Hamlet na kvadrát

Hamlet 2

Komedie / Hudební

USA, 2008, 92 min

• rikitiki

Kdybych napsala, že po premiéře tohoto škváru se Shakespeare musel obrátit v hrobě, tak bych lhala. Za to by mu paskvil, vydávaný za komedii, vůbec nestál. ____ Steve Coogan v hlavní roli je trapný, scénář je trapný a celý film je trapný a ubohý. Snímek nevzbuzuje ani pousmání, nýbrž pocit neskutečného studu, že něco takového mohlo vzniknout, a že se našlo tolik lidí, kteří se na tom podíleli. /21. 8. 17./(21.8.2017)

• milka

Překvapivě dost nuda. Steve Coogan se docela snaží, ale není to moc platné, protože nemá z čeho hláškovat. Navíc to má nulové tempo a režie je unylá. A to už pak nezachrání ani divadelní představení, které je docela vtipně a pecka Rock me, sexy Jesus je pomalu geniální. Přijde to ale mooooc pozdě a tu hodinu nudy předtím se kvůli tomu sledovat nevyplatí. To si to radši najděte někde na youtube. Jo a Elizabeth Shue a David Arquette tam byli naprosto zbyteční.(26.6.2009)

Dan Marschz (který si mimochodem velmi zakláda na výslovnosti svého jména) je učitelem dramatického kroužku na škole, který se snaží o potomka se svou ženou (ale marně) a chce se stát slavnou hereckou postavou. Nakonec ho napadne Hamlet od Shakespeara a napíše jeho pokračování...Začátek filmu je takový chaotický a docela nudný - 2*, ale jakmile si získá přízeň svých žáků, začne všechno nabírat na obrátkách. A hru Hamlet 2, kterou ke konci sehrajou je geniálnost sama a zaručuji, že se pobavíte jako jsem se bavil já.(27.2.2009)

• ecceHOMMO

Už po pár sekundách filmu som nadobudol pocit, že to bude blbosť. A bohužiaľ sa pocit neskôr zmenil vo fakt. Proste mi nesmierne na filme vadila tá debilita ( i keď zjavne zámerná )...a čo z toho, že sa tam objavili celkom zaujímavé myšlienky a postrehy zo života boli mnohokrát veľmi trefné, keď forma akou boli vyjadrené mi ani za mak nevyhovovala......P.S.: ale tá divadelná hra by rozhodne za pozretie stála......medzi */**(5.6.2009)

Čo vyzeralo zo začiatku ako trápna komédia...tak s príchodom Amy Poehler - ktorá je ako vždy sexy a vtipná sa to zmenilo na bláznivú a konečne vtipnú komédiu..a ten muzikál, bol neskutočený "nápek" - kráľovsky som sa bavil...ale toto nezakryje tie slabšie miesta, ktoré bol pred príchodom Amy Poehler...dobré, ale viac krát si to už nepozriem...(5.6.2009)

• - Film získal cenu Flaming Hobbit za nejlepší špatný film roku 2008. (mi-ib)