poster

Jak na holky

 • USA

  Jerk Theory, The

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

 • Driss
  odpad!

  Odpad všech odpadů. Komédie, která se zavděčí teploušským potratům dopečených do pubertálního věku, kteří rádi vyhodí svůj čas u něčeho tak nechutně stupidního jako je právě Jerk Theory. Naštěstí jsem se ze svého nechápavého pohledu vytrhl asi ve třicáté minutě a zbytek filmu jsem si domyslel a smazal. I přes své režisérské schopnosti už jsem Andersonův začátek dostatečně nezlepšil a pořád jde o πčovinu nejvyššího stupně.(29.3.2013)

 • freddy
  ****

  Já na rovinu říkám, že se mi to opravdu hodně líbilo a nevidím důvod, proč hodnotit nízko. Ale ono to chce na tenhle film kouknout, protože ho chcete vidět, a ne proto, že zrovna máte chvilku času a na HBO zrovna běží nějaká komedie, tak to zkusíte a z dlouhého času na mrknete. Já jsem tenhle film chtěl vidět už od doby, kdy měl na HBO premiéru a jsem rád, že se mi to konečně po šesti měsících povedlo, protože jsem absolutně nelitoval. Tohle je kvalitní teenagerovská komedie, kterou bych neoznačil za klasickou blbost s mnohokrát jinde viděnými scénamy. Tahle komedie se totiž na rozdíl od jiných podobných filmů vyznačuje dobrými songy, které jsou mnohem kvalitnější a dospělejší, než v Muzikálu ze středním (když tedy budu srovnávat s jinými filmy) a hlavně je jich tu docela hodně, což v teenage komediích nebývá často k vidění. A potom ještě originalitu vidím v tom, že slušňák si hraje na drsňáka, aby měl u holek úspěch, což jsem snad v žádné jiné teenage komedii neviděl. A nakonec tohle všechno se odehrává v církevní škole, což filmu přidává na zajímavosti a humornosti. Tohle všechno jsou důvody, proč prostě nemohu jít s hodnocením dolů. A když si k tomu připočtete, že teenage komedie jsou můj oblíbený žánr a perfektně se u nich odreaguji, tak prostě nemůžete čekat slabé hodnocení. A k tomu všemu je zde hlavní hrdina ohromný sympaťák. Původně jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale když vidím, jak silně je to zde podhodnocené (už mi to připadá skoro jako nějaká zdejší póza dávat teenagerovským komediím na ČSFD slabé hodnocení) a když si vezmu, jak rychle mi ten film utekl aniž bych se byť jen na vteřinu nudil, tak volím čtyři hvězdy.(27.4.2010)

 • whoof
  ***

  tomuhle filmu jsem trochu křivdil ze začátku, možná díky slabýmu hodnocení, jsem čekal opravdu chujovinu .. ale zas tak špatný to fakt nebylo, herci jsou vesměs sympatičtí a i když jde o klasickej tisíckrát omletej scénář, je to pohodovej film na jedno kouknutí .. až na patetickej závěr .. ale to už jsem vlastně taky tak nějak čekal :)(18.7.2013)

 • BOURQUE
  *

  Film, kde komédia a nápady nenašli spoločnú reč. Herecké výkony sú veľmi nevyrovnané. To isté sa dá povedať aj o práci režiséra. Ďalší Béčko, ktorý sa neúspešne snaží napodobniť film American Pie, aj keď téma je „trošku“ iná. Jediná pozitívna vec je hudba, ktorá je celkom dobrá a sympatická. Osobné hodnotenie: 54% (*)(5.10.2011)

 • mdouglas
  odpad!

  V polovině jsem odpadl, dál už to opravdu nešlo. Chápu, že takovej snímek může imponovat 10 - 15 letejm dětem, který nemaj příliš vysoký kulturní nároky. U kohokoliv staršího tomu moc nerozumim. "Příběh" je tak lacinej a tolikrát zpracovanej, tolikrát špatně, že už to musí člověka odradit. Herecký výkony žádná sláva, kamera klasická průměrná seriálovka a do toho ještě nepovedenej špatnej dabing. Nic pozitivního, zábavnýho nebo zapamatováníhodnýho na tom nevidim. Takovejhlech "snímků" vzniká ročně několik stovek, všechny pro průměrný, podprůměrný a naprosto nenáročný diváky. Nic pro mě. 5%(23.3.2013)

 • - Meno hlavnej postavy Adam Dynes (Josh Henderson) je takisto meno skladateľa, ktorý zložil pre film najviac skladieb. (PATWIST)

 • - Adam (Josh Henderson) sa bozkáva s Cynthiou (Jaci Twiss) v aute, potom si sadnú, no v ďalšom zábere sa už nakláňa smerom k nej. (PATWIST)

 • - Jenna Dewan a Josh Henderson si společně zahráli již ve snímku Let´s dance (2006). (Stirek45)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace