****

  Dost dobré ;) Příjemné pobavení, pár výborných vtipů u kterých jsem se fakt řehtal jak osel.(22.12.2013)

 • Lacike
  **

  Tesil som sa na ovela intenzivnejsie vyuzitie znamych strasidiel a hororoveho prostredia. Ale az na par pomrknuti to v pribehu nebolo poriadne vyuzite. Humor mi pripadal prilis detinsky a po chvili ma zacalo strasne iritovat, ze tam neustale niekto kričí. Hudobne vystupy nemusim. Stylom mi to pripominalo stare Disneovky, ktore ma nebavili ani ked som bol maly. Postavy a ich pribeh ma tiez nezaujali, takze celkovo ma to prilis nebavilo. 4/10.(22.7.2017)

 • Fanucci
  *****

  Geniální...ke konci na můj vkus až moc podbízivé mainstreamovému publiku (rapující Dracula), ale i tak výborný film. Mimořádně vtipný, svěží, nápaditý. Vlkodlak v podání Buscemiho byl úžasný:-))(16.1.2013)

 • movieband
  ****

  Skvělá pohádka, u které se zasmějí jak dospělí, tak i malé děti. Já jsem se smál od začátku až do konce. Bylo tam hromada vtipných scén, hlášek a situací. Film je vcelku originální, tím, že hrabě Dracula má svůj hrad, který je jakýmsi úkrytem pro monstra všeho druhu (od vlkodlaků až po gremliny). Bylo to dobře zpracované (netopýři se mi líbili nejvíc), mělo to podařenou hudbu, sympatické postavy a pohodový děj, který pobaví každého bez rozdílu rasy. Jen ten konec s rapujícím Draculou je asi to nejděsivější na celém filmu.(18.3.2013)

 • Jack_D.
  *****

  Jeden z nejlepších animáků, co jsem v poslední době viděl. Když jsem na to šel do kina, byl jsem hodně skeptický a čekal jsem kdejakou kravinu. Opak byl pravdou! Bavilo mě to, od začátku do konce a několikrát jsem se společně s capartama v kině i nahlas zasmál. Paráda. Rozhodně všem doporučuji.(2.10.2012)

 • stration
  ****

  Pro hororové fandy a ty, kterým nevadí kreslený blbovinky naprostá nutnost! U některých hlášek a scén jsem se opravdu smál nahlas. U mě zatím vítěz letošní sezony animáků. Škoda jen lehce nevyužitého potenciálu ostatních postav, které se ke slovu moc nedostaly na úkor samotného příběhu. To ale u podobných témat bývá. Nebylo by špatný natočit pokračování, kde se více rozvinou ostatní charaktery.(4.11.2012)

 • Caym
  *****

  Emptiness? Nothing? Shaking glasses? -- I didn't do that. (He doesn't pay me.) Děcká, nesahejte kostrám na hrudníky a jděte do english verze (tak nějak předpokládám, že v češtině to ztratí 3/4 vtipu). Jo a jako bonus: Twilight v animovaném jednozáběrovém balení. (a Sandler konečně zase natočil vtipnou komedii)(1.2.2013)

 • ilemas
  ****

  3D. Výborný animák pro celou rodinu u kterého jsem se dost nasmál se spoustou odkazů a dobrých hlášek. Draculova dcera Mavis je dost sexy. Havaj - Hava co?(3.3.2013)

 • Joe321
  ***

  V jednu chvíli si film stěžuje na zpodobnění upírů ve Twilight a za chvíli Drákula repuje a zpívá syntetickým hlasem. Brrr...(2.4.2013)

 • berusche
  ****

  Je jasný, že já mám doma taky krvavou Mavis, takže mi nezbývá nic jiného, než se konejšit, že je dobře, že ta má, ač je krvavý pomerančík, zatím nechce vidět svět.(30.10.2015)

 • corpsy
  ****

  Tak, pán Sandler sa snažil prepašovať svoj humor aj do detského snímku. Ale predsa len iba trošku. Detičky by zrejme nepochopili nemorálny humor a tak sa pán Sandler držal pri uzde. Hyperkinetický štýl je zrejme v 21. storočí v animákoch už muss ( pre neznalých, výraz pre nutnosť ) a tak sa to nezastaví od prvej do poslednej minúty, nabúchané skvelými gagmi a hláškami. Občas si však človek povie, ako krásne by to asi vyzeralo v live-action podobe ( možno otrasne ).(8.8.2017)

 • grogodil
  ****

  Najzábavnejšia animovaná bžunda od čias Shreka. A ten sortiment všemožných sebaparodujúcich hororových figúriok s vymazlenou "gumennou" mimikou je tu snáď ešte väčší, než v rozprávkove u spomínaného zlobra. Bohužiaľ tou smršťou gagov, narážok (Twilight dostal po zásluhe) a grimás v zbesilom tempe a strihu, v ktorej sa snažia tvorcovia stihnúť na diváka vysypať do 90 minút všetky nápady, trošku trpí jedna nepodstatná vec - príbeh. Ten je totiž jasný ešte skôr, než dopozeráte trailer, nie to samotný film. :-)(12.1.2013)

 • Fíla
  ***

  Především musím vyzdvihnout soundtrack → Becky G - Problem (The Monster Remix) ft. will.i.am. Pohyblivý, taneční a zábavný film. Bohužel mi někdy přišlo, že si vyhráli pouze designeři a už se nedokázalo tak soustředit se na scénář, nebo nějak více zasáhnout do té muziky.(17.2.2013)

 • Jigy
  ****

  Patřim asi k menšině, ale mě se to líbilo. Prostředí nestvůr a potvor je z tohoto pohledu celkem neohrané a autoři vymysleli plno skvělých gagů. Po ptragédiích jako byl Madagaskar a Ice age se jedná o celkem milou záležitost a při srovnání s těmito dílky musim dát nejméně 4*.(22.5.2013)

 • salalala
  ***

  Sterilní a příliš infantilní animák, jehož potenciál zůstává nevyužit. Ač cílí na nejmenší děti, s klidem staví na postavách, které děti asi neznají (Frankenstein, Neviditelný muž) a odvíjí od toho humor. Ten je jinak přizpůsoben dětem, takže se pořád padá, prdí, krká atd. 3D efekt jsem absolutně neviděl, animace na druhou stranu kvalitní a některé vychytávky a vizuální gagy přišly vhod. Dabing se tentokráte moc nepovedl a hlavně závěrečný disco song v češtině je utrpení. Dospělého tu prostě nic moc nezaujme, což je špatně, protože se většinu času bude nudit. Po pár hodinách člověk zapomene, co vlastně viděl. Škoda, protože našlápnuto to mělo dobře. Takhle zůstává na střední cestě a jde spíše o zklamání. 50%(2.10.2012)

 • Crawler-D
  ***

  Batolecí konkurence Ukradeným Vánocům či Příšerkám s. r. o. Trojrozměrná animace spíš zabíjí styl Genndyho Tartakovského, než že by ji on sám dokázal oživit a ozvláštnit.(4.10.2012)

 • enjoi
  ***

  Začínají mi lézt krkem „cool amerikanismy“, které se poslední dobou v kreslených filmech z Hollywoodu vymkly kontrole. Jakmile přijede ten kluk, stane se z docela zajímavého (originálního) animáku americká ptákovina pro teenagery. Jednou se na to kouknout dá, ale nic víc. 60 %(18.1.2013)

 • milka
  ***

  Překvapivě hodně příjemný animák s mnoha povedenými fóry a hláškami, který však měl díky svému námětu i daleko větši potenciál. Tartakovsky jakoby se nemohl místy rozhodnout, zda to točí pro děti, puberťáky nebo malinko odrostlejší publikum a tak vznikl takový mišmaš pro všechny. Každý si zde najde to svoje, ale nikdo se nebude stoprocentně bavit po celou dobu stopáže. Což je rozhodně škoda. I tak ale příjemná animáková jednohubka.(17.2.2013)

 • carly
  ****

  hlučné a farebné a so skvelým obsadením. je to starý známy príbeh o príliš ochranárskych rodičoch, obrátený tak trochu na ruby.(10.3.2013)

 • easaque
  **

  po čase jsem se podíval na nějakou popcornovku. Příběhem vůbec nepřekvapuje a drží se vyšlapaných cestiček, které občas přibarvuje přitroublými hláškami. Určitě si to nezopakuju a přenechám hustejm a kúlovejm týnejždrům. Kvůli poslední půlhodince jsem to chtěl snížit na ubohou hvězdičku, ale slitoval jsem se. Ani v animaci nenachazím nic nového, tak musím snížit rating stylu jen na jedničku - prostě standard posledních 5-10let [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](30.6.2013)

 • tufr
  **

  Absolutně nebavilo a navíc Petr Rychlý v cz dabingu doslova irutujíci!!!!! 40%(8.7.2013)

 • forsythia
  *****

  Já to říkala vždycky, že strašidla jsou roztomilá a zábavná. Tohle není ten animák, který dětem pustíte a můžete vesele dělat něco jiného. Protože i když začnete dělat něco jiného, tak vám to nedá a musíte na to čučet. Poprvé, podruhé, potřetí...(25.8.2014)

 • panMartin
  ****

  Vážně skvělý animák! Bavil jsem se snad nonstop. Parádní zábava dokazující, že nejen Pixar, či Dreamworks dokážou zplodit perfektní animák. I když zápletka není nijak originální, stejně to pobaví. Spousty příjemných postaviček, které by si zasloužily více prostoru, ale na to nebyl čas. Báječný film pro příjemný rodinný večer. Nejvíc mě ovšem uchvátila vlkodlačí holčička - malá růžová ranařka s dudlíkem. Animované pohádky prostě miluju! Rád se na to kouknu někdy znova. Už teď se těším na druhý díl.(21.7.2015)

 • pufina
  ****

  "Tak takhle si nás přestavují? Neuvěřitelnéé." To asi vystihuje všechno, co se upírů týká :-) Krásný a pohodový animák, kterému nechybí vtip, napětí a ani zajímavá zápletka.(5.2.2013)

 • chelseaman22
  *****

  Po půl litru nepasterovaného lze konstatovat, že tohle je nejlepší animák za poslední dva roky. Tenhle moderní MashUp uzemnil jakékoliv prvotní představy o klasickém víceméně kvalitním avšak nudném animáku. Prvotně začnete intenzivněji polykat vzduch, když tatík Drákula zazpívá pubertální dcerušce song "Beruško krásná." Burtonovští ukrajinští dělníci poukazují na to, že přebytek poněkud levnější pracovní síly nabývá na aktuálností i v jiných krajích než-li v zemích Českých. Následují konspirační teorie příšer: "Lidé hodně baští, aby byli vůči nám větší" či "Lidé se čím dál tím víc méně oblékají, aby byli více pohybliví. Dcerunka má nutkání jít zapařit na slečnu KvákKvák do Junioru, avšak Drákula nechce o možném koitu vůbec slyšet. Pitbull, Will.I.Am či Dr.Dre neustále bijí do sluchátek, což má za následek výborný marketingový tah - přiblížení snímku osmnáctiletým brunetkám v legínách s kabelkami Guess či Valentino (pokud je z "lepší rodiny"). Cateringové dilema, zda-li slezinu v županu nebo čachtickou náhradu (jež je prý méně tučná, nežli klasická blood) tvoří regresy s konstatováním: "A koho by dřevěný KOLÍK do srdce nezabil?!" Drákula nabádá dcerku, aby fyzická aktivita s člověkem byla prozatím odložena ("V hlavě se jí splaší netopýři!"). Plavky z viktoriánské Británie nejdou dohromady se zeleným želé provozující saunning. Tento nepovedený dojem však mizí okamžitě při nostalgické vzpomínce na famfrpál a Rozbřesk. Performance je jak ze StarDance s kolíkem z Plovárny - obzvláště závěr á la Black Eyed Peas je uno perfetto! Kopulace chtivá dcerunka se nakonec dočkala a já se v '15 prostě musím zajít vyvenčit do CineStaru či do jiné podobné instituce, která zprostředkuje zhlédnutí dvojky! 91% Celosvětový výdělek k 9. 3. 2013: $341,803,177, což je 4,02 násobek budgetu..........229. nejvýdělečnější snímek historie(9.3.2013)

 • Andre3000
  ***

  Jako víte...prostě animáky nejsou šálek mé kávy, ale občas nějaký shlédnu. Nenaštve, ale ani neuchvátí. Takový lepší animákovský průměr.(4.4.2013)

 • Rocky88
  **

  Nepříliš vtipné, potenciál velkého počtu strašidel nenaplněn. Rádoby vtipné situace už byly stokrát viděny někde jinde.(17.1.2016)

 • pakobylka
  ***

  Nanejvýš osvěžující, neotřelými nápady hýřící úvod, natahovaná, leč vcelku dobře stravitelná prostřední část a dosti ubohý, až k trapnosti sklouzávající závěr. Ale abych to vzala pěkně po pořádku: 1) Strašidla, monstra a příšerky všech možných druhů, poddruhů a velikostí jsou představeny ne jako čistě neškodná, leč jako z principu NEŠKODÍCÍ dobrosrdečná stvoření, která by velice ráda zůstala nepoznaná ... a tím pádem navěky uchráněná před nepřátelsky naladěným lidským světem. Což je mimořádně povzbuzující začátek; 2) První zásadní, leč stále ještě akceptovatelnou vadu na kráse představuje samotná povaha onoho smrtelníka, víceméně omylem přikvačivšího do hotelu papá Drákuly. Nepůsobí na mě jako sympaticky potrhlý a snad jen maličko prostodušší týpek, ale jako krajně protivné a nemístně sebevědomé "free" pako, se kterým bych rozhodně nechtěla strávit víc času, než by bylo nezbytně nutné; 3) Děj se začíná zadrhávat a utápět v nejrůznějších, převážně akčních eskapádách, které postupem času přestávají byt vtipné a prakticky nikam nevedou; 4) Finální cesta vybraných strašidel lidské civilizaci vstříc je jen zoufalé východisko z nouze, které postrádá jakoukoli novátorskou či alespoň průměrně zajímavou myšlenku; 5) Nikdo neřeší - a tím pádem ani uspokojivě nevyřeší rébus diametrálně odlišné rychlosti stárnutí dvou bytostí, z nichž jedna je člověk a druhá upír ... a to ani po upírsku, jak to dokázala skoro až nesnesitelně natahovaná "Twilight sága" (2008 - 2012) - ani po lidsku, jak se to svého času podařilo kupříkladu hezky česky pohádkovým a taktéž ryze česky pragmatickým komediím "Dívka na koštěti" (1971), "Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách" (1974) či "Ať žijí duchové!" (1977). Při této příležitosti bych ráda poznamenala, že naše tuzemské pointy jsou vesměs hravé, nenásilné, nápadité a po všech stránkách elegantní, neboť v oněch dávných časech naši tuzemští scénáristé, filmaři i herci ještě pracovali s láskou a s radostí ... pokud dostali příležitost. Ale abych se vrátila k podstatě problému: Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem "end" veselého pojednání o hotelu kdesi v Transylvánii není dle mého názoru tak docela "happy" ... cítím na jazyku cosi jako natrpklou pachuť porážky. Dosti bídné 3*(18.6.2016)

 • Radiq
  ****

  Tenhle typ animáků mám rád. Najdou si tam něco děcka aji dospělí. K tomu všemu přehršel různejch postaviček, originální příběh, dost fakt vtipnýho humoru (bacha, neplést si to s trapným humorem pro děcka, kterej je často jenom zdánlivě vtipnej). Akorát toho Drákulovýho Uááááh už bylo ke konci trochu moc. Jinak sem se fakt skvěle bavil a dost mi toho i uniklo, protože se tam toho furt tolik děje a je tam tolik příšernejch příšer a jinejch potvor.(3.11.2012)

 • danecek24
  ***

  70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - nominace (1) - Nejlepší animovaný film(14.12.2012)

 • Mr.Husts
  ****

  Parádní zábava pro celou rodinu dokazující, že nejen Pixar, či Dreamworks dokážou zplodit perfektní animák. Nabušeno hláškami způsobujícími zářivý spokojený úsměv téměř nonstop, chytlavým soundtrackem a taky vynikajícím dabingem. Hlavně Adam Sandler si to v hlavní roli moc vyndal a přesvědčil mě, že má mnohem na víc než je hraní v přijebnutých béčkových komediích, kde zvládá s těží střídat výraz smutný a veselý. Má u mě velké plus a tento film nejen díky jeho skvělému výkonu rozhodně doporučuju, bavil jsem se výborně.(14.1.2013)

 • mr.filo
  ***

  Průměrná animovaná práce cílící na diváka s dětskou duší i na dospěláka. Milé humorné okamžiky se nacházeli i na nečekaných místech : např. když jsi v letadle někde nad Asií a Mavis slyší brebentit Drákulu čínsky zpoza okna letadla, a do toho problikne "sledujete s Korean Air" ... to se člověk neudrží a kření se na celý letadlo... OK, asi to bylo taky tím, že v 4 ráno to moc nemyslí :)(15.1.2013)

 • venison
  ***

  Příběh poněkud pokulhával, ale pestrost příšerek a jejich ztřeštěnost příběh značně vyvážila.. Převážně se film nesl v duchu situačního humoru.. Velké plus byl hlavní "hlasový" tahoun Adam Sandler v jedné z hlavních rolí.. Snad tenhle "strašidelný" animák nezapadne.. :-)(21.1.2013)

 • wohna
  ***

  Animák je to povedený, to určitě, ale Sandlerův hlas ve mně vyvolává divné pocity. Prostě. No když mluví, nejradši bych vypnul zvuk, asi tak.(19.2.2013)

 • DruidKarel
  ***

  1349. hodnocený film:(3.3.2013)

 • tom88
  ***

  Ďalší zbesilý animák pre dnešnú mládež. Príbehovo lepší ako väčšina animákov, ale žiaden zázrak sa opäť nekoná. Animácia je priemerná, postavičky neprirodzene naanimované, pohyby zbesilé. Film si našťastie zachoval zábavného ducha. Nebolo to ani príliš trápne ani detinské. Vychádza z toho mierne nadpriemerný animák, ktorému by ale väčšie hodnotenie moc lichotilo. 65%(9.4.2013)

 • Aljak
  ****

  Človek by čakal, že dobré námety animákov už boli úplne vyčerpané a začínajú sa opakovať. Avšak potom príde opäť niečo nové, čo dokáže úplne zaujať svojou originalitou. Hotel Transylvania so sebou priniesol spojenie všetkých tých slávnych legendárnych a knižných strašidelných bytostí a presne týmto dokázal podľa mňa úplne zabodovať. Už samotný námet stojí za to, k tomu všetkému pridali zaujímavý príbeh s prvkami drámy a komédie - a už nič nebránilo tomu, aby toto všetko korunovalo Hotel Translyvania na úspešný animovaný film. Prvá tretina ma síce až tak nebavila, keďže bola skôr akousi prehliadkou strašidelných bytostí obývajúcich hotel, ale príchodom Jonathana to celé nabralo na atraktivite a epickosti. Celkovo to však bolo dosť vydarené - dalo sa na tom aj zasmiať, niektoré scény boli aj dosť dojemné (obzvlášť tá kde Drakula hovorí skutočnú verziu smutnej legendy) a napokon to malo aj peknú pointu.(24.8.2013)

 • metal.storm
  ****

  Pointa bola perfektná, zasmiať sa dalo ale bolo to až moc ulietané. Tie postavičky behali tak rýchlo, že som ani nezaregistrovala kedy sa premiestnili inam, a potom znova ... A pochybujem že by tak "300 ročný" Dracula Rapoval.(21.8.2014)

 • Rodriguez
  *****

  Výborný animák roku! Skvěle jsem se pobavil a zasmál od srdce! Hlavně u scény na hradě, kdy se v chodbě vítají strašidla a "kdosi" si uprdne... :-D 100%(31.12.2014)

 • Doudis19
  ****

  Po delší době opět více než koukatelný animák, který naplno využívá nepřeberných možností hotelu plného bizarních monster. První hodina k prasknutí nafouklá svěžími a převážně povedenými gagy, je dokonce zralá na absolutorium. Bohužel, snímek určený dětskému publiku se snad ani nemůže vyvarovat sklouznutí k otravné citové poučce a histericky předvídatelnému konci. Výjímkou není ani Hotel Transylvánie. I přes toto zjištění se musí konstatovat, že zábava je to vydatná a místy vyloženě až obžérsky tučná ;-).(5.10.2012)

 • hollci
  ***

  Čo mi najviacej vadilo bolo to trápne preelektrizované spievanie, ale tak asi na tom teraz fachčia mladí, inak je to veľmi pohodový animák. A ako bonus výraz Drakulu pri zbadaní Twilightu, no na nezaplatenie. :D(6.10.2012)

 • Yorkcz
  *****

  Tento film předčil moje představy o tomto filmu a nechápu že tento film není jako nejlepší animák za rok 2012(18.1.2013)

 • Iwus.ka
  *****

  Prej, že je hrabě Dracula krutý a zlý. On jen musí občas upustit páru mohutným řevem. Jinak je to ale takový milý pán a milující otec. Navíc má podnikatelského ducha, což značně usnadní život jeho bližním, ostatním monstrům. A tak vítejte v hotelu Transylvánie, ve kterém se výborně pobavíte. Ale pozor! Lidem je vstup zakázán, proto nutno použít vhodné maskování.Velmi zábavný animák a v originálním znění skvělý dabing Draculy v podání Adama Sandlera.(25.1.2013)

 • psajko
  *****

  Tento animovaný film se po shlédnutí řadí k mým oblíbeným. Animace je doopravdy super, příšerám jsem musel pořád smát a je to i super příběh. Musím říct, že se tento film doopravdy povedl. Mohu pouze doporučit všem.(27.1.2013)

 • lilina133
  ****

  Adam Sandler by už mal len dabovať kreslené postavičky...milá, neškodná zábava:)(31.1.2013)

 • tomeek
  ***

  Pohodový animáč s hromadou dobrých nápadů a neobvyklých situací. Občas výborné džouky jako telefon z lebky (to jsem smíchy fakt vyprskl :)), pantomima neviditelného muže nebo ochranka z brnění. Příběh sám o sobě je ze začátku trochu vlekle vyprávěný a působí hodně dětsky, pořád někdo křičí, padá - uměle vytvořená panika, naštěstí se potom ale začne děj odvíjet a už to jde :) Drákula je sice strašně hnusná postavička, ale zase to vyvažuje výborný vlkodlak a ostatní příšery. Celkově to beru jako trochu "druholigový" animáč (ani Pixar, ani DreamWorks, kampaň slabá), ale pobavil, takže krásná 3,5ka.(10.2.2013)

 • biomaniac
  ****

  Vtipný animák s atraktivním příběhem a se slušným 3D. Tohle si určitě armáda děcek nenechá ujít a zcela jistě to pobaví i nejednoho rodiče, tak jako mne.(2.10.2012)

 • st.jim
  ****

  3D nebylo tak úžasné, jako třeba tintinova dobrodružství. občas záplava gegů, střihů a rychlých záběrů šla přemrštěně za sebou. a člověk musel ze začátku pobrat hodně postav. český dabing nebyl nejhorší.....ovšem zazpívané písničky byly otřesné!!!! přesto všechno to bylo milé, kouzelné a zábavné. já se velmi dobře bavil.(16.11.2012)

 • DivX
  *****

  Ano, muze se zdat ze tyhle animaky se opakuji porad dokola... Podobna animace, vtipy i scenare. Je tomu skutecne tak! Ale i tak z nich porad tecu! Viva la Sony Animation. 8/10(14.12.2012)

 • campix
  ****

  Až mě i docela mrzí, že tento animovaný film nemá nominaci na Oscara. Jelikož v letošním roce hodně slabém na animované filmy je asi jedním z těch nejlepších letos. Postrádá sice nějaké výraznější momenty a překvapení v příběhu, jenže kdo by něco takového u podobného filmu zacíleném na nejmladší publikum čekal. Prostě zajímavý námět, spousta zábavných charakterů a také vtipných scén, které i mě pobavili. Dokonce jsem měl chvilkami problém rozpoznat Adama Sandlera při dabování hlavní postavy. Příjemné zpestření mezí vážnými Oscarovými dramaty, které jsou v této době všudypřítomná.(15.1.2013)

 • Ellise
  ***

  Čekala jsem o mnoho lepší podívanou, plnou fantastických hlášek a originálních komických situací. Dostala jsem sice velmi originální příběh plný zvláštních postav, ale s velkým nedostatkem vtipných i naivních scén, které se od animovaných filmů očekávají. Moc se mi ale líbil dabing, hlavně Adama Sandlera, který si se svou rolí Draculy skvěle pohrál.(2.2.2013)

 • LiborGondek
  ****

  Existují mnohem lepší animované filmy, ale líbilo se mi těch pár narážek na ostatní filmy, viz. Twilight sága... Když nic, tak to bylo občas vtipné. 70%(6.2.2013)

 • Noviik
  ***

  Zajímavá myšlenka s velmi dobrými vtipy a bohužel nudným dějem včetně otravných zpívacích scén.(23.2.2013)

 • JimmyII
  ****

  Nečekaně zábavná a láskou k filmu překypující jízda z jednoho moc příjemného hotelu pro strašidla. Docela dlouho jsem se takhle nenasmál. Nicméně místy malinko infantilní a někdy trošku okatě moralizující, přesto jasných (skoro) 80 %.(26.3.2013)

 • Mr.Ripley
  ***

  Takového potenciálu (Hromada ikonických monster na jednom místě, v jednom příběhu!) zazděného v průhledném příběhu o "pravé" lásce. Děti možná potěšilo, fanoušky žánru jistě zklamalo. Nebo jsem snad jediný?(13.7.2013)

 • dubinak
  ****

  Hotel Transylvania jsem si pustila při čekání na Ježíška a posloužil mi jako velice dobré zkrácení dlouhých chvil. Opravdu jsem byla z tohoto animáku na takové pozitivní a radostné vlně, a to hlavně díky humoru, který tomuto filmu vládne od začátku do konce. Postavy jsou velmi osvěžující a líbí se mi taky ta jejich vzhledová rozmanitost. Velice příjemnná pohádka.(28.12.2014)

 • ExpertRaptor
  ****

  Výborný film. 70% -- Keď som bol menší tak som na tento film išiel do kina a vôbec som si nepamätal že som na ňom bol, tak som si ho dnes pripomenul, no a musím povedať že keď som fakt na toto bol v kine ako môj oco hovoril tak asi som z toho kina nevychádzal moc šťastný... Musím povedať že vtipné postavy, niektoré vtipné scény ktoré vedia slušne človeka rozosmiať, vtipné pesničky a skvelý námet držia film nad vodou ale inak neskutočne suchý, toporný a občas aj bohužiaľ nudný dej ktorý ničí niektoré scény a tým zráža celý film pod hladinu. Taký slabší nadpriemer, ktorý treba vidieť len raz a dobrovoľne si ho už nikdy nepozrieť, jedine že by išiel v TV a nič iné by okrem tohto filmu nedávali.(1.11.2018)

 • Nach
  ****

  Tak tohle za návštěvu kina rozhodně stálo. Upřímně jsem se prosmál od začátku až do konce. Kvalitní, ne zcela originální příběh, který je však vyprávěn zcela mistrovsky, plný odkazů na klasiky hororového žánru, tedy spíše jejich parodizování (vtipnou narážku na soudobý pohled na upíry, ala parodie na Twilight považuji určitě za nejlepší). Animace je podobná, ba skoro totožná jako u Zataženo, občas trakaře. To není žádná výtka, ale pro mě velké plus, neboť jak ve zmíněném, tak i v tomto filmu využili tváře i grimasy animovaných postav na výbornou. Shrnuto a podtrženo, studiu DreamWorks roste silná konkurence. A je to dobře; tvůrcové Hotelu Transylvánie rozhodně vědí, co diváci chtějí a dávají jim to naservírované na zlatém podnose. 80% P.S. Ač je film určený hlavně pro děti, dospělí se u něj budou bavit paradoxně daleko lépe, díky správně mixované porci humoru a zmíněných parodujících odkazů na klasiku.(7.10.2012)

 • Streeper
  ***

  První polovina filmu byla hrozná. Nebylo to záživné a o nic tam nešlo. Po odvyprávění legendy se tam konečně začalo něco dít. To byla ta druhá polovina filmu. Byly tam nějaké emoce, mělo to vtip a své kouzlo. Je to pohádka, kterou ani nenávidíte ani nemilujete. Žravá gremlinka s hláškou "Já to nebyla", byla úžasná.(25.10.2012)

 • Mrkvič
  **

  Fakt hahaha. Párkrát sice je, čemu se zasmát, ale jinak fantazie tvůrců skončila s vymýšlením různých strašidel. Jinak je to příšerně nudná a chabá zápletka bez zajímavých vlastností postav. Ve srovnání třeba s Příšerkama s.r.o. je tohle fakt ubohost. Hlavně je to zaměřené na děti a ty budou díky spoustě pádům a hopsání asi spokojené, ale já nakonec hodnotím spíše záporně, protože je docela slabé i 3D. Klidné scény sice ok, ale všechno to hopsání a létání je v tmavém prostředí a s množstvím střihů, takže efekt 3D často vyzní naprázdno.(16.11.2012)

 • Mishqo
  ***

  Zaujímavý koncept, ktorý ma zo začiatku veľmi upútal no v strednej pasáži som sa už začal celkom nudiť. Bolo tam strašne veľa postáv, z ktorých niektoré boli totálne zbytočné, iné nudili a len pár naozaj zaujalo. Avšak deti sa museli došťať od radosti (možno aj od strachu) pri tomto filme =D 7/10(12.1.2013)

 • Danny F.
  ****

  Rozhodně vtipný, milý a zajímavý animák. Klasický příběh o mladé lásce a šťastnému konci. Bylo fajn pozorovat známé hororové postavičky a jejich zábavné chování. 85%(17.2.2013)

 • baruss
  **

  Kúlovo pojašený Džony, no proste trapas.(4.3.2013)

 • Palvinie
  *****

  Tak to byl ten nejvíc hustoprďácký animák, jaký jsem kdy viděla! Rozhodně nehrozí, že bych si ho nepustila alespoň jednou týdně, protože tolik srandy v 91ti minutách, to prostě jen tak neseženete. A ta párty na konci, čuměla jsem, jak to Dracula umí rozjet. No prostě peckovní zážitek!(31.3.2013)

 • Mr.Cinephile
  ****

  Nemůžu si vzpomenout na to, kdy naposled jsem viděl tak obsahově prázdný animák, který by měl diváka okouzlit právě příběhem. Ale, Hotel Transylvania má obrovský komediální potenciál, který bezezbytku využívá. Což právě posunuje celý film kvalitativně hodně dopředu. Moc pěkná animace a perfektně využité charaktery postav. 7/10(13.4.2013)

 • Martin741
  ***

  Dobra bzunda, dalo sa pri tom dobre odreagovat, priserky su samy sebou ...... akurat ten rap a hip hap hop dost vadil. 60 %(8.12.2015)

