Tan Lines

Drama / Romantický

Austrálie, 2007, 96 min

Ed Aldridge

• anniehall

2,5* pro stručnou recenzi a srovnání filmu Tan Lines se snímkem Shelter z podobného prostředí a o podobných problémech mrkněte na Shelter (2007) v režii Jonaha Markowitze.(3.3.2009)

• Ellush

Proboha, tak to byl úlet! Šílenost. Nic jiného mě ve spojitosti s tímhle filmem nenapadá. Herci bez jakéhokoliv charizmatu, kamera nepříjemná oku diváka, nepochopitelný vývoj děje, žánrově neuchopitelné. A co bylo nejhorší - po celou dobu sledování mě přímo provokovala rádoby podoba s filmem Surfaři. Tyhle filmy jsou vlastně téměř totožné, jen s jedním malým rozdílem. Surfaři se povedli na jedničku, Tan Lines je bezduchá úchylnost. A nechtějte po mě prosím obhajovat, za co je ta jedna hvězdička - já vážně nevím. Tady se zkrátka taktika "sex na úkor kvality" nevyplatila.(29.11.2009)

• haack

Dost divná záležitost. Logika chování postav není silnou stránkou... Člověk se ani nemůže vcítit do kterékoliv z postav, protože žádná z nich se prostě nikdy nezachová "normálně", nebo podle předpodkladů. Film působí jako studentský experiment a asi tak ho lze chápat. Na mě to dojem neudělalo. 3/10(6.1.2018)

Jedná se o zajímavý film, který se ovšem nemusí líbit všem.(8.12.2009)