Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

Blood Countess

Horor / Erotický

Česko / Kanada, 2008, 67 min

• FireBlader

Tenhle film nejde brát snad ani jako fór, natož pak vážně. Příšerná hodinová hudební smyčka, dialogy a monology by urazily svou stupiditou i svěřence pomocných škol a podobně je tomu i se vším ostatním. Pochválit lze leda exteriéry a dobové interiéry, do kterých ale obarvené (i když pěkně rostlé) modelky s vyholeným přirozením zapadají jako velryby do písečných dun Sahary. Celý "film" působí dojmem nebývale dlouhých sexuálních fantazií dvanáctiletýho puberťáka. Hororově působí jen uvědomění si, že jste tímhle paskvilem zabili hodinu jinak celkem pěknýho života. Ale pokud nevěříte, zkuste si mého suverénního adepta na titul Nejhorší "film" všech dob a přesvědčte se sami.(11.3.2009)

• MaxQ69

Když jsem viděl film Hostel, myslel jsem, že jen tak horší film neuvidím. Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické mě přesvědčily, že horší to může být vždy. Jistě mnoho lidí, především mužského pohlaví, zajásá hned po prvních desti minutách. Zajisté ocení nahé české modelky a lezbický sex v 90% filmu. Avšak pokud chcete vidět "krásky v akci", pusťte si raději nějaké porno, kde toho uvidíte víc. A co se týče filmu jako takového - hrůza! Naprosto bez příběhu, děje a alespoň za 4- hodnotitelných hereckých výkonů. O prvcích hororu ani nemluvě. Nic (tedy snad kromě nahých dívek, které ale s kvalitou filmu nemají vůbec nic společného) z celých 67 minut filmu nestojí za zhlédnutí, absolutě nic! Nejkvalitnější jsou, řekl bych, titulky v závěru snímku. Poprvé dávám pouhopouhé 1%, a to za to, že režisér nezapoměl zmínit, že byla kněžna Alžběta sexuálně orientovaná na stejné pohlaví, že se koupala v krvi pannen a že do nahých scén obsadil české, nikoli kanadské nebo americké, modelky. Ačkoli jsem to samé již jednou tvrdil o Hostelu, nemyslím si, že by kvalita některého z dalších snímků mohla někdy klesnout pod úroveň Příběhů ze života Alžběty, kněžny Čachtické.(19.5.2008)

• igi B.

""" M a t a f a k a b i č n a h o l ý š i t ! ! ! """ . . . Dovolil jsem si tímto z plezíru, leč myslím výstižně okokotmentovat film, který jsem viděl z rychlíku. S použitím pytlíku Č.S.D. (Čudláka Simandla Dílo)... :-o.. - - - Leč páně pissmandla vedu v patrnosti. Horší jak potjebrané spissy. Nu a tak když může tento drzý kulturní vřed mandlovat lid svými sračkami (zde tedy coby parazit na díky J.J. zvýšenému zájmu o A.B.Č.), je třeba tyto prostě pochcat... . . . Llojzo - a už se na to vyser!!!... :--( . . . :o))) - - - - - (Poprvé nahlédnuto, ne(do)viděno a viděno už více nebude, kokotmentář zde jako naprosto zbytečný - 2.9.2008)(2.9.2008)

• RajAthen

Jak řekl jeden moudrý kolega, pokud je na scéně půl tuctu spoře oděných žen a na mužského diváka to nemá žádný vliv, něco je špatně. Zde je špatně pro jistotu vše, režisér nezklamal očekávání. Nejlepší herecký výkon jednoznačně podává nešťastnice odsouzená k ubodání včelkami, nejlepší proto, že je se alespoň čemu zasmát.(26.8.2010)

• Vishnar

Jeden z nejnovějších počinů váženého pana Simandla pěkne detailně aneb jak jsem se bavil při sledování tohoto veledíla: (a teď spoilery ) 1. scéna... čachtická paní se nahá koupe ve své lázni... s ní ještě jedna holka... to by stačilo, už se ošmatáváte snad pět minut, já chci příběh.. konečně.. nad nimi je mučírna plná strašně týraných zpocených a nahých holek, z nichž jedna je na skřipci a Dora ji už nějakejch pět minut pižlá tupým nožem krk, aby vydolovala pár kapek krve... pan kameraman asi během pár záběrů usnul, bo nevím co vlastně točil a o hudbě bych se radši ani nezmiňoval... 2. scéna... ty jo, změna... do hradu přivedli novou várku děvčat a vidím i prvního chlapa ve filmu, no samozřejmě, teď přijde na řadu nutná kontrola čistoty děvčat... první, druhá, třetí.. kolik že je hodin?.. jedna kontrola nestačila? probůh..... ta hudba mi už leze na nervy... 3. scéna... paní si vyjela kočárem do přírody... zatímco přemejšlim, jakou funkci v kočáře zastává nahá nehybná dívka, tak jedna ze služebných si dovolí vyšít ošklivý vzor na šaty a tak ji čachtická paní potrestá tím, že ji pokouše prsa... a přitvrzuje, pokousání nestačilo, tak ji odvádí z kočáru, přiváže ke kůlů a ejhle, už vím, co dělá ta nehybná holka, ona jí drží sklenku medu.. no fuj, to je trest, matlá ji medem, v dálce vyjou vlci a hraběnka odjíždí... nemůže někdo zabít toho člověka, co se pokoušel udělat hudbu? ono poslouchat jednoakordovou smyčku už několik desítek minut není hezké.... 4. scéna.. nastává obrat ve filmu.. zaprvé konečně KONEČNĚ zmizí ta odporná hudba a zní něco jinýho a potom je konečně náznak příběhu. nora podvede hraběnku, která si přeje modrou krev, a z vesničanky udělá hraběnku a strčí ji čachtické do postele... to jsem zvědavej, jak se tenhle trik vyvine dál.... 5. scéna... nééé... ta hudba je zpátky... bože, kameraman už zase chrápe.. co to má podle něj bejt? to je zadek nebo koleno? hraběnka v posteli zjišťuje, že dívka se za aristokratku pouze vydává, jelikož má mozoly na rukou.... 6. scéna.... nora je potrestána a hraběnka se může díky ní vykoupat v čerstvé modré krvi... znovu nastupuje dora se svým pižlátkem a znovu maluje po krku červené čáry... znovu je slyšet ta hrozná smyčka... znovu kameraman točí něco jinýho než by měl... a je konec... ..konec? Ne, ona nám chce vyprávět dál, ale v dalším díle.... AAAAAAAA...... Přejeme Vám příjemný zbytek večera..(12.12.2009)