Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

Horor / Erotický

Česko / Kanada, 2008, 67 min

Chris Hyde
  • monolog

Ten Šimandl si nedá pokoj. Jediným tahákem na jeho filmy může být pro někoho celkem vysoká přítomnost nahých holek, ale pro mě to teda žádný velký plus není. Tohle je tak někde na půli cesty mezi starými péčky s hloupoučkým příběhem a do televize cenzurovanými příběhy nové doby. Každopádně po všech stránkách nedotažená práce. Co musím zmínit přednostně je hudba. Hudba je naprosto strašlivá. Temně dunící elektronická smyčka, po které člověka za chvíli začne brnět mozek se ozývá skrze celé toto filmové utrpení. Herečky (houby herečky, kurvy jsou to!), si vzájemně okusují ňadra, omývají se krví jak je pámbu stvořil a různě se polívají medem a olizují. Chvilku to je celkem zajímavý pohled, ale po chvíli se svou jednotvárností omrzí. Všichni děláme, co umíme nejlíp. Simandl dělá, co umí nejhůř a v tom je právě nejlepší, protože nikdo jiný by to neuměl stejně špatně jako on.(23.3.2008)

• petz1985

naprosá hrůza. Tento kus hnoje je naprosto neskutečný, až do shlédnutí tohoto filmu jsem myslel že mne erotické scény ve filmech nemohou nudit natolik abych od nich odešel a šel dělat něco zábavnějšího, třeba strouhat tužky. film je plný strašných pokosů o herecké výkony, dementními dialogy, naprosto strašnou hudbou, která nesedí ani k jedinné scéně, a hraběnka Bathory když promluví tak máte chuť vypnout zvuk. no to by asi bylo všechno. snad jen ještě kozy některý pěkný a je jich dost, a poslední potěšující věc tohoto filmu - je kratký, i když vám přijde že trvá alespoň dvakraát až třikrátolik(2.12.2008)

• RajAthen

Jak řekl jeden moudrý kolega, pokud je na scéně půl tuctu spoře oděných žen a na mužského diváka to nemá žádný vliv, něco je špatně. Zde je špatně pro jistotu vše, režisér nezklamal očekávání. Nejlepší herecký výkon jednoznačně podává nešťastnice odsouzená k ubodání včelkami, nejlepší proto, že je se alespoň čemu zasmát.(26.8.2010)

• ostravak30

Po kolikáté už se musím ptát, kde ti umělci berou na tohle prachy? Dejte mi je a natočím minimálně o pár procent lepší film. Protože zde se těžko jmenuje, co je vlastně dobře. Snad jen ty hezké české holky. Alespoň to pozitivum, že za hezkýma holkama se jezdí zase tady. Nicméně, abych to zkrátil. Už od počátku je zde naprosto neposlouchatelná, příšerná a uši devastující hudba - ještě, že je film tak krátký. Pak máme další věc a tou je scénář. U podobného typu filmů je to zcela běžné a tak jeho děsivě špatná kvalita nepřekvapí. Tak jako tak by se dalo říct, že kdyby byl příběh trochu propracovanější a nebyl tak jednotvárně nezáživný, možná by to dotáhl snímek na více procent. Přitom začátek není nejhorší. Ale desetiminutový záběr na jedoucí kočár nebo přivazování dívky značí, že buď nezbyly na střihače peníze nebo to byl nějaký flákač. Do hororu to má daleko, neboť tam se snad mohl divák bát jen toho, kdy zas někdo promluví a jak příšerné bude to, co říká. A do erotiky? Kromě pár prsou, které dnes už vidíte i v běžné komedii vysílané v osm na všech stanicích, nebylo vidět nic, ani ty erotické scény nebyly pořádné. A polévání medem a krví a pak to slízávání zase žádná valná erotika na rok 2008 není. Trochu to spíš připomíná devadesátkové erotické filmy vysílané po půlnoci na Nově. Takže ani v tomto ohledu to nebylo dotažené. Vznikla z toho nějaká kaše, která není ničím. Jedině snad více než šedesáti minutovým utrpením. Ale diváka!(13.9.2019)

• hippyman

představte si to nejpříšernější porno (u mě zatím vede Otrok dvorních dam II) a umocněte ho svou tupostí na druhou... voila! nevím, co jsem si myslel, snad že to bude mít aspoň nějaký příběh, nějaké herce... bohužel. dalo to docela dost přemáhání vůbec dokoukat. doufám, že se tenhle poklad dostane do top 200 nejhorších filmů. fakt nejstrašnější věc, co jsem kdy viděl. odpad!(6.6.2008)