Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

Blood Countess

Horor / Erotický

Česko / Kanada, 2008, 67 min

• monolog

Ten Šimandl si nedá pokoj. Jediným tahákem na jeho filmy může být pro někoho celkem vysoká přítomnost nahých holek, ale pro mě to teda žádný velký plus není. Tohle je tak někde na půli cesty mezi starými péčky s hloupoučkým příběhem a do televize cenzurovanými příběhy nové doby. Každopádně po všech stránkách nedotažená práce. Co musím zmínit přednostně je hudba. Hudba je naprosto strašlivá. Temně dunící elektronická smyčka, po které člověka za chvíli začne brnět mozek se ozývá skrze celé toto filmové utrpení. Herečky (houby herečky, kurvy jsou to!), si vzájemně okusují ňadra, omývají se krví jak je pámbu stvořil a různě se polívají medem a olizují. Chvilku to je celkem zajímavý pohled, ale po chvíli se svou jednotvárností omrzí. Všichni děláme, co umíme nejlíp. Simandl dělá, co umí nejhůř a v tom je právě nejlepší, protože nikdo jiný by to neuměl stejně špatně jako on.(23.3.2008)

• Godhaj

,,Bodavý hmyz ti ukáže, co je opravdová bolest.“ Jestli tohle má být typický příklad Simandlovy tvorby, pak je Arianin souboj naprostá pecka. Tento škvár nemá žádný příběh, jen sled natahovaných scének typu: prohlídka zajatkyň, koupání se, potírání se medem a sem tam nějaké hloupé lesbické SM hrátky. Pokud se už dialogy objeví, tak jsou stupidní a nedávají žádný smysl. Temná monotónní hudba je deprimující a dokáže řádně ztížit sledování. Děvčata jsou sice pěkná, ale nic nehrají, jen tupě stojí. I kdyby se byla bývala snažila, tak by je stejně kamera nedokázala ani pořádně zabrat. Tohle je naprosto zbabraný film, který navíc nudí.(16.3.2015)

• igi B.

""" M a t a f a k a b i č n a h o l ý š i t ! ! ! """ . . . Dovolil jsem si tímto z plezíru, leč myslím výstižně okokotmentovat film, který jsem viděl z rychlíku. S použitím pytlíku Č.S.D. (Čudláka Simandla Dílo)... :-o.. - - - Leč páně pissmandla vedu v patrnosti. Horší jak potjebrané spissy. Nu a tak když může tento drzý kulturní vřed mandlovat lid svými sračkami (zde tedy coby parazit na díky J.J. zvýšenému zájmu o A.B.Č.), je třeba tyto prostě pochcat... . . . Llojzo - a už se na to vyser!!!... :--( . . . :o))) - - - - - (Poprvé nahlédnuto, ne(do)viděno a viděno už více nebude, kokotmentář zde jako naprosto zbytečný - 2.9.2008)(2.9.2008)

• Crucifere

Film, který postrádá příběh a je jen jakousi ukázkou nahoty mladých děvčat. Triky jsou zoufalé a o herectví se tady mluvit nedá. Nahota, i když se zde nachází, je striktně přerušováná přestřihy, ale je taky jediným důvodem, proč se na film koukat, když vůbec. Jde tedy o jakousi erotickou frašku, která moc s historii společného nemá, snad jen jméno čachtické paní.(1.8.2010)

• RajAthen

Jak řekl jeden moudrý kolega, pokud je na scéně půl tuctu spoře oděných žen a na mužského diváka to nemá žádný vliv, něco je špatně. Zde je špatně pro jistotu vše, režisér nezklamal očekávání. Nejlepší herecký výkon jednoznačně podává nešťastnice odsouzená k ubodání včelkami, nejlepší proto, že je se alespoň čemu zasmát.(26.8.2010)