• Kamca_
  *

  Bylo to ještě horší, než jsem čekala. Ale odpad nakonec nedám. Trapné a nudné. Prostě hrůza. 15%(23.8.2013)

 • Flego
  *

  Od ČT by som nečakal takýto podraz na diváka. Tento priblblý príbeh s dementným komentárom je určite výnimka a všetci rýchlo zabudnú na to, čo videli. Inak by sme si museli povedať : televízny film In Memoriam.(14.4.2008)

 • paascha
  odpad!

  Proč se tohle točí??? multifunkční scénárista, co byl zároveň kostymér, autor písní, režisér a kdoví co ještě, je asi příbuzný někoho vlivného, protože jinak si odvysílání této debility nedokážu vysvětlit. Jestliže toto je nová tvář českého filmu a nová podoba ČT, pak raději zrušte obojí. Hollywood točí také sračky, alespoň líbivě a s hezkými herci, a místo české se klidně můžem dívat na německou TV(14.4.2008)

 • Tosim
  ***

  Schválně dost ujetý snímek, který si z "TV reality" dělá srandu velice ironickým způsobem, že je v duchu TV produkce i vizuálně natočen, není už víceméně vina sénáritsty a režiséra. Příjemné odreagování. 70%.(30.7.2012)

 • Slarque
  ****

  Tak u tohoto krásného obrázku naší mediální reality jsem se opravdu dobře bavil. Jistě, bylo to nadsazené, ale která parodie není? A pokud to označím za parodii, tak to bylo mnohem lepší, než co z tohoto žánru běhá v kinech. Příjemně střelené překvapení.(13.4.2008)

 • - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace