poster

Monamour

Drama / Pornografický

Itálie, 2006, 97 min

Režie:

Tinto Brass

Předloha:

Alina Rizzi (kniha)
 • farmnf
  ***

  Můj oblíbený chlípník Tinto předvádí tentokrát uzbeckou krásku s fantastickým tělem. Kamera na jedničku jako vždy. Bohužel s hudbou už je to stejně nemravné jako filmy tohoto prasátka, protože stále od Papriky jedna a ta samá stupidní veselá melodie...snad záměr? Velmi se mi líbila pasáž s amatérskými zpěváky opery. Holky bohužel neumějí hrát ale s tím si Tinto nikdy nelámal hlavu. Jeho nápady jsou tak perverzní, že jsou až umělecké. Dívka onanující s kovaným zábradlím pod dohledem dalekohledů. Jeden voayer ji po právu odmění potleskem. Tinto, Tinto ty příjdeš do pekla!(25.10.2011)

 • Oxymoron
  ****

  Věřili byste, že dokáže někdo natočit film přesně na pomezí klasického "eroťáku" a pořádného porna a ještě to celé umí pokládat za velké umění? Tak jestli ne, podívejte se na Monamour. Herecké výkony jsou šílené, děj je vlastně taky o ničem,... ale co mi je po tom, jestli to má nějakou hlubokou myšlenku nebo ne, já sháněl tenhle večer erotiku a té je tu koňská dávka. Monamour mě prostě uspokojilo. Doslova...(7.3.2010)

 • Pekisan
  ***

  Panties or no panties, thats the question:))) Zadky a zrkadla to je Tino ako ho pozname. Len aby bolo jasne, nie je to drama ale prosty eroticky film, a vobec nie zly. Ziadna duchaplna myslienka, len jedna nadrzana, manzelom neuspokojena zenska, ktora sa mi celkom pacila. Teda jej zadok:)) Inak scenu na lodke mi velmi pripominala podobnu scenu z ineho Brassovho filmu. Zeby majstrovi dochadzali napady? A este mi neda nespomenut opernych spevakov z restauracie, ktori vyzerali akoby si odskocili zo stavby do bufetu na gulasik, tri peciva a pivo. 3 hviezdy lebo aj ja mam slabost pre zadocky:))(29.1.2010)

 • kaylin
  ***

  Tinto Brass je docela úchyl a já jsem za to docela rád, protože Anna Jimskaia, kterou obsadil do hlavní role, je prostě kočka a díky tomuhle filmu nám ze sebe ukáže skutečně všechno. Hned úvodní záběry zvláště na některé její části jsou nádherné. O tom snímek je především - o ní. A o manželství, které potřebuje pořádnou jiskru.(9.2.2017)

 • lioncel
  ****

  Otřesný hudební doprovod a směšný umělohmotný nástroj Leona = to máme dva mínusy, jenže na ten druhý asi budou případné divačky jen nevěřícně zírat .. a slastně vlhnout ... naštěstí je tam i Marta, tedy Anna Jimskaia, její tělo filmu vévodí a zcela po zásluze ho posouvá k vyššímu hodnocení (nádherně rostlá, ta se opravdu rodičům povedla) .. ostatně i ta její kamarádka má hezkou postavu - hold, příroda je mocná čarodějka ... příjemné pokoukáníčko - díky Tinto ...(25.1.2016)