poster

Muž, který miloval

 • Itálie

  Uomo che ama, L'

 • anglický

  Man Who Loves, The

Drama

Itálie, 2008, 103 min

Producenti:

Donatella Botti

Střih:

Walter Fasano
(další profese)
 • Ephemeris
  ****

  Je cítiť, že film režírovala žena. Odporúčam tým, ktorí prekonávajú bolestivý rozchod a hlavne tým, ktorí majú občas nutkanie niekomu emocionálne ublížiť (takých sa iste nájde dosť). Monica Bellucci je bohyňa a jej feminita z nej priam srší. Nízke hodnotenie je opäť raz odrazom toho, že sa nachádzame na seriálovo-hororovej databáze.(24.12.2016)

 • MI-380
  ***

  Roberto a jeho vztahy, minimalismus s jedním scénáristickým nápadem, 60% (132 hodnotících s průměrem 57%).(21.6.2014)

 • iamek
  ***

  Průměrné romantické drama bez špetky nápadu. Herecky to není taky žádný zázrak a moje oblíbena Monica Bellucci se ve snímků objeví jen na pár minut a je taky hodně nevýrazná. Hlavní hrdina je navíc strašně nesympatický a jeho herecký výkon byl mizerný. Převládá spíše zklamání.(18.10.2010)

 • Tommassi3
  ****

  "Říká se, že časem všechno přebolí.. Není to pravda !! Bolest nepřebolí !! Jen si na ni zvyknete.."(17.12.2014)

 • Rockerman
  *

  Pro mě naprosto zbytečný film. V první půli to byla taková nuda, že jsem měl co dělat, abych to vydržel do konce. Sledujeme zde" zastydlého puberťáka", jinak už ale zralého muže, který se trápí, fňuká, nespí a dělá nejrůznější blbosti, jen aby se k němu vrátila jeho milovaná Sára. Druhá půle je kapánek lepší a dramatičtější, to když se do toho zamontuje Robertův mladší bratr - homosexuál. Ale převažuje stále nuda! Takže pro mne je tu jediná útěcha, že Monica Bellucci je stále překrásná a proto jen kvůli ní dostává tento film ode mě jednu hvězdu.(11.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace