UFC 187: Johnson vs. Cormier (TV pořad)

UFC 187

(neoficiální název)

Sportovní

USA, 2015

Po tomhle zápasu začínám pochybovat že Weidmana ještě někdy někdo porazí. Podle mého názoru je Chris Weidman nejlepším zápasníkem všech dob !(24.5.2015)

Zatím nejlepší turnaj roku. Zbytek dopíšu až to vydejchám :-D(24.5.2015)

(2) Benavidez vs. (5) Moraga 4,5* Zápas, který je většinou na zemi, ale má i pěkné strikové momenty. Je to i dost krvavý a chybí jen ukončení před limitem. ........... (3) Browne vs. (8) Arlovski 5* PECKA, PECKA, PECKA. Nádhernej strikovej zápas plnej tvdých zásahů a ukončenej skvělým TKO. Arlovski je zpět v perfektní formě. ............. (3) Cerrone vs. Makdessi 4,5* Pěkný strikový zápas, trochu krvavý a ukončení TKO. ............... (c) Weidman vs. (3) Belfort 5* Opět peckovej rychlej zápas, který je i krvavej a ukončenej TKO. No škoda, fandil jsem druhému borci, ale byla to nádherná bitva. ............ (1) Johnson vs. (3) Cormier 4* Pro mě nejslabší fight večera, protože mě prostě Cormierovo tlačení na plot nebaví. Opět nějaká ta krev a ukončený je to submisí. Jasně DC machruje na Jonese a přitom na něj ani nemá, trapný kydy by si mohl nechat .............. Celkově parádní event ve kterém pro mě nejlepší zápas s Arlovskim. 95% :)(24.5.2015)

Jebat Mayewněco vs Pacquiao. Tohle je nejlepší turnaj posledních let jak jmény tak narozdíl od boxerského klání především kvalitou zápasů !!!(24.5.2015)

• - Bonusy za výkon večera a tedy částku 50 000 dolarů obdrželi Andrei Arlovski, Chris Weidman a Daniel Cormier. (The Viper)

• - Původním soupeřem Anthonyho Johnsona v boji o pás šampiona light-heavyweight divize byl šampion Jon Jones, který kvůli problémům se zákonem byl z UFC vyloučen a o volný titul se tedy s Johnsonem utkat Daniel Cormier, který o tento titul neúspěšně usiloval nedávno na UFC 182 (2015). (The Viper)

• - Spoiler: První porážka Anthonyho Johnsona v jeho kariéře v light-heavyweight divizi. (The Viper)