 • PavelVanekArt
  *

  Za snahu a výdělek jedna. Jinak typicky tupá animovaná žumpa. Jako 90% všeho.(18.6.2016)

 • Triple H
  ****

  Výborná zábava. Na začiatku som nečakal nič viac ako čisto priemer s minimom zaujímavých nápadov. Chyba lávky. Tvorcovia sa, podobne ako pri Madagascare, na nič nehrajú a celý film je tak primárne sledom cartoonových bláznivín a srandičiek. Zombíci, Frankenstein (ten jeho skok do vody :-D), neviditeľný muž a vôbec celá táto zbierka figúriek ma veľmi dobre pobavili. A neraz som si povedal, že "toto je fakt dobrý nápad". Príjemne prekvapenie a pre mňa najzábavnejší animák za pomerne dlhú dobu. A fakt, že to režíroval človek, ktorý stvoril Dexterovo laboratórium - no to proste musím za štyri. :-)(26.11.2012)

 • Bobik9
  ****

  Rozhodně se jedná o nadstandartní animák. Spousta fórků, tvůrci si hezky vyhráli s příšerkami a vymysleli jich opravdu dost a má to příjemný, leč tuctový příběh. Pravdou je, že netuším, čím je to tolik lepší než ostatní jemu podobné filmy. Možná proto, že v původním znění je Sandler, James, Samberg, Lovitz a Buscemi, což samo o sobě znamená dost, ale když se na to podívám česky, tak to kouzlo mizí. Tartakovsky do této doby neudělal totálně nic zajímavého, ale tady trefil do černého. S takovým obratem nelze jinak, než napjatě očekávat, jak moc se nepovede dvojka.(12.3.2013)

 • animaxis
  ****

  ,,Tvůj otec je druhý člověk,co se mě pokusil sníst!Poprvé nákej magor na koncertu Slipknotů."Prostě animák,který není nic nového,akorát jiné prostředí.Ty vtipy ale stály za to jako vždy.(27.5.2013)

 • Wraight1
  ***

  Mno, pár vtipů, pár postřehnutelných narážek na Draculovské filmy, ale jinak se jedná o dílo typu "spotřební zboží"(10.10.2013)

 • koxin
  **

  Je to animovaný film, a já se po celou dobu sledování toho ošoupaně předvídatelného děje ani jednou nezasmál. Tohle nezachrání ani Adam Sandler.(17.12.2013)

 • Guzo
  ****

  Ale jo, tu čtvrtou hvězdu tam dam. Chvílemi sice pokulhávala animace (zejména samotného Draculy, jinak je vidět, že si animátoři dost vyhráli) a samotný příběh není ničím novým pod sluncem, ale to snad nikdo od filmu pro děti nečeká. Naopak potěšily přítomné písničky a (ne)organizovaná párty, pár lepších vtipů se tu taky našlo a Jonathan je docela sympaťák. Trošku zamrzí akorát Sandlerův dabing, který podle mě nebyl úplně vychytaný. 7/10(26.2.2014)

 • Kmotr76
  ****

  Opravdu milé překvapení. Svět monster je atraktivní a zábavný. Takže až na závěrečnou otravnou hudební sekvenci se to fakt dalo přežít.(31.10.2015)

 • Jazzzz
  *****

  I fanoušek hororu a mrazivého chvění v zádech si chce občas oddechnout. Zalovil jsem mezi animáky posledních let a zjistil jsem, že bohužel je výběr značně omezen. Po Boomu, který přinesl Shrek, Doba Ledová a Walle nastala dlouhá odmlka. A tak jsem při hledání narazil na tento počin. A jsem velmi rád, že jsem tak učinil. Film není opět žádný extra super zázrak, ale rozhodně mi dal vše co jsem od něj čekal. Pobavil jsem se a odreagoval a dokonce měl i krapet z těch hororů, které mám tak rád :)...(21.4.2016)

 • filmfanouch
  *****

  Adama Sandlera moc neuznávám. Ale tohle mu vyšlo. Docela povedený animák na slavné příšery plná vtipných gagů, překvapivě působivé zápletky a spousta perfektních odkazů(20.6.2016)

 • venalce
  **

  Příliš klišoidní, příliš klišoidní. Člověk by skoro plakal na tím, jak mohl zůstat tak dobrý materiál nevyužít. Jediný bod k dobru dávám za ukázku přístupu současného člověka k monstrům. Ta část se jim fakt povedla. Ale zbytek je stokrát přežvýkaný příběh bez odchylky od obvyklého schématu.(17.10.2012)

 • elanius
  ****

  (14/2013, DVDRip) / Je jasné, že v tomto prípade sa nejedná o evolúciu a už vôbec nie revolúciu v žánri animákov, ale kto už by len toto očakával? Hotel Transylvania absolútne vyťažil z prostredia v ktorom sa odohráva, všetky príšery boli dokonalé. Podobný námet ako pixarovký Brave ale o 100% viac čistej zábavy, hudby, fórikov s kadenciou dva za minútu. A koniec že bol klasický a zaváňajúci klišé? A aký iný by asi v animáku mal byť? :) (8/10)(13.1.2013)

 • Avari.73
  ****

  Překvapilo mě, jak vtipný je tento animák. Nic jsem nečekal a přitom dostal slušnou zábavu s několika luxusníma vtipama. O to víc mrzí nevyužitý potenciál (hlavní dívčí postava je sympatická, ale dál se to nedostane - chybí emoce, emoce a zase emoce), především ta hollywoodská šablona pro animáky už mi leze krkem. Proto nemohu dát víc jak čtyři hvězdy. Když kouknu na takovou Arriettu, tak ta je ve všech směrech dál a dokáže ve mně probudit silnou přitažlivost k postavám. Ani nepamatuji, kdy jsem naposledy u hollywoodského animáku něco cítil, krom ztřeštěného humoru. 7/10(23.1.2013)

 • Dado
  ***

  Viac menej tuctový animák, ktorý nedokáže ničím prekvapiť, no na druhej strane ani nesklame. Kým menšie deti pri tom budú určite slintať blahom, starších poteší aspoň niekoľko vtipných gagov, napríklad narážka na Twilight sa skutočne podarila. (60%)(15.3.2013)

 • terunka003
  ***

  Animovane, priserkove, rodinne, obcas vtipne x nic extra, dej unavenejsi. Napad dobry, upiri a dalsi priserky jsou posledni dobou opravdu oblibeni. Dej jednodusi, ale lehko predvidatelny. Vtipy trochu okatejsi a trapnejsi, ale ve scenach kdy se snazi chytit Johnyho po jeho odjezdu byl asi nejakcnejsi a nejvtipnejsi. Ale proc ne, na sobotni odpoledne film jako delany. Hezky barvicky, mile postavy a navic se u toho nemusi premyslet. ..by me zajimalo cim se budou strasit deti, kdyz uz ani Frankie nikoho nedesi.. (23.3.2013)

 • Imune
  ***

  No, bohužel jsem viděl jen s dabingem, ale to se dalo překousnout. Každopádně podobných dětinsky vtipných záležitostí už bylo docela dost a ztrácí to svoje kouzlo. Nápad každopádně suprovej, ale musím dát hvězdu dolů za ne příliš dokonalej příběh, a jak už jsem říkal, taky za (ne)originalitu. Jinak jako oddechovku doporučuju. 60%(1.11.2015)

 • KarKulA
  ****

  Originální nápad, hezky udělané - jen sem tam nějaká nedotaženost, kterou ale člověk rád odpustí.(20.6.2016)

 • Master19
  ****

  Ale jo, mě to bavilo. Nejvíc se mi líbil ten paradox, že hnusáci příšerňáci se vlastně lidí bojí vic, než my jich. :-) Ústřední trojice je k sežrání (teď nemyslím doslovně) a přes víceméně nulový příběh se divák nenudí.(2.11.2016)

 • VasaX
  ***

  Docela dobrý animák se strašidelnou tématikou. Tedy, obsahující všemožná "strašidla", a ne že by byl strašidelný. Takže to máme velký hrad, který je vlastně hotel, a v něm víc strašidel a jiných podivných bytostí, než zvládneme spočítat. To by bylo, aby se s tímhle koktejlem netřepalo sem a tam a pokaždé nepadla nějaká hláška. To mi bohužel ale nestačí. Hotel je tím pádem takový průměrný animáč, který neurazí, ale ani nenadchne. Člověku tak ani nevadí tuctový český dabing. Ale co vadí, nebo by vadit mělo, jsou ty pekelné písničky, kterými se snaží místy tahle bubákovská srandička zaujmout. A obzvlášť v českém provedení působí hodně, hodně nuceně, nepatřičně a v podstatě mi kazily konzistenci mého filmového zážitku. Já nevím, jak se závěrečným doporučením... asi tak, že když se s Hotelem setkáte, tak se ta hodina a půl nějak odvine, a ani nebudete mít nutkání vypláchnout si oči octem. Ale pokud se rozhodnete míst toho třeba, co já vím, jít se psem na delší procházku podzimní barvitou přírodou, nic se nestane. Hotel Transylvania zmizí v temném koutu filmové historie, kam po právu patří.(22.10.2012)

 • finy_cz
  *****

  Bezprostřední pocity z kina: Jednoznačně nejlepší jízda od Sony pictures animation (Zataženo, občas trakaře, Piráti!, Divoké vlny, Velká vánoční jízda, Šmoulové nebo Lovecká sezóna). Sice byl začátek dost hektický, a čím víc příšer do hotelu v Transylvánii přijelo, tím větší tam byl zmatek (už jsem ani nestíhal jezdit očima po plátně a zjišťovat, co která příšera dělá nebo jak všechny vypadají), ale věřím, že druhé, třetí a další shlédnutí budou jen lepší a lepší, a alespoň mi má co nabídnout i příště. Založení děje na tom, že otec se bojí o svou dceru a nechce ji pustit z domu není zrovna nejoriginálnější, ale způsob, jakým to řešil, byl zatím asi nejlepší, co jsem kdy viděl. Animace netopírků byla dokonalá. Smutná ,,psí" očka malého netopírka na začátku filmu mě rozesmála stejně tak jako hořící netopír honící letadlo. Nevím, jak to zní v originále, ale slyšet repovat Petra Rychlého mi přišlo komické samo o sobě, při představě, jak si to ,,dával" ve studiu do mikrofonu. Mínus bych dal za východ slunce, na který kouká upírka Mavis, trochu jsem nechápal, proč jí nehoří hlava? Za mě 5/5 (90%).(9.11.2012)

 • yeniczek
  ****

  3428 nápadů napěchovaných do 91 minut.. Většina z nich je opravdu (myslím OPRAVDU) vtipná, ale je toho prostě MOC. Tak zběsilý a ukecaný animák jsem snad nikdy neviděl. Vlkodlak s dabingem Stevea Buscemi vládne. Nejdřív jsem nevěděl jak hodnotit, protože to neni rozhodně žádná animáková špička, ale po vtípku s jednou nejmenovanou upírskou ságou dám s klidem 4* :)(10.1.2013)

 • Scar
  ***

  Povedal by som, že bezduché, ale keďže tam nejakí duchovia boli, formulujem vetu skôr - chýbala tomu duša.(20.2.2013)

 • Hollohlaway
  ***

  Slušně, nikoliv výborně odvedená práce. Potěší v podstatě jen horrorovými reáliemi a vtípky, jinak se odehrává typicky rodinně-výchovné klišovitá historka. Ale pár vtipů je hodně dobrých.(26.2.2013)

 • skinny
  *****

  tak tohle je moc povedený "horor" animák :D já jsem se bavila, spousta dobrejch hlášek, vtipnejch scének a ujetejch gagů :D přítomnost dalších monstýrek mě potěšila. Dracula je štramák, Mavis kočka, Johnnystein pako :) parodie na twilight je třešnička na dortu. No víte si představit lepšího upíra než toho, který se mění v roztomilého netopýrka ? :D(13.3.2013)

 • Myrreczech
  ****

  Solidní animák s moc hezkou animací a naprosto obyčejným příběhem starostlivého tatíka a dorůstající dcerky, který mě pobavil slušným soundtrackem a dobrými gagy (ty nejlepší se točily kolem vlka). Naprostá pohodička, když se ráno vzbudíte a nechce se vám ještě vstávat.(5.8.2013)

 • Starletka
  ****

  Minimum příběhu, zato neuvěřitelná spousta gagů a nápadů, takže nemáte šanci se začít nudit. I postavy jsou naprosto skvělé. Nejlepší je sám Count "I do not say BLEH BLEH BLEH!" Dracula, který dokáže rozesmát už jenom svými výrazy a gesty, ale zdatně mu sekundují i hláškující Invisible Man, šťastný tatík vlkodlak, "Fire bad" Frankensteinovo monstrum či rozjetá mumie. Samozřejmě se najdou i nějaké ty mouchy (hlavně v příběhu), ale pokud tento film nebudete brát moc vážně, budete se zaručeně bavit. 7,5/10(15.4.2015)

 • hansel97
  ***

  Slušně zvládnuté po vizuální stránce, která zaujala, ale opravdu to není něco kvůli čemu bych celou dobu koukal na film s otevřenou pusou. I vtipy jsou celkem povedené, to určitě, děcka to milovat musí, ale příběh je vážně slabý. Třeba Frozen má vážně výborný příběh, který zaujme pětileté dítě i někoho o generaci staršího, ale tohle bylo takové příjemné veselé nic. A nevadil mi tu Adam Sandler, když byl jen slyšet jeho hlas, haha.(10.10.2015)

 • Dagoussek
  ****

  "Blé ble bléé. . ." Super námět o upírech a ostatních příšerkách, o lásce, zábavě a blé ble blééé :-)(26.6.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Mezi mnoha animovanými filmy,které je možno vidět,jde pouze o průměrnou zábavu s kvalitní animací,ale příšerným soundtrackem.Příběh není ničím objevný a je celkem předvídatelný,nijak nelituji toho,že jsem film viděl,ale znovu už ho neuvidím.(18.8.2016)

 • C0r0ner
  ****

  Ten Twilight si tvůrci rozhodně nemohli odpustit a samozřejmě to byl nejlepší moment filmu. Zbytek je taková fajn věc, která určitě není špatná, ale že by to bylo něco světoborného, to teda ne. Na jedno podívání je to fajn, ale opakovaná projekce by byla vyložená ztráta času. Do dalšího dílu mě nikdo nepřemluví. 70%(20.3.2017)

 • giovanni3
  ***

  Na tuto animovanou komedii s snad všemi příšerami jsem měl pozitivní reference a tudíž i vysoká očekávání. Výsledek je někde mezi 3-4*. Základní dějová linie je tu velmi triviální takže děj nic moc. Srandy tu je vcelku hromada, ale někdy je to fakt trapné (snad všechny písničky) a dost situací se řeší velmi infantilně (otázka jak moc to je zápor když to je prioritně pro děti)... Dále za 91minut tu mnoho postav mění názory z minuty na minutu a je to celé takové zmatené.... Celkově silnější 3z5(20.7.2018)

 • Fisek
  ****

  Parádní jednorázová zábava. Co víc si přát? Nic zde není přehnané ani nucené, monstra jsou příjemná, sem tam vtipná scéna, příběh nijak netrápí a než se nadějete, tak je happy end. Určitě jeden z lepších animáků.(13.1.2013)

 • BMAJTZ
  **

  Výtečná animovaná komedie? Hmm neřekl bych. Na můj vkus docela velká nuda a ani ta animace to nezachrání. Navíc si myslím, že námět nebyl úplně špatný a z těch postav se dalo vytřískat skutečně víc. Asi jsem už na tuto zábavu opravdu starý a pokud není animák skutečně ujetý a nebo se v něm nevyskytuje moc popkulturních narážek, tak už to není nic pro mě.(16.1.2013)

 • ecceHOMMO
  ***

  Príjemné a podarené vtípky a nápady ala budíček, bingo....v neoriginálnom príbehu, ktorý neprináša nič nové.(27.2.2013)

 • ZinedineCR7
  *****

  Skvele postavičky, precízny dabing, záverečná pesnička TOP a pri Draculovej poznámke na Twilight som sa schuti zasmial :D(11.6.2013)

 • jenik71
  ***

  Jeden těžko přístupný hotel, jeden Drákula, jedna jeho dceruška Mavis (vzhledem mlaďounká, věkem nikoliv), jeden teenager z lidského světa a nepřeberné množství různých strašidýlek a monster. A právě tyto komické postavičky jsou hlavním lákadlem na tuto animovanou komedii. Mě pobavila scéna na konci filmu, kdy Drákula v podobě netopýra ze všech sil uhání za dopravním letadlem, až mu málem shoří křídla. Tento animák sice nezařadím mezi mé nejoblíbenější a nejpovedenější, ale několik scén a dialogů mě vcelku pobavilo.(20.6.2013)

 • Pavlínka9
  *****

  Bavila jsem se od začátku do konce a může za to hlavně různorodost snímku. Ve filmu je tak obrovské množství "příšerek", že Vás pobaví jakýkoliv výstup, s kteroukoliv z nich :) Jen mě mrzí, že jsem film měla dlouho doma, ale podívala jsem se na něj až po roce. Je tam plno vtipných scén, které jsou nenásilné a záleží dost na tom, jak je hlavní "příšerka" předvedla. Je to dynamické a člověk se u filmu ani na chvilku nezastaví. Dost to drží výlevy "Draka", který tam několikrát "zařve" a vše se kolem zklidní :D :D Nedokážu říct, která scéna je nejlepší, jelikož to beru jako celek a proto nedokážu vybrat pouze nějaké :) Rozhodně doporučuji jak náctiletým, tak dospělým :)(17.8.2014)

 • SG-1
  **

  "Co je? Na silnici žádná ovce, jedeme." -Helmut-(11.10.2015)

 • ZHODNOTITEL
  **

  Moc nevím, kdo co na tom vidí tak úžasného. Mě to příliš neoslovilo. Takové jednoduché, rádoby vtipné.(7.9.2017)

 • vitekpe
  ***

  Asi 3x jsem se zasmal... Bude to zrejme urceno spis detem. Americkym.(13.10.2012)

 • latvar
  ****

  Další z mnoha 3D filmů, kde tři déčko bylo zcela zbytečné, dokonce jsem nezaregistroval žádné záběry, kromě úvodu. Jinak film byl vcelku povedený, hodně zábavný a při jeho sledování jsem se vůbec nenudil. 70%.(28.10.2012)

 • Firebug
  ****

  V roce 2012 vtrhly do kin filmy ParaNorman (PN), Frankenweenie (F) a Hotel Transylvania (HT). Filmy v ledasčem podobné, ale HT se od svých kolegu liší zejména tím, že mám hned po zhlédnutí chuť, pustit si ho znovu. Film má zběsilé, hektické tempo a střílí po vás různé fórky s takovou kadencí, že je nemožné to všechno najednou vstřebat. Několik vtipů mě doslova odrovnalo a tak to má u animáku být. HT se nesnaží svou dětsky primitivní zápletku schovat za pochybný art a nostalgii (F), či jí podřídit celkové vyznění filmu (PN), ale obaluje ji takovou hromadou, vtipů, frků, gagů, fórů a odkazů, že je vlastně úplně zanedbatelná. Škoda že je HT graficky a stylisticky nejhorší, jinak by to bylo možná i za těch 5*. ČISTÁ ZÁBAVA.(16.1.2013)

 • slovan1
  **

  Průměrný animák. Potenciál a samotný příběh (díky různým strašidlům) vybízí ke kreativitě, která je zde dobře využita. Vtípky a gegy samotné jsou docela slabinou filmu. Pro děti asi postačující, pro nás starší jako záplata na odpoledne spíše podprůměrné a proto se nakonec rozhoduji pro hvězdy dvě.(1.2.2013)

 • divak84
  *****

  skvělé vtipné atmosfericky velmi příjemné parádně namluvené - sandler odvedl famozní práci, škoda maleho prostoru pro davida spadea. Genndy prokázal svoje kvality u Samuraie Jacka, ale že udělá takovouhle parádní pracičku to jsem sám nečekal. užasný animák na stejné urovni s Padouchem(5.2.2013)

 • tommmy89
  ****

  Veľmi sympatická rozprávka s dobrým nápadom, preniesť grófa Drakulu do dobrého svetla (asi prvý krát ho vidím v tom dobrom-pozitívnom svetle), kde ukazuje ľuďom, že sa skrýva vo svojom hoteli len preto, že sa stráni ľudí, lebo mu v minulosti ublížili. Čo by to bolo za rozprávku, keby to bolo len o Drakulovi a príšerkách? Do hry sa zamieša aj človek, ale čo je najpikantnejšie, zaľúbi sa do Drakulovej dcéri a nakoniec spolu zostanú bok po boku :) 4*(16.2.2013)

 • DeathTheKid
  ***

  Animák z jiného soudku, není to ryze vtipné nebo dobrodružné nebo prostě jen roztomilé. Možná od každého trochu ale po špetce. Zápletka se mi zdála divná, asi proto že byla, ale pár vtípků a scének to zachránilo. Film nejvíc rozsekal animovaný Twilight :DDDDDDD a na konci byla dobrá show. [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD](19.2.2013)

 • ghatos
  ***

  Hodně jednoduché, dynamické a dětinské (ne dětské). Snaha za každou cenu bavit působí vlezle (navíc originalitou to zrovna nehýří). PS: Tuaxi, děláš mi radost. Přitvrzuješ v hodnocení, jen tak dále :) . Možná se to škvrňatům může líbit, ale to já těžko mohu posoudit. Na to nejsem odborník. 53%.(10.4.2013)

 • FallDee
  ****

  Bože, ach můj bože. Celou dobu jsem se chystala a 5* a pak přišel rapující Drac.(10.6.2013)

 • The Viper
  ***

  Příjemný animák na oddech, i když se tu střídá opět trapnost s lehčí zábavou, ale tak zábavné to bohužel nebylo. Nemůžu ovšem říci, že bych byl zklamaný. Mohl jsem vypnout mozek, lehnout si a koukat se a uteklo mi to hezky. Jediné co mě vytrhlo z klidu byl až rapující Drákula. To byla jediná věc co mě rozesmála.(16.2.2014)

 • molcan2
  ****

  Cítil som, že to bola jedna z najlepších úloh Adama Sandlera, a bolo vidno že si vychutnaval kadžý moment. Stojí za to si to pozrieť, najmä v čase Halloweenu, tak si ho dajte, keď mate šancu!(1.1.2015)

 • vyfuk
  ***

  Nevěřil bych, že to řeknu, ale dvojka mi přišla mnohem lepší. Je mi jasný, že si v jedničce všichni musíme zvyknout na monstra atd., ale pak už to začne být ohrané. Problémem jedničky je, že hlavní postava tam je Jonathan, což je nejslabší článek celého světa Hotel Transylvania. Jeho postava je nudná, nezáživná a skoro bych řekl, že trapná. A to je problém. Že největší "trapák" je hlavní hrdina a celé se to točí kolem něj. Ani humor v tomto díle nestojí moc za zmínku. Málokdo by řekl, že pokračování bývá lepší než originál. Anglické znění je hodně dobré. Sandler alespoň někdo odvádí dobrou práci.(7.8.2016)

 • anaxtal
  *

  Ani kvůli animaci vedlejších postav a velmi vtipnému odkazu na Twilight nemohu dát dvě hvězdičky. Hrabě Drákula je ubohý, hlavní hrdina idiot, a jelikož jeden nebo druhý z plátna neslezou, kazí zážitek z celého filmu. S ohledem na jednoduchost zápletky, jejíž scénář by vystačil na jednu delší reklamu, mi stopáž filmu přišla velmi přemrštěná. O lásce k dceři pana Drákuly se nehádám, ovšem netuším, jestli za to mohl hlas nebo špatně nastavená animace, ale když otec sténal, že se bojí přijít o dceru, nevěřila jsem mu ani zasyčení mezi jeho druhýmy špičáky. Ale abych pouze nekritizovala, i já jsem si našla postavy, které mi přirostly k srdci a zvedly náladu nad bod mrazu, jsou jimi otec vlk a vypreparované hlavy na dveřích komnat.(10.10.2012)

 • Lisabellla
  **

  Noo, pohádka. Není to nic, co by člověka nadchlo. Pár upířích fórků, pár strašidel a pár hloupých zamilovaných scének. To, že jsem koukala ve tři dé bylo asi jediné, co jsem na filmu mohla ocenit. V kině jsem byla se čtyřmi dalšími lidmi a kupodivu jsme všichni seděli ve stejné řadě. Po chvíli jsme se začali smát stejným věcem a řekla bych, že nuda byla skoro nakažlivá. Upíří puberťačka udělala dojem snad jedině svým účesem a stylovým chováním stoosmnáctiletého děvčete. Nic, co by mne ohromilo a nejsem si jistá, co by to mělo být za cílovou skupinu, kterou to ohromí.(1.11.2012)

 • Hanys_
  ***

  Fain animák, určitě jeden z těch příjemnějších za poslední měsíce. Ale pořád jen průměrná komedie s výchovným poselstvím (tentokrát spíš pro rodiče). 6.5/10(25.1.2013)

 • Trolejbus
  *****

  Taková veselá šaškárna pro děcka, no vlastně nejen pro ně...(20.2.2013)

 • Nassau
  **

  30%(26.2.2013)

 • korndaddy
  **

  Jsou i lepší. O hodně lepší(26.2.2013)

 • Dromed
  ***

  Oddechový, vizuálně možná až moc divoký animáček pro cílovou skupinu asi vynikající, mě osobně se víc líbil kreativněji ztvárněný Norman.(4.3.2013)

 • angloumene
  **

  Mám pocit, že Hotel Transylvánie je strašně prvoplánový. Plný v poslední době tak oblíbených (a dokola omílaných) nemrtvých zombíků, upírů a další pakáže. Všichni jsou strašně roztomilí a nešťastní z toho, že je lidé nemají rádi...prostě fňuk. Naštěstí ale přijde hloupý Honza a tak nějak náhodou dá všechno do kupy a světe div se, vznikne z toho láska skoro jako mezi Edwardem a Bellou. No a nakonec přijde třešnička na dortu, v rámci které nám tahle nemrtvá společnost zapěje parádní HIP-HOP...Prostě pecka(20.5.2013)

 • VeverkaLesni
  **

  Dodivala sem se, ale prilis sem se nebavila. Preplacane a uondane.(30.7.2014)

 • dots24
  ***

  Zaujímavé a vtipné postavy, kopec skvelých nápadov, no myslím že to mohlo, čo sa týka humoru, dopadnúť lepšie. Animácia samozrejme skvelá, ale to v súčasnosti skoro v každom takomto filme. Príjemne som sa zabavil, ale z takéhoto námetu sa dalo vyťažiť viac.(4.11.2015)

 • milo_wade
  ***

  Určitě mě to pobavilo..ale spíš zobrazení postav než příběh jako takový. Vlkodlaka miluju...:D...Ale nevím nevím, jestli by se mi to líbilo i kdyby mi bylo podstatně míň. Za tři* akorát.(10.10.2012)

 • Tessie
  **

  Opět jednou proti davu.. Opět jednou spánek vyhrál nad nudou.. Opět pohádka o ničem.. Co se to děje? Je to barevný, hejbe se to, ale to fakt tentokrát nestačilo.. Znuděná dívčina s podivným tatíkem mne tak hrozně vyčerpali na dlouhou dobu, že budu pekelně přemýšlet, co si za animák pustím jako další.(17.1.2013)

 • Rudinsky
  ***

  Ak toto natočil TEN Tartakovsky, na ktorého animovanej tvorbe som vyrastal, ktorý siahal na dno inšpiračných síl a dokázal produkovať generačne neohraničené, dravé a v niektorých momentoch aj poriadne tvrdé animáky, ktorý ovplýval neuveriteľnou fantáziou a zmyslom pre humor (aj vizuálnym), tak potom musím dať 3 hviezdičky. Fórky pre dospelého diváka dobré, ale sprznené amorfnou 3D animáciou. Kvalitný a odvážny 2D animák by možno bolo to, čo by osviežilo súčasný Pixarovský absolutizmus. Alebo iba nedokážem prijať fakt, že táto emocionálne plytká rozprávočka pre americké detičky vyšla z dielne môjho obľúbenca, ktorý patrí do úplne inej kategórie tvorcov. Napchať tam viac emócií (mŕtva manželka, otec vs. dcéra, citlivá láska dvoch mladých ľudí nesmrdiaca twilightom, atď...), viac focusu na zábavné postavičky (vlk, Quasimodo, škriatkovské babky, Frankie) a bol by to jednoznačne animák roku. Škoda PS: zaujímalo by ma, ako by to vyzeralo v 90-tych rokoch ako seriál na Cartoon Network(25.2.2013)

 • KoRner
  ****

  Za narážku na Twilight som chcel dať aj piatu... no možno na druhý krát dám :-D(24.5.2013)

 • rakovnik
  *****

  Skvělý nápad přetavený v příjemný, svižný, dojemný, milý a vtipný animák. Sice mě písnička na konec rozhodně nepotěšila, ale s takovým zaujetím jsem už delší dobu film nesledoval. Příšery jsou opravdu sympatické, grafika nádherná a i jednoduchý příběh mi ke spokojenosti stačil.(20.12.2013)

 • Ripley
  ***

  Od animáku společností Sony Animation Studio a Columbia Pictures divák čeká nadstandart a ne jen infantilní,užvaněný film bez děje.Nadstandartní zůstává pouze animace.Bohužel 50%.(20.6.2014)

 • Stružák
  *

  Já už prostě těmhle animákům nemůžu dávat vyšší hodnocení. Všechno, co jsem viděl v Hotelu Transylvánii, jsem už tisíckrát viděl někde jinde. Jasně, blbost to vysloveně není, ale animace, příběh, "zvraty v ději", rádoby vtipné situace, to už tu fakt máme potolikáté... Tenhle animák je ve výsledku jenom ubohá snaha, jak si mohou tvůrci namastit kapsu.(28.10.2014)

 • Yardie
  **

  Tak toto se mi vůbec nelíbilo. Bylo vypnuto po 48 minutách a 31 sekundách. Nemám tento typ uřvaných pohádek, kde se pořád někdo zaměňuje a schovává, něco se snaží hasit, huláká a vyšiluje, rád. Vtipné mi to nepřišlo ani za mák, kromě pár pousmání, spíše jsem to viděl trapně, hodně infantilně. Prostě NE. Dvě hvězdy za to, že jsem to nedokoukal a mohlo se to zlepšit (i když to nepředpokládám), a druhá za to, že děti to asi bavit bude. Ale dospělé, to spíš ne. Tedy mě určitě ne. Velké zklamání po hodnocení zde. Howgh!(10.11.2017)

