poster

Město zeleně

Dokumentární

Česko, 2006, 70 min

Režie:

David Vigner

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • stilgar1
  *

  1* - hlavně za snahu udělat něco pro zelený Havířov. Hodnota dokumenární je u tohoto filmu takřka nulová. Pár informací se sice dozvíte, ale ty se stále dokola nesmyslně opakují.(11.3.2008)

 • 1frida2
  ****

  Moje rodné město, film jsem dostala, jako památku, tak jak bych mohla hodnotit? Pro mne to cenu a hodnotu má a když na to koukám, buší mi srdce rychle a zběsile.(18.4.2017)

 • Caesius S.
  **

  Chválím snahu o propagaci mého rodného města, jen je škoda, že se toto dílo pohybuje na úrovni špatné dokumentaristiky a amatérské dramatizace. Na záběry ze současného Havířova se můžete podívat třeba zde http://www.youtube.com/watch?v=DN9P5A4te4M(6.1.2012)

 • PavelDanko
  **

  Dokument je vyprávěn zajímavou formou hraných pasáží, které jsou proloženy výpověďmi pamětníků. Ze snímku dýchne atmosféra doby, za což autora chválím. Také nápad samotného příběhu je zajímavý a právě proto stojí za to dokument shlédnout. Na druhou stranu je informační hodnota dokumentu průměrná, některé rozhovory jsou až příliš dlouhé a opakující stejnou informaci, takže děj postupně upadá a divák se v druhé polovině začne nudit.(6.8.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace