Jak na holky

The Jerk Theory

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Pokud bych shrnula celý děj filmu, musím říct, že nemohl být lepší, lišil se to ano, ale na druhou stranu, někdy je dobré se lišit. Hodně se mi líbilo taky to, jak se kvůli ní dokázal změnit a být lepším, když bych se na to podívala, tak nenajdu chybu, bylo tam od každého něco a výborně to doplňovaly ty písničky, nemůžu jinak než doporučit lidem, kteří se chtějí zabrat do děje a sem tam se i trošku pobavit, možná i poučit.(4.9.2014)

• Kam3L

Osobně nemám rád, když mi nálada při sledování filmu hapruje jako na horské dráze. Některé scény i vtipy super. Zbytek jenom vata bez chuti a vůně. Mohlo to dopadnout hůř, ale taky mnohem líp. 1* za to, že si to zahodit do odpadu nezaslouží, 1* za čičiny ve školních uniformách a 1* za vtipného faráře.(9.12.2014)

tomuhle filmu jsem trochu křivdil ze začátku, možná díky slabýmu hodnocení, jsem čekal opravdu chujovinu .. ale zas tak špatný to fakt nebylo, herci jsou vesměs sympatičtí a i když jde o klasickej tisíckrát omletej scénář, je to pohodovej film na jedno kouknutí .. až na patetickej závěr .. ale to už jsem vlastně taky tak nějak čekal :)(18.7.2013)

Je hodně těžké točit filmy o NIČEM. Tento film nepřináší nic nového, krásnej kluk a krásná holka se zamilujou a chvíli to trvá než si svou lásku "potvrdí." Celé se to odehrává na křesťanské škole s "bláznivým" farářem, ale kupodivu je to občas vtipné a celkově to nepůsobí nikterak hrozně, spíše naopak.(25.8.2010)

• Arsenal83

Dosť zúfalý režisér nominoval pár zúfalých hercov, skrachovaného speváka a aspoň jednu v pohode herečku Dewan Tatum, aby stvoril niečo nemastné - neslané a málo vtipné. Problém vidím v pubertálnej tematike, ktorú stvárňujú takmer tridsiatnici. To už v Beverly Hills vyzerali po 10 rokoch dôveryhodnejšie. Neskutočné ponižovanie sa ženských rol do úloh stupídnych blbiek je zbytočnosťou, tak ako celý tento film.(30.1.2017)

• - Adam (Josh Henderson) sa bozkáva s Cynthiou (Jaci Twiss) v aute, potom si sadnú, no v ďalšom zábere sa už nakláňa smerom k nej. (PATWIST)

• - Meno hlavnej postavy Adam Dynes (Josh Henderson) je takisto meno skladateľa, ktorý zložil pre film najviac skladieb. (PATWIST)

• - Jenna Dewan a Josh Henderson si společně zahráli již ve snímku Let´s dance (2006). (Stirek45)