Jak na holky

The Jerk Theory

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

• pytlik...

První půlka filmu, kdy se ten kluk choval k holkám jako pořádný macho, vcelku ušla, člověk se leččemu přiučil. Bohužel druhá půlka byla ídeově pochybená a zcela nelogická, ten kluk se začal chovat k holce, jak kdyby byla jediná na světě a jak kdyby neplatily známé pravdy, že pro jedno kvítí slunce nesvítí, že člověk si nemusí hned kupovat pivovar, když se chce sem tam napít piva a že z kytky na kytku nelétá jen motýl líný, nemocný, přitroublý a/nebo ten, co má nějaké to motýlče.(2.2.2018)

• jancaD21

Tohle je ten typ filmu, u kterého zvládnete delat další věci a ani nemusíte sledovat obraz. Proste takový doplňek při práci. Po 5 minutách víte, jak to dopadne. Tzn. že konec vás ani nezajímá. Situace lezce předvídatelný. Herci moc přesvědčivý nejsou. Film bez nápadu. Jedna hvezdička pouze za nekteré songy. Jinak ztráta času.(27.6.2012)

I přes totálně prozíravý děj, kdy už v půlce filmu jsem věděl vše podstatné co se do konce stane hodnotím kladně. Jinak romantická komedie se vším všudy. Jak už jsem psal několikrát, mám velmi rád happyendy takže to dá vždy hvězdu navrch. No a celkový dojem hodně dobrý. Tenhle typ filmů mám rád. Nemám co víc k tomu dodat.(19.1.2015)

• Arsenal83

Dosť zúfalý režisér nominoval pár zúfalých hercov, skrachovaného speváka a aspoň jednu v pohode herečku Dewan Tatum, aby stvoril niečo nemastné - neslané a málo vtipné. Problém vidím v pubertálnej tematike, ktorú stvárňujú takmer tridsiatnici. To už v Beverly Hills vyzerali po 10 rokoch dôveryhodnejšie. Neskutočné ponižovanie sa ženských rol do úloh stupídnych blbiek je zbytočnosťou, tak ako celý tento film.(30.1.2017)

tomuhle filmu jsem trochu křivdil ze začátku, možná díky slabýmu hodnocení, jsem čekal opravdu chujovinu .. ale zas tak špatný to fakt nebylo, herci jsou vesměs sympatičtí a i když jde o klasickej tisíckrát omletej scénář, je to pohodovej film na jedno kouknutí .. až na patetickej závěr .. ale to už jsem vlastně taky tak nějak čekal :)(18.7.2013)

• - Adam (Josh Henderson) sa bozkáva s Cynthiou (Jaci Twiss) v aute, potom si sadnú, no v ďalšom zábere sa už nakláňa smerom k nej. (PATWIST)

• - Meno hlavnej postavy Adam Dynes (Josh Henderson) je takisto meno skladateľa, ktorý zložil pre film najviac skladieb. (PATWIST)

• - Jenna Dewan a Josh Henderson si společně zahráli již ve snímku Let´s dance (2006). (Stirek45)