poster

Queen on Fire: Live at the Bowl (koncert)

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2004, 170 min

Režie:

Gavin Taylor

Producenti:

Simon Lupton
(další profese)
 • IQ Tiqe
  *****

  Spolu vysoupením v Budapešti je tohle můj nejoblíbenější koncert. Když se Freddie položí do začátku Somebody of Life, běhá mi mráz po zádech.(14.6.2008)

 • D.Moore
  *****

  I když je Wembley skvělé, můj nejoblíbenější koncert Queen je právě tenhle. Nejlepší hudební skupina všech dob v té nejlepší formě, maximální nasazení a záznam natočený tak, že atmosféra z obrazovky ne dýchá, ale přímo funí.(12.2.2015)

 • Kryton
  *****

  Queen měli vždy špičkové koncerty a dokázali přetvořit své songy naživo v nezapomenutelný zážitek.(1.1.2009)

 • liquido26
  *****

  Perfektní a bezchybný koncert našlápnutý všemi zásadními hity, které do té doby vznikly. Kapela, jak už bylo (a nyní opět je) jejím dobrým zvykem hraje s maximálním nasazením a srší neskutečnou energií. Pro mě bylo naprostým vrcholem koncertu Mercuryho sombréro, které si nasadil na přídavek :-))) Celý koncert má maličičkou vadičku na krásičce a tou je Brianovo kytarové sólo, které se za posledních třicet let nijak zásadně nezměnilo a koncert tak trochu brzdí, místo aby ho nakoplo.(7.3.2009)

 • Mr.Hawkeye
  *****

  Prvotřídní koncert s Queeny ve špičkové formě.(5.8.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace