Reklama

Reklama

Magická dobrodružství Pinocchia

(TV film)
  • Česko Pinocchio - Dobrodružství pokračuje (více)

Obsahy(1)

Nové zpracování klasické pohádky o Pinocchiovi, loutce, kterou si vyrobil starý řezbář Geppetto a která ožije. Pinocchia i Geppetta čeká dlouhá, ale zábavná cesta, než se naučí, jak se stát správným otcem a synem... (oficiální text distributora)

Recenze (13)

anderson

všechny recenze uživatele

Otázka: Prečo sú na ČSFD pri tomto televíznom 181 minútovom filme uvedené dva absolútne rozdielne názvy ? Odpoveď: Pretože kreténsky DVD distribútor H.C.E. rozsekol tento tv-film na 2 časti. Prvú vydal pod prvým názvom a rozpútal tak na ČSFD diskusie o tom, že "záver" filmu Magická dobrodružství Pinocchia je "podivný" :-) a druhú časť vydal tiež ako samostatný film pod názvom Pinocchio - Dobrodružství pokračuje. Takže pekne na nás zarobil. :-) "Prča", nemyslíte ? (8.3.2010) ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Hnusný blbý spratek? Ale o tom to přeci je! O zmoudření! Pro mne to byla pohodová pohádka a syna bavila i na svou extra dlouhou stopáž.. Sice byla místy mírně ujíždějící od knižní předlohy , ale co. Upřímně - které robátko by rádo koukalo na to jak Pinokio moudrého cvrčka rozmázně po stěně že? Takže jistý odklon chápu, asi bych k němu být režisér také přistoupil. Zpracování mi celkem sedlo (kostýmy, herci, exteriéry). Obzvláště se mi líbila postava Gepetta ztvárněná Hoskinsem. Celé to bylo rozhodně lepší než Benigniho Pinokio (ač Benigniho mám rád). * * * ()

Reklama

Borrtex 

všechny recenze uživatele

Když se podíváte na klasickou kreslenou pohádku a tohle, nedá se to srovnat. Je to docela škoda, protože to tvůrci mohli klidně lépe zpracovat. Na druhou stranu, film jako takový samotný zase tak špatný nebyl, pěkné prostředí, docela pěkně sestříhané, ale něco mi v tom filmu prostě chybělo. 65%. Mimochodem, docela nerozumím tomu, že je film naprosto nesmyslně rozdělen na 2 části. Proč?? ()

Radiq odpad!

všechny recenze uživatele

Jedna z největších kravin, co kdy kdo natočil o tom italskym dřevěnym dildovi. Nemůžu dělat nic jinýho, než jedině vyzdvihnout klasické zpracování od Itchyho & Scratchyho Pích-očío a tohle uvrhnout do horoucích pekel... nebo stači normálně do ohňa, tam bude to ztopořeny dřevo hořet taky... Strašny herecky výkony (nemluvě o českym dabingu), dost nezáživnej děj s trapnejma postavama (jak nadpřirozenejma, tak lidskejma). Počitám, že ten "druhej" díl bude uplně stejně tupej. A přesně, jak jsem tušil. Holt mě to dost sralo, no... ()

baaaja 

všechny recenze uživatele

Ten závěr byl pro mě opravdu nepochopitelný - chvíli jsem si říkala, že je to třeba jen konec na oko, pro napětí diváků, ale on to byl konec doopravdy... tak jsem zase přemýšlela, jestli to nakonec není na 2 díly, a ten druhý, že nemám, ale ono taky ne... :D Abych pravdu řekla, tak to byla asi nejhorší pohádka, co jsem za poslední roky viděla, a to nemluvím jen o animacích, které mi přišly dost slabé, ale také o hereckých výkonech.. jediný Bob Hoskins za něco stál. Prostě jsem od toho čekala trochu víc a možná taky něco uplně jiného.. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama