poster

Když se smůla lepí na paty

 • USA

  When a Man Falls in the Forest

Drama / Thriller

USA, 2007, 82 min

 • billyador
  **

  slusna depka nekde uprostred a lehke vystrizliveni (opravdu lehke) na zaver.. neusnul jsem u toho, bit jsem stiskl play nekdy v 11 vecer, ale extra objevny film to nebyl... Jen by mne zajimalo, jestli pro tuhle roli museli Sharon Stone nejak vic "ostarit" nebo zda je to skutecne jeji prava tvar... Protoze jestli je prava, tak ji obdivuji za to, jak se statecne brani trendu navstev plastickych operateru ;o)(15.11.2009)

 • freddy
  ****

  Sympatický film, který je zároveň velice pesimistický a který se jen velmi malým tempem ubírá v ději směrem dopředu, a právě ono pomalé odvíjení se příběhu dodává filmu ještě více na pesimismu. Jsou zde dvě hlavní postavy. Tou první je údržbář Bill, který po nocích uklízí kanceláře v jedné firmě a který je velmi málo hovorný a je zároveň také dost úzkostlivý. A onou druhou postavou je Gary, kterému se hroutí jeho manželství. Film o převážně smutných věcech v životě a o smutných tématech je tak úchvatně pesimistický, že ho zároveň musím označit jako velice kvalitně zpracovaný a rozhodně nadprůměrný film. A příjemná je také délka filmu, těch 85 minut na vykreslení neradostného života dvou mužů je tak akorát. Film je velice zajímavý, rozhodně také tak trochu napínavý, určitě je také nepředvídatelný (dost mě zasáhl Garyho osud) a vůbec nenudí. Dost dobré jsou také pasáže, kdy se Billovi zdá nějaký sen a film nám to servíruje napřed jako realitu, to byl velice dobrý nápad, který určitě chválím. Takže když bych to měl nějak zakončit, tak se jedná o sympatický filmový počin, je to prostě takový film ze života, ve kterém se možná někdo zhlédne a možná naopak někomu budou připadat jeho problémy ve srovnání s problémy hlavních hrdinů jako nicotné a nepodstatné. Mně se každopádně ten film líbil a dávám čtyři hvězdičky.(21.12.2008)

 • zdenny
  *

  A po zhlédnutí se všichni hořce rozpláčeme... Psychologické drama, které mělo do psychologického dramatu na míle daleko. Thriller to už nebyl ani náhodou. Zoufalý pokus o vykreslení problémů pár lidí, z toho jednoho totálního pitomce. Mohl jsem se užrat nudou. Sharon Stone je na svůj věk stále sexy, ale tím tento film nemohla vytáhnout výš. Jedna hvězda a nic po mně nechtějte.(23.4.2009)

 • omega_SK
  ***

  Aaaaaaaaaale HEJ. Dalo sa. Kľudne aj tri a pol hviezdičky. Sharon nám už nejako odkvitá....inu nemladneme no. Príbeh je to celkom pútavý - jednoznačne dramatický. Poprepletaný príbeh troch chlopíkov, čo sa poznajú od školských čias. Jeden introvert, skoro až blbeček, čo sa pokúša "odintrovertiť". Druhý s fóbiou k jazde autom (bo mu tirák zabil ženu či priateľku či čo sa to tam na chvíľku objavilo) a k nadviazaniu nového vzťahu. A tretí, čo už má na tomto svete všetkého dosť a už ho nebaví žehliť problémy s mrchou Sharon, tak sa pripletie zámerne (aspoň podľa mňa to bolo schválne) vystresovanému lúpežníkovi do rany, aby pár gramov olova vyriešilo jeho trápenie.(11.4.2009)

 • Radiq
  ***

  Nějak mi unikl smysl hototo hotohle tohoto tohohle filmu. Bylo to sice hezky pomalu natočený, při těch pomalejch scénách nám v pozadí (jako podkres, ne v řiti) hrála brnkačka na klavírek, postavy byly svým způsobem podivné a já prostě nevím, co to mělo za smysl. Možná žádnej. Možná jen někdo chtěl odvyprávět několik příběžků a být při tom zajímavej. Nevím nakolik se mu to povedlo. Já totiž nevím, co to mělo za smysl. I přesto můžu říct, že to na mě nepůsobilo zas tak extra blbě jak třeba pudr na močůvku. Bylo to spíš jak kdybych se v tom pudru válel a chtěl si zamaskovat jebáky na zádech. Spokojenej jsem byl hlavně se sny toho pana uklízečky, obzvláště rozpatlaná kryf... A Pruitt Taylor Vince je můj velkej oblíbenec, což si tady opět vůbec nepokazil. Sharon jako nezmalovaná zlodějka nekradla krčmo, ale vzpřímeně, což jí nijak na pěkném ksichtu neubralo - právě naopak byla velmi přirozená (když nepočítám ten její duševní stav). A smysl stále postrádám. Jdu ho hledat postranním vchodem do otvoru vyhlodaného krysou v zápalu smrtelné křeče do 10mm tenké oranice. To je taky nesmysl... řach.(20.5.2008)

 • - Skupina Smashing Pumpkins v čele s Billy Corganem přispěla do filmu třemi písněmi, které nikdy dřívě nevydali. Jedná se o skladby „Shangra-La", „Sky of Blue" a „Whisper" (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v okolí města Burnaby v Kanadě. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace