Reklama

Reklama

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Poniektore muzikaly rezisera W. S. Van dykeho su namakane  i po takmer 90 rokoch - konkretne spomeniem vysokokvalitne filmy ako Rosalie 1937 a Personal property 1937. Sweethearts uz tak yborny nie je, kulisy su fajne, len tie dialogy sa akosi .. pohorsili, tanecne sola su nudne a film neskutocne zostarol   : 45 % ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Sweethearts byli broadwayskou operetou Victora Herberta v roce 1913. O 25 let později se tento úspěch přetavil do celobarevného spektáklu MGM. Zpívající miláčci MacDonaldová a Eddy prožívali romanci i v civilu a na jejich vyznáních to bylo znát. Dokonce MacDonaldová byla v době natáčení s Eddym těhotná... Zážitek až oči přecházejí a uši se nemohou nabažit. Celkově jde o výborné zachycení zákulisí broadwayských produkcí, rádia, divadelních štací a kontrastního světa Hollywoodu, který je od New Yorku tak vzdálený. MacDonaldová a Eddy krásně odlišili své operetní herectví a civilní. V civilu si dovolili i několik vydařených vtípků. Zajímavý moderní film. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • Tato produkce byla první celovečerní film studia MGM v barvě. Konkrétně v tří-pásovém Technicoloru. Jeanette MacDonald předtím už natočila závěrečnou barevnou scénu pro svůj první MGM projekt The Cat and the Fiddle (1934). (NinadeL)

Reklama

Reklama