Tento seriál nám otvára cestu do rodín dvoch priateliek - Denisy a Kamily. Tieto dve ženy sú výborné priateľky, aj keď sú navzájom úplne odlišné. Denisa žije so svojou vnučkou Vaneskou a Kamila sa do bytu prisťahovala spolu so svojou 80 ročnou babičkou. Okrem toho sa do ich sŕdc stále snažia dostať všelijakí nápadníci - od Denisinho Pištu, ktorý jej splní všetko čo jej vidí na očiach, až po Kamilinho Mirečka, ktorý je vášnivý ornitológ. A akoby to nestačilo, ešte sa im sem - tam pripletú do cesty ich bývalí manželia - vizážista Viktor a telocvikár Pavol. (Dexter741)

T2 odpad!

Niečo úžasné pozerať tento seriál, s pozadia len samé ha-ha-ha he-he-he a popri tom sa na scéne nič svetoborné nedeje, takto statický nie je ani samoľúby Panelák, normálne sa tie naše Slovenské televízie predbiehajú, kto natočí väčšiu nudnejšiu pitomosť. "Kam sa dá až vlastne klesnúť, naši filmový umelci nám to dokážu a ešte ako hravo." ()

Makky odpad!

Opäť je úvodná pieseň pomaly lepšia ako seriál (Susedia, Panelák...). Jediný klad, čo by som chcel chváliť sú Sládečková, Tlučková a Kráľovičová. Sládečková ukázala, že vie aj hrať a nie sa len smiať ako šialená (Susedia) a Kráľovičovej záhorácke vyjadrovanie mi je sympatické. Zvyšok - odpad!. Hlavne tá malá mrňa Šarkoziová (alebo ako sa to volá) mi liezla na nervy, z nej teda herečka nebude. Slovenská tvorba zrejme ešte utrpí veľa podobných katastrof, ale snáď sa poučíme na vlastných chybách. Nezmyselné dialógy, naťahovanie, no otrasné. Krista vždy keď to pozerám, lezie mi to na nervy!!!! ()

Gardenboy

Nie ... Slovenskej televíznej tvorbe sa z tých sračiek ešte dlho nepodarí dostať. Možno až pochopia, že treba trochu viac investovať, použiť nie štúdio a nie preostrenú televíznu kameru, debilné dialógy a intelektuálny príbeh (prečo sa preboha celá slovenská tvorba snaží mať "neskutočne hlbokú myšlienku", keď tomu normálny divák takmer vôbec nerozumie a na kvalitný seriál stači obyčajný jednoduchý a polopatistický námet????). ďalši zbabraný pokus ... uvidíme ako dopadnú kriminálky .... snáď Mesto tieňov zaboduje a bude tak dokonalé ako jeho dokumentárna predloha ... ale obávam sa ... fakt sa obávam ... ()

tron

Kópia Susedov, akurát v ženskom prevedení. Aj tu nájdete pestrofarebnú výpravu bytovky, dlhé dialógové scény, svižnú ústrednú pieseň (Dominika Mirgová a Viera Berkyová zo Slovensko hľadá SuperStar 3) a kontrastné vzťahy medzi veselou galériou postáv. Slabé scenáre a prekvapivo nezaujímavé dialógy (za projektom okrem iného stáli Stano Gurka, Rasťo Piško a Emma Tekelyová... wtf???) a rýchly spôsob tvorby (jedna epizóda sa nakrúca jeden deň) zachraňuje herecké obsadenie (Tlučková, Sládečková, Noga, Horján, Topoľský, Kráľovičová). Za veľký zápor pokladám nezmyselné cameá „hviezd televízie Markíza“ nasilu vprataných do každej epizódy. ()

JK77

strašne ma jeduje ak niekto hodnoti po zopar castiach, ale tento krat to musim spravit aj ja. Ten prvy diel ma absoltune nasral. Proste to bolo hrozne. To si to ako nikto pred uvedenim do TV nepozrel. Mozno si pozriem este nejake diely, a potom zmenim hodnotenie. Ale na toto som musel reagovat hned. Fuj! Pri Panelaku som sa zdrzal hodnotenia a teraz som rad. Tomuto serialu ale neverim. Start uz nasmeroval tento serial do prazdnoty. 7.4.2008 som musel zmenit na hodnotenie z odpadu na 1*, ale niezeby seria isla nejak kvalitou hore, ale jednoznacne ich predbehla Normalna rodinka, takze zmena je na mieste! ()

• Marta Sládečková a Zuzana Tlučková sa opäť stretli na pľaci ako kolegyne a zároveň aj seriálové priateľky podobne ako v seriáli Susedia. (Dexter741)
  • Úvodnú pieseň k seriálu naspievali dve finalistky zo SuperStar III: Vierka Berkyová a Dominika Mirgová. Text piesne je:

Drogou muža sme už od Evy
    vieme hrať slzy aj úsmevy
    kam čert nesmie tam vždy pošle
    nás dve rád

Občas máme čudné nálady