Populární estonský komik Jan Uuspõld hraje v této filmové komedii vlastní alter ego, bývalého shakespearovského herce, který opustil divadlo a stal se moderátorem úspěšného televizního pořadu Pivní show. Na začátku snímku hrdina prožívá tvůrčí i osobní krizi, která je ještě znásobena alkoholismem. Poté, co v krátké době přijde o práci i milenku a zadluží se, přijme roli v divadelním představení, které se ovšem má odehrát na druhém konci státu. Hrdina se proto vydává stopem do vzdáleného města a na cestě ho čeká množství nečekaných příhod a setkání s podivnými obyvateli země. Zábavná road movie natočená tvůrci spjatými s estonskou televizí obsahuje množství komických narážek na život a kulturu současného Estonska. (Febiofest)

sta

příjemná, lehce absurdní záležitost.. dějově dost podobné pitomému Crash Roadu, nicméně zatímco Crash Road byl pitomý, až by směšný, tohle je komické, a přeci jen se nad tím vším dá celkem příjemně popřemýšlet.. a Jan Uuspold, nejlepší estonský komik současnosti, byl tak milionkrát lepší, než Agáta Hanychová ()

Agoran odpad!

Soutěžní sekce Febiofestu 2008. Tohle se do soutěžních snímků tak okatě nehodilo, že jsem z toho jako divák měl menší šok. Jde o něco jako estonský 'Kameňák' a proto bych to nikomu nepřál vidět... ()

_ksilt

Vtipná komedie s velmi bizarními momenty, občas chaoticky poskládané scény působily rušivě a v poslední třetině film jakoby ztrácel tempo. ()