 • Han22
  *****

  Něco jako Příšerky s.r.o. Monstra z klasických hororů se sjíždějí na Drákulově hradě, aby uspořádali oslavu 118 narozenin jeho dcerky. Příšery jsou geniální - vlk a jeho smečka nezvedených dětí, Frankenstein se svou manželkou a tuny dalších. A hlavně jsou hodná a jediné čeho se bojí jsou lidé, krvelačné bestie které je po staletí loví. A právě na oslavu přichází kluk, který pochopitelně padne do oka Drákulovy dcerky a tak má Drákula plné ruce práce bránit jejich lásce i to, aby hosté přišli na to, že na hradě je člověk. Je to úžasně našlapaný, plný vtípků, honiček, narážek na monster klišé, Drákula jako ochranitelský taťka je k sežrání, stejně jako akční kluk, který přináší na hrad novou zábavu. Rapový duet Drákuly nebo narážka na Twilight nemají chybu :) A ve finále je to i pěkně romantické takovým tím hezkým a přitom nekýčovitým způsobem. Moc se mi to líbilo.(20.7.2018)

 • Darik
  ****

  Skvělý film, který rozhodně nenudí a nezklame. Viděno v původním znění (nevim, co s kvalitou udělá dabing). 80%(19.1.2013)

 • Ledkodlaq
  *****

  Po dlouhé době opravdu pěkná, vtipná a zajímavě podaná pohádka s líbivým zpracováním.(27.1.2013)

 • M.i.k.e
  *****

  čert vem to klišé,bez kterého se snad už neobejde žádný animák (osudová láska,zakázaná láska,ble,ble,ble).Hotel transylvania je tím nejvtipnějším animákem,který jsem měl v poslední době možnost vidět a těch svěžích nápadů a čiré hravosti se také jen tak někde nenajde.Na opravdové pobavení a zasmání naprosto ultimátní záležitost a po všech těch dramatech docela příjemná změna...90%(31.1.2013)

 • FMJ
  *****

  Komediální animovaná jízda,která má perfektní tempo takže jsem se po celých 91 minut ani na chvíly nenudil.Co minuta to nejmíň jedna hláška.V Hotelu Transylvánie si každý najde nějaké své oblíbené strašidlo.Jeden z nejzábavnějších animovaných filmu. 98%(19.2.2013)

 • AdamesWWE
  ****

  [7/10] V pohodičke zábavný animák, ktorý rýchlo ubehol. Animácia, zaujímavé postavy, občas humor, fajn atmosféra. A dabing Marcina v hlavnej úlohe super. Určite nie 5 hviezdičkové, ale zaručene lepšie ako väčšina pokračovania animákov posledných rokov(Autá 2, Happy Feet 2..)(23.2.2013)

 • VanTom
  ***

  Nezávazné blbnutí partičky monster na narozeninovém večírku, se spoustou nápadů a vtípků proměnlivé kvality, také však bez nějaké logiky nebo smysluplné zápletky. Vetchá kostřička děje se ohýbá podle momentální potřeby, veškeré vážněji míněné zvraty moc nefungují a změny názorů a nálad postav se dějí lusknutím prsty. Takže nejenom kvůli generickému vizuálu nevybočuje Transylvánský hotel z průměru.(6.3.2013)

 • Sany33
  ****

  Asi nie každému môže tento animák hrať do noty. U mňa však vystihol tú pravú chvíľu aby som sa zasmial aj zamyslel nad zmyslom vytvorenia niečoho podobného. Celkom dobré hlášky striedali hluché miesta, ktoré však boli potrebné pre finálne rozuzlenie s pointou. Tak, že celkovo to hodnotím dosť kladne 78%.(10.3.2013)

 • Roby
  ***

  Popravdě čekal jsem od tohoto filmu mnohem víc. Kdyby nebylo pár povedených scén v druhé polovině filmu, tak by bylo moje hodnocení ještě o něco nižší. 58%.(30.6.2013)

 • agentmiky
  ****

  Výborný animovaný film z dílny Walt Disney.Moc jsem od filmu neočekával.Říkal jsem si,že to bude takový průměr,tím více mě film překvapil pozitivně.Výborný příběh,skvělá grafika filmu a dobré vtipy a někdy i zábavné situace,které mě velmi pobavily a to je hodně důležité.Proto mohu doporučit.Hodnocení:80%(24.12.2013)

 • Martrix
  ****

  Jeden z těch animáků, který napoprvé nijak zvlášť nenadchne, ale podruhé, když už člověk ví... .Uvědomil jsem si, že špatný, ba ani průměrný, Hotel Transylvánie není. Hodně lidí může mít problém s tím, že to není až tak pro malé prcky, ale současně tam není dost "tvrdší" zábavy. Přesto je plný slušných nápadů a nepůsobí vtíravým a vyumělkovaným dojmem, jako třeba Toy Story. Ano, animace je o několik levelů jinde, ale ta dynamika a skvěle zvládnuté rozpohybování všech postav...v mnoha ohledech převyšuje většinu animáků, které často stojí jen na dokonale propracované textuře. Vlastně je mi sympatické, že se někdo rozhodl natočit animák, který nemá konkurovat načančaným digiblockbusterům, nemá striktní cílovku a přesto funguje jak má.(10.10.2014)

 • Zombi
  ****

  Pohodový animák, který netlačí dětem veledůležité rodinné hodnoty a moudra, ale "pouze" baví. Fóry jsou hodně zaměřené na děti, ale najdou se i pěkné odkazy pro dospěláky. Pro mě je předností, že většinu filmu se tu vyskytují hrorová mostra a vlastně jen minimum lidí. 4 hvězdy.(27.6.2015)

 • Sdoom
  ***

  Při prvním zhlédnutí jsem Hotel Transylvania zapomněl ohodnotit, nicméně bylo by to stejné jako po zhlédnutí druhém. Výborný nápad, povedený animák, který ovšem dojíždí na absenci snahy o fakt originální zápletku a vyhnutí se typickým klišé o zakázané lásce apod. Kdyby si tvůrci v každé minutě udržovali nadhled, mohlo to být klidně za 5 hvězd. Takhle pouze lepší 3 hvězdičky. (Blu-ray 3D, orig.)(15.11.2017)

 • iXtr3m3
  *****

  Super prvotina novej série, skvelé, originálne, vtipné, super. :)(20.1.2018)

 • Harapes
  ***

  Průměrný animák,který je chvílemi chaitický až až.Alespoň jsem si užil ty hororové postavičky všechny najednou.(14.10.2012)

 • Hanes88
  *****

  Celkově skvěle pojatý animovaný film :D. Moc se mi to líbilo, v hlavní roli jak Drákula, jeho dcera Mavis i Johnatan (nebo-li Johny-Stein :-D). Opravdu povedené a já nemám co dodat :). Tohle pokaždé pobaví...85%.(26.11.2012)

 • Kejf.
  *****

  Uprimne - nesnasim animaky, videla jsem jich vsehovsudy tak 10...! K tomuhle jsem se nechala premluvit asi jen diky tematice. Rikala jsem si, ze to bude mit treba tak trochu hororovy nadech. A ejhle?! Davam plny pocet! Bezpochyby je to nejlepsi animak, jaky jsem kdy videla!(12.2.2013)

 • Hepy13
  *****

  Velmi žhavý kandidát na animovaný film roku. Skvělá zábava pro všechny věkové generace s velkou porcí božích postav (Frankestein, Mumie, Vlkodlaci, Kostry) a vtípku. Tak trochu podobný príběh jako o naší Saxaně v nádherném barevně-animovaném kabátu.(23.2.2013)

 • Fary
  ***

  Je to hovadina, ale má to vtip a dynamiku. Jestli můžu poradit, pusťte si to se slovenským dabingem, jako jsem to udělal já - je nesrovnatelně lepší, než ten český! :)(25.2.2013)

 • Prochy38
  ****

  Je to sice hovadina, ale já se moc dobře bavil. Dokonce mi ani moc nevadila animace, která fakt není můj šálek kávy. Ovšem jde o mimořádně originální nápad, a to byla trefa do černého! Příjemný dabing jen podporuje dobrou zábavu. Jasné, je to hlavně pro mladší diváky a já to tak taky bral. Proto taková spokojenost. Když se ale dívám na herce, kteří své hlasy propůjčili v originále, nemuselo to bý vůbec špatné!(2.3.2013)

 • conery1
  ****

  " Nezniesol som, že by si ma opustila, teraz neznesiem, že si smutná". Rodičovské problémy neobišli ani Drakulu. Ako to poriešil? No bavil som sa aj s deťmi.(5.3.2013)

 • Phorbo
  ***

  Videl jsem v posledni dobe dva animaky... a to je tendle a wreck-it ralph. Sandler se podílí skvěle akorát už používá hodně alter ego hlasy. Tady jako drakula zní neco mezi Zohanem a panem Bergerem. Vlastně proč ne. Hodně vychytávek na začátku je docela srandovních. Potom se to trošku vleče a pak příjde Vlk a sežere kvantu ovcí. Má to světlý momenty, ale trapnost konce a toho hroznyho ala Shrek hudebního čísla... no co na to říct...(19.3.2013)

 • Luff
  ****

  Hvězdičky dávám za strašidla,ale nejvíce za grimasy netopýrů... u xichtu u toho letadla jsem se málem po***** smíchy.. :D.. . "Cože? Krávám péro šumí?"...nee, jenom ne smutné netopýří oči :( :)(17.4.2013)

 • Asmodin
  **

  Docela povedený animák s mizerným soundtrackem.(4.5.2013)

 • tterez
  ****

  Roztomilej animák, co neurazí.(30.5.2013)

 • MareT.
  ***

  Velice prumerny film s detskou animaci a detskymi gagy. Trosku zklamani,protoze napad je vcelku nosny.(1.7.2013)

 • Marys
  ****

  Pekná pohodová záležitosť. Netreba to brať nijak seriózne z pohľadu geekovskej stránky, no bolo to vcelku rozkošné. Prekážal mi vcelku výzor "Johnysteina", ktorý mi bol dosť nesympatický (neviem, prečo všade majú obľubu v ryšavcoch teraz), no pekne nalinkovaný snímok plný odkazov a búrania stereotypov.(2.8.2013)

 • LuckyStar
  ****

  Nádherná svěží animace, spousta vtípků a roztomilá hravost -- v temných dobách, kdy Pixar ztratil svoji duši a ostatní studia nabízí jen infaltilní zábavu bez ZING!, se po dlouhých letech (!) objevil opět jeden parádní animák. Tleskám!(31.8.2013)

 • lucijelucije
  ***

  No, Hotel Transylvánie je pěkná, milá pohádka, ale bohužel musím říct, že pro mě i dost tuctová a nijak zvlášť dostatečně nezaujala mou pozornost. Takový lehounký průměr.(7.4.2014)

 • kritiklon
  ****

  Myslím že u takovýchto amerických, naivních, dětských animáků se při zdatné režii a scénáři nedá moc zkazit. Většinou si je jako všechny ostatní pustím pro odreagování a nechávám se bavit hloupoučkým, nenáročným, dětským příběhem. Transylvánie je mírně nad průměrem a já se bavil od titulků po titulky. Námět shledávám poměrně nápaditým a hodnotím 4* za 77%.(28.10.2014)

 • bloodline
  ****

  Z môjho pohľadu rozhodne jeden z mála podarených animačných počinov v posledných rokoch (a fungoval dokonca aj na druhý pokus!). Miestami by som ubral na preafektovaných výkonoch, ale inak po humornej a animačnej stránke som si prišiel na svoje, čo už sa nedá povedať o tej námetovej a dejovej. V tomto prípade nejde o žiadny patentovaný prielom, ale vzhľadom k účelovo postrašeným prostriedkom na vekovú kategóriu násť a menej ročných by som povedal, že došlo k zapichnutiu dreveného kolu priamo do srdca vkusu. Takže žiadny Hotel Transtragédia a The Wolf Man rulezzzz :)(5.11.2014)

 • HonzaSim
  ****

  Nevím čím to je, ale o Hotelu Transylvánie jsem slyšel až v kině při promítání dvojky. Viděl jsem ukázky jeho pokračování a docela mě to zaujalo s tím, že se nejdříve podívám na první díl. Ale jo, byla to taková příjemná animovaná komedie ve spiristickém duchu. Děj to mělo, dobré pasáže se také našly a postavičky nebyly nijak přefantazírované. Né, že by mě to nějak ohromilo, ale určitě to patří k tomu lepšímu, co se žánru týče. Atmosféra a prostředí též fungovalo. Párkrát jsem se také zasmál a animace ani nepotřebuje komentář. Na druhý díl si rád najdu čas a budu doufat, že bude více nabitá humorem, kterého v jedničce mohlo být víc. 70%(20.10.2015)

 • farfalla
  ***

  Podle popisu jsem čekala něco více, ale nekonec to byl přůměr. Ničím nebyl překvapivý nebo nový. Animace byla příliš zdigitalizovaná, skoro jako pro televizi. Postavz se zdály být zajímavé, ale brzy bylo jedno, kdo co říká, protože všichni byli na jedno brdo. ['Hotel Transylvania 2' (2015)](23.11.2015)

 • betyn
  ***

  Dospělým většinou nic neříkající a dětem? Dětem se to líbit bude. Je tu fešná, mladá emo holka, stylová párty s rapujícím taťkou a cool příšerky. Co víc si přát? Prostě YOLO.(28.2.2016)

 • peetriss
  *****

  Roztomilé, vtipné, animace příjemná na pohled, studnice střeštěných nápadů. Ideální rodinný film, protože se při něm baví děti i dospělí, což se ne vždy podaří. Jedinou kaňkou je možná ne zcela dokonalá dějová stránka, ale při sledování mně bylo fajn a bavil jsem se, takže odpouštím. 90%(28.6.2016)

 • pasazovarevolta
  **

  Praktická ukázka toho, proč se děsím každého dalšího filmu spadajícího do škatulek animovaný/rodinný/komedie. Místy dobré gagy, všudypřítomné zběsilé tempo, úchylné narážky poplatné moderní době a ryčná hudba. Uf.(17.12.2012)

 • Lukin413
  **

  Sériový výrobek s nesympatickými hrdiny a plejádou vedlejších postav na jedno použití, který se neustále podbízí mladším a nejmladším divákům (hudební čísla, jízda na koloběžce). 40 % hlavně za vlkodlaka s hlasem Buscemiho a pár podařených vtipů.(15.1.2013)

 • KOZEL84
  **

  Dobrý nápad,ale asi to mělo taky problém s dráhou letu.Nebavilo mě to.(19.1.2013)

 • martalini
  ***

  Nevím proč, ale prostě mi to nějak nesedlo. Byť vcelku slušně pojatá, tak je to pořád stokrát omletá pohádka, ze který šlo podle mě vyždímat mnohem víc a pojmout jí ještě víc originálně a neotřele. Možná jsem jenom nebyl ve správný náladě, možná, že mi vtípků přišlo málo, ale prostě ne...Nedokážu v tom bohužel najít nic víc (kromě Steva Buscemiho), než jenom nedostatečně vykreslený postavy (chápu, je to animák pro děti, ale i tak) a nesympatickou hlavní teenagerskou dvojici, která jen tak zbůhdarma kmitá skrz scénář, kterej občas zapomíná bejt vtipnej...ale zase na druhou stranu v tom nevidím ani nic míň(22.1.2013)

 • killerbean
  *****

  Svieže, milé a vtipné. Pre mňa najlepší animák aký som v poslednej dobe videl. Potenciál horrorových postáv bol využitý na maximum a v záplave podobne tematicky ladených animákov poslednej doby má Hotel Transylvania značný náskok ! 100%(15.2.2013)

 • B_EyE
  ****

  Příjemná kravinka, nic víc, nic míň ...(10.3.2013)

 • Gaia.M
  ***

  Ale jo, není to špatné. Takhle v neděli večer je to dokonce fakt dobré. I když, Dracula nepije krev protože je moc tučná? :D vážně?(19.3.2013)

 • Zajdaanek
  *****

  Super, super a ještě jednou super! Tohle mě vážně baví a o tom ty filmy přeci jsou ne? Aby lidi bavily! Tenhle animák je pecka a zlepšil mi náladu, navíc závěrečná scéna tomu dává korunu, luxus! :P(7.7.2013)

 • GreatestFan
  ****

  Nooo, je vidět, že Adam Sandler si ví rady i s dobrýma animákama, stylu, které já rád, takhle vypadá střeštěná komedie alá Adam Sandler v animovaném balení. // viděno 1X(7.11.2013)

 • M.u.t.t.t.y
  ****

  Plné svěžích nápadů, nápadité animace a odzbrojujících gagů, dokud se film ovšem nezačne blížit ke konci tunou usmiřovacích, moralizujících a rádoby dojemných kliček prošpikovaných otřesnými songy.(25.1.2014)

 • Platom
  ***

  Na tomto snímku mi nesedne jedna z hlavních postav, což je problém... Neskutečně se pitvoří, je totálně nemožná, vše do čeho se pustí, je prostě vrchol trapnosti a jako by to nestačilo, i vzhled této postavy je nesympatický. Ačkoli mi jediná postava člověka ve filmu nesedla, snímek si zachovává jistou dávku originality, což je v dnešní době, která chrlí jeden animák za druhým, docela ojedinělé. Dále je zde kapka humoru a animace rovněž není úplně nežádoucí. Prostě průměrný animovaný film, který nic nepokazí, ale ani přehnaně nenadchne.(4.3.2014)

 • Wishkah
  **

  Zajíímavý nápad, ale tuctové zpracování. Animace je na dnešní dobu divná, všechno se děje jakoby v obrovském spěchu a postavy se pohybují afektovaně a...prostě animace mi opravdu nesedla. Navíc postavám chybí nějaký rozměr, všechno jede v šablonce...Je to obrovská škoda(23.6.2015)

 • cskomando
  **

  Další ze zamilovaných animovaných pohádek, bohužel jsem nenašel za mě samotného více jak 3 vtipné pasáže, monstra zpívající hudbu to už bylo třeba ve Shrekovi, takže nic originálního.. no a ta láska tak jednoduchá, ještě, že je to jen pohádka.(5.7.2015)

 • H4ku11
  ***

  Kedysi sa mi to nepáčilo, ale zmenil som názor. Podarená záležitosť.(10.12.2015)

 • embecka
  **

  Preklikávala som medzi dvomi a tromi hviezdami a zostala som pri dvoch. Očarujúci úvod, milé príšerky od výmyslu sveta, humor... Potom humor začal odchádzať, príšeriek bolo na mňa už akosi priveľa, začalo to byť ukričané a preplnené všetkým... Je to však jedna z tých rozprávok, ktoré by som ako dieťa milovala. Ako prerastené dieťa a infantilnú dospeláčku ma to zas až tak nepoložilo.(26.12.2015)

 • lykan9
  ****

  Vyvedená pohádka, která sice nepřinesla nic nového, ale dokáže posloužit jako skvělé zabavení dětí a dospělí se u ní také často pobaví. Jinak čím častěji pohádku vidím, tím ji mám raději.(14.1.2017)

 • Brousitch
  **

  "Nebylo snadné ukočírovat všechny požadavky studia, CGI sekce a hereckého obsazení a ponechat ve filmu nějaký svůj otisk. Bylo to jako vést loď přes rozbouřené moře, ale když tyhle poryvy větru nějak překonáte a budete úspěšní, získáte neocenitelnou důvěru, která je pro vaše budoucí projekty tak důležitá." - Genndy Tartakovsky(2.10.2012)

 • Cartman
  ***

  Ne tak zábavné jak jsem očekával, řekl bych, že téma se dalo využít i lépe než jen nechat roztomilá monstra tančit a zpívat, neřku-li rapovat... Několik opravdu dobrých momentů a postav (v čele s rodinou německých vlků:-) ), film rozhodně neudrží. Nicméně děti se určitě budou bavit a dospělí se alespoň nebudou nudit;-) PS: ten hotelový telefon bych si přál k vánocům:-D(10.10.2012)

 • TroiMae
  ***

  Zvlášť ve srovnání s ParaNormanem je to jen vývar s celkem konvenční počítačovou animací. Prostě taková narozeninová párty strašidel pro upírku, které je (sto)osmnáct. Pár vtípků… nejvíc si budu pamatovat neotřelé provedení povinného dojemného skorozávěrečného monologu (netopýr mluví skrze kapitána letadla interkomem k cestujícím).(13.10.2012)

 • filmmovier
  *****

  Dnes jsem na tom byl v kině a přiznám se, mám z toho jeden z nejlepších kino zážitků. Nápad tohoto velice originálního animáku s prvky hororu je velice zajímavý, a jako má Dracula pětihvězdičkový hotel, ode mě dostane stejný počet. Ne snad proto, že by na to měl, ale proto, že jsem se dost dlouho takhle parádně nebavil. Navíc je to jeden z nejlepších animáků letošního roku. Trochu mě odrazovalo jméno Adama Sandlera, který teď točí jednu nesmyslnou hovadinu za druhou, ale vůbec žádné obavy jsem mít nemusel. Prvních dvacet minut ovšem také nepředpovídalo kladný výsledek. Pak se to ale parádně rozjelo, zvyknul jsem si i na český dabing, potěšila mě narážka na Shitlight ságu a Mavis byla fakt nehorázná kočka... Několik dobrých scén - a také nejlepších - jízda na létajících stolech, bloudění tajnou chodbou a úvodní scéna z historie. Musím pochválit perfektní animaci i 3D, které mě opravdu po dlouhé době potěšilo a navíc se i povedlo. Příšery byly fakt dobré, ale nic nemělo na rapujícího Dráculu v závěru. To byla opravdu parádní třešnička na závěr. Doporučuju, fakt si to nenechte ujít a připlaťte si i na to 3D. Pro mě 90%. Pecka!(19.10.2012)

 • kenkaku
  ****

  Když dávám 4 tak jsou to slabší 4 hvězdičky (3 by ale bylo málo). Animák je to originální, neobsahuje ale vůbec nic co by člověka rozčilovalo, má správnou délku (nestihne nudit) a zasmějete se. Takže vše v pořádku. Po shlédnutí ale nenastane takový ten "wow efekt" který říká "dal bych si ještě druhé pokračování". Respektive, pokud bude podívám se na něj, ale vyhlížet ho nebudu. Nějaká chytrá hlava by určitě na to našla správné slovo (nebo spoustu slov na jejichž výklad potřebujete slovník) já ale to něco bych nazval "chytit za srdce". To Hotel Transylvánie tak nějak neudělal. Nicméně vážně "jen průměrný animák" si nezaslouží. Obzvlášť když mě osobně se líbil víc než Madagaskar 3.(2.11.2012)

 • Earl10
  ****

  Zábavný počin s obrovským množstvím fórků, kdy většina z nich funguje výtečně. Příběhově je to prosťounké a ohrané klišé, ale otravné to ani tak není. Obrovská škála charakterů nabízí možnost výběru pro jakéhokoliv diváka. Efektní počátěční "představovačka", po celou stopáž neskutečný drive, atraktivní prostředí a spousta vtipných postaviček si mě získalo. Tak jako každej animák by měl mít kultovní postavu, tak tentorát volím německého vlka! [viděl v kině] [80%](28.12.2012)

 • Mallyyy
  *****

  Velice povedená animovka. Nenudil jsem se vůbec. Vyloženě odreagování. Doporučuju všem.(19.1.2013)

 • Gore
  *****

  Po sérii slabších animáků, tu máme jedno úžasné dílko, které mě dostalo. Nejen že je náramně vtipný, ale má i detailně propracovanou animaci, kdy si některé vtípky užijete až na podruhé, obrovský spád, kdy film uteče jak voda a vtipně přepsané songy. No prostě jsem se skvěle bavil, jako dlouho ne.(21.1.2013)

 • X@triX
  ****

  Štyri silné hviezdičky - za kvalitnú animáciu, dôraz na detaily mimiky, miestne dosť vtipné hlášky a dobrý soundtrack. Akurát hlas Mavis mi trochu nesedel, Selena znela skôr ako chlapec. Inak skvelá rozprávka :)(30.1.2013)

 • Kubinn
  **

  Už mi ty animáky poslední doby lezou krkem... Samozřejmě, že animace umožňuje poťouchlý scény, honičky, střihy á la groteska, ale snad by šel vymyslet i nějakej příběh ne? Pryč sou doby ranýho Pixaru a DreamWorks, kdy se u filmu bavili jak děti, tak dospělý. Dneska se chrlej animáky jeden za druhym a stojí to za hovno... Hlavně že je to "ve tři-déčku voe". Grafická úroveň bídná, postavy nesympatický. Proč Drákula a zbytek rapuje a zpívá diskofilní slátaniny jako Eiffel 65 před 15 lety? A proč jeho dcera vypadá jako emařka s Downovým syndromem? ... Pár vtipných momentů tam bylo, ale to vystačí sotva na trailer a ne na celej film...(2.2.2013)

 • andaa
  *****

  Koukam tu na to a nemuzu uverit, ze hodnoceni mych znamych, a i to becne, je tak mizerne... Me se to teda libilo moc, at uz se bavim o animaci, o efektech, vzezreni postav, napaditosti ci dokonce pribehu, ktery je ze zminenych komponent podle me nejslabsi. Myslenka osudove lasky, mrti a obavy z opakovani a ochranitelsky komplex..je to sice tema omilane, ale prsto v teto podobe ne nijak vyrazne pokryte. Za me osobne bylo skutecne malo minut, kde bych nesmala, nebo alespon nepousmala... Ne jen vtipum apriori, ale i komickym situacim, vyrazum, ci chovani jednotlivych priser.. Nejsem clovek, ktery ma u romantickych happy-endu slzy v ocich, spis naopka, ale tady mi to prislo vazne pekne a dojemne, jak pribeh koncil... Me to tedy maximalne pobavilo a troufam si rict, ze jedna z nejlepsich pohadek od dob Shera, nevsedni, nekonvenci, prosto ne slaboducha )jako pro me byla tohoto zanru napriklad Brave, nebo Kung-fu panda, kde se sice bavit, ale neni to zadna bomba, aspon pro me tedy ne).(9.2.2013)

 • ApsidalTill
  *****

  Pre mňa je Tartakovsky vždy záruka nielen kvality čo do animácie, ale rovnako schopnosti vyvolať humor tam, kde by iný skorej zachádzali do iných sfér. V tomto diele som preto dostal obe dve varianty a to krásne vyvážené, s jemným príklonom práve na úžasnú a krásnu animáciu.(15.2.2013)

 • JK-Stinger
  *****

  Super animák se skvělým zasazením a vtipným příběhem. Královská zábava pro celou rodinu.(17.4.2013)

 • Steel32
  *****

  Neuvěřitelně nenucená, zábavná, skvěle udělaná pohádka s výbornými a charismatickými postavami u které jsem se nenudila ani minutu. Trochu připomínající ParaNormana, ale narozdíl od něho po dějové stránce vůbec netápe a mnohem příjemněji se na to kouká. Jako bonus skvělá Stmívání scénka a skvělý rapující Drákula na konec. Tohle musíte prubnout!(22.5.2013)

 • Prehry
  ****

  Skvělá pohádka, už dlouho jsem se nad animákem takhle nezasmála. Perfektně udělané, vskusné, vtipné..(15.7.2013)

 • pepa3rd
  ***

  Docela příjemná oddechová SKOROpohádka o strašidlech, která si od nebezpečných a krvelačných lidí jezdí odpočinout do, pro lidi SKOROnenalezitelného, hotelu v Transylvánii. Potěšil mě hezky budovaný ekosystém. Dobrý nápad, utahující si tak trochu ze všech těch Stmívání, Rozbřesků a Zatmění. Co mi ale bohužel vůbec nesedlo jsou hudební čísla, inspirovaná moderní SKOROmuzikou. Celkoě ale stále celkem slušných 60 %(5.1.2014)

 • shushee
  ***

  Proč ta životní moudra pořád?!(28.8.2014)

 • honajz2
  ***

  No, jak bych to popsal... Tentokrát jsem se docela bavil. I když mi zde nějaké ty vtipy štvali, tak jsem se docela pobavil. Postavy nejsou tak neskutečně blbé, jak jsem se obával. Skvělá narážka na Stmívání. Ale teď přejděme k tomu horšímu. Nijak překvapivý děj, zpěv, který mě neskutečně štval, děj se dal skvěle předpovídat. Jedna hvězdička za nějaké ty vtipy, druhá hvězdička za celé to provedení, a třetí za skvělou narážku na Stmívání, která se skutečně povedla.(8.9.2015)

 • jasanka
  **

  No, nic extra... Jediné zábavnější chvíle byly, když strašidla zpívala moderní písničky.(2.1.2016)

 • Martinius
  ****

  nebyt tej nervydrasajucej kulturnej vsuvky bollywoodskeho rapu, clovek by aj velkoryso prehliadol, ze tam daboval sandler.(3.3.2016)

 • pend
  ****

  Za mě naprostá skokojenost. Nenáročný animák, který obsahuje řadu roztomilých scén, svižně odsýpá a má rozumnou délku.(19.6.2016)

 • Wolvie
  **

  Jen další slaboučký a nefunkční 3D animák,kterých se točí mraky.Přitom potenciál na trochu podvratnější uchopení tu rozhodně byl,jenže výsledek je ještě mnohem matnější a sterilnější než u obdobného,už tak dost matného ParaNormana.(3.10.2012)

 • G900
  ****

  Opravdu královsky jsem se bavil. Nevím kdy naposledy jsem v kině brečel od smíchu. Muselo to být momentálním rozpoložením a náladou, zřejmě jsem to potřeboval a tak jsem to dostal. Jen kvůli tolikrát viděnému příběhu nemůžu dát plný počet. Být i příběh (relativně) originální, méně moralizující (ale vždyť to je účel animáků!) a kdyby postavy nezpívaly (ve kterém animáku nezpívají?) bylo by to snad i na 90 %... :D Takhle silných 75... No a narážka na Twillight?? Už jen za to je minimálně hvězda navíc!!(15.10.2012)

 • Illuminare
  ****

  Animák jak má být, baví od začátku až do konce. Neni důvod to ňák víc komentovat.(26.10.2012)

 • Tred2
  **

  První ze tří filmů, které jsem v neděli v rámci akce kina navštívil. Bohužel už bylo volno jen 3D, ale řekl jsem si, že to pro jednou přežiju.. no, "přežil jsem". Transylvánie nenabízí prakticky nic zajímavého, vychází asi ze 3 zábavných scén/hlášek a ty samotné jsou určeny čistě dětem. Animace není nijak odzbrojující, příběh i postavy jsou naprosto nezajímavé.. a abych nezapoměl, co k 3D patří - dabing.. bah. Není to záležitost, která by vás měla vysloveně pohoršit, ale v rámci animáku je to hodně bídné. 40%(12.11.2012)

 • PetkaW.
  ***

  Když se na tenhle animák díváte jako na pohádku pro děti, tak je to opravdu dobrý film. Spoustu vtipných momentů, super nápady, propracované detaily a sympatické postavy, dělají z Hotelu Transylvánie skvělou podívanou, u které se nenudíte. Na druhou stranu, když se na snímek díváte i dospěláckýma očima, tak se dočkáte zklamání v podobě předvídatelnosti a neoriginality. Je to zkrátka něco, co tu bylo už několikrát předtím. Co bylo podle mě naprosto zbytečné a filmu to i zbytečně uškodilo, bylo zničehonic (po celkem klasickém pojetí) moderní rapování, hudba a rádoby disko trisco mód v závěru. Škoda, protože Hotel Transylvánia měl na to být opravdu dobrým a povedeným animovaným filmem. Takhle jde, podle mě, o obyčejný a jen máločím výjimečný průměr.(21.1.2013)

