poster

Brněnská baraka

Krátkometrážní / Dokumentární

Česko, 2007, 29 min

 • ondrech

  Kamera: Ondrej A. Pecenka.... hodnotit sve vlastni dilko? To by byla posetilost. Tento film je mym zakladnim kamenem me kariery, pred timto snimkem to byly jen prapodivne pokusy, pri nataceni jsem ziskal mnoho zkusenosti jak pri praci ve meste, tak pri strihu a tak dale. Achje, to byly proste casy, kdy jsem vzal kameru, stativ a jel neco smolit do Brna za hudby Mikea Oldfielda:-)(2.4.2008)

 • PenaPP
  *****

  Taky to není úplně můj žánr, ale zpracování bylo skvělé, hudba dobře vybraná a vtipné scénky byly taky fajn.(2.4.2008)

 • Redswif
  ****

  Tento styl dokumentu není zrovna můj oblíbený, ale teda tenhle(asi Brnem) je mi nějak přijemný. I když jsem z něho nadšen, sice nejspíš proto že kvůli jeho promítání jsem se nemusel ve škole učit :-D Přesto jsou tam pěkné záběry a i pár vtipných scének;-)(2.4.2008)

 • fannah

  Produkce: Nine Rocks Productions B.B. je film, který ve mě zanechal trvalé vzpomínky, ať už z natáčení, premiéry či střihového víkendu. Pokus dvou studentů, vytvořit svůj první film, který by zachytil prostředí, ve kterém tisíce lidí funguje a žije bez povšimnutí a pozastavením se nad okolním světem. Rozhodně byla pro mě tato tvorba životní zkušenost. Film stojí za shlédnutí, nejlépe s komentářem režiséra a producenta.(20.4.2009)

 • - Píseň "Tubular Bells" Mikea Oldfielda poslouchal režisér Pečenka při každém natáčení. V součtu to znamená, že tuto dvacetišestiminutovou skladbu slyšel asi 161 krát. (fannah)

 • - Design úvodních a koncových titulků byl vytvořen přímo pro tento film. (fannah)

 • - Střih probíhal v Kroužku u Rousínova, kde se stříhalo nepřetržitě dvacet hodin, poté byla pětihodinová pauza a dalších patnáct hodin, než vznikla první finální verze. (fannah)