• tron

Kópia Susedov, akurát v ženskom prevedení. Aj tu nájdete pestrofarebnú výpravu bytovky, dlhé dialógové scény, svižnú ústrednú pieseň (Dominika Mirgová a Viera Berkyová zo Slovensko hľadá SuperStar 3) a kontrastné vzťahy medzi veselou galériou postáv. Slabé scenáre a prekvapivo nezaujímavé dialógy (za projektom okrem iného stáli Stano Gurka, Rasťo Piško a Emma Tekelyová... wtf???) a rýchly spôsob tvorby (jedna epizóda sa nakrúca jeden deň) zachraňuje herecké obsadenie (Tlučková, Sládečková, Noga, Horján, Topoľský, Kráľovičová). Za veľký zápor pokladám nezmyselné cameá „hviezd televízie Markíza“ nasilu vprataných do každej epizódy.(21.6.2008)

• esterdemi

Možno som tento seriál ani nemala ohodnotiť. Pokúšala som sa totiž pozrieť viac častí, ale ani jednu som nedokázala dopozerať do konca. Fakt som sa snažila, ale je to nad moje sily. Som z toho seriálu nervózna. Nechápem, prečo je to komediálny seriál, nechápem prečo sa v pozadí smejú ľudia (čo mi uniká?). Nechápem. AAAAAAAAAA čo su to za herecké výkony??? alebo ako nazvať to čo tam tí herci stvárajú?? aj to ma strašne rozčuľuje.(10.4.2008)

• JK77

strašne ma jeduje ak niekto hodnoti po zopar castiach, ale tento krat to musim spravit aj ja. Ten prvy diel ma absoltune nasral. Proste to bolo hrozne. To si to ako nikto pred uvedenim do TV nepozrel. Mozno si pozriem este nejake diely, a potom zmenim hodnotenie. Ale na toto som musel reagovat hned. Fuj! Pri Panelaku som sa zdrzal hodnotenia a teraz som rad. Tomuto serialu ale neverim. Start uz nasmeroval tento serial do prazdnoty. 7.4.2008 som musel zmenit na hodnotenie z odpadu na 1*, ale niezeby seria isla nejak kvalitou hore, ale jednoznacne ich predbehla Normalna rodinka, takze zmena je na mieste!(21.3.2008)

• pravo

Tak tento seriál je proste hrozný, ale napriek všetkému som absolvoval pri jednotlivých dieloch zopár večerov a neskrývam prekvapenie, že tvorcovia sa vôbec neposúvali smerom ku kvalite a absenciu vtipnosti sa snažili vyplniť ďalšou kvázi vtipnou postavou Taliana (I. Gogál). Možno, že ženské publikum má iný zmysel pre humor a stačí mu k šťastiu prezentácia dvoch prihlúpučkých kamarátok a ich zaplietanie sa do vzťahov s ešte hlúpejšími mužmi. Asi neprekvapí, že ako najmúdrejší je v tomto prípade najmladší člen sledovanej skupiny spolužijúcich. Takmer vždy si viem nájsť aj v tom najhoršom seriáli aspoň jednu postavu, ktorá mi je trošilinku sympatická, ale v tomto markizáckom produkte to veru nie je nik...ale aspoň sa aj moderátori danej televízie zahrali na hercov (Ďurianová, Hospodárová, Švajda...).(17.5.2008)

• Scraffy

Príde mi, že všetci odcudzujú slovenské a české seriály už z princípu. Áno, máme tupé seriály, ale máme aj také, ktoré sú označované za tupé neprávom. Tento seriál nie je žiadna výhra, ale určite nie je jeden z najhorších. Ide tu predsa hlavne o srandu, ktorá tu na televízne pomery je. Je to síce podané tupším spôsobom, ale je! A stále radšej toto, ako nejakú tureckú sračku.(17.1.2018)

• - Úvodnú pieseň k seriálu naspievali dve finalistky zo SuperStar III: Vierka Berkyová a Dominika Mirgová. Text piesne je:

Drogou muža sme už od Evy
    vieme hrať slzy aj úsmevy
    kam čert nesmie tam vždy pošle
    nás dve rád

Priateľky dve dvomi delia
    aj súčty ziskov a strát
    až kým o jedného muža
    nezačnú stáť... (Dexter741)

• - Marta Sládečková a Zuzana Tlučková sa opäť stretli na pľaci ako kolegyne a zároveň aj seriálové priateľky podobne ako v seriáli Susedia. (Dexter741)