Eating Out 2: Sloppy Seconds

Komedie / Romantický

USA, 2006, 85 min

Dvojka sice není tak originální, ani tak vtipná jako jednička, ale dobrá je dost. Možná jí uškodilo, že jsem se na ni podíval bezprostředně po skončení prvního dílu. Jako samostatný film, bez znalosti prvního, by byla možná lepší. Dvojka ale navíc obsahuje nenásilné poselství, které i v dnešní době může některým mladým zmateným lidem vnést do hlavy klid, pořádek a jistotu. Možná je nasměruje správnou cestou - i když, nejsou to pro emerickou komedii příliš silná slova? :) Nejlepší je začátek a pak posledních 20 minut. Mezi tím jsem se lehce nudil. Je škoda, že Marca nehrál herec z jedničky, mám rád pořádek, nicméně nový představitel se ke Kyleovi víc hodí. Ne každá žena chce se svými vrstevnicemi tlachat o vnoučatech - Kyleho matka: you´re fag and I want my litlle faggy back :)) - nej scénka i hláška.(11.10.2014)

• easaque

-2* probíráním starší zašlé filmotéky jsem objevil i tyto dvě ztřeštěné gay komedie a tak abych k nim mohl něco napsat. Oba díly spojuje herecké obsazení - podotýkám že velmi slabé, televizní skoro sitcomové zpracování a příběhy, které jsou jednoduché a určené zejména pro pubertální publikum. Chvílemi vtipné a chvílemi trapné, takže úplná nuda to není - hlavní plus je, že si na nic nehraje a zná své meze. Přesto na tři hvězdičky to nemá a má spíš snižující úroveň, tak jsem dal prvnímu o něco lepší znamínko.... A vidím, že se nám to už rozrostlo na 5 dílů, do důchodu času dost .... [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ](30.3.2016)

Tak to musí být posun v myšlení společnosti, když se už netočí filmy o comming outu, ale o comming inu :-) Občas vtipné, občas trapné.(17.5.2010)

Takové trošku gayporno převlečené za komedii... Ale smát se budete stejně.(16.7.2009)

• jack.hnut

Gay variace spanilých klukovských výprav za dívčím panenstvím.-)) Je to vulgární, naprosto odtržený od reality, ale splňuje to svůj účel, pobaví.(4.12.2008)

• - Cameo: Scénárista a režisér prvního dílu Q. Allan Brocka se ve filmu objeví ve výtvarné třídě. (HellFire)

• - Ryan Carnes, který si zahrál Marca v prvním díle Eating Out, se nemohl účastnit natáčení kvůli pracovnímu vytížení. (HellFire)