poster

Leon

Krátkometrážní / Animovaný

Česko, 2006, 6 min

Režie:

Michal Opitz
 • curunir
  ****

  Maliara, ktorý má zaľubu v malovaní svojho chamaleóna často navštevuje jeho ďaľšia veľká záľuba - slečny. Zver však žiarli na neustále radovánky svojho pána a tak sa raz ,,navlečie" do jeho kože. Očakávaní výsledok však nie je úplne podľa chameleónovych predstáv... Vďaka celkovej nápaditosti, sympatickej animácii a dobre zvolenej hudbe je pre mňa tento študentský filmík lepším než rovnomenný film istého francúzskeho režiséra. :-) (1. komentár filmu)(8.12.2008)

 • dANo
  ****

  Celkom vtipný animák o jednom sukničkárskom maliarovi a jeho chameleónovi, ktorý mu všetky ženské návštevy závidí a preto sa jedného dňa rozhodne pre "zmenu"... Ale veľmi rýchlo pochopí, že sukničkárstvo nie je taký jednoduchý "koníček". :o))(30.4.2009)

 • Micione
  *****

  Jj , malíři to mají někdy těžký a proto potřebují stálou inspiraci :-) .... Což chameleon Leon pochopil , až si vše vyzkoušel na "vlastní" kůži. Dlouho jsem se tak nenasmála. Určitě za plný počet. Ke zhlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=UH41kr8gzIM(1.6.2014)

 • darkrobyk
  ****

  Když budete mít chuť být v kůži někoho jiného, pak přijde někdo v kůži a nastane tanec....s/m tanec...zábavné.(30.3.2014)

 • Sfinkter
  ****

  Animace obyčejná, ale nápad famózní a provedení ještě lepší. Kreslený videovtip, který vás rozesměje.(31.7.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace