V pokračovaní príbehu sa dozvedáme, že traumatické zážitky z ohrozenia rodiny zanechali následky. Ivan uvažuje, či sa po dovolenke vráti do práce, či by si nemal nájsť pokojnejšie zamestnanie. Dočasným vedením tímu je poverený Tomáš Benkovský, ktorý je novou funkciou spočiatku poctený, no  po čase zisťuje, že pre svojich kolegov nie je zďaleka takou autoritou ako Ivan. Navyše má na stole komplikovaný prípad: je možné, aby nedokonalý človek spáchal dokonalý zločin? Tomáš má pocit, že je v zložitom prípade zamotaný sám. Ivan je však policajtom telom aj dušou, nevydrží bez práce. Netrvá dlho a napriek svojmu predsavzatiu sa o prípad začne predsa len zaujímať. (TV Markíza)

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Inspirované skutečným případem ( který tedy je ve skutečnosti veden jako neuzavřený, takže inspirace hodně volná) jako Případy prvního oddělení, ale způsob vyprávění není tak poutavý, ale je sterilní a málo poutavý jako Kriminálka Anděl, která mi nesedla. Nicméně ke konci tto celkem šlapalo, kde velké plus je pnutí vztahů mezi kriminalistama a účast Soni Norisové. ()

janesX

Výborný štart druhej série (vzhľadom na tie naše pomery), herci sa zdajú viac zohratí, o krok lepší strih a tď... vcelku som zo seriálu potešený hlavne kvôli takej samozrejmosti že má - úroveň. Na tie naše pomery. ()