TV total

(pořad)
Komedie / Hudební / Talk-show
Německo, 1999, 45 min

Účinkují:

Stefan Raab, Ralf Moeller, Kylie Minogue, Til Schweiger, Florian Simbeck, Christina Milian, P!nk, Lenny Kravitz, Meat Loaf, Eminem, Jackie Chan (více)

Show Stefana Raaba na televizním kanále Pro7 je nejdéle vysílaným nočním pořadem německé televize. Každý pořad začíná monologem moderátora, uvedením tématu a představením hostů. Vše je protkáno živou hudbou a komickými scénkami. (Terva)

ladko

Jeden z klenotov Pro7, dlhoročná show Stefana Raaba a jedna z najvtipnejších talk show vôbec. Vystriedali sa v nej snáď už všetky celebrity, na ktoré si spomeniete. Raab je taký nemecký Jan Kraus, akurát vtipnejší a ešte ostrejší. A také rôzne podshow, ktoré vymyslel ako Raab in Gefahr, Wok WM a podobne, všetko parádne nápady. Je pravda, že v súčasnosti už to možno nie je 100 percentné(nápady po toľkých rokoch dochádzajú) ale stále je to vynikajúca show.http://www.youtube.com/watch?v=3xFpKlaLyyg ()

Martinius

cele show ma svoje silne i slabsie stranky, stefan raab vie byt niekedy originalny, inokedy priemerny, potom zasa exceluje. pat hviezdiciek patri cyklu "anruf bohlen", kedy mi od zachvatu smiechu tiekli slzy a sotva som sa vladal nadychnut. to sa ani neda opisat, to treba vidiet. tip: raabova vdacna obet - dieter bohlen :) ()

Loooki

Talk show, ktorú môžem...a so spinoff reláciami ako šmýkanie sa vo woku, schlag den Raab. Už to nie je také, aké to bejvavalo, ale stále sa to drží na dobrom mieste v nemeckom televíznom svete. ()

jesus666

Aj program Stefana Raaba trpí tým, čím mnohé, dlho vysielané, programy. Postupom času prestáva byť vtipný, začína vykrádať sám seba, čím program automaticky devalvuje. Aj keď jeho pieseň Maschendraht Zaun ostane v mojej pamäti ešte dlhý čas. ()

ELDoctorow

Kedysi show, kde som si nenechal ujsť ani jednu časť, no asi pred dvoma – troma rokmi som sa po letnej prestávke k sledovaniu už nevrátil. Kvalita išla dolu už aj predtým (tvrdím, že prejsť z týždenného formátu na temer denný bola chyba), no znížené ratingy posúvali show už do času, keď by ma ráno museli oblievať ľadovou kávou aby som sa prebral a tak si to dnes pozriem už len výnimočne. Svojho času však jeden z najlepších nemeckých programov v svojej kategórii a jedna z mála relácií (ak nie jediná) pri sledovaní ktorej som dostával také záchvaty smiechu, až som budil ostatných členov rodiny v baráku (dokrútka Raab pri akrobatickom lietaní). ()