Atraktivní Elizabeth Canterbury je jako obhájkyně ochotna porušit i zákon, jen aby dokázala nevinu svého klienta.Ten se údajně vloupal do domu manželů Jasperových, unesl a zabil jejich syna. Jenže na těle oběti se našla stará zranění, která dokazují zneužívání a bití chlapce ... (oficiální text distributora)

prome

Nemastné a neslané, ale na vyplnění sobotního poledne to stačí. Hlavně když člověk nechce přemýšlet. ()

Beagle

Trochu nechápu to přísné hodnocení. Je to docela sympatický seriál ze soudního prostředí a Julianna Marguelies (moje oblíbená sestra Hathawayová z ER) s Benem Shenkmanem (Andělé v Americe) taky ostudu nedělají. Mezi 3 a 4 hvězdičkami. ()

MJMilan odpad!

Hystericky zběsilá ženská pobíhající od soudu k soudu a léčíc si svůj komplex méněcennosti. Na tohle se nedá dívat. ()

neneka

Škoda, že se Foxu do další série nechtělo a zůstalo jen při té první... Líbilo se mi to moc a Julianně Margulies role právničky, která zápasí sama se sebou a svými traumaty a minulostí (a po svém), vyloženě sedla. Je chytrá, nekompromisní, ale taky hodně lidská. Takže škoda, Foxi, škoda... ()