Reklama

Reklama

Kilómetro 31

  • Mexiko KM 31: Kilómetro 31 (více)

Obsahy(1)

Po tragické smrti matky, si její dvojčata Agata a Catalina vytvořila speciální vlastnost - komunikaci beze slov. Po nešťastné nehodě je Agata v kómatu. Catalina cítí bolest a tragédii, kterou prochází její sestra. Série nepřirozených situací ukazuje Catalině, že je jejich pouto čím dál, tím více silnější a že Agata děsivě volá o pomoc! (LIVINGDEAD)

(více)

Recenze (17)

obitus 

všechny recenze uživatele

Technicky určitě povedené, ale příběhově slabší a roztahané. Silná inspirace asijskými dlouhými vlasy a mňoukajícími chlapečky čiší z každého druhého záběru a (bohužel) nakonec to nudí stejně jako ty vlasy a chlapečci. Tudy cesta k dokonalé duchařině určitě nepovede, nicméně dávám pár bodíků za těch několik povedených scén. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Docela solidní kamera, občas i ucházející atmosféra a pár příjemných lekaček na pozadí tuctového a hloupého příběhu, plného nesympatických postav a finále zabitého komediálním výstupem digitálního bubáka.Náznaky a pokusy o dobrý horor by se tu našli, ale výsledek je hodně průměrný až podprůměrný pokus o smíchání španělského tajemna s japonským bubákem.Nic moc, 45%. ()

Reklama

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Na 31 kilometri do Los Leones prišiel záhadným spôsobom o život nejeden človek. Každý vodič, ktorý zapríčinil tragickú nehodu, vysvetľuje svoje zlyhanie zvláštnym spôsobom. V nesprávnom čase na nesprávnom mieste sa ocitá aj Agáta, ktorej dvojča Catalina disponuje schopnosťou cítiť všetku jej bolesť i utrpenie. Keď v danom úseku príde o život Agáta, neostáva Cataline nič iné, iba rozlúštiť záhadu jej nešťastnej nehody. "Kilómetro 31" je ľahko nad priemerná mexicko španielska ducharina, ktorá nijak mimoriadne nevystraší. Napriek snahe držať diváka v čo najväčšom napätí, nedosahuje tento horor vyššiu úroveň, ako - 60%. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Další atmosféricky nadprůměrná záležitost ze Španělska. Ale atmosféra není vším, záleží i na příběhu a zábavnosti (jestli to nenudí, ne jestli se při tom smějeme). A když řeknu, že co se dějové stránky týče, je Kilómetro 31 jen další nezáživnou duchařinou, je mé poměrně nízké hodnocení jasné. Duchařský horor je imho v posledních letech naprosto vyčerpaný subžánr, kdy na nás filmaři posílají tucty dlouhovlasých ženštin a potvor z jiných dimenzí, ale v drtivé většině případů se tak děje bez jakéhokoli ozvláštnění, či alespoň pevných logických základů. A to je pak utrpení takové filmy sledovat. Takže ve výsledku 40% , avšak potenciál na lepší horor tam byl. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Sakra, další film založený na skutečných událostech. By mě teda zajímalo, co přesně se z toho, co jsem viděl, opravdu odehrálo. Nejen v Asii mají duše zemřelých své problémy. Ani v Mexiku to nemají jednoduché. Ano, je z toho trochu cítit asijská duchařina (ale jaká duchařina tím dneska nesmrdí a upřímně, i ten Kruh není v rámci žánru nic moc originálního), ale trochu všední a klišovitý příběh Kilómetro 31 dokázalo vyprávět zajímavě a poutavě. Nijak jsem se nenudil, nebylo to nějak předvídatelné. Prostě nadprůměrná duchařina. 3,5* ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama