eraserhead666

Temný komiksový mlátičkový akčňák o chlápkovi co jde proti celému podsvětí, protože mu zabili holku. Klasika, která sedne. Možná proto, že komiksy prakticky vůbec nečtu a vyrůstal jsem na levných 80./90. akčních filmech, takže mě to vlastně nemělo čím zklamat. Ale jako kdybyste mě mučili, tak řeknu, že Lateef i Dominique mohli dostat mnohem více prostoru. ()

ywo666

Neviem. Nič moc. Hviezdičku pridávam za Lateefa. Je neskutočná korba a napriek tomu taký ohybný a šikovný. Škoda, že nevie hrať. Má tu však len dve pomerne krátke bitky. Aj Jason Yee je majster bojových umení. Priam až legenda. Ale to čo tu predvádza by zvládol aj niekto, kto robil 4 roky na strednej karate a prešiel tvrdým 6 mesačným tréningom pred natáčaním. Hlavne tie kopy boli slabšie. Inak predvádza slušný výkon a objavil som tam okrem kung fu aj prvky jiujitsu, sebeobrany. Celé je to obohatené tupým mlátením päsťami ala hollywood.Zvyšok film stojí za hovno. 55%. ()

cukorek

Ak by som film hodnotil podľa všeobecného meradla, tak by to bol slabší priemer, keďže niekedy J.Yee svojimi bojovými schopnosťami prekonával aj Nea z Matrixu a ani herci nepodávali zvlášť očarujúce výkony. Ale, keďže ide o film z komixovej dielne, kde je uzda viac povolená, tak aj môj pohľad sa tomu prispôsobil. Svojou jednoduchosťou príbehu s malou zápletkou a humornými iskrami sa dostal do dobrého, drsného, gangsterského varu s opojením pekných, mladých žien a kúskom ženskej nahoty. Dobrý brejk dokázala hudba a ja kamera, keď ukázala niekoľko pekných snímok a zaujímavé otočenie o 90 stupňov pri snímaní v uzavretom priestore, pri poslednej Jakovej nakladačke. Nakoniec vznikol podobný komix ako Daredevil či Spirit, ale s tým rozdielom, že teraz hlavný hrdina bol postavený na reálnejšom základe.70% ()

MartinezZ

Neuvěřitelná rádoby-krimi-noir nuda o děvkách. Je neuvěřitelný, že asi nějaký takový komiks existuje, a ještě neuvěřitelnější, že z toho někdo dělá hodně béčkový levný a špatný film. ~ Děvka vydírá pasáka a najednou je mrtvá. Vyhazovač, který se do děvky, ještě pod zákonem, zblbne, jde po krku vrahům. Hopsá, skáče, hraje si na rváče, kompars je k smíchu, a mezitím se střílí z prskavek. Prostě trapárna bez nároku na pozornost. ()

Lacike

Jedna sa o extremne lacnú detektivku tak trochu v noirovom style. Vzhladom na nizky rozpocet neocakavajte ziadne nahanacky, prestrelky ani nic podobne. Tvorcovia si toho boli vedomi a tak na jednoduchu zapletku v ktorej hlavny hrdina patra po vrahovi svojej milej navesali aspon tolko bitiek, kolko si mohli dovolit. Co prilis neprekvapi, kedze obsadenie filmu tvoria tvoria kaskaderi a pornoherečky. Vdaka tomu su bitky kvalitne a aj prehladne natocene. Po hereckej stranke je sice hlavny hrdina neskutocne nevyrazny, co este zvyraznuje jeho nevyrazny hlas pocas vsadepritomneho voiceoveru, ale nastastie v bitkach do dohana a niekolkokrat predvedie paradne kusky. Medzi najlepsie patri bitka natocena bez jedneho strihu, ktora pripomenie legendarnu scenu z Old Boya. A potom su tu este dve kvalitne bitky medzi hlavnym hrdinom a Lateefom Crowderom. Sice dokopy trvaju len 1,5 minuty, ale Crowder tam predvedie par posobivych akrobatickych kuskov. Pochvalu si este zasluzi skvela kamera, ktora miestami navodi slusnu atmosferu. Bohuzial vsetky ostatne zlozky filmu su skor na amaterskej urovni, takze viac ako 2* dat nemozem, ale za jedno pozretie ten film stoji. ()

• Vůz, který Jake (Jason Yee) prohraje v Texas hold ´em pokru, je Mercedes-Benz SL [R230]. Jeho postava dále jezdí v Lexusu GS 430. Auto, které přivezlo Simona (Ron Yuan) do klubu, je pak Porsche Cayenne. (Steewe)