Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvě mrtvoly, jedna mužská, druhá ženská, nalezené kdesi na pražské periferii, vedou na první pohled k podezření, že šlo o mafiána na výletě, který byl zabit i s prostitutkou, kterou si najal. Policisté zjistí, že šlo o "korunního prince" mocné bratislavské mafiánské rodiny, proto přijíždí pomoci s vyšetřováním i slovenský kriminalista. Vyřizovaly si tu účty slovenské gangy? (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

...........syn slovenského mafiána zavraždený ...tak pomáha aj slovenský policajt-zobrazený ako sympaťák....trochu pomohol, ale tak nejako více-méne náhodou sa to " dušulichalo! k objasneniu..primer.... ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co se týká pátrání velmi dobrý a zajímavý díl, ve kterém není dlouho jasné, kdo je pachatelem. Škoda jen, že určitý očekávaný vrchol pátrání nepřijde a z velkého případu zbude pouze případ "z našeho rybníčku". Ale slovenský kolega byl vtipný a s Dvořákovou mu to sedělo. Podařený závěr první série. ()

Zajímavosti (1)

  • Na začátku dílu říká patolog Benkovský (Ladislav Frej), že oběť měla necelé 4 promile alkoholu v krvi. V závěru dílu však zazní z úst Tomečka (Martin Stropnický), že měla 2,5 promile. (sator)

Reklama

Reklama