Kriminálka Anděl - Série 2

(série)
Česko, (2010–2011), 14 h 38 min (Minutáž: 53–56 min)

Martin Stropnický, David Švehlík, Marek Taclík, Helena Dvořáková, Michal Novotný, Ladislav Frej st., Miloslav Mejzlík, Petr Meissel, Jan Vlasák, Richard Fiala, Věra Tichánková, Markéta Haroková (více)

Epizody(16)

Enšpígl

V podstatě ve stejném duchu jako první sérka kde nejvíc nasírácí jsou ty mázlý předěly. Všiml jsem si jak často kolegové vstupují do výslechový místnosti zrovan při výslechu, přijde mě to neprofesionální, ale nevím nejsem bengo, ale hlavně je to pořád a hodně případů mě vyznívalo s pochopením pro pachatele a trošku v tom vidím záměr. V každým případě pořád hratelný , takže proč nedat třetí serošku ()

otík

Druhá série nabízí v podstatě to samé, co jednička - stejný pracovní tým, stejné postupy, lepší i průměrnější díly, ale rozhodně to není slabší. Slušná krimi podívaná. ()

• Točilo se převážně v Horních Počernicích a v dalších částech Prahy. (sator)
  • Zastavárna se nachází na Novém Městě, statek v Břežanech, hospoda je v Nuslích a jmenuje se Restart pub, Motorest se jmenuje Zlaté slunce a je v Břežanech. (sator)
  • Příběh se odehrává v Zámeckém areálu Ctěnice, majitelem památky je město Praha. (sator)