• T-pack

Moc si z filmu nepamatuji, jen jeho neuvěřitelnou trapnost. Přišlo mi to tehdy dost děsivé, přesto si pamatuji, kterak jsem to se sebezapřením dokoukal. Ten pocit si pamatuji. No a jak si tak pročítám obsah, vzpomínám si na víc. Některé scény mi skutečně přišly tak hrozné, až byly dobré... hmm... tak za jedna.(18.12.2008)

To bylo tak kouzelně debilní, že se mi to prostě muselo líbit! ;-) Pitomý příběh o pitomé holce, co se fatálně platonicky zamiluje do pitomé celebrity, má pitomý průběh a ještě pitomější (předvídatelnou) pointu a závěr. Snad každý "herec", který se tu třeba jen na chvíli mihne, hraje (popř. možná teprve bude hrát) v nějakém ze současných českých seriálových (s)hitů (viz Horákovi, Pojišťovna štěstí, Ulice, Velmi křehké vztahy). Holt nemůžeme od ČT čekat, že nás bude každou neděli večer zásobovat kvalitními počiny typu Strachova Brainstormu, občas je třeba se spokojit i s takovouto nenáročnou blbůstkou na jedno použití. 50%(13.4.2008)

To je tak ošklivé a hloupé, až je to krásné a vtipné. Tomáš Matonoha jako idol náctiletých? Tomáš Matonoha jako Jan Hus a český Joey Tribbiany? Skvěle jsem se pobavila. Co na tom, že to není žádný skvost české kinematografie. Na DVD bych si to nepůjčila, ale kdyby to dávali zase v neděli večer v televizi, klidně bych se opět podívala. Důležité je, že si tvůrci sami ze sebe dělají legraci, a to se cení. Ostatně, zuby taky.(8.5.2009)

To je vtipný jak se názory liší. Tak byla to parodie a nebo ne? A není to vlastně jedno? Možná záleží v jakém duševním stavu se právě nalézáte a jaký nadhled vám zrovna bude bližší. Já se řadím k těm co si myslí, že ten dlouhovlasý Matonoha hraje "debilně" schválně, stejně jako ta Laurinová ,že je to schválně "debilní" příběh, příšerný zpěv a texty písní ,všechno je tak ujetý a tak přehnaný ,že to opravdu Pozzi nemyslel vážně. V tom žánru, kam jsem si to zařadila já, je to dobrý počin.(14.4.2008)

Celé to působilo nemastně neslaně. Bylo to zdlouhavé a když už to vypadalo, že přijde konečně konec začala další etapa. Líbil se mi ale moc návrh "kostry" filmu. Taky si myslím, že panem idolem by nemusel být Tomáš Matonoha, ne že by špatně hrál, ale přijde ne-moc krásný pro tuto roli idola (předem se omlouvám za pomluvy). Je to jen kritika...to hezké si nechám pro sebe :)(16.4.2008)

• - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)