 • lubospoti
  ***

  Nic převratného, ale příjemný animák se spoustou dobrých fórků(spíš ale pro dospělé).Pár hluchých míst by se našlo(zejména hudební čísla),ale nudou určitě člověk neusne.(19.2.2013)

 • Ydrosten
  ****

  Dobrej animák , který nemůže urazit. Dracula je dobrej táta , a není zas taková " potvora " jak ho máme vlastně znát. Dobrý vtipy , dobrý hlášky. A bratranec pravý ruky ( cha ) byl taky celkem sympaťák. ( Bohužel viděn KINORIP , který i když byl kvalitní , zkazil zážitek dokonalých pixelů , takže zážitek nebyl na vysoké úrovni ) Dám 4 hvězdy. Takových povedených animáků je počertech málo. ( a doufám že celkově dobrý dojem nepokazí 2 dílem kde se nevyhnutelně dostaví trapnost a opakování - takové jako úplně pohřbily Shreka ) Wow a ještě jednou wow. Dodatek spíše jen tak pro sychr. : škoda toho utrápeného závěru.(25.2.2013)

 • Tichošlápek
  *****

  Velmi příjemné animované překvapení. Monstra všeho druhu + jeden člověk a o zábavu je postaráno. Skvělý film. Mimochodem dobrá scéna s filmem Stmívání. :-)(25.2.2013)

 • Jakubik
  ****

  Animák zvlášť nevybočuje z řady svých kolegů. Příšery jsou dobré a film po celou dobu dokáže bavit…(4.3.2013)

 • Hapretor
  **

  Dost nudné - na animák, místy i debilní, přišlo mi to bez pořádného nápadu, málo gagů, ksichtů, apod. Tohle ochudili a hodně. Navíc ta animace mi nějak nesedla. Dějově vyčpělé. I když Dracula se snažil. A bohužel asi jen on.(15.3.2013)

 • Sunny.69
  ****

  Hezká pohádka. Hvězdu navíc za zombíky.(6.4.2013)

 • Košoun
  ****

  S animáky to jde každý rok více a více z kopce. Možná to je tím, že každým rokem jsem více a více starší (kdo by to řekl), ale své "staré" oblíbené animáky si vždy užiju i po desáté/dvacáté/sté. A po dlouhé době jsem si užil i novinku! Geniální komediální nápady spojené s hororovými postavami, skvělý překlad i neurážející dabing. Přišlo mi, že se jednalo spíše o animák pro dospělé, většinu narážek dětské publikum nemohlo pochopit. Naštěstí se film neutápí v přílišné potřebě vychovávat a moralizovat, takže se zábava neztratila pod nechutným nánosem naučného klišé. Animovaná oddechovka, které se nemusíte bát!(11.4.2013)

 • martiq.1
  *****

  Jedním slovem...perfektní.Tvůrci mě opět nezklamali,vytvořili dílko na které se dá koukat,pobavit se a zároveň se našim dětem z toho neusadí násilí na duši.(20.4.2013)

 • strikeman
  ****

  Sympatická blbůstka. K hurónskému smíchu a slzám v očích vás sice nedožene, ale v duchu se usmíváte pořád a ani chviličku se nenudíte:-) 78%(1.6.2013)

 • JirkaLexa
  *****

  Perfektní! Jsem neskutečně potěšen a okouzlen. Po dlouhé době perfektní rodinný animák plný komediálních pasáží, které příjemně zahřejí u srdce a donutí nostalgicky zavzpomínat na chvíle strávené u podobných filmových děl - pro mne srovnatelné se Shrekem a podobně. Adam Sandler v roli Draculy opravdu ideální volba, která dává komedii šťávu, a to i přes to, že jde "pouze" o jeho hlas - mimo jiné po dost dlouhé době kvalitní a seriózní komedie v mém repertoáru shlédnutých filmů. Perfektní scénář - velmi nápadité. Hudba byla zvolená opravdu přesně na míru a vše bylo prostě tak, jak se u komedií sluší a patří. V neposlední řadě bych rád zmínil také metráž filmu, která mě příjde přiměřená a chvály hodná. Očekávání byla vcelku veliká, a kupodivu je tento film ještě daleko předčil... 90% Ps. Nějaké náznaky "mainstremu" ve filmu nebo spíše v hudbe mne vůbec nerozhodily, což se mě - zásadovému posluchači rocku a metalu, stává často...(15.6.2013)

 • owwidius
  *****

  U mna velmi sviezy animak s fresh napadom. Podarene vtipky, super postavy, paraadna animacia a ano trochu klasicky pribeh, ale to mi vobec nevadilo. Dobre sa na to pozeralo, mrte som sa zabaval a paradne to ubiehalo. Lutujem len, ze som to nevidel v 3D v kine. Inak original zvuk stal urcite za to (Get your hands out of my wife, Wreckscalibur...). Na maximum to mozno neni, ale tych 9 z 10 tomu v pohode dam. [#97/2013](26.9.2013)

 • hroubek
  ***

  Nebylo to vůbec špatné. Jasně asi by se z toho dalo vytáhnout víc, a taky si mohly trochu lépe pohrát s hororovými legendami, ale ve výsledku je to příjemný animovaný film, který fakt neurazí a nenudí. Animace je pěkná, film má spád a gagy nejsou nejhorší. Zamrzí, že se mohlo trochu více cílit na starší diváky, přesto bych zrovna tohle neviděl jako největší nedostatek. Hotel Transylvánie je zábavný animák, který pobaví, neurazí a dospělý u něho může zkusit kolik uhádne hororových monster.(18.5.2015)

 • merigieren
  ***

  vlkodlačí rodinka se povedla, zamilovaná upírka taky, ale pak už tam zbývají jen oceány podivností a odpudivé hudby. 4* by si zasloužilo možná prvních 30 minut. Pak následuje pulhodinka nesmyslného předvádění se a zakončí to trapárna v lidském světě...(13.12.2015)

 • Pavita
  *****

  Příběh filmu je skvělý ,animace nádherná a vtípky jsou dokonalý :). Narážky na další filmíky o upírech atd..... No prostě povedený animák(5.10.2012)

 • BDMarty007
  ****

  Celkem svěží rodinný animovaný film. Film tentokrát nenese až zas tak silné poselství, je to spíše platforma pro spoustu vtípků a gagů a myšlenka hotelu, kam si jezdí strašidla odpočinout od lidí, dává velké možnosti. Děj je svižný gagy a komické situace, vtípky a hlášky jdou jedna za druhou, baví se děti i dospělí. Není to asi film, který bych si vysloveně zamiloval, ale klidně ho rád uvidím znovu a myslím, že se budu dobře bavit. Jediný detail, který mě trochu otravoval, byly některé songy, zejména rapové. Naštěstí jich není moc. Text raději neposlouchat a odpočinout si od jinak vysokého tempa.(13.10.2012)

 • Destinytte
  **

  Měla jsem volné lístky do kina, ale nevím, jestli jsem udělala dobře, když jsem se nechala přemluvit a využila je na tenhle film. První problém je už to, že nemám ráda animáky. I když tohle byla skutečně kvalitní animace. Občas jsem se i slušně zasmála. Ale celkově to bylo moc uřvané a přehnané. Myslím, že bych se v pohodě obešla bez toho, abych tohle viděla.(14.10.2012)

 • Wancohoff
  ****

  jeden z poslednych lepsich animakov po madagascar 3(11.12.2012)

 • PEZ
  ***

  Vpoho animak, ktoremu ale ku koncu dochadza dych. Kedze sme to videli v kine v 3D, boli sme ukrateni o originalny dabing. Mozno ten by to mohol este vylepsit, kedze zahrna stare zname mena. Treba vsak vyzdvihnut vela milych vtipov, dobru animaciu a aj originalny namet. Pobavili sme sa dobre, len koniec bol uz klasicky, tzn. zavanajuci klise. Ale ako jednohubka ok.(31.12.2012)

 • Heroine
  ***

  Tenhle Drákula, to je docela frajer. Je to hodně povedená postava. Celkově je to dost vtipné, a i docela originální. Ne že bych byla nějak fascinovaná z toho námětu, protože hodná strašidla, to už tu bylo hodněkrát. Samozřejmě tam bylo docela dost vtipů, které jednoduše nejsou vtipné, ale docela to vyvažoval i skutečně vtipný humor. Nelíbí se mi na tom ale ještě dvě věci. Jednou je ta, že nám musí ukázat jak jsou všichni moderní, a tak postavy ve filmu hrají a zpívají skutečně odpornou, neposlouchatelnou hudbu. A to poučení na závěr, že jsou dneska lidi hodnější a tolerantnější než před sto dvaceti lety? A že vám všichni na potkání ochotně pomůžou? To snad ani ne. Taková utopie není zapotřebí.(5.1.2013)

 • Franc1s
  *****

  No náramně jsem se nasmál :D Počkat na Blu-ray se vyplatilo! Opravdu animák jak se patří, příběh super, nevšední zpracování, super hudba do toho a vtípky kam se podíváš, nemluvě o těch hláškách. Forky se zombíkama, vlci, úklidová četa, kostry, neviditelnej, no snad každá příšera to ve filmu sázela :D Na konci ta narážka na Stmívání neměla chybu!!! A rapující Drakula na konci mě uzemnil uplně :D A vidět tenhle film s dabingem? Nikdy to nedělejte, protože v originálu je to luxus,zvlášt namluvej Drakula a jeho přízvuk je bomba! No jít na tohle do kina, tak mě asi vyhodí, jak se tam budu chlámat na všechny strany :D Možná by šlo i 3Dčko. 9/10(11.1.2013)

 • cze.Oi
  *****

  Rozhodně nejlepší animák roku 2012. Téměř jsem se nepřestal smát. Příběh je opravdová blbost, ale to jsem tak nějak čekal. I am Dracula, bla bla bla. :D 5*(13.1.2013)

 • Torgal
  ***

  Sú tu aj geniálne fóry (bingo, budenie telefónom) a postava Draculu ma bavila celý film (nutnosťou je ale parádny Sandlerov dabing), ale ako celok ten film na mňa nefunguje. Napriek guľometnému tempu som sa neubránil nude, lebo väčšina vtipov bola až moc jednoduchá a postavy sú jednorozmerné figúrky. Monštier je veľa, ale nie sú využité. Morálne poučenia na záver included. 6-/10(20.1.2013)

 • kwaicheng
  odpad!

  Debilní píčovina, kde se promítá snad všechna dekadence dnešní západní kultury.(20.1.2013)

 • jurca
  ****

  Skvělá záležitost. Bavil jsem od začátku až do konce. Výborná a velice příjemná animovaná komedie, která potěší všechny věkové kategorie. 4*(27.1.2013)

 • snoodles
  ***

  Asi jediná scéna, kdy jsem se zasmála, byla ta v letadle, kde dávali skvělý tématický film. Nějak jsem úplně nepochopila, jaká byla původní cílová skupina. V kině byly pěti až jedenáctileté děti s rodiči, kteří se vyloženě nudili, děti se občas bavily a ty lepší vtipy nepochopili ani jedni. Buď moc mladí nebo moc staří, nebo příliš znudění, do této skupiny se řadím já. Inu, třeba napodruhé to bude lepší, i když pochybuju, že nějaké napodruhé nastane.(17.2.2013)

 • Luckyman
  ****

  Ja a moja priateľka milujeme animované filmy a tento film mi potvrdil, že animaky stále stoja za to. Nebolo to síce také dobré ako napr. Rattatouile, Hore či Walle, ale je to skvelá rozprávka a dosť sme sa nasmiali. Zaujímavý dej, skvelé dialógy a inteligentné vtipy robia túto rozprávku ďalším skvelým animovaným filmom.(21.5.2013)

 • cerbygerby
  *****

  Tohle byla pecka, po dlouhé době jsem se zase pořádně zasmál a pěkně pobavil...animák z prostředí jakoby adamsovy rodiny, kde otec jako ochránce vybuduje hrad kam se nesmí dostat člověk, aby ochránil svoji dcerušku..co se stane když do hradu proklouzne člověčí duše, jak se s tím tatík drákula popere a jak se snaží vše ututlat před hromadou strašáků a monster je fakt super odvaz... Perfektní animák si zaslouží 5* a 90%(24.5.2013)

 • Saur.us
  ***

  Sony se má stále co učit. Animák laděn ryze pro pubertální publikum takže narozdíl od Pixaru se zábava pro celou rodinu nekoná. Chaotické, ulítané, nalajnované. Oceňuji výbornou grafickou stránku a něco málo vydařených vtipů.(3.7.2013)

 • Illioplius
  *

  Mimoriadne nevýrazný film, ktorý neponúka nič, čo by už bežný divák animovaných filmov mnohokrát nevidel. Navyše, nie je mi jasné, komu je Hotel Transylvania určený. Film je preplnený žartmi, ktoré môžu prísť vtipné jedine deťom v predpubertálnom veku. Z toho by som usudzoval, ze je aj určený takejto vekovej kategórii. Ale prečo sú potom hlavní hrdinovia adolescenti? Zrejme išlo o snahu tvorcov filmu zasiahnuť aj starších divákov ako malé deti, ale to radšej mali tomu prispôsobiť obsah, teda druh humoru a hlavne príbeh. Práve príbeh bol v tomto prípade bez nápadu a plný klišé. Je to stokrát obohraná platňa, akurát zasadená do iného prostredia, v tomto prípade sú to strašidlá, nabudúce to budú možno mimozemšťania alebo Eskimáci. Aký je v tom rozdiel?(3.9.2013)

 • Philipus
  ***

  Podle mě dobrý nápad, ale začátek mírně chaotický, i když chaos vás provází celým filmem. Nejsem z toho nadšený jako z jiných animovaných filmů, něco tomu chybělo. Jednalo se o klasický příběh - nečekaný návštěvník, postupné zamilování do hl. hrdinky, zrada nebo něco podobného, a nakonec opětovné shledání a láska. Dobrý, ale mohli to vymyslet jinak, lépe. Každopádně plus za taneční hudbu a za Dráculův rap. To celkem oživilo příběh, i když nejsem úplným strávníkem této hudby.(20.10.2013)

 • 7ynek
  ****

  Budu rád hodnotit vysoko, protože hudební tečka na konci se povedla. A to se jsem se bál, že se tam bude zpívat často, po úvodní hře na kytaru, já to totiž moc nemusím. A tím se dostávám k Draculovi, který je tady opravdový sympaťák a když se rozdovádí, tak je jako malý kluk. Dceruška mu dozrává a to pro tatínky není nejjednodušší... =) Plus přidejte fobii z lidí, kterou se povede zažehnat a je z toho monster movie roku? ;)(11.1.2014)

 • Tunri
  ****

  4 a půl hvězdičky! Moc se mi to líbilo, ideální pro odpočinutí, vtipné scénky, je skvěle využito vlastností příšer, čarodějky jak uklízí, mluvící hlava, ten obří příšerák ze kterého jsou vidět jen nohy, vlci jsou úžasní a nakonec i samotný upír. Já se teda zasmála a příjemně mě to naladilo.(14.5.2014)

 • SiMMaS
  **

  Film, který má i své světlé momenty a pár vtipných scén se bohužel svému cílovému publiku snaží předat poměrně špatnou zprávu: party, party, party! Co se to sakra stalo s dnešními animáky pro děti? Copak musí všechny písničky znít jak špatně zaseklé rádio? Copak už neexistují filmy pro děti s nějakým hlubším sdělením? Ano, snaží se tu o něj, ale ta snaha zabavit jen přes něj prostě mnohem silněji viditelná a děti asi do hloubky nepůjdou... Příběh je sice otřepaný, ale je celkem škoda, co se s tím filmem udělalo, mohl být hodně povedený. Skýtal hodně příležitostí. Škoda, že je zahodil.(7.7.2014)

 • Nolanofil
  ***

  Štandartný priemerný animák , s pár vtipnými momentami a fórami, s morálnym ponaučením pre deti a tradične komickými vedľajšími postavičkami. Teraz úprimne,... ma to už vážne prestáva baviť. Vie niekto v tom Hollywoode,prísť aj s originálnym animákom?! Alebo sa bude stále variť s tými istými ingredienciami? ktoré mne osobne už prestávajú chutiť.(8.7.2014)

 • ZackSawyer
  **

  Příběh o ničem, resp. jasně čitelný, dobrá a zajímavá animace mnohdy bizarních postaviček to však nezachrání.(12.1.2015)

 • Pekisan
  ***

  Keby sa tvorcovia nebali a dali tam toho viac pre rodicov, mohla to byt kreslena pecka. Takto je to len vtip pre 10 rocnych s najdebilnejsim songom na koniec v historii.(29.6.2015)

 • Methodix
  ****

  Parádne temný a zábavný animák, s kopou neuveriteľne smiešnych postáv a scénok. Odsype to fakt rýchlo a človek sa nemá čas prestať smiať a nudiť sa. S radosťou.(4.1.2016)

 • Likan7
  ****

  Kvality má Hotel Transylvánie nejspíš na 3. Příběh tu skoro neexistuje, rapující Dracula na konci je příšernej, animace je při nejlepším průměrná, ale ve filmu je tolik parádních scén, u kterých jsem se nasmál, že při finální zběsilý jízdě na letiště těm příšerám strašně fandíte. Scénky s paní kostlivcovou, s...blechami asi?, ženská co mrkne na mumii, všechno mi to perfektně padlo do noty. Kašlete na to, že za 10 minut budete vědět, jak to skončí, je to tak pohodovej a oddechovej film, tak mu dejte šanci a nalaďte se na pohodu, bude se Vám to líbit. Doufám, že dvojka nebude o tolik horší, jak čekám. Úspěch budiž dokázán tím, že by rozpočtu 85 milionů Hotel vydělal božích 360!(15.7.2017)

 • bobstock
  ****

  Joo, po česneku mi vždycky napuchne krk a 3x kůlem do srdce? Koho by to nezabilo?! :D 75%(30.12.2018)

 • PedroPo
  ****

  Ještě do poloviny filmu jsem chtěl dát jen 3 hvězdy, ale ta druhá půlka to rozbalila (i ten sladce happy-endový konec se dal přežít), že je to za rovné čtyři. Vtipy ve druhém plánu, odkazy na horory a solidní hudební podkres - nevidím důvod, proč by se to nemělo dětem líbit. A finální DraculaRap zabil ;)(6.10.2012)

 • Tatianistka
  *****

  Takto dobre som sa nebavila ani na jednej z rozprávok, ktoré som videla v poslednej dobe. Dobré vtipy, humorné situácie originálne nápady. Určite si to pozriem ešte raz, aj keď treba povedať, že sa pobavia skôr dospelí ako deti:)(15.10.2012)

 • Dimo
  ***

  Strašidla na speedu. Hodně rychlé, místy až otravně zběsilé, hlavně vlčí rodinka. Dětem se to ale asi bude hodně líbit. Zázrak - dabing bez výhrad! Nijak přehnaně bych film nedoporučil, ale pár vtípků je fakt povedených, takže ano, upřímě se zasmát lze a je potěšující, že se nejedná jen o hloupé gagy, vyskytnou se i inteligentní vtípky. Tyto příjemné momenty ale dokáže záhy převálcovat nějaká ta dětinská hloupost, takže dojem je dost rozbitý. Něco by se dalo a chtělo vidět víckrát, ale pak jsou momenty, které víckrát vidět nechcete. Asi tak. Viděno v kině, ve 2D.(17.10.2012)

 • Chundys
  *****

  No já nečekal co z toho vznikne :-) ! Na film jsem se vlastně dostal i náhodou. Tak jsme s přítelkyní mluvili, že bychom mohli zajít třeba na tohle... A ejhle ona tam byla veliká kupa vtipů, fakticky povedených a i s dabingem co je u mě dost podstatný to šlapalo jak má. Opět nový hlášky, který asi v životě použiju, jako už používám například z příšerek s. r. o. a nebo příběhu žraloka. Jen nechápu ty malé kluky vedle nás v kinosále co je teda bavilo. Protože my jsme s přítelkyní byli vyřechtaný až až :D(4.11.2012)

 • Sykon
  ****

  Hlavním důvodem, proč dávám za 4* je prostředí hotelu plného nejrůznějších hororových příšer, jejichž nejhorší noční můrou je - člověk. Díky velkému množství nejrůznějších příšerek pak není o zábavné situace nouze, ovšem trochu to sráží tuctový příběh o přehnaně opatrovnickém otci a dceři toužící vylétnout z hnízda... Nicméně pokud už musí dojít na kompromis mezi filmem pro děti a dospělé, tohle není špatná volba.(8.11.2012)

 • Ondr@932
  ****

  Skvělé, vtipné, trochu i hororový animák se kterým jsem byl naprosto spokojen :-)) Krásné barvy, parádní ozvučení. Takže dávám 7,5/10 (viděno v kině)(8.11.2012)

 • Haide
  ***

  Není nic horšího, než když od filmu očekáváte daleko více než vám nakonec nabýdne. Neskutečně natěšená po traileru jsem bohužel zjistila, že tentokrát do něj tvůrci nacpali doopravdy všechny nejlepší scény. Ale i tak lepší průměr a pro děti zřejmě neskutečně zábavná jednohubka.(14.11.2012)

 • matmanX
  **

  Mohlo to být vtipné, originální, příjemné. Film měl neuvěřitelný potenciál a plno možností jak na skvělé vtipy, tak na zajímavou příběhovou linii a postavy. Tak proč to museli zahodit udělat z Hotelu Transylvánie takový nesourodý paskvil? Za poslední dobu jsem viděl pár animáků, které mě zklamaly a nudily, nebo jinak nesedly. Ale Hotel Transylvánie byl za dlouhou dobu jediný, při jehož sledování jsem měl opravdu nepříjemný pocit. Jednak je to díky scénáři, který má už bazilionkrát ohranou zápletku a ta je do filmu vložená tak očividným a rušícím způsobem, že to znevažuje i tu trošku atmosféry, kterou film má. Možná to nemá nejlepší příběh, ale desítky slavných filmových monster v jednom filmu přece muselo vést k obrovské záplavě vtipů, že? Omyl! Film totiž jaksi neví, které divácké publikum chce oslovit, jestli děti, nebo fandy hororů, a tak se radši vykašle na všechno a většinu směšných situací se snaží vyvolat nezajímavou fyzickou komedií. Asi od poloviny filmu to začalo být tak špatné, že jsem v každé druhé scéně zkoušel vymýšlet vlastní vtipy a jen doufal, že autorům se na nějaký z nich podařilo taky přijít a že příští scéně se už opravdu zasměju jejich zásluhou (takhle promarněnou parodii Twilight jsem snad ještě neviděl). Posledním hřebíkem do rakve jsou postavy. I v tomto ohledu nemohl zůstat potenciál více nevyužitý. Ze všech těch známých monster je Drákula jediný, který má trochu zajímavou osobnost. Ostatní jsou jen šedé figurky, jejichž jediný účel je jednou za 5 minut vyhodit nějakou nevtipnou hlášku a zase zmizet. A asi aby vyrovnali nezajímavé vedlejší postavy, rozhodli se tvůrci, že člověk přicházející do hotelu bude ten nejotravnější, nejuřvanější a nejdementnější dutohlav od dob Jar Jar Binkse, kterého jsem chtěl v každé druhé scéně vlastnoručně ubodat tupou lžičkou a zcela jsem nechápal, jaktože mu už na začátku někdo z hostů neukousl hlavu. Hotel Transylvánie je nudný a neoriginální film, který nedokázal využít své skutečné možnosti a pár povedených vtipů velice trpký výsledný dojem nezmění.(2.12.2012)

 • GlamourCat
  ***

  Jako Drákulově dceři se mi o tom dobře píše. Mělo to vtip, jistou originalitu, ale co se týče podlejzání lidem, mohli by trošku ubrat. Jasně, Drákulovi sice lidi upálili manželku, ale...už jsme se přece strašně změnili. Jsme lepší a už si neubližujeme jen proto, že jsme jiní. Muhaha!(3.1.2013)

 • LyBerion
  ****

  Jeden z mála animáků, které jsem si užil a možná po něm ještě v budoucnu sáhnu.(22.1.2013)

 • mattpro
  *****

  Velké tempo si film udržal prakticky po celý čas. Niekoľko výborných vtipov, veľmi veľa dobrých vtipov a haluzné postavy dotvorili skvelú kulisu tohto netradičného animáku. Skvelé rozptýlenie v skúškovom období:)(23.1.2013)

 • Oonika
  ****

  Konečně zase animák, kde mě svojí rozkošností nevydírají zvířátka. Bylo to velice vtipné, mělo to spád. Škoda trochu té lovestory a písně na konci, tohle nemám moc ráda. Ale jinak mě to bavilo moc!!(3.2.2013)

 • darkreider
  ***

  V tejto dobe kedy je týchto animovaných sránd neúrekom Hotel Transylvánia nijak nevyčnieva a ide v zavedenom rytme aj so spevavým tanečným koncom. Pohodová jednohubka, ktorá si zaslúži sadu hviezd už len za twajlajt vtip.(7.2.2013)

 • Shaleman
  ***

  Po dlouhé době animovaný film, který se v půlce nezmění v akční orgie, jak jsme zvyklý u Pixaru. Na rozdíl od ParaNorman je určený spíše mladším, pro své nekonečné taškařice, ale i ti starší, co se rádi podívají na bláznivou komedii a nevadí, že je animovaná, si užijí pro bezpočet gagů spousty zábavy. Škoda jen (a za to musím ubrat jednu *), že po příběhové stránce film nijak nevyniká a závěrečné moralizování mě vyloženě rozčilovalo. No hlavně, že tam nakonec nevytáhli ten raketomet.(18.2.2013)

 • dandislav1991
  ****

  Odkaz na Stmívko v letadle mě fakt dostal, za to je ta 4 hvězda.(22.2.2013)

 • Faila
  ***

  Námět zajímavý, leč zavádějící. Mohlo by se zdát, že půjde o příběh s aspoň špetku originálním příběhem (což je u animáků poslední dobou opravdu vzácnost), ale ne. Celý film se skládá z jednoho klišé za druhým a roztomilé příšerky kvalitu filmu zdvihat nestačí. Vtípků tam nakonec taky moc není a těch opravdu povedených by se za nehet vešlo. Ale láska nakonec zvítězila, to je hlavní ...(23.2.2013)

 • Ryšty
  *****

  Jeden z nejlepších animáků co sem měl možnost vidět. Tempo je rychlé a je tu spoustu fórků u kterých jsem se fakt zasmál. Příběh je sice jedno velký klišé, ale v animáku taky nelze čekat nic jinýho. Za mě to má plnej počet, protože takhle sem se už dlouho nepobavil.(1.3.2013)

 • Rudyamon
  ****

  Krvesajko, tesáčku, mrtvolko - to je několik roztomilých jmen, které má v zásobě každý spravný upíří táta pro svoji dcerušku. Tahle pohádka se opravdu povedla. Nový námět, který tady ještě nebyl - upíři jsou ti hodní, kteří se musí chránit před lidma, protože ti jim dělají hrozné věci. Povedená je i animace, to už je ale dnes docela standartní věc. Pohádka je plná skvělých hlášek ("jsi dost stará, abys mohla řídit pohřebák") a unikátních nápadů (sýr řevmelín), prostě radost shlédnout. Hodnocení sice není na plnou palbu, ale to nevadí, navštívit tento hotel se určitě vyplatí i několikrát a stále se pobavíte - 4 hvězdičky - 80%. Svatá vzteklino, to mi věřte ... :-)(4.3.2013)

 • VvV14
  ****

  Parodie, fórky atd atd. Obdivuji že humor překračoval v některých místech meze, což bych od animáku nečekal. Poměrně vtipná animace, a dobrá hudba z toho udělali jeden z mích oblíbených kreslounských filmů. 4* zaslouženě(3.4.2013)

 • Valentin
  ***

  Neproměněná šance, ve filmu je několik vynikajících vtípků (zombie a kufry, vlk v posteli, vlčí CSI), ale jinak je to místy až nudné. Nechápu to zpívání na konci, celého Quasimoda a když už se Drákulovy děsivé chvilky by mohly být hororovější. Méně se to mělo soustředit na oslavu v hotelu a více na střetnutí s lidmi na Monster festivalu.(5.4.2013)

 • haWranka
  **

  Zasmála jsem se dvakrát. To je u komedie hodně málo. Ale co je ještě horší - nenašla jsem si jedinou oblíbenou postavu. Všichni filmem nějakým způsobem propluli, ale když zase odpluli, bylo mi to fuk. Všechno předvídatelný, někde okoukaný (a nejsem si úplně jistá, jestli to byla ve všech případech úmyslná nápodoba), zkrátka pro mě zbytečný film...(11.4.2013)

 • ClapTrap
  ****

  Páni. Už dlouho jsem se u animáku tak nepobavil jako zde. Vtípky moc pěkný, celkově skvěle vymyšlené, výborně se to sledovalo. Animované pohádky prostě miluju!(13.4.2013)

 • B_e_a_r
  **

  Moc jsem na Hotel Transylvánie těšila, jelikož jsem slyšela, že je super a ono tohle? Animace mě neuvěřitelně iritovala a ten konec? V posledních 10-ti minutách se to zvrhlo v naprostou utopii, najednou všichni zbožňujeme strašidla a prvděpodobně se všemi budeme BFF....Na druhou stranu jsem viděla i horší......Už se na to nikdy nepodívám.(25.5.2013)

 • Hpatrik
  ****

  Nenáročná a zábavná záležitost se spoustou dobrých fórků a gagů, a hudební styl byl taky v pořádku, tak nějak to k tomu sedělo.(30.12.2013)

 • honzik10
  ****

  Pěkný animovaný film. Připadalo mi to trochu jako kreslená Twilight Sága :D taky upír a člověk, kteří se do sebe zamilují, ikdyž to tak ze začátku nevypadalo, akorát, že pohlaví jsou prohozené :)(24.8.2014)

 • Brinkley
  ***

  Animák, vezoucí se na populární upírské vlně, určený pro ty nejmenší. Pár vtípků je povedených, ovšem rozhodně nejde o ten případ, kdy rodič při opětovné produkci se zájmem přisedne ke své nezletilé ratolesti. Slabé tři hvězdy.(30.9.2014)

 • danny_21
  ***

  Ale jo, Drákulova sebranka měla docela vtip, nevychovávala a animace standartně doubrá, jak už jsme si všichni zvykli. Ale nemá to pořádný příběh, skáče nám to od příšery k příšeře, velká škoda, že každá z nich je jen nakousnutá a pořádně nevyužitá. Solidní oddychovka, i hoši od Sony umí - 65 %(15.12.2014)

