Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Střelba na záchodcích lepšího podniku skončila mrtvým synem podnikatele, který ovládá pražskou taxislužbu. Šlo o pomstu jeho konkurenta, nebo je síť kšeftů, služeb a protislužeb, odplat a nenávistí mnohem komplikovanější? V pátrání nastane nečekaný zvrat, počet oběti konfliktu narůstá. Dramatický příběh prvního dílu třetí řady Kriminálky Anděl změní jejich hrdinům mnoho v jejich pracovních životech. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

....aj dosť naivné-priezračné v úvode....aj ku koncu hooodne nepravdepodobné ,aby to dokázal amatér...znamenalo by to strašnú neprofesionalitu polície.......nechcem spoilerovať preto takto.... ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Drsný příběh hned na začátku série, mrtvola střídá mrtvolu, jedna z nich bude mít zásadní vliv také na pražskou kriminálku. Jinak příběh jako vyšitý z učebnic organizovaného zločinu, navíc s "bonusem", kdy hlavní podezřelý vlastně na konci ani není vyslechnut. Tak to prostě někdy chodí. Podařený a na své poměry i hodně akční díl. ()

Zajímavosti (2)

  • Restaurace, kde dojde k vraždě, je Sapori na Vinohradech. (sator)
  • Na konci epizody je oznámen nástup nové nadřízené. To kriminalisty psychicky trošku vezme. Oliver (Marek Taclík) otevře šuplík u svého stolu, ve kterém se překulí tří láhve piva Husťan, známého ze seriálu Comeback (od r. 2008). (HonzaR)

Reklama

Reklama