Hogan má pravdu

(pořad)
  • USA Hogan Knows Best
všechny plakáty

Jak žije Ex-Wrestling-Superstar Terry "Hulk" Hogan a jeho rodina? Hulk Hogan není jen nejslavnější wrestler na světě, ale také velmi tradiční otec rodiny, který shodou okolností žije na obřím statku ve floridském Clearwater. Dcera Brooke (16) chce být popovou hvězdou, syn Nick (14) automobilovým závodníkem. Hulk a jeho žena Linda sledují jejich dospívání a víc než cokoliv jiného se je snaží ochránit před předčasným sexem, drogami a dalšími nástrahami moderní doby. Koukněte se, jak Hulk svádí každodenní boj s Brooke, Nickem a Lindou – ale také s nimi slaví jejich drobné úspěchy. Kromě úspěchů ve wrestlingu se Hulkovi povedlo s Lindou proniknout do tajů „správňáckého“ rodičovství. Takže neštvěte Hulka … nebo jeho rodinu! (oficiální text distributora)

BoPo

Nie som žiadnym veľkým fanúšikom wrestlingu. No musím uznať že tento svet má čo ponúknuť. Najslávnejší produkt tohto priemyslu je Hulk Hogan. MTV dosiahla úspech s Osbornovcami a skúsila formát znova. A ono to má niečo do seba. Vidíme za tie roky wrestlingu zdravotne dosť poničeného Hogana, ktorý sa nevie vzdať svojej kariery či už z prostého dôvodu menom peniaze, alebo z dôvodu že čo by vlastne robil. Takže lepšie pozrieť a vytvoriť si názor, než tomu po jednom diele dať odpad! ()

ladko

Niektoré epizódy boli fakt vtipné, napríklad tá kde Hulka Hogana nútili žena spolu s dcérou zmeniť šatník a vnucovali mu mužskú kabelku, ktorú potom v návale hnevu Hulk odhodil so slovami"I'm Hulk Hogan, champion of the world":). ()

GodKnows

Celkom pozeratelne.....perfektna bola cast ked prisiel nejaky SLOVAK!!!!! trenovat jeho zenu a pohadal sa s Hoganom.....proste sranda.... ()

JP84

Tu jednu * si zaslouží prakticky jen Hogan,který si to vyloženě užívá.Jinak se ale jedná o další prostoduché svinstvo z MTV,jež nesmělo spatřit světlo světa. ()

fErnesto

Absolutní blbovina, která nemá s reálným životem nic společného. Ale! Všechno je postavené na obrovském Hoganovi, který ať bude "hrát" v čemkoli, tak to strhne, nebo v tomto případě pozvedne na svoji úroveň. Hogan pro mě je jistou ikonou z wrestlingu, kde se dostával do životem (spousty scénaristy) napsaných situacích, kde si například nechal rozmasakrovat motorku, aby nato mohl někomu rozmasakrovat obličej. Žeru jeho zinscenované příběhy a mám rád jeho nevyzpitatelné cholerické reakce. ()

GothRot

Dal som tomu šancu, a musím súhlasiť s Flipperom - Hoganovci sú v podstate sympatická rodina, ktorá rieši celkom normálne problémy, ibaže v dimenzii strašne bohatých američanov... A to je zároveň aj jediné, čo mi na tomto seriáli vadí, alebo sa môže zdať neprehryznuteľne "odpadové". Hulk je old-schoolový sympaťák, a jeho dcéra má pefektné nohy :) Samozrejme, nehľadajte tu intelektuálne poznanie alebo zmysel života, ide len o americkú reality show. Kiež by ale slovenské reality show dosahovali aspoň takúto úroveň - ak si totiž porovnám H.K.B. s Mojsejovcami, ide o bezchybný skvost. 5/10 ()