 • lemonova
  ***

  Nie, že by to nebola milá rozprávočka.. ale mala som celý čas pocit, že to predsa už z princípu "musí" byť vtipné, keď sa tam servírujú dezerty z červíkov a celé je to napráskané smiešnymi strašidlami - ale takto vykalkulovaný a jednoduchý humor mi už akosi nestačí.. zasmiala som sa asi raz a márne si spomínam, pri akej príležitosti to bolo.(8.5.2015)

 • Durgas
  ***

  Vcelku milé a miestami ozaj zábavné, ale nejaký výrazný presah sa podľa mňa nekonal. Stavím sa, že po čase mi to v hlave zapadne do toho mora zámorských animákov a ani si nespomeniem, o čo to tam vlastne išlo...(5.7.2015)

 • Bezmenny
  ****

  Bavil som sa a to je pre mňa pri týchto rozprávkach najdôležitejšie. Ujo Dracula sa mi tiež páčil a aj keď to malo zjavne svoje slabé chvíľky, už len kritika Twilightu tomu pridala 1 *. Čakám ešte na originálny zvuk, možno sa potom niečo zmení...(4.10.2012)

 • DadysGirl
  ****

  Viděno v češtině v kině a i když je to spíš na 3*, nemůžu si pomoc,ale za scénku z Twilight, ovce na cestě a písničky to prostě o hvězdičku nadhodnocuji... a už se moc těším na dabing Seleny a ostatních :)(4.11.2012)

 • will.i.am
  *****

  Pribeh mozno trochu zaostava, a samozrejme priehladna laska na prvy pohlad s happyendom... No stale je to rozpravka. No tie komicke chvile, vtipy a foriky, rozne znazornene strasidla ktore su komicke same o sebe. Tak dobre som sa davno nenasmial. Skoda len, ze v kine to slo LEN so slovenskym dabingom, uvital by som povodne znenie 90%(28.11.2012)

 • filipes.lu
  ****

  Čekal jsem to vtipný, bylo to vtipnější. Čekal jsem to šílený, bylo to šílenější. Čekal jsem tak animák na tři a je to na čtyři. Obrovským kladem tohohle hotelu je výborná rozloženost jednotlivých gagů a vtípků, která povětšinou "pohádky" trápí tím, že vystřílí všechna esa z rukávu během první půl hodiny a pak už se jen táhne a dlouze se čeká na další. Zde se divák baví průběžně, samozřejmě pokud ho trapárničky tohohle typu uspokojují, jako mě (metaforicky). Patos tu je, jako ve všem dětským, ale dá se snýst, protože v podání KRESLENÝ upírky, je víc snesitelnější, než v případě hraném. (Beztak byla hezčí, nez nějaká rajda Bella s rychlerostoucím dítětem.) Spokojenost.(12.1.2013)

 • josieaddms
  ***

  Drákula mně dostal! Byl vtipnej, hodně originální a zábavnej. Petr Rychlý ho teda skvěle nadaboval, jsem ráda že jsem to neviděla v originální verzi se Sandlerem, protože toho nemůžu. Ani jeho pubertální dcera mi nevadila, i když takovéhle charaktery ve filmech většinou nesnesu. A ten mladík byl taky fajn, a bylo tam docela dost solidních vtipů. Ale bylo to taky hodně hemživé a nechutné, a to úplně kazilo příjemný dojem. A žel, to celé zakončili nechutně pitomým závěrem. Prý že jsou lidé jiní než před sto padesáti lety! Maximálně tak horší. Nesnáším když se lidu leze do zadku a dělá se to furt! Je to neskutečně ubohé. Bez toho by to byla slušná podívaná. Jo, a taky ta moderní hudba, to byl pěknej hnus. Nedá se to poslouchat, a je to trapné. Škoda, mohlo to být docela jedinečné, a takhle je to na úrovni toho, že si obsazení SNL udělá animák.(14.1.2013)

 • Luk Skywalker
  ****

  Na poměry animáku to má mnoho originálních prvků. Příběh je sice klasický pro teen age komedie, ale v tomto animáku to sedlo, navíc je to s vtipem a nadsázkou (118.narozeniny, "Už mi 83 let" atd.). Kdo viděl s titulky, tak si může užít hlasů několika známých jmen. Jen ten klišovitý konec, ale ten jsem čekal.(16.1.2013)

 • Armageddon
  *****

  Výborná zábava! Najlepšie som sa zasmial na paródii Twilight. To ma úplne rozsekalo!(18.1.2013)

 • Fowl
  *

  Já prostě nechápu jak tenhle film může bejt v červenejch číslech. Jako jde vidět že pohádky se po grafické stránce značně posunuly ale to jest začíná být snad standartem. Příběh vcelku nulovej, Láska je tam vlastně na první pohled tak trochu bez lásky, těm menším to žádnej dobrej příklad nedá, krom toho že strašidel se bát nemusí. Výběr hudby katastrofální. Přece ten film musíte držet na nějaké úrovni a ne si tam naplácat všechny rádoby "cool" náctiletý srandy. Porovnejte si to s né tak starou disneyjovkou "na vlásku" a ta propast je markantní. Prostě dvě hvězdičky maximálně. Z původně příjemných postav a zajímavého rozjezdu se vyklubal prázdný obal.(21.1.2013)

 • RajAthen
  **

  Zklamání, a to velké. Přijde mi, že s animáky to jde nějak z kopce a místo chytrého scénáře, který dokáže pobavit celou rodinu, jsou buď pouze plné hloupých skopičin nebo vám mlátí své poselství (pokud nějaké mají) o hlavu. Zde je to kombinace obou a v řadě momentech jsem se přistihl při všeobjímající nudě. škoda promarněné šance, alespoň ten vlkodlak neměl chybu.(23.1.2013)

 • zaso162
  *****

  Mmmmh, tak toto som nečakal! Vynikajúci animák, ktorý zabaví nejednu vekovú kategóriu. Adam Sandler bol brilantný a na sto péro si svoji postavu vychutnával plnými dúškami. Vlastne je to aj vidieť, teda počuť a aj mu to spieva, teda ... spoiler alert! **** a ešte *, tak.(16.2.2013)

 • pekas
  *****

  První dojem mám velice pozitivní. Já Sandlera stále můžu a tohle je v jeho stylu. Možná trochu nadsazuju, ale já to za pět cítím. 85%.(17.2.2013)

 • Lucius55
  ***

  Kdybych měl tento film přirovnat k jídlu, bylo by to cokoliv s velkou dávkou glutamátu - není to špatné, v podstatě jsem si to i užil, ale cítím v tom ten "oblbovák", který mě plně nezasytí:-( Prostinký děj mi nevadí, je však tak přecpaný situační komikou a gagy, že to působí až chaoticky a zmateně. Méně je někdy více...(19.2.2013)

 • Nessos
  ***

  No, upřímně řečeno, neumím si představit, že bych tenhle animák pustil malým dětem.. až příliš ujeté a dětinské pro dospělé, ale zároveň příliš výstřední a bizarní pro děti. Ale některé fórky stály vážně za to.(20.2.2013)

 • sWONDER
  ****

  V celku nadpriemerná zábava. Príbeh je síce veľmi jednoduchý, ale vsadiť ho medzi všetky možné príšery od výmyslu sveta, bola veľmi dobrá voľba. Drakula tomu celému vládne , ale aj niektoré ďalšie postavy sú veľmi vydarené a vtipné. Oddychovka, ktorá ma zopár slabších mies, ale rozhodne je to lepší priemer.(23.2.2013)

 • Rokle
  *

  Hrůza hrůzoucí... Animáky miluju, nicméně tady není kde brát. Možná zněl námět hotelu, ve kterém pobývají bytosti...ehm monstra celého universa lákavě, jenže ten scénář je plytká záležitost. Do tohohle všeho strčit obyčejného kluka, který má předstírat, že je příbuzný Frankensteina? Vůbec jsem se nezasmál, jen sledoval hodinu a půl křeč, která nebrala konce.(2.3.2013)

 • Luisis
  ***

  Velké zklamání.Nevyužitý potenciál, pár fórků je fajn, ale to je v konkurenci animáků, žalostně málo - 55%(3.3.2013)

 • Jaxx84
  **

  V českém dabingu na mě problémy sto osmnáctileté puberťačky a rapujících strašidel nezapůsobily. Film sice využil na 100% svůj obchodní potenciál, jelikož zacílil na teenagery a vše ve filmu tomu přizpůsobil - EMO styl Mavis, cool styl Johnnyho (účes, hraje drsně na kytaru, rapuje, je totálně free jak feťák v kamionu heráků), ale na úkor úcty k animovanému filmu, ději a sobě sama. Tohle vše mi přišlo až moc přitažený za vlasy a žádné empatie ve mě postavy nevzbudili. A přitom trailer v kině vypadal tak super. 4/10.(3.3.2013)

 • boombang
  ***

  Fakt prča, ale hodně předvídatelná. Nicméně: Vlkodlak Buscemi rulezzz!(19.3.2013)

 • Kingjiri
  ****

  Milý nečekaný překvapení a vítězství obsahu nad formou. Kvalita animace nedosahuje závratnejch kvalit, patří spíš mezi průměr, ale všechno dohání velice pohodová atmosféra, slušný tempo vyprávění, sympatický postavy, spoustu povedenejch fórků (Gremlinka, Frankenstein, zombíci, odkaz na Twilight atd.), dobrá hudba a skvělej dabing (perfektní Sandler). Asi nemusim příliš zdůrazňovat, že hlavní kostra příběhu je několikrát ohraný klišé, to je však jedna z mála výraznějších věcí, kterou lze tomuhle animáku vytknout a důvod, proč nejdu na pět hvězd. Inu, i Sandlerovi se čas od času něco povede, za mě jeden z nejlepších animáků roku 2012, čtyři silný hvězdy.(24.3.2013)

 • Argondia
  ***

  Zábavná, animovaná pohádka o lásce, se spoustou vtipných i dojemných momentů a řadou roztomilých a komických příšerek. I když podobné filmy zrovna nevyhledávám, tak jsem se dobře bavila. Jediné, co bych tam nemusela mít, byly ty diskopísničky, které by mě zřejmě i jako dítě děsily mnohem více, než upíři a strašidla.(7.4.2013)

 • 3mates33
  *****

  Taká netradičná, až strašidelná lovestory. Človek si pritom odpočinie, zasmeje sa, hlavne sa nebude nudiť ( samozrejme je to individuálne), aj keď malo to pár múch, ale čo je perfektné ? PS: toto je asi najlepší love story čo som videl, je to neuveriteľný film :) a tak to by som mohol pokračovať do nekonečna...(30.4.2013)

 • TEKAS
  ****

  Bavila jsem se. Moc. Ano, načapala jsem je u pár vykrádaček, kdo ne, ale co, bylo to vtipné, svižné, nevšední. Bezva animák.(14.5.2013)

 • Milda003
  ***

  Rodinná animovaná komedie, která dospělé lidi neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.. Místy se člověk určitě zasměje, ovšem těch není příliš, takže tento filmík doporučuji spíše dětem do 15ti let které by snadno udělily 5/5.(26.5.2013)

 • TommyDiamond
  ****

  Výborný a propracovaný animák plný vtipných scén a zajímavých postav.. Asi nejvíc mě pobavil páreček blech a baba co jedla věci….. Můžu říct, že jsem se po dlouhé době zase skvěle bavil. A těším se až si film Hotel Transylvanie pustím znova. Jedinou vadou na kráse byl odporný hlas dabingu Petra Rychlého. Dávám čtyři hvězdy(1.6.2013)

 • ANTYCHRYST
  *****

  Strašidlácká jízda :) 91 minut zábavy žádná nuda, desítky různejch příšer a strašidel všeho druhu. Dracula přísnej otec, sympatická upíří slečinka a jeden človíček, kterej vyvrátí všem přítomným špatné mínění o lidské rase. Hodně povedenej animák s dobrou hudební kulisou.(2.6.2013)

 • Reek
  ***

  Průměrný animák, který ničim zvláštním nevyčnívá. Takových to vypouští americký filmový průmysl několik desítek ročně. O to více mě překvapuje, proč se ke každýmu takovému průměrnému snímku točí pokračování. 50%(5.6.2013)

 • Olsi
  ****

  Zajímavé pojetí animáku upírské/příšerkovské tématiky zabalené do příjemné animace vykreslující hraběte dráculu jakožto starostlivého, rodinně založeného. Pravidlo alespoň jednoho roztomilého zvířátka nad kterým člověk udělá "awww" splněno v podobě netopýrků. Hotel má spád, který určitě nebude nudit. Pořád se něco děje, pořád se něco hýbe a lítá. Celkově hodina apůl animované zábavy jak pro děti tak dospělé.(9.7.2013)

 • Silviaxx
  ****

  Konečne som sa k tejto rozprávke dostala! Síce občas som sa nudila a robila si prestávky popri umývaní riadu, ale fakt tam bolo dosť super scén, ktoré ma pobavili :) Nič náročné, oddychovka s milou témou.(23.7.2013)

 • Knor
  ***

  Čekal jsem další maximálně vtipný animák, ale zdálo se mi, že je to až příliš dětské ( což samozřejmě není chyba ) a smát se až příliš infantilním vtipům už nejde tak lehce.(30.7.2013)

 • Martinka21
  *****

  Geniální! Konečně animovaný film dle mého gusta! :)) Kdo miluje Drákulu, přijde si na své! Výborná hudba, příběh, efekty!(7.8.2013)

 • lakart
  *

  Nuda, nuda a zase jenom nuda. Každých pět minut jsem koukal na hodinky, kdy už ta šílenost skončí. Naštěstí to skončilo a já to ve zdraví přežil. Ubohé a absolutně nevkusné. 20%(24.5.2014)

 • Lavinia
  ***

  Parodie okolo monster - na můj vkus příliš početné variace všech možných, ledaže stupidita jedněch měla vyzdvihnout zábavnost druhých, s typickým americkým batůžkářem a moderním hudebním doprovodem. Zanechává trochu rozpačitý dojem, nesourodé, ale má své vtipné momenty.(10.2.2015)

 • balcazar
  ***

  Keď partia okolo grófa Drakulu nasadla v nastupujúcom závere do auta so snahou zájsť na letisko a zachrániť situáciu, vtedy sa humor dal nazvať tým pravým orechovým (napr.scéna, keď vlkolak zožral stádo oviec). Nie, že by predtým film neponúkol originálne a zábavné momenty, to nie, snažil sa byť za každú cenu (zbytočne) originálny a iný, možno nekonvenčný, práve toto zakrylo tie zábavné a skvelé veci. Keby sa spojila väčšia uvoľnenosť v humore so spojením "super postavičky", ktoré som si povedal v úvode, dalo by sa z toho vyťažiť oveľa, oveľa viac.(21.2.2015)

 • filipvrbik
  ****

  Takový film , kde je vše naopak- opak Twilightu (ona je upírka-on člověk), opak hororu (upíři jsou hodní) a opak všech filmů, který ke konci ztrácí dech, tady to naopak gradovalo k supr finále.....80%(6.12.2015)

 • bohhous22
  **

  Mám už takových radobycool pohádek po krk.(12.8.2016)

 • Khalia
  ****

  Tady si někdo vyhrál :) Parádní podívaná!(3.11.2017)

 • Psycho.R
  ***

  Takovej nenáročnej průměr. S tímto filmem jsem uzavřel výroční 2300 hodnocení a 2000 komentář (leč komentář k tomuto filmu není příliš obsažný :D).(1.12.2017)

 • dannyd14
  *****

  Otec drakula žije v bájnom zámku so svojimi kamarátmi- príšerami a svojou dcérou, ktorú sám vychováva po smrti manželky. V deň jej 118. narodenín sa spolu so svojou partiou rozhodne usporiadať veľkú štýlovú oslavu v hoteli. Jeho dcéra je však rozhodnutá vyraziť do skutočného sveta, ako len tráviť čas na zámku dookola. Otec ju však varuje pred nástrahami vonkajšieho sveta a snaží sa jej to odoprieť všetkými dostupnými prostriedkami, ako ju v tom podporiť, keďže ľudia sú pre neho a príšeri najväčší nepriateľ. Jedného dňa si však nájde jeden zatúlaný človek- chlapec cestu do zámku, ktorý si hotel veľmi obľúbi a keď medzi nim a drakulovou dcérou prebleskne iskra, drakula pochopí, že to nemôže nechať len tak a bude sa snažiť mladého človeka dostať čo najskôr preč z hotela. Zakope sa dlhoročná vojnová sekera medzi ľuďmi a príšerami alebo táto nevraživosť bude naďalej pretrvávať a dokážu vôbec ľudia a príšeri prežiť spolu na 1 zámku? Príjemne som si spestril odpoludnie touto rozprávkou. Videl som to na popud kamarátov, ktorí chceli ísť do kina na 3. časť a keďže som nevidel ani jednu časť, tak som sa rozhodol pozrieť si predtým obe časti. Neľutujem to vôbec, možno len to, že som si to už nepozrel skôr. Pre mňa ako dospeláka ma tento film upútal a bavil som sa do konca. "Som Johnnystein, bratranec Frankensteina" zlatá hláška.(12.8.2018)

 • RAFT
  ****

  Pěkný animák podobná adamsovi rodině .Bavil sem se skvěle .75%(30.9.2018)

 • nelluc
  **

  Zasmial som sa asi dvakrat .... co je na rozpravku dost malo. Skoda nevyuziteho potencialu. A asi po prvy krat mi v nejakom animaku liezlo na nervy zaverecne tanecne cislo. O tyzden si pravdepodobne ani nespomeniem o com to vlastne bolo.(3.10.2012)

 • teltri
  ****

  Super rozpravocka. Velmi ma potesila v tomto studenom tmavom novembri v Brne. Mile to bolo :) Hlavne stary dobry Frankie.(20.11.2012)

 • matab
  ***

  Občas jsem se zasmál a námět pravda špatný nebyl. Ke konci už to bylo typické klišé přesto považuju za standartní animák s nadstandartním námětem. Přesto všechno 65 %.(30.11.2012)

 • ryb1ck4
  **

  50%(13.1.2013)

 • Vykuk
  **

  Velmi ale velmi odlehčená podívaná, opravdu spíš pro děti, fórky přitroublé, párkrát jsem se i zasmál a celkově bylo i na co se dívat, takže nezatracuju, ale víckrát eee.(15.1.2013)

 • Veniss
  ***

  Sice to trochu zavánělo klišovitostí, ale zas tak to nevadilo. Bavily mě všechny ty hlášky a vtípky, fajn zábava :-).(3.2.2013)

 • Fan
  ****

  Příjemná oddychovka, která si prakticky po celou dobu udržuje svižné tempo. Hotel pro všechna monstra světa se mi jako motiv líbí, některá monstra jsou pak vyloženě povedená. Příběh sám o sobě nic moc převratný není, ale celkově film působí velice milým dojmem. Akorát tu hudbu bych zvolila jinou.(16.2.2013)

 • grysom
  ***

  Film jsem viděl náhodou, ve snaze zabavit se při letu letadlem a musím říct, že mne mile překvapil. Jakožto k animáku z mainstreamové produkce jsme ke snímku přistupoval bez nějakých očekávání. Samozřejmě, příběh jako celek stojí za pendrek, není tam nic nového. Ale podstatné jsou u tohoto filmu dílčí detaily a určité úseky. Koukáno tímto stylem považuji Hotel Transylvánie za jeden z nejlepších animáků, co jsem v poslední (docela dlouhé) době viděl.(16.2.2013)

 • Něrpa
  *

  Nesnáším animáky, protože v drtivé většině jde o odpad. Tento je navíc úplně bez vtipu.(24.2.2013)

 • syphoon
  ***

  Trocha zklamání ve mě zavádlo, asi jsem se moc těšil. Pár vtipných scén, ale spousty strašidel se kterými si mohli režiséři více a více pohrát. Škoda, skvělý námět, ale nedotažený do konce! 58%(24.2.2013)

 • Plechpetr
  ****

  Tak jsem se zase na něco těšil a v mnohém mě to zklamalo. Ale myslím si, že to je kvalitní animák, v celé jeho šíři nadupanej vtipem a to já ocenuji nejvíce! 4*(2.3.2013)

 • rob_troy
  ****

  Ztráta hvězdy do plného počtu kvůli mainstreamově přetvořenému konci pro silně retardované party-boye, justiny biebery a jiný vykalený teens.(3.3.2013)

 • Poken
  ****

  Navzdory hnusné animaci a stupidnímu ději si tahle pohádka s chvílemi až nedostižitelným tempem a plejádou ftípků zaslouží 71%.(4.3.2013)

 • Jack333
  ****

  Pěkně povedené :-), člověk se zasměje a přinese mu to odpočinek :-)(18.3.2013)

 • kolik27
  ****

  Nic překvapivého ale i přes to je film plný vtipných situací s nejrůznějšími strašidly.(26.3.2013)

 • Maniik88
  ****

  Jasné, príbeh je zase otrepaný a stý raz zrecyklovaný. Ale ja som sa riadne nasmial a zabavil, film je plný skvelých, krátkych, vtipných hlodov a všetky príšerky sú srandovné a sympatické. Až na toho človeka. Najlepšie to bolo kým sa Dracula neskamarátil s tým človekom, no a záverečný rapujúci Dracula, och, to si mohli odpustiť. Je to ale rozprávka a určite sa deťom bude páčiť.(28.3.2013)

 • kubina86
  *****

  Poslední dobou se nejvíce pobavím u animovaných komedií. A v tomto případě jsem se smál od začátku do konce. Nenašla by se ani jedna postavička, která by mi ve filmu vadila. Spíš naopak. Pro mě dokonalá podívaná, kterou si určitě ještě několikrát zopakuju. Už teď se těším na druhý díl. Zaslouženě *****(31.3.2013)

 • anyonecek
  *****

  Skvělé animace, občas je tam i nějaká ta temnější, ale stále pohádková atmosféra. Spousta vtipů a plno skvělých postav, které jsem si hned zamiloval. Jediné co mi trochu vadilo byly některé písničky, které byly fakt jako pro děti a nebo náctileté holky, ale tak zkousnul jsem to a dávám plný počet, protože je to překrásný animák. Příběh jednoduchý a perfektně udělaný.(14.4.2013)

 • Margerie
  ***

  Takže už točíme animáky jen pro to, aby nějaké byly? Nebo co si o tomhle počinu mám myslet? Vše stokrát okoukané, neoriginální, nudné, velmi málo vtipné, vůbec ne strašidelné, dějově velmi jednoduché a klišovité. Zkrátka jedna velká šeď. Animované zklamání roku 2012.(16.6.2013)

 • Wooke
  ***

  Začiatok bol sľubný, no potom sa z toho vykľula obyčajná rozprávka s predvídateľným dejom a ako inak nesmel chýbať záverečný spev postáv. Neviem, stále čakám na rozprávku, ktorá sa bude podobať rozprávke Ako vycvičiť draka, no žiaľ márne. Priemer a teda tri hviezdičky.(25.6.2013)

 • chrispe
  ***

  Velmi příjemný film o strašidlech, které se sejdou v jednom hotelu, protože chtějí mít pokoj od lidí. Je to jednoduchý příběh s romancí, který rozhodně pobaví, ale já si pořád říkala, že to měli udělat přeci jenom trochu jinak. Místy bych tomu dala úplně jinou atmosféru, která se by se k tématu a prostředí hodila víc. // 30.6. dost možná by si to zasloužilo i ty čtyři hvězdičky(29.6.2013)

 • Barrymore
  ****

  Po dovolené, která byla v duchu Hotelu Transylvánie, alespoň co se týče hlášek, jsem se rozhodla přidat 1*.(1.7.2013)

 • Nocturno culto
  ****

  Bylo to vtipné a zaujala mne velmi pestrá škála nejroztodivnějších potvor a stvoření ..(7.7.2013)

 • vlKousek
  ****

  Pribeh slabsi, ale zato fakt vtipny a pohodovy :-) "Ja nedelam zadny ble ble bleeeee"(4.11.2013)

 • Barghest
  ****

  Moc příjemné překvapení. Krásná animace, povedené gagy (zombie sex), sympatické postavy, exploze fantazie (scream cheese, vlkodlaci, sauna, telefon) a konečně badass Dracula dělají z Hotelu Transylvania velice zábavnou jízdu. Dokonce tak zábavnou, že bych se tam k nim hnedle nastěhovala. Jediným vážným nedostatkem je (aspoň pro mé rockerské choutky) diskofilácká hudba. Jo a tu záležitost s kontaktními čočkami znám na vlastní kůži. P.S.: Tak takhle vypadá muší frňák doopravdy!(8.12.2013)

 • neo93
  ****

  Příjemný pohodový animovaný snímek, ketrý sice nijak neoslní, ale ani neurazí.Je tu několik dobrých scén a vtipů u kterých jsem se pobavil. Děj není nijak složitý, ale to vůbec nevadí.Tempo filmu utíká celkem plynule a proto není čas více přemyšlet o přběhu. Je to prostě animák, který baví a nijak nenutí přemýšlet s příjemnými postavami které si zamilujete, pro mě to byla Mavis.(11.12.2013)

 • Jazz06
  ****

  Nebylo to nic extra. Film místy dost pokulhává a konec mi přišel dost odfláknutej. Častokrát jsem se ale i dost nasmál. Animace byla taky hezká a vlkodlak s hlasem Steva Buscemiho byl dokonalej. Takže slabší 4*(29.12.2013)

 • Uesbe
  ****

  dávam 4 hviezdičky za životný výkon Adama Sandlera........a to konkrétne hrať bez trápnosti!!!!!(12.1.2014)

 • UniqueNett
  ****

  Jeden z těch animáků na který je radost koukat :) Ano, příběh je trošku kýčovitý ale co se provedení týče, byla jsem naprosto spokojená. Na pět hvězd to nemá a tři se mi zdají málo.(7.8.2014)

 • Jean3
  *****

  Adam Sandler, Selena Gomez, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi a Jon Lovitz(30.8.2014)

 • rafix
  ****

  Bezvadný animák, který mě pobavil do sytosti.(13.10.2014)

 • Tessy98
  ***

  Příjde mi, že poslední dobou jsou animované filmy všechny na stejný způsob. Je tu pár vtipných okamžiků, ale nic moc co bysme už neviděli v jiných disneyovkách. Jasně pro menší děti je to určitě superzábavné, ale myslím že by tvůrci mohli začít přicházet s novými nápady.(30.3.2015)

 • Stanix
  ****

  Animák je silně o tom jak komu sedne "design" postaviček, celkově vymodelované prostředí a vtipnost děje. Mno a jelikož Tartakovskeho zbožňuju doslova od malička, především jeho styl humoru, bylo to už jen o trefení se do mého vkusu co se animace týče. Strefili se.(27.4.2015)

 • Petulka88
  ****

  "Vy jste všichni skutečný příšery?" "Jo." "A chcete mi ublížit?" "Jedině až ostatní zjistí, že nejsi příšera." "Vy jste rasisti!" Tohle je prostě výbornej animák, po jehož shlédnutí je mi až líto, že podobný hotel nemůžu navštívit. Blé blé blé.(7.7.2015)

 • XXXXXXXX
  ***

  V rámci celovečeráku ok, ale dvojka by mohla být krapet lepší...(1.11.2015)

 • Stejšn

  Hektické. Tak strašně hektické, že divák nemá chvílemi šanci vůbec postřehnout vtip. Natož pak dítě, kterému je to primárně určené. Kdyby to mělo volnější tempo, určitě by to bylo ku prospěchu věci. A taky otravné hlavní postavy. Ale jinak animace pěkná.(15.11.2015)

 • helrohir
  ***

  Skôr priemerná rozprávka, ktorá mala na základe relatívneho zaujímavého príbehu určite vyšší potenciál výraznejšie zaujať. Vzhľadom k odfláknutému záveru a tým rádoby moderným hudobným vložkán (rap atď.) sa však o vyššom hodnotení v mojom prípade nedá uvažovať.(6.12.2015)

 • Bozvav
  *****

  Naprostá bomba. Vtipné, zábavné, nápadité, přitom míra nevkusu je přijatelná a i při troše snahy trochu té myšlenky by se najít dalo. Dcera (9 let) je úplně nadšená. Nejde o poučnou, ryze estetickou zábavu pro mládež, ale bláznivou crazy komedii, kde se prostě jen super pobavíte. Pátou hvězdu dáváme za roztomilého netopírka. Škoda, že neviděno ve 3D.(22.1.2016)

 • Ghost_Rider
  ***

  Fajn pohádka s několika skvělými hláškami, na které jen tak nezapomenu. Prostě taková ta klasická animovaná oddechovka pro rodinu, kterou vám stačí vidět jednou. Milovníci Twilight si určitě budou trhat vlasy i s kůží.(28.2.2016)

 • PatrikP4
  ****

  Bavil jsem se, smál jsem se, prostě to bylo dobré... Nečekal jsem to od tohoto animáku... Původně jsem na to ani nechtěl koukat, ale rozhodně nelituju...(12.3.2016)

 • maoc
  ****

  Smršť gagů a vizuálních bonbónků, která naštěstí visí na velmi jednoduché příběhové kostře - hyperprotektivní rodič s traumatem z minulosti, který nenechá volnost svému dítěti-katarze-hepáč, takže divák tuší, kam vše směřuje a může se v klídku bavit vtipnýma blbinama. Ostatní komentující často kriticky zmiňují hudbu, k čemuž se přidávám. Byla až příliš podbízivá mainstreamovému teen publiku. Rapující Drákula mi přišel ještě OK, ale zvokodérovaná mumie byla strašlivá. Jinak fajn animák pro děti i dospělé se spoustou klišé, které trumfuje tsunami fórů.(14.3.2016)

 • Ombe
  ***

  " 'Podrbejte mě někdo, mám blechy!' HA CHA CHA CHA 'Má blechy, protože je vlk.' ' Jo, ale nevysvětluj to. Pak to přestává být vtipné.' " Tak tohle to fakt zabilo :D . Nic moc animace a obecně animáky o příšerkách od američanů jsou strašný. Aspoň, že je to občas vtipné ;) .(22.9.2017)

 • Juto
  ****

  Neviditeľný muž sa mi veľmi páčil.Dracula je fajn.(11.10.2017)

 • Arccos
  ***

  Zábavný animák, ze kterého je patrný Tartakovského rukopis. Ale jako by mu chyběly ambice být lepším než průměrem a z povedeného panomtika příšer a příšerek se určitě dalo vytěžit víc. Každopádně si zasloužil pokračování a já nezaváhám se na něj podívat.(2.1.2018)

 • macetoma
  ***

  Fajn animák, který hraje na strašidelnou notu. Zajímavá myšlenka udělat z Drákuly hoteliéra, ale funguje to a postavičky jsou zábavné. Dávám 3 hvězdy.(18.11.2018)

 • HellFireFery
  *****

  Do kina jsem se šel bavit a film mě pobavil skvěle. Animace jsou úžasné, děj je jednoduchý, ale zajímavý a postavičky jsou perfektní. Dokonce mi ani nevadil český dabing, který při písničkách skvěle vynikl. :-) Chcete na chvilku vypnout a užít si skvělou zábavu, tak utíkejte do kina. :-)(6.10.2012)

 • Palisander
  odpad!

