KimiKiss pure rouge (TV seriál)

• japonský

キミキス pure rouge

KimiKiss: pure rouge

Animovaný / Romantický

Japonsko, 2007, 24x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• Subjektiv

Když jedna z hrdinek Kimikiss Hoshino říká: "Vždyť já nejsem ničím zajímavá," jako by shrnula to základní o celém seriálu. Miliony prvních lásek v středoškolské obyčejnosti, která naprosto ničím není schopna zaujmout. Ani svojí blbostí. **.(3.4.2008)

Animovaná telenovela s ne zrovna originálním dějem, průměrným audiovizuálním zpracováním a otravnými žábami. Hlavní plus vidím v tom, že až do poslední epizody není úplně jasné výsledné párování. Jinak se jedná o neurážející veskrze průměrné dílko. Nejvíce nepochopitelná a fascinující věc na seriálu je nekonzistentní kresba ve dvacátém dílu. Bez zjevného důvodu jsou v některých scénách děvčata nakreslena mnohem detailněji a lépe než v celém zbytku seriálu. Divné.(24.3.2008)

Slabý priemer. A prečo? Technicky je tento seriál na veľmi dobrej úrovni, určite patrí k špičke, čo sa týka animácie a hudby, ale čo sa týka príbehu - pripomína mi argentínsku telenovelu, v ktorej sa dlho nič nedeje a na rozuzlenie si divák musí trpezlivo počkať. Veľké plus za postavu Eriko Futami.(9.1.2013)

Dráma ako v španielskej telenovele, ale pozerá sa na to dobre... Po určitom čase som už bol celkom zvedavý ako to celé dopadne a i keď nepochybujem, že to je prakticky od začiatku každému jasné, až do poslednej časti ste si tým nie úplne istí... Nečakajte žiadne humorné situácie či hlbší príbeh, ale (na jedno pozretie) môže byť...(15.12.2010)

Milé anime, pri ktorom si človek oddýchne. Bola som spokojná.(15.7.2011)

Kupodivu, veľmi zo života. Ďalšie plus je, že až do konca vôbec nebolo jasné, kto sa bude tešiť a kto plakať. Eriko Futami v niektorých momentoch naozaj trhá srdce. A držím palce tým slečnám, ktorým šťastie neprialo. Škoda že nemôžem menovať ;-). Bonusová 25. epizóda sa venuje jednej vedľajšej postave, dej nijako nerozvíja, ale ani neublíži.(21.4.2014)