Pacovo mužstvo (TV seriál)

• Španělsko

Los hombres de Paco

Paco's Men

Komedie / Akční

Španělsko, 2005–2010, 157 h 20 min (Minutáž: 80 min)

Paco Tous, Carlos Santos, Pepón Nieto, Fede Celada, Neus Sanz, Juan Diego, Michelle Jenner, Lucas Ferraro, Hugo Silva, Marian Aguilera, Erica Prior, Javier Botet, Mohamed Chafik, Adriana Ozores, Sonia Castelo, Xavier Lafitte, Rubén Ochandiano, Ferran Terraza, Ariel Casas, Mario Casas, Juan Pablo Di Pace, Alberto Ferreiro, Roger Casamajor, Manu Fullola, Clara Lago, Carolina Bang, Ana Wagener, Andrés Gertrúdix, Isak Férriz, Amaia Salamanca, Alejandro Albarracín, David Janer, Carlos Olalla, Francesc Garrido, Miguel Ferrari, Roberto Álamo, Ángela Cremonte, Manuel Vidal, Carlos Rodríguez, Frank Crudele, Fanny de Castro, Cristina Plazas, Nadia de Santiago, Alfonso Torregrosa, Josean Bengoetxea, Pedro Casablanc (herec, a.z.), Algis Arlauskas, Emilio De Marchi, Julia Trujillo, Carlos Manuel Díaz, Carles Sales, Alberto Jiménez, Carles Molinet, Alan Bond, Hui Chi Chiu, Daniel Pérez Prada, Luís Callejo, Frank Spano, Marta Hazas, Fabio Sartor, Font García, Patricia Montero, Benjamín Vicuña, Juan Garrido, Miguel Ángel Blanco, Aitor Luna (herec, a.z.), Somaya Taoufiki, Eusebio Lázaro, José Luis Manrique, María Jesús Hoyos, Pedro Civera, Cesáreo Estébanez, José Ramón Pardo, Jesús Berenguer, Rachel Lascar, Adrián Lastra, Andrés Herrera, Anita Sinkovic, Daniel Cabrero, Maite Sandoval, Mario Tardón, Raúl Fernández de Pablo, Pedro Gutiérrez, Carlus Fàbrega, Laura Baena, Ramiro Blas, Priscilla Delgado, Eduardo Velasco, Irene Arcos, Martijn Kuiper, Paula Prendes

Příjemný protiklad všem americkým kriminálkám, na který jsem přišla úplně náhodou. I když náhody se vlastně nedějí, protože všechno je již předem dané, jak by mi řekla jedna milovaná osůbka. Při sledování jsem si připadala jako na houpačce. Škoda, že to sjelo k telenovele. Tahle banda policajtů byla sympatická. Postavy nejsou ploché, procházejí vývojem a to je dobře.(3.11.2014)

• mikhail

Prvé časti naozaj veľmi vtipné. Ale Španieli po čase prepnú na to, čo vedia najlepšie a z humorného seriálu sa stane telenovela. A to myslím smrteľne vážne. Popravde toto je asi jediný seriál čo poznám, ktorý prešiel takouto zmenou.Už len za toto rožšírenie môjho obzoru (a za mladú sexi hrdinku ;o) ) si autori odomňa vyslúžili 1* naviac.(16.11.2009)

kdysy jsem viděl prvních cca 5-6 dílů a bylo takovým osobitým způsobem fakt vtipné=určitě to nesedne každému ale to se u španělského seriálu asi ani neočekává :)(7.1.2011)

• mysiak

Z môjho pohľadu neskutočne dlhý a nudný seriál...maximálna blbosť(4.7.2009)

Mě tento seriál zaujal. Zpočátku se dal pohodlně sledovat. Pak s ním bohužel AXN začala vexlovat v programu a já začal ztrácet přehled. Teď jsem vždycky rád když na něj narazím a vždy se na něj mrknu. Osazenstvo sympatické, vztahy správně komplikované a turbulentní. Postavy se vyvíjejí - já jsem spokojenej. 80 %.(22.2.2011)