  Instantná polievka. Pestrý obal, fádny obsah, žiadna energia. Synteticky prifarbené a ochutené. S každým ďalším sústom chutí menej a menej. Posledná lyžička chce naozaj silný žalúdok. Bábika v cene to nezachráni.(9.10.2012)

 • Mr.Keli
  ***

  Animace je zvládnutá na jedničku, zvláštní tvary ladí oku a nutí sledovat i ty nejmenší drobnosti. Hodnocení se zakládá na dabované verzi, ale pochybuji, že výrazně narušuje oproti původní verzi pochopení děje a jeho splynutí s divákem. Škoda, že ve filmu není žádná scéna, která se vám vryje do kůže. Vytěžit se z toho dalo více. 60%(13.10.2012)

 • patsandor
  ****

  Jako u vsech animaku hodnoceni mi urcil synator.(1.11.2012)

 • SheldonShamy
  ***

  Milé, vtipné, trochu i romantické. Taková novodobá pohádka pro děti. Příběh originální, to se musí nechat, ale nic světoborného to zase není. Klasická úsměvná komedie. Nutno zmínit, že některé vtipy se jim opravdu povedly, ale některé mi přišly zase naprosto nemístné. Doporučuju na odreagování, uklidnění nebo zlepšení nálady :)(3.11.2012)

 • bankula
  ****

  I když k plnému počtu tomu ještě hodně chybí, tenhle animák považuji za hodně dobrý nadprůměr. Rozhodně jsem se v kině zas po dlouhé době od srdce zasmál. A smálo se nás tam víc. Opravdu vtipných scén, skečů a humorných hlášek je ve filmu opravdu hodně. Dokonce bych řekl, že dospělí se bavili víc než děti. Pro ty tu bylo možná až moc uřvaných, hektických scén, kde postavy divoce pobíhají, vřeští, pitvoří a s dějem to moc společného nemá. Ten je banální, což u pohádky pro děti oceňuji. 3D bylo taky zvládnuto velice precizně. Ocenil jsem hlavně minimum divoce rozmazaných scén, ze kterých mně ve 3D děsně bolí oči.(17.11.2012)

 • Eonex
  ***

  Neni to nuda. To je důvod, proč tomu dávám tři hvězdičky. Bavila jsem se, ve filmu je plno vážně vtipných scének i hlášek a to oceňuji. Jakmile ovšem dojde na posuzování děje, charakterů postav, hudby a celkové kvality filmu, je to podstatně horší. Písničky jsou jednoduše příšerné (možná je to způsobeno českým dabingem, ale moc bych na to nevsázela), postavy jednají naprosto nelogicky a děj je klasika pro čtyřletého diváka.(21.11.2012)

 • mark9th
  ****

  Krasne prevedena klasika do modernej animovanej podoby. Hoci to uz nepripomina tie stare dobre rozpravky z mojich detskych cias, casy sa menia, tak preco nie ? Proste taka mila, vtipna, hudobne skvelo spravena rozpravocka 21. storocia. A ten zaver bol tiez cool :).(11.1.2013)

 • Don Maty
  ***

  Hotel Transylvánia je nezvyčajný animovaný film jedine pár vtipmi, na ktorých som sa ale naozaj schuti zasmial. Nekoná sa žiadna veľkolepá udalosť a hlavne, koľko krát sme už počuli, že láske nesmieme brániť, a koľko krát sme videli uvedomenie postavy zo sekundy na sekundu? A zvlášť v animákoch... 3*(29.1.2013)

 • Scarsyan
  ****

  Film, ktorý by som si asi druhýkrát nepozrel sám od seba, ale každopádne som sa pri ňom bavil a niektoré scénky, ktoré už boli aj spomínané podaktorými, ma dostali do kolien :) Dej je veľmi rýchlo plynúci, ale nemyslím, že by sa dalo nejak v ňom stratiť a skôr by som povedal, že je ťažšie predvídať nasledujúce minúty. Koniec je samozrejme jasný od prvej chvíle, čo sa tam "Johnnystein" objaví :D Celkom príjemná oddychovka, ale uvidíme ako sa Tartakovsky popasuje s dvojkou, pretože neviem v akom dejovou duchu by sa mohlo pokračovanie odohrávať..(3.2.2013)

 • AARONN
  **

  Po neuvěřitelně vtipném traileru jsem se opravdu těšil, avšak přišlo zklamání v podobě jednadevadesátiminutové nudy. Vtipy ohrané a nezáživné. Není to špatný film to vůbec, animace, zvuky, kamera je kvalitní, ale ta nuda..a popravdě, kdo se dívá na film aby chvilku nudy zaplácl nudou? Nikdo.(6.2.2013)

 • CrazymanM
  ****

  Další výborný animák,skvěle jsem se bavil,ta kombinace všemožných monster byl dobrý nápad.Ono aby někdo zkurvil animovanou rodinnou komedii,to už musí být opravdu "umělec"!!!(23.2.2013)

 • Ondrew
  ****

  Zabavne, oku lahodiace, dobre sa pozerajuce a najma remeselne bravnurne stvorene dielo, ktore vas presvedci o tom, ze bubakov sa netreba bat. Ono je to totiz skor naopak. :) 80%.(23.2.2013)

 • Z0MBi
  *****

  Dal bych jen 4, ale za dokonalej českej dabing včetně textů písní přidávám 5. hvězdu!(24.2.2013)

 • Fenris 13
  ****

  Zábavný animák s roztomilými monstry a řadou opravdu výtečných fórků - boduje zejména v letadle pouštěný Twilight "Tak takhle nás lidé vidí?" :-) Škoda jen otravné hudební složky, která k filmu skutečně nepasuje.(25.2.2013)

 • GoloBB
  **

  Možno to chcelo väčší vklad Sandlera a jeho party do scenára... neviem... ale niektoré fóriky určite ušli :)(26.2.2013)

 • warrenur
  ***

  Uz je tomu nejaky cas, kedy ma nejaky animak pobavil aspon tak dobre ako tato horrorova blaznivina. :) Zhruba prvu polovicu filmu som nemal pochyby o vyssom hodnoteni. Napady boli v skutku originalne a casto som sa uskrnal. Ale neskor sa to zlomilo a napady sa akosi vytratili a chytlavost stratila. Mierny nadpriemer v originalnom zneni. Neviem nakolko je vydareny dabing, avsak po skusenosti z vacsiny by som povedal, ze celkovy dojem znizi vyrazne.(28.2.2013)

 • Rastman
  *****

  Dobrý animák pro mě znamená hlavně zábavu, chechtat se u něj, nějakou tu láskyplnou linku a dobrý konec. Má to být nenáročná odpočinková zábava, která ve vás zanechá pocit lehkého, radostného blaha. A to Hotel Transylvania splňuje. Není to nejoriginálnější z příběhů, ale to ani být nemusí, neboť kulisy a samotný původní námět dostatečně postačují k tomu, abyste se místy chechtali jak malí. Za mě rozhodně na plných 5 hvězd, protože už teď vím, že si ho rozhodně pustím ještě jednou, což samo o sobě něco znamená.(3.3.2013)

 • Vasyl
  ****

  Rozhodně příjemný překvapení. Čekal jsem že mě to bude bavit, ale až tak moc ne. Kdybych se občas neztrácel v tom zběsilým tempu střihů a třidéček který jsem neviděl, dal bych i plnej. Nejen Japonci umí naanimovat pěkný holky s velkýma očima.(13.3.2013)

 • p.i.t.b.u.l
  *

  Až na pár vtipných scén poměrně velká nuda. Děti si to možná oblíbí, nicméně bude se jednat opravdu jen o ty nejmenší, kteří podstatu děje a vtipů nechápou. No a ti ostatní se budou v celku nudit. Mně to neoslovilo a spíše jsem trpěl, než se bavil. Hodnotím 20%(22.3.2013)

 • toomm
  ****

  Příjemná animovaná podívaná z prostředí hotelu, kde se strašidla a nestvůry schovávají před nebezpečnými lidmi. Námět fajn, zpracování také dobré. Postavy universal classic monster v animované komedii jsou příjemnou změnou, zvláště pak Neviditelný muž, kdy "scény s ním" mě bavily, prostě už z toho důvodu, že tam byly. Zasvěcené pobaví pár nenápadně, leč pro aspoň trochu hororu znalé znatelně zašitých gagů, například hrůza Frankensteina z ohně. Celkově je to trochu pro děti, ale asi se kus toho dítěte se znalostí klasických hororových nestvůr a příšer schovává i ve mně. O třídu lepší než žánrově podobný Norman a duchové. Spokojenost. 80%(25.3.2013)

 • Urgost
  ****

  80%(20.5.2013)

 • tucnakova
  ***

  Hvězdičkuju za děti, můj šálek kávy to úplně není - čili sama bych si nepustila, ale neodešla jsem, jak běžně dělám - koukala jsem, ba co víc : bavila se. Škoda jen, že jsem neslyšela původní znění ( brr petr i lucie ) ... A klidně na to dokonce kouknu někdy i znova - mé děti, milující zombíky a slizy a odendavací multi pohyblivé cokoli, zrovna tak, přičemž všelijaké hlášky a vychytávky nás budou zřejmě nějaký ten čásek ještě pronásledovat.(25.5.2013)

 • martinvloren
  *

  Je to taková ta pohádka, kde stále čekáte, že vybouchete smíchy, při každé scéně, která tomu nasvědčuje. Vysunete koutky, protože "teď už to musí přijít" a pak je zase stáhnete a najednou koukáte, že jsou už titulky, dopijete svůj džus, dochroupáte nachos a říkáte si, že se dá přeci lépe strávit sobotní večer. 1 z 5*(5.6.2013)

 • WoodoX
  **

  Tempo príliš rýchle; všetky vtipy odsýpajú jeden za druhým, ani sa nad tým nestihnete pozastaviť a pobaviť. Neskôr vyslovene otravné.(3.7.2013)

 • Knowhow35
  ***

  Strašidelnický animák na který vezmete děti v neděli odpoledne, když prší a nemůžou si hrát na písečku. Absolutní smršť postav a fórků. Za Vlčí rodinku jsem jednu hvězdu přidal a za rapujícího Drákulu naopak ubral. Pokud se na to někdy podívám znova tak nejdřív za 10 let :-)(19.8.2013)

 • m.zales
  *****

  Další animák, který se rozhodně povedl!(11.9.2013)

 • Renie42
  ****

  Zábavný animák, strašidla byla okouzlující, vtipná, příběh se mi tak líbil.(30.10.2013)

 • Anopheles89
  *

  Uf, no tak tohle byla teda vážně "monstrózní" hovadina. První třetinu jsem se doopravdy nudil i přes přehršel postav a evidentní snahu o co nejvíc gagů za minutu. Druhá třetina, vlastně ani nevím proč, mě bavila nejvíc, přihodilo se několik úsměvnejch hlášek a skoro jsem měl pocit, že by to nemusela bejt až taková ztráta času, ovšem nic mě nemohlo připravit na hrůzy zbytku. Citlivý a milující hrabě Drákula a jeho podobně úžasní, empatičtí a obětaví přátelé se snaží zachránit lásku jeho dcery. Drákula se za pomoci skvělých občanů blízké vísky obětavě vrhne do slunečního svitu, aby zosnoval srdcervoucí tyjátr při stíhání letadla, v němž dřepí dcerky zkroušený milovaný. Po strastiplném letu a vážně ultra dojemném rétorickém cvičení se letadlo obrací, milenci se shledávají a Drákulovi ukápne slzička a zachvěje se mu poprvé po několika staletích srdéčko z celého toho nečekaného štěstí a usmíření. Všude láska, mír, sbratření - zkrátka klasika ze života průměrného krvesaje. Nakonec si všichni spokojeně zarepujou (to už jsem fakt neveřil svejm smyslům) a je vystaráno. Tenhle naprosto pitomej a i na animák přeslazenej slizskej podivnej paskvil mě přesvědčil, že moje filosofie striktního nenavštěvování kin se opravdu vyplácí, protože tohle je jeden z mnoha případů, kdy bych opravdu hořce litoval utracenejch prašulí (nehledě na to, že bych se tam asi cejtil dost trapně, možná podobně jako u Shreka 3, kdy se okolo sedící parchanti předškolního věku chlámali smíchy a já doufal, že se mi podaří nepozorovaně se vstřebat do polstrování sedačky). Pravda, nejspíš jsem se na to měl podívat v původním znění, neboť Péťu Rychlíka fakt nemůžu, ale asi by to moc nepomohlo. Nechápu tak vysoký hodnocení u záležitosti násilně se snažící v divákovi vybudit jistý emoce tak primitivním, až stupidním způsobem, navíc při nedostatku kvalitní srandy a absolutní absenci smysluplnýho příběhu. A hlavně - pohádky by přece měly stát na konfrontaci dobra a zla, eventuálně inteligence a hlouposti. Co bylo tohle? Konfrontace pitomosti a neutrality? To je asi blbost, co? Hvězdičku dávám za těch pár ucházejících fórů a za fešnou emo stoosmnáctku, na kterou se pěkně koukalo. Ovšem nikdy víc.(13.2.2014)

 • rigby
  ****

  Animáky moc nemusím, ale přiznávám, že u tohoto jsem se hodně dobře bavil. Jen ke konci už mě zmáhala ta nepřetržitá akce. Ale jinak opravdu velmi dobré a pro odpočinek jako dělané.(16.3.2014)

 • lobo87
  ****

  Animák pre dospelých. Kopec kultových postavičiek v skvelom príbehu o tom, aké je to byť outsiderom v spoločnosti. Nejde len o príšery, ale o ľudí všeobecne. Pekné posolstvo, krásna animácia, pozitívne ladenie. Výborná práca... 75%(17.9.2014)

 • Diskomuz
  ****

  Film pro děti se sexy dcerou Drákuly pro dospělé...(26.9.2014)

 • easer07
  ****

  To mě hodně pobavilo, hezký.(23.11.2014)

 • Bube1
  *****

  Jeden z nejvydařenějších animáků posledních let! Je to vtipné, hravé, vkusné a navíc si to nehraje na žádné veledílo. Já se jen tak u něčeho nezasměju, ale tohle mě pobavilo na nejvyšší míru! Navíc krátká stopáž naprosto eliminuje hluchá místa. I z toho důvodu tomu dávám plný počet.(25.3.2015)

 • Looka
  ***

  60% pár vtipných scének na celovečerák nestačí.(15.9.2015)

 • Flopik
  ****

  Rozprávka kde si ani chvíľu neodpočiniete.Chudák Drakula , ten musel toho toľko spraviť a jediný sa ani na chvíľu nezastavil ...Je to vtipné , dobre sa nato pozerá ale v konečnom dojme mi tam niečo chýbalo.Nebol som z toho hotový.(6.12.2015)

 • wallax
  ****

  Veľmi príjemná a celkom zábavná animovaná konina, kde ma ani tak netrápila (rozumej nebavila) nosná myšlienka a dejová línia ako všetky tie omáčky okolo...niečo ako keď pozeráte Madagascar a tešíte sa kedy svoje zobáky strčia do kamery tučniaci :) Mám rád humorné animáky a tento humorný bol :)(20.12.2015)

 • ciki_69
  ****

  Velice fajný animák. Parádne príšeky, zaujímavý príbeh, vtipný a zábavný ako má byť. Rozhodne jeden z tých lepších.(16.1.2016)

 • JardoLe
  *****

  Velmi podareny animak o Draculovi a jeho dcere vo svete plnom blaznivych priseriek,videl som aj dvojku a myslim,ze reziser sa nema zaco hanbit,potesilo srdce aj oci...:-)(9.1.2017)

 • zapalik
  **

  nuda, čekal jsem mnohem víc.(13.1.2017)

 • Sammy.Boy
  *****

  Upírské dobrodružství konečně i pro malé děti. :-)(6.4.2017)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(12.8.2018)

 • sjrnn
  *****

  Hrozná sranda :D Od prciček zase jednou něco co mě místy fakt pobavilo(12.10.2012)

 • Enzo555
  ***

  Veľa fórikov a zopár i podarených- ako oddychovka po stresovom dni vhodné. Boli sme na 2D verzii, a aj z tej mi, vďaka zbesilému lietaniu postáv a grimás, bolo chvíľami na zvracanie :D Genndy sa skrátka nezaprie (jeho postavy musia byť naspídované). Vďaka v pohode slovenskému dabingu som bol ušetrený dementného čara Adama Sandlera. Potešil ma hlas Dorky Nvotovej v úlohe upírky Mavis. Vadilo mi okaté poučovanie o tom, čo je správne, byť tínedžerom, tak si zívaním odtrhnem čeľusť(15.10.2012)

 • jsed
  ****

  Velmi slusné aj pre dospelákov. Dcéra velmi spokojná(16.10.2012)

 • makakus
  *

  Přesně to vystihla moje lehce se nudící jedenáctiletá dcera: "Nemělo to žádný příběh." Přesně tak. Bez silného příběhu, zajímavých postav a zvratů se neobejde ani žádná pořádná pohádka. Tohle totiž ani pohádka nebyla. Žádný záporák ani klaďas, žádný souboj něčeho proti něčemu. Jen plytký nápad - strašidla si myslí, že lidé jsou zlí, ale ono to tak není - rozvedený do půldruhé hodiny. Nastavovaná nudná kaše s několika slušnými vtípky. Postavy bez charakterů a navíc - ten silně protivný pubertální hlupáček... - já být Drakulou, tak ho vysaju po několika minutách. A scénáristy hned po něm.(21.10.2012)

 • Anarion
  odpad!

  Haló, pane Tartakovsky, Sandlere a další, máme rok 2012. Dnes už vážně nestačí vzít totálně klišovitý příběh, podprůměrnou animaci (které ani „3D“ nepomůže), prošpikovat tento mix tunou popkulturních odkazů a považovat to za jakkoliv konkurenceschopný animovaný film. Věřím, že obzvláště americké děti možná na něco takového uslyší, ale zde v Evropě ještě nejsme zcela dementní. My bychom rádi alespoň trochu té originality. Jediný alespoň zdánlivě novotou vonící iniciální nápad o záměně špatných za dobré totiž hrubě nevychází, poněvadž pro příběh samotný je k ničemu. I když ona snaha o zápletku přichází vniveč celkově, neboť nesympatickým animovaným postavičkám stejně žádný divák nic moc dobrého nepřeje, o sžití s nimi nemluvě. A celou tuto neoriginální hanebnost nezachrání ani přiblížení se (mladším) divákům kompletním domácím dabingem.(28.10.2012)

 • dyjaska
  **

  Já vím, že se opakuji, ale dejte mi vědět, až zase někdo natočí animák, kde se humorného efektu nechce dosahovat krkáním a prděním. Námět je vtipný, ale kdyby tvůrci méně tlačili na pilu pod heslem "toalebudeřachanda", udělali by lépe.(10.11.2012)

 • wobufet
  ***

  Hlavní příběhová linie je předvidatelná, natáhlá a otravná nuda, nicméně film nabízí celou řadu sympatických postaviček a fajn gagů.(13.1.2013)

 • Rodriguess
  *****

  Skvele prevedene graficke zazraky s vtipnymi scenami kde sa dalo dosytosti zasmait! To zelene želé bolo fakt super!(15.1.2013)

 • -VINCE-
  *****

  Jeden z nejlepších animáčů co jsem měl tu čest vidět. Pár záchvatů i nějaká ta slza ukápla. Doufám v pokračování...(21.1.2013)

 • vofo
  ****

  Normálně bych dal 3 hvězdy za normální animák. Ale originální dabing mě donutil tomu dát hvězdy 4.(25.1.2013)

 • Dejavu_UH
  ****

  Krásný příklad toho, jak mýty z historie přiblížit naší dnešní, přetechnizované mládeži. Věřím tomu, že nad klasickým Dráculou by mávli rukou, tohle je ale naservírováno přesně podle jejich gusta. Upíří teenager Mavis vyrůstá v přestarostlivé péči svého tatíka Draca a vše se připravuje na její 118 narozky, které naruší zbloudilý element v podobě střapatého Jonathana. Pak se rozjede divočina, která vás pomalu nenechá ani vydechnout. Dávám 4,5, protože mi to přijde krátké :D(26.1.2013)

 • natalie15
  ****

  Už tak dávno som sa na niečom tak zchuti nezasmiala! Hotel Transylvánia je inteligentná animovaná komédia pre celú rodinu, je svižná, vtipná, parodujúca, dojemná a najmä - s dobrým nápadom - strašidlá sa boja ľudí, to tu ešte nebolo! :) Príšerky sú skvelé, ale najlepší je Drakula - pretože každá jedna scéna kde chýba mi pripadala akási... suchá. Takže **** a slušných 80%.(17.2.2013)

 • M.a.t.y.y
  ****

  Mezi animákama je tohle silný nadprůměr, prošpikovaný humorem od začátku od konce, s mnoha příšerkama, zajimavým příběhem, u kterého sice víte jak to dopadne, ale cesta ke konci je zpracována originalně, scénář není uplně tupý,hudba povedená a celkově vás nic nebude otravovat. Všechno do sebe krásně zapadá a pařbu na hradě si zcela jistě užije celá rodina. Jediný vroubek má animace, která třeba v porovnání s Legendární partou, trošičku pokulhává, ale určitě neurazí. Silné 4*(21.2.2013)

 • darthvader77
  ****

  Po vizuální stránce, nejlepší animák za posledních pár let. Tady jsem měl pocit, že když se na mě podívala animovaná postava, tak mi ty oči připadaly jako živé. Jinask spousta dobrých vtípků, vcelku zajímavý příběh, s velice orignálními nápady. Všechny postavy od Franksteina až po neviditelného muže pobaví. Hodně jsem se zasmál, takže už se těším na dvojku.(22.2.2013)

 • Pawouk123
  ****

  Až na to OTŘESNÉ hudební číslo v samém závěru jsem byl spokojen. Příšerek víc než dost, vtípků také.(24.2.2013)

 • spacowa
  ***

  Upřímně jsem čekala víc. Moderní tanečky a rapování mi holt v pohádkách dost vadí(25.2.2013)

 • riso677
  ****

  Perfektná komédia príšer a rozprávkových bytostí v jednom parádnom filme.(25.2.2013)

 • Hookins86
  ****

  Už je f plánu i Hotel Transilvánie 2? Sem s tím! Tohle se mi líbilo natolik, že další díl budu chtít nastopéro vidět... https://www.youtube.com/watch?v=tl2uU1oVRCA (skladbitchka ze závěrečných tytulkú)(5.3.2013)

 • kishi_SO
  ****

  prijemna rozpravocka so sympatickimi priserkami a plna vtipkov, vtipov a aj cierneho humoru.(18.3.2013)

 • Mery235
  *****

  ...krasny rodinny film na pobavenie, nenudi, casto som sa na tom velmi smiala... rada si ho pozriem znovu ... =)(24.3.2013)

 • pavla.o
  *****

  Nemůžu si pomoct, neskutečně jsem se bavila!(30.3.2013)

 • rala
  **

  Podívaná pro děti do 15 let... U některých kreslených filmů typu Shrek se lze setkat s humorem, který pobaví děti i dospělé. Zde je humor ale velmi dětinský a vyhýbaní hanlivým výrazům je až téměř přehnané. Na jednu stranu je to dobře pro cílovou skupinu, na druhou stranu rodiče, které na to vezmou svoje děti do kina, tam pravděpodobně usnou nudou. Také je na filmu vidět výrazné pronikání moderní doby, kde staré ideály už dávno umřely. Možná bych ale zvážil, jestli na takový film nechám koukat svoje dítě. Hlavní člověčí hrdina totiž není zrovna ztělesněním ideálů.(30.3.2013)

 • Paserak
  ***

  Jistě, oddechovka. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že mi ten lidský skrček lezl na nervy. Ale děsně!(1.4.2013)

 • Petr59
  ****

  Takový svým způsobem originální animák. Rozhodně není dokonalý a bez chyb. Celkově na mě film působil velmi dětsky, prostě pro děti do pubertálního věku, na rozdíl např.od Shreka, nebo Toy story. Příběh je totiž takový v podstatě velmi jednoduchý, vlastně i nezajímavý a filmu tedy musí dodávat na kvalitě všechno ostatní okolo. Samotný příběh by jen těžko obstál. Proto to do jisté míry určitě vyrovnala dobrá animace, oddechová atmosféra filmu, pár vzácných vtipů a několik dobrých scének. Co se týče postav, mnoho postav bylo nevyužitých a děj se točil kolem pár vybraných postav, i když kvalitních. Dabing by byl v pohodě, akorát mě prostě nesedl Petr Rychlý. Do role Drákuly se mi prostě nehodil. Celkově je to lehce nadpůrměrný animák.(7.4.2013)

 • sedlak16
  ****

  Prekvapivo sympaticky animak so strasidlami (este stale asi nevycerpany motiv), ktory pobavi celu rodinu.(18.4.2013)

 • Yeday
  ****

  Hlavnou devízou tohto filmu spočíva najmä v dobrej a neustále šlapajúcej zábave. Už je to totiž dlhšie čo som sa tak dobre nezasmial, tak ako pri Transylvánií. Takže mi tento anímak rozhodne padol vhod. Kostra príbehu(keď tam vôbec nejaký bol) je síce už niekoľko krát ohraná záležitosť, avšak pre nenaročného diváka(ktorým som aj ja) si vystačí aj s prostým humorom, ktorého tam bolo proste neúrekom a človeku pri takomto filme veľa ku štastiu ani nechyba. Za normálnych okolnosti by som to zhodnotil na slabé 3, takto ale pridávam hviezdičku za... veď vy viete! = 75 %(26.5.2013)

 • BOURQUE
  *****

  Pre mňa zatiaľ animák roku 2012! Neskutočne dobre trafená harmónia „hororu“ a humoru. Jemne „nakreslené“ postavy, skvelé scény a vtipy, napriek tomu, že ústrednou postavou je Drakula. G. Tartakovsky je späť - dúfam, že plánované pokračovanie bude podobne kvalitné... Osobné hodnotenie: 91% (*****) (17.6.2013)

 • Trilobajt
  **

  neřeším animaci, neřeším střih, tenhle film nebaví polibte mi řiť....(18.7.2013)

 • kramatos
  ***

  Po pár minutách mi to přišlo na odpad, ale dal sem tomu šanci a nelituju.(26.8.2013)

 • No Remorse
  ****

  No musím říct, že se poslední dobou se roztrhl pytel s kvalitními animovanými filmy. Hotel Transylvania je zábavný a velice dobře provedený animák pro celou rodinu.Rád se na to brzy podívám znovu.(6.9.2013)

 • Ivoman
  *****

  Někteří přispěvatelé, se u takového filmu asi cítí, jako by popisovali film, který právě získal 28 nominací na Oskara. Měli by se nad sebou zamyslet. Proboha, tohle je přesně ten klasický film pro děti, u kterého se mají bavit i dopělí ! Děj běží krásně vpřed, hlášek milion, paráda. Já byl převelice spokojen a 3D verze nádherná !!!(9.2.2014)

 • Moud
  ****

  7/10(27.2.2014)

 • Clark_Kent
  ****

  Zábava víc dodat nemůžu.(20.12.2014)

 • alex011
  *****

  Velmi krasny animak :) Ani som len netusil, aky svely zazitok to bude a to som tento movie odkladal cca. 2 roky. Velmi prijemna oddychovka s krasne vytvorenymi postavami a premena na netopierov a ich spracovanie mi vycarilo velky usmev :)(20.2.2015)

 • farbi
  ****

  Podľa mňa nevhodné pre malé deti... Plné strašidiel.(9.8.2015)

 • eMeMko
  ***

  V záplavě dnešních animáků se jedná o klasický průměr. Pár forků dobrých, příběh samozřejmě jednoduchý, takže výsledek ani nepřekvapí, ani neurazí. Věřím, že jako rodinný film se to celkem povedlo, ale koukat na to znovu bych nechtěl. Ačkoliv nemá snímek ani hodinu a půl dlouhou stopáž, na hodinky (resp. na mobil) jsem se při něm koukal dost často. Ano, moc rychle to neubíhalo. Slyšel jsem však, že je druhý díl podstatně lepší. Tak uvidíme.(28.9.2015)

 • TonoM
  ***

  Hodně slušná komedie, která má troěku smůlu, že jsem jí shlédnul po velké šestce, která je bezkonkurenční, ale splnila účel.60%(22.11.2015)

 • Ace.A.T.L.
  ****

  Prdlý, vtipný, zajímavý a pro milovníky animáků, to je pecka. Pro někoho, kdo má animáky někde mezi, to nebude terno, ale jinak je to fakt super. Za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU(6.12.2015)

 • ESNYR
  ***

  Nenadchne, neurazí, pobaví. Nemám co bych vyloženě vypíchl a ani co bych shodil až na hudební čísla, které teda díky Shrekovi musí být v každém animáku už snad povinně. Dracula to má za 3.(1.1.2016)

 • Goumen
  ****

  Zábavný animák, obsahem trochu jednodušší a nedosahuje kvalit např.Jak vycvičit draka, ale pobaví a to je hlavní(30.1.2016)

 • sotek13
  ****

  Rozhodně si nemůžu stěžovat, že bych se nebavil. Všechna oblíbená monstra narvaná v jednom hotelu, plná předsudků, že je lidé nenávidi (a ti je přitom milují a oslavují), jsou najednou vydány napospas lidskému chlapci, který se vydává za bratrance Frankensteina. A dále Drákula jako starostlivý otec, se všemi šílenými příznaky, snažíc se ochránit svou dcerušku před spáry onoho lidského stvoření, ačkoliv je dopředu jasné, že se tomuto spojení zabránit nedá. Škoda jen repujících částí, které se mi tedy absolutně nelíbily, jinak bych hodnotil i více, takhle tedy 70%.(11.2.2016)

 • brasek
  ***

  Priemerne zaujímavé anime dobrodružstvo. Miestami má snímok naviac.(26.3.2016)

 • jojto
  ****

  Nie tak vtipné ako dvojka, ale i tak slušná, neokukaná zábava. Dcére som vždy tvrdil, že upíri sú vlastne ako my, len s alergiou na všetko "nekrvavé". Bavil som sa :)(29.4.2016)

 • kolly13
  ****

  Po dlouhé době jsem byl mile překvapen kvalitou českého dabingu a to především Petra Rychlého. Film vcelku odsýpá, má dobrý nápad, pěknou animaci a scénář pro dětské obecencstvo není nikterak hloupý. Nové nápady a propracovanost překlápí k lepší půlce filmů.(11.7.2016)

 • Wourly
  **

  Občas vtipné, ale zakládat děj na tom, že je Drákula idiot, se mi nelíbilo.(12.1.2017)

