Osudný flirt (TV film)

Scénografie:

Niko Vilaivongs

Kostýmy:

Mayumi Masaoka

Mně se film velmi líbil, přičemž největší zásluhu na koukatelnosti má prostředí snobské bohaté smetánky, ve kterém se děj tohoto thrilleru odehrává. Pohledná Janine Turner hraje manželku Jean bohatého producenta Chase a sama se trápí tím, že už 6let nenapsala žádnou další knihu. A tak každý den vstává do nicnedělání, jezdí po nákupech na bezednou platební kartu a dvakrát do týdne navštěvuje terapeutku. Manželství, ve kterém je "uvězněna" už 20let jí nepřináší patřičnou dávku vzrušení a tak se jednoho dne zaregistruje na internetové seznamce secondchance.com. Zde najde bohatého vdovce, architekta Travise, a smluví si s ním rande. Jakmile přijede k jeho domu, nalézá ho mrtvého. Aby se o tom manžel nedozvěděl, nic nenahlásí policii a tím se roztáčí kolo lží a podvodů, přičemž vrah je někde nablízku. Hlavní zápletkou je problém odcizení v životě v přepychu. Velmi mě potěšil i představitel Jeanina manžela Costas Mandylor (vynikající v sérii SAW 3-7). Úsměvné a slabé mi přišlo jen policejní vyšetřování. Nu což, film potřebuje vypravěče.(5.8.2012)

• Politik

Jedna hvězdička z milosti? Tu hvězdičku dávám snad jen proto, že jsem to vydržel dokoukat do konce a že mě zajímalo kdo je vrah, kdyby mě tohle nezajímalo, film by byl odpad. Jinak příšernost, jestli se na podobné filmy někdo dívá pravidelně, tak je to opravdu vymývačka mozků.(6.8.2012)

• Rodriguez

Snímek je thrillerovou hrůzou na dějovou linku s hereckými výkony. Pekelně se na svoji stopáž děj táhne a měl jsem co dělat to dokoukat. Prostě znát vraha mě nutilo to peklo překonat. Jinak brak o ničem. 10%(29.4.2017)

Dvě a půl. Tak jsem to zaokrouhlila a vyjímečně nahoru - z jediného důvodu, že mě vrah skutečně překvapil.. Film má 82 min, mně to přišlo jako 2 dlouhé hodiny, děj se strašně nudně vleče..(27.1.2011)

• pirate

TV film nezapře. Spoléhejte na to, že ihned na začátku film nabudí atmosféru televizního, ale víceméně napínavého hororu/thrilleru, která je ovšem už dost dobře okoukaná. V příští hodině a čtvrt se ale náhle nic neděje, pokud nepočítáte tři vraždy a "provokaci s auty". Poté už zbývá je konec a rozuzlení, které dokáže někoho možná trochu překvapit (mě tedy docela dalo). Než si s nadšením toho, že uvidíte další napínavý horor pustíte film, doporučuji se podívat na nízké hodnocení a udělat si pro jistotu menší nadhled o tom, že asi za moc údajně nestojí. Pak už někomu jako já tato podívaná ani neublíží, jelikož snad ví, co ho čeká a ačkoli i já čekal větší tempo během celého filmu, ne jen ke konci, tak jsem se kupodivu ani nenudil a nezkazil mi dopoledne. Nesázejte na něj, to je hlavní. Ovšem podprůměru se neubrání. 40%.(3.8.2012)