UFC 187: Johnson vs. Cormier

(pořad)
  • USA UFC 187 (neoficiální název)

Show se uskutečnila 23. května 2015 v MGM Grand Garden Arena (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) John Moraga vs. Joseph Benavidez
2) Andrei Arlovski vs. Travis Browne
3) Donald Cerrone vs. John Makdessi
4) Chris Weidman (c) vs. Vitor Belfort (UFC Middleweight Championship)
5) Anthony Johnson vs. Daniel Cormier (UFC Light Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(2) Benavidez vs. (5) Moraga 4,5* Zápas, který je většinou na zemi, ale má i pěkné strikové momenty. Je to i dost krvavý a chybí jen ukončení před limitem. ........... (3) Browne vs. (8) Arlovski 5* PECKA, PECKA, PECKA. Nádhernej strikovej zápas plnej tvdých zásahů a ukončenej skvělým TKO. Arlovski je zpět v perfektní formě. ............. (3) Cerrone vs. Makdessi 4,5* Pěkný strikový zápas, trochu krvavý a ukončení TKO. ............... (c) Weidman vs. (3) Belfort 5* Opět peckovej rychlej zápas, který je i krvavej a ukončenej TKO. No škoda, fandil jsem druhému borci, ale byla to nádherná bitva. ............ (1) Johnson vs. (3) Cormier 4* Pro mě nejslabší fight večera, protože mě prostě Cormierovo tlačení na plot nebaví. Opět nějaká ta krev a ukončený je to submisí. Jasně DC machruje na Jonese a přitom na něj ani nemá, trapný kydy by si mohl nechat .............. Celkově parádní event ve kterém pro mě nejlepší zápas s Arlovskim. 95% :) ()

The Viper

Jebat Mayewněco vs Pacquiao. Tohle je nejlepší turnaj posledních let jak jmény tak narozdíl od boxerského klání především kvalitou zápasů !!! ()