 • blondboss
  ***

  Po drakoch a mimozemšťanoch prichádzajú strašidlá so zaujímavým celovečerným animákom, ktorý má určite čo-to do seba a pobaví hlavne veľa gagov a tiež satirických odkazov na iné filmy. Animácie klasicky skvelé, dej síce menej komplexný, ale u takýchto animákov to až tak veľmi neriešite. Silné tri hviezdy si tento snímok určite zaslúži. 65 %(12.3.2017)

 • ElFifo
  ***

  6/10(19.8.2017)

 • Scraffy
  ***

  Veľmi, veľmi, veľmi priemerný film, ktorý je opäť veľmi nadhodnotený. Klasický omieľaná téma na animák, ktorú sme videli už veľa krát, akurát vždy s inými postavami.(3.12.2017)

 • Paulo
  ****

  Krásna rozprávka, ktorá určite nie je priemerná. Mierne sa možno podobá na niektoré iné, ale stále je dosť originálna. Má svoje čaro. Krásna podoba známych príšeriek. Veľmi pekné.(1.2.2018)

 • adakraj
  ****

  Velice povedený film, jak pro děti, tak dospělé. Ve volné chvíli jsem si ho pustil ze zvědavosti a vůbec jsem nemusel litovat. Skvělý humor, akce a příšerky. Pro mě trošku až moc slaďárna, ale jedná se především o film pro dětí, takže to mohu odpustit(30.3.2018)

 • Cobur
  **

  Když jsem to viděl napoprvé, docela mile mě to potěšilo. Napodruhé jsem si řekl, že to bylo taky naposled.(16.7.2018)

 • Ric007
  ****

  Originální, v pohodě zábavné.(27.11.2018)

 • PlayEasy
  ***

  No, tak tenhle animák nás tedy hodně zklamal. Ono to bylo asi námětem, protože to už samo o sobě mělo hodně zlý námět takže tady to režisérovi dávat za vinu nebudeme a ani animaci, která byla opět skvělá, ale je nám to líto, mělo to určitě zajímavé scény, ale jako celek to nepůsobí moc dobře, smůla, ale musíme dát 3* a 65%(24.12.2018)

 • new4nomaly
  *

  Nějak to nefungovalo. Málem jsem v kině usnul. Já miluju animáky, kvůli osobitě podanému humoru ale vtipy tady vyznívali opravdu velmi, ale velmi trapně. Film je slabý už od začátku a v momentě, kdy se na scéně objeví, zrzavý chlapec, si řeknete "uf, konečně to začne být legrace, vždyť ten jeho nástup je fakt hodně vtipnej, je to takový střeštiprdlo......." Mimochodem, nástup chlapce na scénu byl jediný "okamžik" kdy jsem se od srdce zasmál a to je, podle mého názoru, hodně málo. Neustále jsem se díval na hodinky a čas neskutečně pomalu plynul, což je u filmu hodně špatně a prckové kolem mě se smáli a vlastně ani nevím čemu, oni se totiž například smáli úvodnímu titulku!? Pro mě velmi slabý animák!(7.10.2012)

 • MakinaB
  *****

  Já se bavila. Dabing animáků nám prostě jde a Rychlej to zas dokázal. Mohla jsem se umlátit smíchy při budíčku, zombie pomocnícíh a vsuvce o Stmívání. Drákula mě bavil a ten človíček taky. Jen tedy hlavní hrdinka byla trošku nudná, ale zase to vyvážil vlk a jeho banda fakanů a sprchující se kostlivec. Šla jsem se bavit a bavila jsem se, je to pohádka pro děti, takže člověk nemůže čekat nic hlubokomyslného a jestli tam na to někdo šel, že dostane nový pohled na život, tak je dost na hlavu. Smál se celý kinosál a 3D bylo dost zbytečný, ale nelituji. Doporučuji každému, kdo se chce monsterpobavit :-)(12.10.2012)

 • Yoru
  *****

  Moc som sa bavila. Bolo tam dosť scén kde som sa nasmiala. Milujem animáče a konečne niečo aj o upíroch a iných hororových monštrách. Šla by som do kina na to ešte raz.(15.10.2012)

 • Hadush
  *****

  Víc by se mi asi líbil seriál, aby jednotlivý postavičky měli víc prostoru. Mám ráda pohádky, vtipný příběhy, roztomilý animace. Tady je všechno pohromadě. Nejvíc mě ovšem uchvátila vlkodlačí holčička - malá růžová ranařka s dudlíkem. :)(19.10.2012)

 • worknroll
  ***

  příjemnej animák s milym příběhem, škoda jen převahy trapných a dětinských vtipů (prdění a spol.) nad těmi chytrými. film spíš pro děti, než rodinný, u kterýho si přijdou na svý i dospělí diváci. doba ledová, up, madagascar, to je holt jiná liga.(25.10.2012)

 • teseth
  *****

  Velmi podařený animák, který má hromadu postaviček, které by vydali za dalších 10 dílů. Celý předvídatelný příběh je prošpikován docela slušnými vtípky a ironií a postavičky se netváří "k mému potěšení tak často ichtylně". Bohužel ale tvůrci si tak nějak nerozmysleli pro koho to vůbec má být a tak se v kině střídá smích dětí a smích dospělých. Dohromady nikdy. Mnoho vtipů je až příliš dospělých a situačních gagů až příliš mladých. Škoda té rozštěpenosti, která tomuto animáči ubírá v celkovém hodnocení minimálně 6%.(31.10.2012)

 • suomifilm
  *****

  Dôležité upozornenie: deti do 12 rokov nebrať. Nepochopia 80 percent vtipov. A na nich je postavený tento 3D animák. OK, zápletka by mohla byť silnejšia. Ale tento film nie je o zápletke. Je o originálnych vtipoch. Celé kino sa rehotalo (a ja s nimi) takmer na každej hláške. Samozrejme okrem detí v o veku 7-12 r. Navyše slovenský dabing bol geniálny. Marcin, Farkašová (ktorú inak nemusím) a Čekovský sa vybláznili. Inak, aký je český dabing?(1.11.2012)

 • kacudzde
  ****

  Příjemná a originální animovaná podívaná, u které se ale víc pobaví spíše dospělí. Parádní ztvárnění příšerek, legrační hlášky a scénky ("upíří" oči, vlk, buzení, Twillight...), povedený dabing a 3D. A jeden z mála animáků, kde mi kupodivu vůbec nevadily zpívané scény. Viděno v kině 11.11.2012 3D.(11.11.2012)

 • david666
  ***

  Plno příšerek, vtipné momentky a pěkná animace. Není to zas až tak moc dětské, takže i dospělí to v pohodě zkousnou. I když u písniček jsem místy trpěl. Kdyby tam nebyly, dal bych vyšší hodnocení. Viděl jsem v Cinemacity a byl jsem 3D trošku zklamán, protože před filmem byla upoutávka na Samova dobrodružství 2 ve 3D, a to byla jiná káva. Každopádně ještě musím zmínit vtip (který nikdo samozřejmě v sála nepochopil), kdy hlavní hrdina zmíní, že ho teda nikdo zatím nechtěl sežrat, kromě divného týpka na koncertě SLIPKNOT:-)(11.11.2012)

 • Alvin
  **

  Ze zdejšího hodnocení jsem nabyl mylného dojmu, že se jedná o jeden z těch animáků určených i pro dospělé (mělo mě varovat těch 47% na metacritic). Ale kdepak, tohle je cílené na dětské publikum, takže o třeskutě juchavé, sladce infantilní, ba dokonce i zpívané scény není nouze. Příběh hodný večerníčku producenti díky tomu natáhli na 90 minut, což je tak na hranici toho, co jsem při téhle kvalitě schopný v kině vydržet. Ale zase musím uznat, že tolik spokojených dětských tváří už jsem při odchodu z kina dlouho neviděl.(16.11.2012)

 • Terminator666
  ***

  Průměrný film ve všech ohledech, ale i tak se u něj dá vydržet. Děj je takové klasické romantické drama, dva lidé(berte to s rezervou), co spolu z nějakého důvodu nemohou být. I tak to nedopadlo úplně špatně, proto si myslím, že si snímek tři hvězdy zaslouží(12.12.2012)

 • 2sistem
  ***

  Chvílema mi připadalo, že je Jonathan na tripu. Některý scény byli zábava, prostě haluz ale jiný zase normální nebo nudný. Příběh se mi líbil ale postavy mohli být propracovanější, na místo toho občasnýho blázince. Jinak v celku dobrá pohádka a líbila se mi. Jen mohl být originální zvuk se Sandlerem lepší než dabing s Rychlym.(9.1.2013)

 • psycho.ta
  *****

  Skvělý natočený 1*, vtipný 1*, originalitou sršící 1*, Drákulovými pohybovými kreacemi zničující 1* anime, který fanouška animovaných filmů zahřeje u srdce 1*...5*****(10.1.2013)

 • RoyBatty444
  ***

  Aj napriek tomu, že je Adam Sandler všade prítomný, bolo to svieže a vôbec nie nechutné. Mínusy sú za výber hudby, priehľadné poučovanie a jednoduchosť deja. Vedľajšie postavy ťahajú za kratší koniec až na zombíkov.(15.1.2013)

 • miromir
  ***

  pohodovka ktera neurazi, nejen pro mlade publikum(17.1.2013)

 • Akatsuki
  ****

  Možná je to hodnocení poněkud přestřelenější, ale pod tíhou všech škrobených Madagaskarů, Tučňáků z Madagaskaru, Shreků a Shrekoled, Dob ledových, které se v kinech střídají jak na běžícím pásu a v podstatě nemáme ani žádný interglaciál na rozmrznutí, přináší Hotel Transylvania čerstvý vánek. Příběh je samozřejmě otřepané klišé, nicméně způsob pojetí, úchvatná animace, povedené hlášky a semtam nějaká vtipná aluze náladu určitě spraví. Výběr dabérů také super (zhlédnuto v AJ!). Musím prostě ocenit i snahu konečně opustit ty stokrát propluté vody "zaručených animáků". Obyčejně za 3 *, ale vzhledem k době stopadesátých pokračování všeho možného mu tu hvězdu navíc klidně dám.(24.1.2013)

 • MiniRecenze
  ****

  Žánrově to perfektně sedí.To znamená,že i když se jedná o animovanou pohádku,tak zabaví celou rodinu včetně "dospěláků". Příběh je "napěchovaný" vtipnými dialogy a groteskní animací.Snímek si po celou dobu udržuje svižné tempo a nedovolí Vám nepozornost.Ono se nejedná zas až tak o originální zápletku,prostě se prohodí strany od kterých se vše odehraje. Co lze ještě pochválit,tak 3D o to se určitě nepokoušejte přijít. Dobrý animák,který si prostě užijete s celou rodinu. SRANDA!!(27.1.2013)

 • tomino28
  ****

  Animáky jsou tady především od toho, aby člověk čas od času opustil všechna ta dramata (ať už v jiných filmech, nebo v životě samotném) a vyčistil si mysl. Tento kousek k tomu však přidává ještě bonusy navíc! Ať už je to celá kupa fórů, zběsilé tempo nebo skvělý Adam Sandler v 'hlavní roli'. Hodinka a půl příjemně uteče a na nudu si ani nevzpomenete!(6.2.2013)

 • hajner
  ****

  Rozprávka roztomilá, avšak chýbalo mi viac humoru. Oceňujem množstvo originálnych nápadov ale až tak extrémne som sa nebavil.(17.2.2013)

 • positivity
  **

  Okrem animacie a peknej grafiky, nič! Je to prázdne jak sakel...(17.2.2013)

 • prostoreka
  *****

  Tešila som sa, pišťala som, tlieskala som si, smiala som sa, plakala som (hoci priznávam-mňa nie je ťažké rozplakať). Skrátka rozprávka sa mi páčila od postáv, po atmosféru.... hoci piesne vo filmoch veľmi nemusím, ale v tomto prípade to odpúšťam.(20.2.2013)

 • Echoes
  ***

  Vtipné, jednoduché a i mě to místy rozesmálo. Jako jednoduchý film na večer, proč ne...(24.2.2013)

 • AyLe_
  ****

  Já se bavila dobře (zvlášť po animáckých zklámáních v podobě Rebelky a Za plotem), takže pro mě za čtyři hvězdy.(21.3.2013)

 • Suchic
  *****

  Takovýhle animáky mám hrozně rád. Veškerý ty pohyby, ksichty, dialogy ... hrozně jsem se nasmál a rozhodně nenudil. Příběh možná tak kvalitní nebyl, ale to všechno vytáhlo propracování mimiky a chytlavá tématika příšerek a upírů. :)(31.3.2013)

 • mbohdy1
  *****

  Tak tenhle animák mě fakt pobavil! Cool hlášky i songy, hezky jsem se pohupovala do rytmu. Animovaných filmů je jistě dost, některé méně kvalitní, jiné naopak velmi povedené, tenhle házím rozhodně do té druhé kategorie. Na sobotní večer ideální volba. Palec nahoru!(20.4.2013)

 • fabregas1
  ***

  příjemná podívaná, já rád strašidla :)(23.4.2013)

 • Hellouh09
  *****

  Hotel Transylvánie mě překvapivě vyvedl z omylu, že ta nejlepší animovaná díla vychází pouze z dílen Walta Disneyho, DreamWorks nebo Pixaru. Sony Pictures Animation studio si získalo mou pozornost právě pomocí tohoto vydařeného kousku. Poprvé na sebe studio výrazně upozornilo při prvním díle Lovecké sezóny, ovšem toto nadšení ze mě opadlo hned s příchodem nadcházejících dvou dílů. Podruhé, už poněkud s lepším ohlasem, na sebe upozornilo snímkem Zataženo, občas trakaře. Tak jako tak - tato díla rozhodně nepřekonají tradiční Dobu ledovou, Shreka nebo Madagascar, ale dovoluji si tvrdit, že Hotel Transylvánie jim konkurovat dokáže. Zejména proto, že je to zase něco jiného, originálního a nového s trochu odlišným stylem humoru. Pochod svých myšlenek bych vyjádřila asi takto. Hotel pro strašidla – zajímavý nápad; je to docela sranda; no, vlastně je to docela obyčejná a předvídatelná zápletka. Příběh, který se na začátku jeví jako opravdu originální a zábavný, se postupem času mění na takový rodinný a pohodový film, který se lidem sice líbí, ale nijak extra je nepobaví. Ze začátku parádní nářez skončí docela klidným a dojemným příběhem o rodičích a dětech, kde se neobjevují buď žádné, nebo pouze ty samé vtipy, jako na začátku. Tedy až na scénu „netopýra - stíhačky,“ který se snaží doletět letadlo – ve filmu jako jeden z nejlepších nápadů. I přes tyto drobné nedostatky má film více kladů, než záporů. Snímek obohacuje hromada výborných a zábavných scén a gagů, které, jak už jsem zmínila, se vyskytují více v první části příběhu. Vyskytují se ovšem i scény, kde si dospělý člověk řekne: „aha, tohle mělo být asi vtipný, haha,“ ale pro děti, pro které byl film vytvořen, jde asi o humor dostačující ☺. Ovšem i mě tato dávka humoru vystačila na celý film. Co bych hodnotila jako nejpovedenější je nejen samotná vizáž netopýrů, ale i výborné zpracování jejich mimiky. Téměř všechny scény s netopýrky byly velice roztomilé a vtipně vymyšlené. Špatnou práci neodvedli ani čeští dabéři. Samozřejmě, že originál je vždy originál, ale myslím, že tomuto filmu čeština vůbec neublížila. Volba Petra Rychlého pro dabing Drákuly byla rozhodně dobrým krokem, i když dle mého názoru ani P. Rychlý nedokáže nahradit Adama Sandlera. Stejně tak v případě Lucie Vondráčkové, Ondry Brzobohatého a dalších. Na druhou stranu - představa rapujícího Petra Rychlého v nahrávacím studiu mě sama o sobě rozesmála a animovaný vizuál tomu jen přidal šťávu. Celkově vzato je film velice vydařený, promyšlený a zábavný. Rozhodně stojí za zhlédnutí. Nadchne zejména milovníky animovaných filmů, jako jsem já. Kdo už má dost okoukaných Dob ledových, Madagascarů a Shrekiád tento kousek díky jeho originalitě určitě ocení. Myslím, že nemůže nikoho urazit a že je vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé, kterým občas nevadí trocha infantilnosti. Tahle třešnička od Sony Animations Pictures mě rozhodně nezklamala, naopak jsem se bavila od začátku do konce a neustále jsem byla mile překvapena novými nápady.(6.5.2013)

 • zeromen
  *****

  Velice zdařilý animák, celou dobu se člověk nenudí. Takové pohádky by měli být všechny. Chytit a nepustit. :-)(14.5.2013)

 • Allein4
  ***

  Zábavný odlehčený animák. Nic víc, nic míň. Jednoduše průměr.(20.6.2013)

 • lilylove
  *****

  Bylo to moderní,originální a vtipné.Samozřejmě i krásné postavičky.Líbilo se mi to :)(9.7.2013)

 • KatyBitch
  *****

  Jeden z nejlepších animáků jaký jsem kdy viděla a závěrečný "Drakův" rap je nejlepší.(29.7.2013)

 • C.lementine
  ****

  Po všech těch náročných uměleckých filmech je opravdu fajn si prostě jako nedělní pohodku hodit animák. A u Transylvánie se za to rozhodně nestydím! Zápletka v celku průměrná, s aktuálními tématy. Líbila se mi i narážka na Twighlight. Věřím, že pro děti neuvěřitelné množství vedlejších "srandovních"postav, které prostě musí milovat! Na druhou stranu příběh neustále udržoval i moji hladinku smíchu a snad každý dospělý si zamiluje apatického vlka :)) Rovněž se mi líbí ta vlastnost, že se postavy dokážou v ději úplně zaseknout a s nadhledem a dospěle okomentovat situaci "Když vám strčím do pusy ruku, bude taky neviditelná?" nebo ta "schíza", když se dostanou na festival strašidel. Prostě paráda :). Téměř klasicky film končí skvělou párty, kde se sejdou všechny příšerky, ale bohužel s opravdu hroznou hudbou! Proč ty děti neučíme hudebnímu vkusu??(3.8.2013)

 • Lucka07
  *****

  Čekala jsem naprostou blbost. Místo toho jsem se skvěle bavila. Nové pojetí hrabě Dráculi coby milujícího tatínka mě opravdu dostalo. Příběh je sice jednoduchý, ale doplněný vtipem a roztomilostí.(22.8.2013)

 • baclajean
  ***

  Celkom vydarené prevedenie všetkých možných príšer do animovaného filmu, v podstate sme mali možnosť vidieť takmer všetko, čo by pre sčítaného fanúšika horroru mala takáto rozprávka obsahovať. A samozrejme - vo vtipnom prevedení.(24.8.2013)

 • Ironhead
  **

  Jak dlouho tu jeste bude doba, kdy kazdy renderovany animak rovna se kasovni uspech?! Jenze ne kazdy animak rovna se automaticky zabava. V tomnhle pripade rozhodne pouzita 3d animace valcuje pribeh. Aneb neco tak nemastneho/neslaneho s tak straslive nesympatickym hlavnim hrdinou tu uz dlouho na poli animaku nebylo...(6.10.2013)

 • bonovox
  ****

  Kvalitný animák s dobrým námetom a našťastie aj dobre a kvalitne natočený, niektoré fórky sú fakt skvelé...(14.10.2013)

 • sha.piro
  ****

  K mému překvapení svižný a fungující animák, u kterého jsem se ani chvilku nenudil.(17.10.2013)

 • othoson
  ****

  Některé fórky a odkazy byly geniální, škoda jen, že hlavní příběh nebyl trochu více originálnější...(24.10.2013)

 • bergeron
  *****

  Animák, ktorý vážne využil originálny koncept ako zaujať. Hra s príšerkami bola vtipná, zápletka trošku stupídna s tými kecami naokolo o láske, ale vcelku nemožem dať menej než 5. Sprevádzané hudbou, ktorá zaujala, a ku koncu celkom zábavné titule s hudbou. Oplatí sa kukať až do závera ku klasike "čiernym" titulkom(10.11.2013)

 • martin5504
  ****

  Dobrá rodinná od-dychovka, ktorá veľmi pobaví od malých detí až po dospelých. Príšery, zombíci, upíri a človek? To vôbec nie je zlá kombinácia.(14.12.2013)

 • Miko55555
  *

  Tragický animák, ktorý mal síce zaujímavý nápad, ale ostal bohužial dosť nevyužitý a príbeh možno vidieť akurát tak pri predstavovaní hlavných postáv, čo sa zmestí do 5-tich minút (to isté platí asi aj o zábavnosti). Je tam zopár vtipných momentov, inak ale je tak nevtipný a nudný, že to nie je ani pre deti. Najhorší animák čo pamätám(17.2.2014)

 • luke66z
  ****

  Filmaři dokanele vnesli příběh do dnešní doby, přidali k tomu pár vtípků - a máme tu skvělý film(20.3.2014)

 • eL.
  odpad!

  Vážně sem chtěl vydržet do konce ale todle se vážně nedá. Stupidní fóry pro méně vzdělané amíky, hlavní postava člověka, kterého budete nesnášet od první vteřiny a plánovat sepuku po dalších 5ti, drákula co není drákula ale "lovlely vampire", uplně blbý zpracování, kdy nechápete co se vlastně během filmu děje, protože se tam de facto neděje vůbec nic, jen potrhlý lítání a skákání z jednoho rohu místnosti na druhej a ještě s wanna be vtipnejma xichtama čumícíma do obrazovky...no fucking way ale todle je prostě....SRAČKA(15.4.2014)

 • MartinSTFC
  ****

  Mně se to líbilo.(4.5.2014)

 • belinko
  ****

  Nemôžem si pomôcť, no táto "rozprávka" sa mi neskutočne páči. Možno preto, že to nieje klasická DISNEY rozprávka, možno preto, že to nieje vôbec, klasická rozprávka. Je to zlátanina viacerých strašidelných postáv do jedného, síce predvídateľného príbehu, no i tak - ako celok to funguje perfektne. A postavy "zombíkov" si proste nejde nezamilovať. 4* + príjemné prekvapenie (y)(4.5.2014)

 • Paulie2
  ****

  Hvězdička dolů za ty "moderní" písničky a celkovou modernizaci. 4*(28.5.2014)

 • BretaKiller
  ***

  Příjemný nenáročné, bavil jsem se. Nicméně musím hodnotit objektivně, což tomuto filmu uškodí. Neustále omletý příběh, od začátku jsem věděl, jak to skončí...(3.2.2015)

 • Kacenaa211
  *****

  Skvelá pohádka! Pokaždé se na ni moc ráda kouknu. Vtipné, zábavné a trefne po celou dobu. Některé hlášky a scény me pobaví a budou bavit vždycky. Třeba blebleble nebo scéna s čočkami. Na druhou stranu to nese i něco hezkého, dojemného a poucneho. Moc pekná pohádka.(9.6.2015)

 • DK197
  **

  Chtěla jsem dát 3*, ale nakonec zakotvila na dvou... Je tam několik super scén, ať už vtipných, dojemných, či roztomilých, ale celkově mi to přijde trochu moc ujeté... Možná tak pro mladší děcka. Teď fakt nevím, jak to hodnotit. Mně to prostě jako celek nesedlo.(27.6.2015)

 • Monditrade
  ****

  Sranda animák...s prckem jsme se zasmáli....a i když po chvilce zjistíte jak to dopadne, vůbec to nevadí, protože to prostě u toho neřešíte. Je to pohodička a to je super.....!!(13.7.2015)

 • pichta
  ****

  Pekná rozprávka, ktorá je však vhodná pre deti staršie ako 12 rokov, lebo niektoré scény by mladšie deti nemuseli pochopiť a báli by sa. Spracovanie a nápad je dobry, zabavil som sa pri pozeraní, fóriky stáli za to, niektoré boli určené pre starších divákov. Všetko skončí v dobrom ako sa patrí. Ešte k dokonalosti mi niečo chýbalo...Shrek bol lepší, no i tak sa teším na 2.diel. Inak max 4 hviezdy(13.10.2015)

 • AgnesDee
  ****

  Zábavná, rodinná animovaná komedie, kde se pobaví každá generace a děti se občas i vyděsí. Roztomile ukázané příšery a jejich pohled na lidi, proč se vlastně schovávají ve stínu apod. Nejhlavnější jsou roztomilí netopýři.(24.10.2015)

 • kodwin
  ***

  Celkem to šlo, ale pro mě Hotel Transylvánie postrádal nějaké překvapení. Prostě oddechovka, na kterou se může dívat celá rodina, ale nadšení z filmového zážitku se nedostavuje. Dál nemám, co bych dodal.(18.11.2015)

 • Shaman1135
  ***

  Príliš jednoduché, príliš primitívne, príliš šialené, príliš rýchle a príliš bez vnútornej logiky. Áno, tony viac či menej kvalitných gagov, ale mnohé utopené v rýchlom tempe, ktoré im skratka nedovoľuje vyniknúť. A v originály slušný Adam Sandler, ale to málo, sakra málo. Vo finále len recyklačka stokrát videného, čo je trocha škoda.(6.12.2015)

 • Nathaniel8
  ****

  Film je pro děti. Syn byl nadšen a tak to má být. Místy velmi vtipné a naštěstí jsem ani neviděl momenty přímo trapné. A tančící drákula je nezapomenutelný. Také za mě 3*. Syn by dal 5*. Takže za 4 a s klidným svědomím.(7.2.2016)

 • Priest
  *****

  Rád se podívám na animák a na Hotel obzvlášť. Najdou si tam své děti i dospělé publikum, což se mi na tomto žánru líbí asi nejvíc. Co si budem, Mavis je taky docela hezké stvoření.(12.2.2016)

 • Chlo0opek
  ****

  Ale jo, zábavné, ač to na první pohled nevypadá, po grafické stránce také vydařené, dobrý příběh, zkrátka bavil jsem se. 4*.(26.2.2016)

 • LencaN
  ****

  Až mě překvapilo, jak mohou být strašidla sympatická :) Hezká, i když trošku jednodušší animace. Ale barevně byla ta strašidýlka úžasná. Každé mělo svou osobnost, svoje mouchy a touhy. Uklízecí četa čarodějnic, zombíci jako hotelový personál, který vede sám Drákula. Ten shodou okolností pořádá party na oslavu 118. narozenin jeho milované dcery Mavis. Nějakým nedopatřením se ale do hotelu výhradně pro strašidla dostane i člověk. A šaráda začíná. Super strašidlácké vtípky. Je tu Frankenstein (Frankensteinovo monstrum, ale říká si tak) se ženou, mumie, vlkodlačí rodinka s tou nejroztomilejší vlkodlačinkou, jakou si jen můžu představit a spoustu dalších vychytávek. Děj byl sice jednodušší, ale na druhou stranu je aspoň víc prostoru třeba na honičku na létajících stolech, na výletní let nad krajinou, na smutné rodinné příběhy a jiné zajímavosti. Jediné co musím vytknout je hloupost jako bylo sledování východu slunce. Pokud Mavis viděla, jak vychází slunce, zákonitě na ni muselo svítit, i když před ní stál Johny. Ale jinak jsem se ani chvíli nenudila. Super byl taky výběr písniček.(27.2.2016)

 • AndrewNewman
  *****

  Srší z toho atmosféra Sandlerových komédií,ktoré patria medzi moje obľúbené. Proste skvelý animák,nad ktorým netreba dlho rozmýšlať,len ho pozerať a baviť sa :)(26.8.2016)

 • Pythonator
  ***

  Nevyužitý potenciál. Mohla to být pořádná prdel, ale je z toho jen průměrný animák. Přitom s Draculou a jeho nohsledy by se daly vymyslet věci... Tvůrci se zaměřili zbytečně moc na dětičky, na rozdíl třeba od zlatého dobrého Shreka.(8.12.2016)

 • Zagros
  **

  Ničím výjimečný americký animák. Opět tradiční schéma, postavy, vtipy, hlášky, atd. Mění se jen prostředí. Popravdě už podobných věcí nečekám vůbec nic. Nebo se spíš snažím omezit svá očekávání jen na "vcelku zábavnou hodinu a půl, kdy se občas zasměji". Bohužel se tak téměř nestalo a proto dávám stěží dvě hvězdy.(17.1.2018)

 • Dienzenhofer
  ****

  78%(26.5.2018)

 • Naby
  ***

  Neni to spatny, ale pro deti to zase az tak uplne vhodne neni.(15.9.2018)

 • ostravak30
  ***

  Rozhodně nelze filmu upřít nápaditost. Nechybí snad jediné důležité strašidlo. Navíc jsem se opravdu zasmál. Příběh sám o sobě není silný, ale možností pro humor je mnoho, takže tohle rychle zastoupí. Upřímně se přiznám, že nevím, co bych dodal. Rozhodně se Hotel Transylvánie nestane animovaným filmovým hitem typu Shreka či Doby Ledové, ale naštěstí ani nezapadne jako Kocour v botách. Své fanoušky si zcela po zásluze najde.(30.12.2018)

 • dodanek
  ***

  Další z řady animáků poslední doby, ve kterých tvůrci hodinu solidně využívají potenciál prostředí, aby pak celý film zabili nepříjemnou závěrečnou půlhodinou s morálním přesahem.(4.10.2012)

 • Necrid
  ****

  Byl jsem na 2D a super. Byl tam vtip i napětí. Příběh byl zdánlivě jasný, ale stejně jsem v poslední době lepší animáky neviděl. Doporučuji nejen dětem.(5.10.2012)

 • Sneby
  ****

  Ve 3D parádní podívaná, příběh, který jsme v animovaných filmech zatím asi neviděli, srandovní a zároveň i strašidelné postavy, a parádní zakončení zakončení v podobě Draculova rapu :)(6.10.2012)

 • Dr.Zed
  *****

  Uplně bombový film!!! Humorny, člověka mile rozesměje, někteří si i vychechtaj plíce, krásně barevný, uplně podmanivě, hudba co to dokaže ozproudit a nejlepší na tom je, že všechno toto bylo dobře spojeno do celku, kterým je tento úžasný film. Jako šel jsem na něj z dojmem že je to dobrý animovaný film, ale překvapil mě jak úžasný je. Nebylo to neco tuctového, člověk poznal strašidla z jiné stranky, nez požírace mozku, vysávače krve a des nahánějící přišery. Myslim že tento snímek potěši každeho milovníka anime filmu a dětské diváky. Proto odemne dostává bombových 100% a to zaslouženě. (Kino, 3D, dabing)(9.10.2012)

 • monny9987
  ***

  Áno, bavila som sa, najviac asi do prvej polky filmu...potom som už len pomaly čakala, kedy bude koniec. Hlášky fajn, tak isto Bingo bolo super a tehotná vlčica (stále som rozmýšľaľa, či z jej brucha náhodou nevyskočí Červená Čiapočka) s vlčiakom aj neviditeľný "ryšavý" so zombíkmi ma bavili, ale netopierie oči mi až príliš pripomínali Shreka a stačilo jedno "Zing" a čaro tohto animáku bolo preč. Inak 1 hviezda za animáciu, 2 za väčšinu podarených hlášok a 3 za vlka.(17.10.2012)

 • Norri
  **

  Čekal jsem hororovou pohádku a dostal jsem nudu. Takhle zklamaný jsem z kina neodcházel už hodně dlouho. V pulce filmu jsem přemýšlel, jestli by nebylo hloupé to tam zalomit. Ale syn se bavil dobře.(26.10.2012)

 • Evziiik
  ***

  Podle recenzí jsem čekala víc, ale pro malé děti to byl určitě zážitek. Když jsme odcházeli ze sálu, děti byly nadšené a napodobovaly všechny ty zombíky a pamatovaly si snad všechny hlášky, a to je asi dobře. Tento animák zkrátka není pro každého, není nijak zvlášť vtipný, ani příběh není extra zajímavý a originální. Ale snažil se, to nelze popřít. A u těch nejmenších se to určitě povedlo.(26.10.2012)

 • mrkvicka33
  *****

  fantastycky anymak .... skvele som sa pobavil uz od prvej minuty pozrite si a nebudete lutovat vhodne ako pre deti tak i pre nas dospelakov tak to si pozriem este raz(29.10.2012)

 • Lodovico
  ****

  Očakával som zábavu a dostal som ju, komerčný aspekt filmu je zjavný, ale dobre odvedený.(1.11.2012)

 • zuzulend
  ***

  No,tak jak začít...Pohádka byla moc pěkně graficky vytvořená.Některé příšerky byly opravdu rozkošné.Ale děj už zas tak úžasný nebyl.Konec byl asi nejlepší, začalo mě to bavit asi od doby,kdy Mavis přečetla dárek od své mrtvé matky.Pohádka měla takovou divnou zápletku,asi jak řekla má kamarádka,které seděla v kině vedle mě,byly to spíše rodinné problémy.Druhá kamarádka se asi po 10 minutách začátku filmu zeptala,jestli to už začalo :D Film měl tedy takový prapodivný začátek a asi nejzábavnější byl konec.Možná se divíte,proč jsem tady nenapsala nic o prostředku filmu,je to tím,že jsem tam žádný neviděla.Přemýšlela jsem nad 2 nebo 3 hvězdami.Dala jsem 3 a to za už zmiňovanou krásnou grafiku a konec filmu :D(9.11.2012)

 • KristKrist
  **

  Co k téhle animované pohádce dodat? Čekala jsem víc. Přišlo mi,že děj měl zdlouhavý začátek..pořád jsem musela čekat kde přijde nějaká akce a ona nepřišla.Možná se dalo zasmát pár vtipům,ale celkově byl konec...no hlavně scéna s tím letadlem a pilotem asi nejlepší.Začalo to být aspon trochu akční a mělo to tu štávu,co by měl tak pěkně graficky znázorněný příběh obsahovat. Škoda,že jsme se začala bavit až posledních cca 15 minut,mohlo to být mhohem lepší.(9.11.2012)

 • Strebinka
  *****

  Tento famózní film jsem viděla ve3 D - multikině. Mohu jen s nadšením konstatovat, že jsem se ani na vteřinu nenudila, stále se bavila a byla dojatá některými za srdce beroucími scénkami. Děkuji za takový film. Vřele jej všem doporučuji !!!! Stojí za to na něj jít !!!(11.11.2012)

 • Shagrat
  *****

  Výborný animovaný film, který opravdu nenudí ani chvíli a je doplněn skvělými efekty a supr hláškami. Navíc ve 3D tento snímek nemá prostě chybu. Jen doporučuji !(11.11.2012)

 • MajkVazovsky
  *****

  Jak už tu psal Tom Hardy ten rap byl fakt nesnesitelný , ale i přesto sem se náramně bavil a proto dávám 5 *(16.11.2012)

 • Linduna
  *****

  podle ostatnícj komentářů, co tady jsou, to nevypadá nic moc. já jsem se ale úžasně bavila. už nápad HOTEL PRO PŘÍŠERY je skvělý a dost originální. ale upír s hlasem Adama Sandlera mě naprosto dostal. objevilo se i pár slušných vtipů a celkem dojemných scén. skvělý film. doporučuju.(28.11.2012)

 • prometheusll
  **

  Animace nádherná ale děj o prdeli. Ten člověk,který se schovával mezi duchy mě sral celý film. Tak jsem se na tento film těšil,ale hrůza..........(20.12.2012)

 • MarcWarren
  *****

  Jeden z nejlepších animáku poslední doby. Super jokes, zajímavej příběh, skvělé obsazení a hlavně rapující Adam Sandler fakt mazec, klobouk dolů. Miluju všechny hororový postavy a tady byly všechny a ještě se skvělým vtipným podkladem.(31.12.2012)

 • hrgdragon
  ***

  Film patrí do môjho obľúbeného boxu - Mŕtva nevesta Tima Burtona, Koralína a svet za tajnými dverami, Igor, Norman a duchovia, ... Poteší, rozosmeje, ale za mŕtvou Emily, či Koralínou zaostáva.(10.1.2013)

 • oleg121
  ***

  Sympatická prkotinka s pár podarenými hláškami (Twilight) a opäť raz nejakou životnou pravdou. Nič viac, nič menej.(13.1.2013)

 • maestrum
  ***

  Průměrný animák, u kterého není problém usnout.(15.1.2013)

 • Swampy
  ***

  Taka mala sranda. Raz stacilo. Moje detske alter-ego ma iny nazor. Jemu sa to velmi pacilo.(21.1.2013)

 • RISOvonVODKA
  ****

  Po takmer mesiaci mám na tvári stále úškrn, len čo si spomeniem na túto podarenú rozprávočku. Nebyť trochu slabšieho tempa dostal by plnú parádu. Scenár je založený veľmi rodinne a čítať ho dopredu, možno by som si tento film ani nepozrel. Dospievajúca dcéra (kto z nás nerobil blbosti, keď mu bolo 118), ktorá sa rozhodne pre zakázanú lásku, jeden extrémne slávny otec a.k.a knieža Dracula a hotel plný všakovakých zrúd. Nie je sa však čoho báť, je to film, ktorý nie len zabaví, ale aj poteší a rozhodne nikoho neurazí. Smelo do toho.(24.1.2013)

 • Aesthetic
  ****

  Ve finále docela milá a příjemná pohádka =)(4.2.2013)

 • Zofan
  ****

  Milé, vtipné, hřejivé a docela i originální, když neberu v potaz Příšerky s.r.o.(5.2.2013)

 • eaglestar
  ****

  Po delší době zas jeden zábavný a vtipný animák. Není to ani o dějové lince, celý film je spíš taková snůška střípků, ale nějak pasujou do sebe, zasmál jsem se, plus odkazy na Twifujtajblbuziklight a se stolama na Star Wars. Se čtyřma hvězdama nemám problém. No pravda, ten kluk nemusel vypadat jako kretén, což dost kontrastuje s tou Draco Gothic Little Whore dcerkou, ale budiž.(6.2.2013)

 • rh1
  ****

  Taka mala genialna zabavna blbost....:)(17.2.2013)

 • Patrix000
  *****

  já tyhle pohadky žeru super zabava pekne se na to kouka super(17.2.2013)

 • Vindemiatrix
  ***

  Dracula jako taliánský hoteliér? Proč ne, když se v jeho sídle sjíždějí hosté z nejtemnějších zákoutí záhrobního folkloru, brakových povídaček a fantaskních bestiářů, aby položili své sešívané údy, chřastící kosti, scvrknuté hlavy a řinčící okovy na oltář popkulturní zábavy. K smrti mě sice neuřechtali, ale řachtá jim to pěkně a vzdor celkem rutinnímu příběhu se postarali o nápaditou podívanou.70 %.(17.2.2013)

 • Kathleena
  ***

  Pobavila jsem se, ale nějak to nestačí. Od Draculy jsem čekala víc, byl z něj nejdojemnější tatík na světě už od začátku moc žádná změna. Ale skvělý byli vlci a ta malá požíračka. Dobrý odreagování, ale že bych si to pustila znovu to asi ne.(17.2.2013)

 • johnyoss
  *****

  Pěkně zpracované, celkem originální nápad. Některé pasáže sice trochu překombinované, ale to na kráse neubírá. Hodnocení 9/10(21.2.2013)

 • ajne
  ****

  Na tomhle animáku je na první pohled vidět, že si nejde hrát na nějaký Oscarový počin. Ale to vůbec není chyba. Animace je velice příjemná, označil bych ji až jako Scooby-Dooovskou :-) Dobře se na to kouká, dostaneme nálož úsměvných gagů, příběh nepřekvapí, ale ani nebude nudit. Prostě velice slušná podívaná.(27.2.2013)

 • KacuDLe
  ****

  Zrovna tento animák mě po dlouhé době opravdu pobavil. Asi nejvíc jsem se stotožnila s upírkou Mavis, která aniž by chtěla, tak vyznává stejný životní styl jako já (včetně oblékání). Úplně jsem se s ní stotožnila nehledě na to, že jde o pohádku. Příběh jako takový je velice jednoduchý a hned na začátku vlastně pochopíte, oč jde. Milovaný upíří tatínek je sám se svou dceruškou Mavis na hradě Transylvánie, který využívají ostatní strašidla, která žijí v iluzích, že by jim lidé mohli ublížit. Proto jezdí do hotelu Transylvánie, který vede již zmíněný upíří tatínek Drákula. Vše jde hladce až do doby, než Mavis nabude svých 118-tých narozenin. Na hrad totiž zabloudí člověk! Celý film má jeden obrovský bonus a to vtipné momenty, které jsou zcela vybočující od ostatních animáků, a které jsem si i já osobně musela přetáčet zpátky. Vím, že tento animák už byl v kinech někdy od začátku října, ale můj čas mi to dovolil až teď a nelituji toho :) DOPORUČUJI !(27.2.2013)

 • onevoice
  *****

  Skvelá zábava s najväčšou kopou tých najdivnejších a najsrandovnejších strašidiel aké len ste mohli vidieť.(3.3.2013)

 • rtruth
  ****

  Nevím co se vám na tom nelíbí je to hezká odreagovačka s plno super částma hlavne ten telefon a moucha cvičitel :D jo je to sice jen tradiční přiběh se sladkým koncem ale je to pěkný mě se to líbilo a jěště představa dnešních upíru jak vypadaj viz. scena z letadla je smutně pravdiva(3.3.2013)

 • Baracudas
  ***

  S animáky je roztrhnutý pytel a těžko se už překonává laťka těch nejlepších. Hotel Transylvánie v každém případě nepatří k těm nejhorším. Byla bych ochotna si ho v budoucnu pustit znovu. Zlé bylo to, že ani jeden z hlavnch hrdinů mi nebyl vyloženě sympatický. Hlavní hrdina mi chvílema lezl až na nervy a Drákulova dcerka nebyla moc výrazná, jak by se na Drákulovu dcerku slušelo. Hlavní zábavu dělaly především vedlejší postavy.(10.3.2013)

 • Polda99
  ***

  Zajímavý námět, ale jak už tady bylo zmíněno jinými, tak trochu nevyužitý. Děti se nepochybně budou bavit, bohužel pro dospělé je tam těch vtipů pomálu a příběh samotný je tak hloupý a naivní, že dospělého prostě zabavit nemůže. Přesto je Hotel Transylvánie alespoň zkouknutelný animák, u kterého vydržíte sedět dokonce (a to je v poslední době u animáků celkem úspěch...).(10.3.2013)

 • adam99
  ****

  Konečně po roce nevydařených animáků (Lorax,Norman a duchové) přichází film který mě ohromil. Dobrý příběh o upírech v animované podobě jsem ještě neviděl. Skvěle jsem se bavil a filmu dávám 75%.(12.3.2013)

 • Verounek98
  ***

  Příjmený animák, nijak zvlášť složitá zápletka. Skvělá pohádka pro děti a oddechová podívaná pro dospělé. :)(15.3.2013)

 • yuuko
  *****

  Po pozretí sme pol dňa robili: bla bla bla. Dávno som sa na rozprávke tak nepobavila. Jednoduchá, čo je hlavne vhodné pre deti, vtipná a podľa mňa i originálna. Ďakujem.(17.3.2013)

 • dudel3333
  ****

  potešenie mojho detskeho ja(21.3.2013)

 • Shireen
  ****

  Po dlouhé době animák, na který se dá dívat. Svižné tempo, díky kterému se člověk nenudí a humor, kterému se zasmějí i velcí. Jediné, za co dávám hvězdu dolů, je nespočetněkrát omletý a zcela předvídatelný příběh (jelikož je to však film určený dětem, dalo by se přimhouřit oko). Zajímavý byl i nápad z hudbou (tomu electru jsem se opravdu hodně nasmála). Rozhodně to stojí za alespoň jedno shlédnutí.(22.3.2013)

 • eddy666
  *****

  Veľmi vtipný animovaný film na ktorom sa večer s rodinou zasmejete. Ja som sa na zaujímavých fóroch veľmi pobavil :D To nie upíri, ale ľudia sú monštrá.(23.3.2013)

 • marcelita
  *****

  Překrásný animák!!! Občas jsem si říkala jestli to nebude pro děti až moc strašidelné,ale to je jedno mě to nadchlo.Je to tak strašně miléé,že to stojí za podívání a néé jedno :-)(24.3.2013)

 • katerina99
  **

  Bohužel, film pro mě byl zklamáním. Ano, některé scény opravdu stály za to, ale stejně. Animáky tohoto typu "fakt žeru" a na Hotel Transilvania jsem se moc těšila, ale bohužel jsem ho přecenila. Mladšímu bratrovi se opravdu líbil, takže na to už nejspíš prostě jen nemám věk:)(27.3.2013)

 • pajjaH
  ****

  Ale jo líbilo se.. Ty zombíci jsou úplně nejhustší, velká škoda, že dostali jen tak málo prostoru. Ty jejich nepřítomný výrazy jsou boží..:oD(30.3.2013)

 • BestRanger
  ****

  Trošku zo začiatku nezaujímave, ale inak výborné - príbeh, drobné vtipy, animácie.(10.4.2013)

 • Lulusator
  ****

  Animace a vtípky skvělý, písničky to zabíjí.(4.5.2013)

 • PinkieCat
  *****

  Pokud máte hraběte Draculu zafixovaného jako krvežíznivého upíra či všemi nenáviděného a obávaného "nemrtvého", tak tady je všechno úplně jinak... Dracula je především starostlivý otec, který s láskou pečuje o svoji dceru Mavis. Také se snaží poskytnout bezpečné útočiště všem strašidelným bytůstkám, aby mohli vždycky jednou za čas pohodově zarelaxovat v jeho hotelu Transylvania, kde jim nehrozí žádné nebezpečí v podbě lidí, které Dracula nesnáší, protože kdysi zavinili smrt jeho velké lásky - matky Mavis. Mavis právě prochází složitým teenagerským obdobím, takže to s ní nemá lehké. Horší věc však taťku Draculu nemůže potkat - Mavis se zamiluje do člověka, který se náhodou objeví v jeho oáze klidu a pohody pro strašidla! A potom se to všechno pořádně rozjede... Hotel Transylvania mě příjemně překvapil. Velice nápadité, povedené scénky, vtipné hlášky, originálně pojatý příběh, pěkné, veselé písničky...moc jsem se bavila. Skvělá byla malá vlkodlačata a jejich rodiče, ti byli prostě úžasní. A gremlins mamča, která sežrala, na co přišla mě se svým "Já to nebyla!" úplně rozchechtala :D Není to jeden z těch bezduchých animáků bez vtipu a smyslu. Bavit se budou jak děti, tak dospělí, s úsměvem doporučuji! :-))(8.5.2013)

 • Scorpik87
  *****

  Nic víc nemohu podat o tomto filmu. Pěkný příběh o mladé upírce, která chce poznat svět ale otec je proti. Náhle se objeví kluk, který vše změní. Paráda :)(19.5.2013)

 • Lucisek
  ****

  Na film jsem šla do kina. A zpočátku jsem se cítila trochu trapně, protože v kině jsem seděla já s přítelem. A pak jen rodiny s dětmi. Tak jsem si říkala, co mě to napadlo jít na pohádku. Ale nelitovala jsem. Bylo to vtipné a většinu hlášek, u kterých jsme my dospělí řvali smíchy, tak děti naprosto nechápaly. Takže už v polovině filmu se většina dětí nudila a přelézala sedačky a chtěla domů, zatímco rodiče koukali a smáli se. A rapující Drákula jako třešinka na dortu.(4.6.2013)

 • Edwin44
  ****

  Parádní animák, přetékající "monster" nápady a odkazy. Jediné se mě vadilo byl ten tradiční hollywoodský patos konec. Poučení a snaha všechno dát dopořádku. Musim jednu hvezdu ubrat(22.7.2013)

 • sweetieM
  ***

  Čo sa už len dá vytknúť americkému animáku, možno to zdĺhavé omieľanie niekoľkých faktov-a aj to asi pre to, lebo je to určené hlavne deťom ...no čo celkový dojem-pobavilo a to je hlavné!(28.7.2013)

 • Dr_Nai
  *****

  Totálně mě dostal český dabing=D(29.7.2013)

 • damapo
  **

  Fórky dobré, je to prostě animovaný film a dá se zasmát, ale nic extra se čekat také nedá. Prostě dobrý animák - nic víc, nic míň.(10.9.2013)

 • panter666
  ****

  Kdyby to bylo jen o vlkodlakovi tak si myslím, že tomu dám za pět. Bohužel to byla jen vedlejší postava, ale super. U Draculi se mi líbilo syčení a super nudné bingo nemělo chybu.(13.9.2013)

 • Als.D
  ****

  A tohle mě bavilo. Není to nic světoborného, ale animace skvělé, příšerky výborně provedené a hlavní postavy se jim obzvlášť povedli. Je to vtipné a rozhodně to odvede svou práci. Měl jsem po shlédnutí rozhodně lepší náladu. Za mně Ano :).(15.10.2013)

 • PhantomPejvl
  ****

  Tenhle film jsem si vážně oblíbil. Na většinu animovaných filmů se dá dívat jen jednou, u Hotelu Transylvánie tohle neplatí, můžu si ho pustit kolikrát chci a vždycky se u něj bavím. Nenašel jsem tam žádnou pasáž která je delší než je nezbytně nutné. Obrovskou zásluhu na tom že se mi ten film líbí má určitě Adam Sandler. Je to rozhodně jeden z TOP animáků co jsem kdy viděl. Jako oddychovka super. A Zing song.......? Paráda(17.10.2013)

 • Mate0
  *****

  Pohádka na kterou jsem se s dětma díval asi 3x za tři dny a pokažde jsem se výborně pobavil ....(26.11.2013)

 • Dalajlada
  *****

  Po dlouhé době animák u kterjého jsem se pěkně zasmál. Věci které bych normálně vytknul a poplival jsou zabaleny do humorného kabátku a stávají se snesitelnými. Víc mě děsí vyhlídka na druhý díl(28.12.2013)

 • saint3n
  ****

  haters gonna hate, ať si uživatelé trhnou, nám fandům se to líbí. příběh čitelný snad od úvodních titulek, ale co už? my se chcem bavit! a že JE to prda.. směju se ještě teď a Adam rulez.(1.2.2014)

 • roman4794
  *****

  Najlepší animák aký som kedy videl.Bol som na ňom v kine a neskutočne som sa nasmial,už podľa traileru som vedel,že to bude šupa,ale,že až takáto.Odporúčam pozrieť,nielen ďeťom ale aj dospelým,ktorý stále nevyrástli a majú radi animované rozprávky :-) Zakaždým keď si pozriem túto rozprávku tak sa smejem a nikdy ma neomrzí. Už sa teším druhú časť(2015) 100%. 5 hviezdičiek bez akéhokoľvek rozmýšľania :-)(13.2.2014)

 • Veuni
  *****

  Po dlouhé době animovaný film, který mě opravdu pobavil. Tzv. zápletka nic moc (je to "pohádka" pro děti), ale celkové zpracování je pěkné. Přiznávám, že náročnějšího diváka to asi moc nenadchne, ale já dávám 5* a palec nahoru :)(28.2.2014)

 • mrfroggy
  *****

  Pre mna genialna rozpravka, troska vadi ta naspeedovana animacia, ale inak co sa tyka pribehu a priser - skvele. ( Slovensky dabing - pre rozpravky samozrejme skvely )(14.3.2014)

 • JaninaM
  **

  Tuhle pohádku jsem chtěla moc vidět, ale vůbec mě nenadchla. Neslané, nemastné, jedna z hlavních postav Johnny je hodně nesympatická, hlavní zápletka úplně nezajímavá a strašně rychle vyřešená....... A dabing ! Hrůza a děs. Petr rychlý vůbec nepasuje hlavní postavě Draculovi a jeho pokus o zpěv je taky velmi směšný. Vůbec všechny pokusy o vytvoření nějakého songu jsou příšerné. Zklamání !(24.6.2014)

 • Geralt66
  ****

  Moc hezká pohádka. Myslím, že se to tvůrcům hodně povedlo, trošku to kazí český dabing, ale za to film nemůže. Koukali jsme na to s malou dceruškou a ta byla nadšená. Některé hlášky opakuje pořád dokola. Výborná rodinná zábava pro všechny,(10.7.2014)

 • Matysek1984
  ****

  Člověk až dojde k pocitu, že veškeré naše dětské noční můry straší také z nějakého důvodu a která jsou taky občas unavená a chtějí si dáchnout v klidu a daleko od lidí. Velmi dobrý nápad, pojatý navíc velmi slušně. Oddechový film, který má spád, vtip, nápady, a v neposlední řadě pěkně "namalovanou" vampírskou týnejdžerku (miluju tmavovlásky). Tyhle strašidelné pohádky prostě žeru (např. Burtnovky atd...)(15.9.2014)

 • lubica1995
  *

  Škoda. Mohol to byť tak pekný film. Ale rozprávka?? otras.(22.11.2014)

 • mpet
  ****

  Skvělá hovadinka, která rozhodně neomrzí. Sice to není nic oslnivého, ale já se docela slušně bavil. Hlavně drákula byl božský, ale i ty ostatní příšerky taky stáli za to. Někdy jich bylo sice až moc, ale nakonec co na tom, šlo přece jen o zábavu.(28.11.2014)

 • Stalker85
  *****

  Vůbec nechápu jak se někomu tenhle film může nelíbit :) je to naprosto peckovej animák...a komu se nelíbí rapující Dracula,proboha....je to parodie...ne životopisný dokument :D film má naprosto skvělý tempo...každá postava je tam krásně a jednoduše představená,takže nehrozí žádnej zmatek v tom kdo je kdo...a nuda? chachaaa tak ta nehrozí :D já u toho řval smíchy...fakt nemám jedinou věc kterou bych tomuhle dílu mohl vytknout..pro mě naprostá klasa...špička mezi animákama :)(28.11.2014)

 • MasterC2D
  *****

  Skvele jsem se bavil...(30.1.2015)

 • io.
  *****

  Když jsem šel na Hotel Transylvánia s dcerou do kina, netušil jsem, že uvidím "kultovní film", který budu muset shlédnout ještě nejméně 20x. Ale po každé mě to baví. Naprosto strhující svižný a smysluplný děj, v každé druhé větě skvělá nebo alespoň dobrá hláška, nepřekonatelné ztvárnění zombíků... i když už jsem víc dědek než děcko, tak tomuhle dílu musím dát absolutních 5 hvězd! Lepšího Drákulu jsem neviděl.(12.2.2015)

 • cartyci
  ****

  Príjemný animák so štipkou strachu .(27.2.2015)

 • Pollini
  ****

  Musím říct, že jsem se velice dobře bavila. Drákula používá přesně takové gesta, jaké mě přivádějí do křeče smíchu. Filmů o tom, jak rodiče drží své děti daleko od světa, je hrozně moc. Dárek pro dceru od mrtvé matky mi přišel pitomý, byla tam spousta scén, které mě nebavily. Taky jsem čekala, že těhotná vlčice porodí a něco udělají s Johnovým smradem.Nejlepší hláška:"Nejsem generál, jsem hrabě!".(30.3.2015)

 • Kuzco
  ***

  Postavy a prostředí naprosto super. Taky hlavní myšlenka filmu-musíme monstra schovávat před lidma-se mi líbila, ale to je tak všechno, co si z filmu pamatuju... Jo a že měl vlkodlak spoustu dětí... To je ale přece málo, člověk by se měl smát, být dojatej, cokoli, jen aby v něm nezůstal dojem, že příběh napsali v posledních 10 minutách před premiérou...(27.4.2015)

 • athena07
  ***

  Taková průměrná animovaná komedie. V té konkurenci skvělých hitů jako How to train your dragon či Frozen snadno zapomenutá. Nic, co bych musela vidět znovu.(27.7.2015)

 • Eviel
  ***

  Akože prečo nie ..určite si radšej pozriem toto ako si vymývať mozog nejakým slovenským seriálom :) Dobrá animácia , ale vtipu hodne málo.(15.8.2015)

 • flouny8
  ****

  Z kresleňáků určitě to lepší. Spousta fórků,slušné tempo, jen škoda toho zpěvu.(26.8.2015)

 • poumen
  ****

  Blobík je nej! Škoda že je tam tak málo. Ale v dvojce by měl být víc! Těším se na ni(19.9.2015)

 • Humanusdratus
  **

  Bezduchá, ohraná dějová linka. Neoriginální a předvídatelné. Zazděno tupým rapem nakonec. Navíc jsem si nemohl nevšimnout jistého vykrádání nápadů z Ratatouille... Opravdu nevidím důvod k udělení více jak dvou hvězd.(27.11.2015)

 • BrunoCZ
  ****

  jiné, částečně netuctové a velmi zábavné ♣(5.12.2015)

 • Igi155
  ****

  Tento film ma rozosmial.Animácie sú v pohode.ani zápletka není zlá.Skrátka s každého rožku trošku.Není tomu čo vytknúť. V PERCENTÁCH JE TO 75%(5.12.2015)

 • Hora1000
  ****

  Dvojka, kterou jsem právě dokoukal, mě totálně zklamala. Ani první díl sice neoplývá nějakým převratným dějem, ale má to spád, akci a hlavně HUMOR! Za mě super.(5.12.2015)

 • dragon'88
  ***

  Celkom naslapane a vtipne. 3.5*(27.12.2015)

 • tennessie
  ****

  Povedený animák plný příšerek, já se výborně bavila.(28.12.2015)

 • jerzy1976
  ****

  "Ty malá krvesajko, že tě chytím" :-) Výborná zábava pro malé upírky, ale i pro dospělé, kdo má v sobě ještě aspoň trochu dítěte. :-) I náš dabing mě přijde parádní.(28.12.2015)

 • DavidAAAA
  ***

  Viděno až po dvojce, která je o dost lepší. Téma animáku je skvělé, jezde obrovský prostor pro spoustu vtipu, ale zůstává částečně nevyužitý, chvílemi jsem se docela nudil.(14.3.2016)

 • Krastom
  ***

  Hotel Transylvánie je animák, který nenadchne, ale ani neurazí. Chtěl jsem ho vidět, protože se mě přítelkyně snaží ukecat na druhý díl a tak jsem chtěl nejdříve vidět ten první. Líbily se mi ty hororové příšerky, je to trochu něco jiného, než Mimoni, kterých je dnes už všude plno. Dobré koukání jen tak na odreagování.(14.3.2016)

 • bratr_jezek
  ****

  Otec strachující se o dceru, kterou vidí stále jako malou holčičku, to už tu párkrát bylo. Ale co když je tatíkem Drákula a tu "malou" holčičku ve své dceři vidí už 118 let? Hotel, kde se mohou nerušeně schovávat strašidla před světem lidí, nabízí spoustu vtípků a z gustem jich využívá, takže některé vedlejší postavy si zamilujete víc než ty hlavní. V originále to musí být ještě lepší, přece jen Drákula mluvící jako Adam Sandler, to je komedie sama o sobě, jeho dcera vypadá trochu jako její dabérka Selena Gomez atd. Na plnou palbu to sice nemá, ale nenudí to, pro mladé je tu i hudební vložka s moderní hudbou, takže v záplavě animáků určitě nezapadne.(19.6.2016)

 • NeOn1702
  ***

  Vtipný animák s hodně jednoduchým dějem. Byla zde skvělá sestava šílených postav s výbornou animací a spoustou zábavných scén. Bohužel zápletka tohoto filmu byla naprosto prvoplánová a vcelku nezajímavá. Velké plus je ale pořádná porce nenáročného humoru.(21.6.2016)

 • bambiz
  ****

  Hromada vtipku, z nichz jsem spoustu urcite na poprve nezaznamenala.(19.8.2016)

 • Rymixta
  *****

  Když si chcete spočítat všechny strašidýlka ideální film. Ne teď vážně, vskutku povedené číslo, plné akce a častého vtipného zmatku. Skvělý je vlk s německým přízvukem a jeho banda/smečka/hromada dětí. Pravdou je, že takové ty hudební čísla to trochu kazí, ale vždycky to spravili všudypřítomní zombíci. Když to teď píšu s odstupem času i se zhlédnutou dvojkou, musím říct, že dvojka je přeci jen lepší.(24.8.2016)

 • Kinepa
  ***

  18.9.2016, Průměrný animák.(19.9.2016)

 • jakubesd1
  ****

  Čo ma najviac bavilo na tomto animáku je asi tá flexibilita hlavneho drakulu , ostatné bol len nejaký stereotyp ktorý už sme niekde videli. Vizuálne to bolo fajn a humorovo to bolo super . Dokáže to pobaviť mladú aj staršiu generáciu . 75%(27.8.2017)

 • Sashmen13
  ****

  Tarkovskyho ruka se hodně pozná, poměrně originální pojetí na svět monster atd. Přiznám, se Tarkovskyho styl mám hodně rád a jediné co bych mu mě trochu zklamalo je asi konec Samuraje, ale hold neměli asi čas. Dobře se na to kouká a o to nejspíš hlavně jde.(17.9.2017)

 • VincentB.
  *****

  Veľmi jednoduchý príbeh. Jednoduché motivácie. Jednoduché zápletky. Krásne fungujú ako celok a sú doplnené skvelými nápadmi a vtipmi. Perfektný animák, ktorý je po všetkých stránkach naprosto funkčný. Odporúčam vidieť a hodnotím 95%.(5.7.2018)

 • DFA
  ****

  Celkom fajn(23.8.2018)

 • viax
  *****

  Při druhém kouknutí měním ze tří na topových pět. Postavy, písničky, děj, animace, nápad — všechno mi připadá báječné... nebo jsem na to prostě jen měla náladu :D(16.10.2018)

 • Sroty15
  **

  Pro mně hodně slabé, příběh je fajn. Některé scény jsou fakt dobré, vtipné. Neoslovilo mně to.(2.11.2018)

 • Calabria
  ****

  Asi 3. Nejlepší animovaná pohádka. Po Hledá se Nemo a Divoké vlny. Drákula top charakter.(6.12.2018)

 • Reyer
  *****

  Bla, bla, bla... moc hezky zpracované. Tyhle animaky mám rád a ještě když má děj. Moc povedený...(24.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace