• sefino
  ****

  Vážně jsem se pobavila. Zejména při parodování současné české muzikálové scény, kterou dokonale zhodnotil Tomáš Matonoha, který ve svém audiodeníku říká: "Teď hraju v tom Husovi. Já vim, že je to sračka, ale když jsem odmítnul Cyrila a Metoděje - příběh lásky (a to byla daleko větší sračka), tak mě hned nařkli z toho, že mám něco proti buzerantům. Něco mě ale živit musí..."(13.4.2008)

 • Zeek
  ***

  Když to beru jako parodii, tak nemůžu hodnotit jako odpad. Bylo to vtipné, i když chvílemi občas neprofesionální. Tenhle film beru s nadhledem, jako povídku na jedno použití. I když jsem se místy nudil, Jan Hus byl výbornej. S herci jsem také problém neměl. V tomhle případě dávám 3*. Moje hodnocení: 60%(14.4.2008)

 • T-pack
  *

  Moc si z filmu nepamatuji, jen jeho neuvěřitelnou trapnost. Přišlo mi to tehdy dost děsivé, přesto si pamatuji, kterak jsem to se sebezapřením dokoukal. Ten pocit si pamatuji. No a jak si tak pročítám obsah, vzpomínám si na víc. Některé scény mi skutečně přišly tak hrozné, až byly dobré... hmm... tak za jedna.(18.12.2008)

 • dr.fish
  *****

  Parádní věc. Po pravdě sice nic objevného, ale zase nádherný portrét naší mediální společnosti, kde pravda nebo objektivita vůbec nic neznamená, základem je šokující odhalení. Osobně jsem se výborně pobavil, tenhle přístup k látce mám fakt rád. Sranda to je, to nelze popřít, ovšem náročný divák se u toho asi nepobaví. 80%(1.5.2017)

 • paascha
  odpad!

  Proč se tohle točí??? multifunkční scénárista, co byl zároveň kostymér, autor písní, režisér a kdoví co ještě, je asi příbuzný někoho vlivného, protože jinak si odvysílání této debility nedokážu vysvětlit. Jestliže toto je nová tvář českého filmu a nová podoba ČT, pak raději zrušte obojí. Hollywood točí také sračky, alespoň líbivě a s hezkými herci, a místo české se klidně můžem dívat na německou TV(14.4.2008)

 • - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace