poster

UFC 187: Johnson vs. Cormier (TV pořad)

 • USA

  UFC 187

  (neoficiální název)

Sportovní

USA, 2015

 • ConanVJ
  *****

  (2) Benavidez vs. (5) Moraga 4,5* Zápas, který je většinou na zemi, ale má i pěkné strikové momenty. Je to i dost krvavý a chybí jen ukončení před limitem. ........... (3) Browne vs. (8) Arlovski 5* PECKA, PECKA, PECKA. Nádhernej strikovej zápas plnej tvdých zásahů a ukončenej skvělým TKO. Arlovski je zpět v perfektní formě. ............. (3) Cerrone vs. Makdessi 4,5* Pěkný strikový zápas, trochu krvavý a ukončení TKO. ............... (c) Weidman vs. (3) Belfort 5* Opět peckovej rychlej zápas, který je i krvavej a ukončenej TKO. No škoda, fandil jsem druhému borci, ale byla to nádherná bitva. ............ (1) Johnson vs. (3) Cormier 4* Pro mě nejslabší fight večera, protože mě prostě Cormierovo tlačení na plot nebaví. Opět nějaká ta krev a ukončený je to submisí. Jasně DC machruje na Jonese a přitom na něj ani nemá, trapný kydy by si mohl nechat .............. Celkově parádní event ve kterém pro mě nejlepší zápas s Arlovskim. 95% :)(24.5.2015)

 • AlistairMir
  *****

  Zatím nejlepší turnaj roku. Zbytek dopíšu až to vydejchám :-D(24.5.2015)

 • The Viper
  *****

  Jebat Mayewněco vs Pacquiao. Tohle je nejlepší turnaj posledních let jak jmény tak narozdíl od boxerského klání především kvalitou zápasů !!!(24.5.2015)

 • - Spoiler: První porážka Anthonyho Johnsona v jeho kariéře v light-heavyweight divizi. (The Viper)

 • - Bonusy za výkon večera a tedy částku 50 000 dolarů obdrželi Andrei Arlovski, Chris Weidman a Daniel Cormier. (The Viper)

 • - Původním soupeřem Anthonyho Johnsona v boji o pás šampiona light-heavyweight divize byl šampion Jon Jones, který kvůli problémům se zákonem byl z UFC vyloučen a o volný titul se tedy s Johnsonem utkat Daniel Cormier, který o tento titul neúspěšně usiloval nedávno na UFC 182 (2015). (The Viper)