• Philippa
  ****

  To je vtipný jak se názory liší. Tak byla to parodie a nebo ne? A není to vlastně jedno? Možná záleží v jakém duševním stavu se právě nalézáte a jaký nadhled vám zrovna bude bližší. Já se řadím k těm co si myslí, že ten dlouhovlasý Matonoha hraje "debilně" schválně, stejně jako ta Laurinová ,že je to schválně "debilní" příběh, příšerný zpěv a texty písní ,všechno je tak ujetý a tak přehnaný ,že to opravdu Pozzi nemyslel vážně. V tom žánru, kam jsem si to zařadila já, je to dobrý počin.(14.4.2008)

 • InJo
  ***

  To bylo tak kouzelně debilní, že se mi to prostě muselo líbit! ;-) Pitomý příběh o pitomé holce, co se fatálně platonicky zamiluje do pitomé celebrity, má pitomý průběh a ještě pitomější (předvídatelnou) pointu a závěr. Snad každý "herec", který se tu třeba jen na chvíli mihne, hraje (popř. možná teprve bude hrát) v nějakém ze současných českých seriálových (s)hitů (viz Horákovi, Pojišťovna štěstí, Ulice, Velmi křehké vztahy). Holt nemůžeme od ČT čekat, že nás bude každou neděli večer zásobovat kvalitními počiny typu Strachova Brainstormu, občas je třeba se spokojit i s takovouto nenáročnou blbůstkou na jedno použití. 50%(13.4.2008)

 • Chamyl
  ***

  Jasně, že to je parodie! Parodie na mediální svět, jeho tvůrce i konzumenty, jednu nejmenovanou komerční televizi s jejími veledíly plnými mediální hvězd, které všichni milujeme a nemůžeme bez nich žít. Nebo snad má někdo pocit, že Lucie Benešová rozvalená na gauči a neustále si rozhalující svůj výstřih během "hlavní zpravodajské relace" je míněna vážně?! Všechno je zveličené, přehnané a i z těch nejmenších prdečků bez jakéhokoliv zápachu jsou díky médiím uhněteny obrovské koule s pořádným aroma. Přesně jako v reálu - stupidní nekonečné seriály s umělými rádobyhvězdami, vzdychající fanynky a veřejnost lačnící po každém slově nebo činu těchto celebrit. I když má kolísavé tempo a občas ztrácí dech i vtip, tak i přesto se dá tohle dílko s českou Katie Holmes v hlavní roli vcelku bezbolestně shlédnout. Btw: trochu mi uniká, proč Adriana Neubauerová (která celý film vlastně odtáhne) není uvedená mezi herci, zatímco Jan Kraus (který se zde objeví pouze na několik pikosekund v televizi sám za sebe) ano...(14.4.2008)

 • PollyJean
  **

  "Televizní film Láska In Memoriam je opět přehlídkou pozziovské poetiky, která je nezaměnitelná a kterou si Česká televize hýčká, protože jestli lze něco v televizi označit za „umění“, pak jsou to práce autora, režiséra (a v Lásce In Memoriam nově i hudebníka a textaře) Jaroslava Pozziho" - ?????????????????????????????????????? A já jsem si myslela že je to parodie....(22.5.2009)

 • dopitak
  *****

  Když tady vidím odpady, nemůžu jinak, než za pět, i když objektivně je to slabší čtyři. Trvalo mi asi dvě minuty, než jsem přišel na to, že to bude parodie, a asi deset, než jsem zjistil, že skvělá. Dlouho jsem neviděl promakanější film. "Mám, pravdu mám, už doutnám." :-)) Speciální bonus za to, že si konečně někdo dělá prdel z bulváru (zprávy České televize v posledních několika letech, zprávy všech ostatních televizí odjakživa, o tištěných ani nemluvě), sračkoidních Ordinací a Ulicí a taky muzikálů (kromě textů si všimněte třeba i kostýmů "plamenů"). Pak jsou tam učňové páčaři, blondýnky Šíbrové, Dobrá voda (Michal Roneš), lesba jak Brno a další hlody, která někteří místní zjevně nepochopili. Herecky je film přesně takový, jaký má být - parodie na všechno, a přesně tam se Matohlava hodí. Stejně jako Bareš, za kterýho jsem se z počátku zlobil, ale pak vyplynulo, že to je nadsázka a on je vlastně boží. A Maruška Carey rozstříhaná asi do dvanácti minut... Ale kdopak to namluvil vypravěče - byl to Mirek Táborský nebo ne?(28.9.2013)

 • - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace