poster

Kilómetro 31

 • Mexiko

  KM 31: Kilómetro 31

  (Mexiko)
 • Kilómetro 31

 • anglický

  KM 31

Horor / Mysteriózní / Thriller

Mexiko / Španělsko, 2006, 103 min

Hudba:

Carles Cases

Producenti:

Fernando Rovzar

Scénografie:

Bernardo Trujillo
(další profese)
 • *CARNIFEX*
  ***

  Na 31 kilometri do Los Leones prišiel záhadným spôsobom o život nejeden človek. Každý vodič, ktorý zapríčinil tragickú nehodu, vysvetľuje svoje zlyhanie zvláštnym spôsobom. V nesprávnom čase na nesprávnom mieste sa ocitá aj Agáta, ktorej dvojča Catalina disponuje schopnosťou cítiť všetku jej bolesť i utrpenie. Keď v danom úseku príde o život Agáta, neostáva Cataline nič iné, iba rozlúštiť záhadu jej nešťastnej nehody. "Kilómetro 31" je ľahko nad priemerná mexicko španielska ducharina, ktorá nijak mimoriadne nevystraší. Napriek snahe držať diváka v čo najväčšom napätí, nedosahuje tento horor vyššiu úroveň, ako - 60%.(14.12.2012)

 • eraserhead666
  ****

  Sakra, další film založený na skutečných událostech. By mě teda zajímalo, co přesně se z toho, co jsem viděl, opravdu odehrálo. Nejen v Asii mají duše zemřelých své problémy. Ani v Mexiku to nemají jednoduché. Ano, je z toho trochu cítit asijská duchařina (ale jaká duchařina tím dneska nesmrdí a upřímně, i ten Kruh není v rámci žánru nic moc originálního), ale trochu všední a klišovitý příběh Kilómetro 31 dokázalo vyprávět zajímavě a poutavě. Nijak jsem se nenudil, nebylo to nějak předvídatelné. Prostě nadprůměrná duchařina. 3,5*(19.5.2010)

 • Radka_86
  **

  Trochu zklamání, španělům jsem vždycky věřila a jejich duchařské kousky vždy patřili mezi ty jediné které mě opravdu bavili, ale tentokrát se to moc nevyvedlo. Atmosféra byla dobrá - ponurá, lehce mrazivá, slušné efekty ale ten příběh...kolikrát už sme tohle viděli...zejména od asiatů, působilo to jako kopie jejich pitominek s mrtvými holčičkami a chlapečky...ach jo...Vzkaz pro španěly "drž se ševče svého kopyta"(29.4.2012)

 • Morholt
  ****

  Ano, příběh stojí za starou bačkoru a kupí na sebe hromadu klišé ať už v podobě dvojčat, nebo vyjících brunet schovávajích tvář pod hustou hřívou vlasů. Jenže Španělé s Mexičany ty duchařiny prostě umí a atmosféra, kterou dokážou vytvořit, mě pravidelně dostává. A jinak tomu nebylo ani tady. Vzhledem k tomu, že strašení je dost a scénář, i přes svou hloupost, se vyhýbá vyloženě hluchým místům, musím hodnotit nadprůměrně. A to i proto, že jsem se bál. A někdy dost hodně. :D 70%(11.10.2013)

 • gumli
  ***

  Ducharina veľmi podobná horrorom z Ázie.Takéto prízraky sa vyskytujú v horroroch z Japonska,Kórei,Thajska.A ešte k tomu dlhovlasé.Film hodne mätie,scény sú dosť dlhé a nudné.Scenár je veľmi chaotický a koniec filmu je tiež veľmi podivný.Je tam síce zopár desivých momentov,ale niektoré scény nemajú žiadny zmysel,sú zbytočné,čo škodí filmu ešte viac.Celý film sa spolieha na efekty,ale akosi to nefunguje.Ale pozerať sa na to dá,do priemeru sa to určite zmestí.(17.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace