Když to beru jako parodii, tak nemůžu hodnotit jako odpad. Bylo to vtipné, i když chvílemi občas neprofesionální. Tenhle film beru s nadhledem, jako povídku na jedno použití. I když jsem se místy nudil, Jan Hus byl výbornej. S herci jsem také problém neměl. V tomhle případě dávám 3*. Moje hodnocení: 60%(14.4.2008)

Když tady vidím odpady, nemůžu jinak, než za pět, i když objektivně je to slabší čtyři. Trvalo mi asi dvě minuty, než jsem přišel na to, že to bude parodie, a asi deset, než jsem zjistil, že skvělá. Dlouho jsem neviděl promakanější film. "Mám, pravdu mám, už doutnám." :-)) Speciální bonus za to, že si konečně někdo dělá prdel z bulváru (zprávy České televize v posledních několika letech, zprávy všech ostatních televizí odjakživa, o tištěných ani nemluvě), sračkoidních Ordinací a Ulicí a taky muzikálů (kromě textů si všimněte třeba i kostýmů "plamenů"). Pak jsou tam učňové páčaři, blondýnky Šíbrové, Dobrá voda (Michal Roneš), lesba jak Brno a další hlody, která někteří místní zjevně nepochopili. Herecky je film přesně takový, jaký má být - parodie na všechno, a přesně tam se Matohlava hodí. Stejně jako Bareš, za kterýho jsem se z počátku zlobil, ale pak vyplynulo, že to je nadsázka a on je vlastně boží. A Maruška Carey rozstříhaná asi do dvanácti minut... Ale kdopak to namluvil vypravěče - byl to Mirek Táborský nebo ne?(28.9.2013)

Celé to působilo nemastně neslaně. Bylo to zdlouhavé a když už to vypadalo, že přijde konečně konec začala další etapa. Líbil se mi ale moc návrh "kostry" filmu. Taky si myslím, že panem idolem by nemusel být Tomáš Matonoha, ne že by špatně hrál, ale přijde ne-moc krásný pro tuto roli idola (předem se omlouvám za pomluvy). Je to jen kritika...to hezké si nechám pro sebe :)(16.4.2008)

• Pishin

No to teda byla ale bejkarna na n-tou. Jednu hvezdicku davam za demenci, kterou je cele toto dilko prospikovano a predevsim za parodii na Ordinaci v ruzove zahrade, protoze to je vrchol demence. Herci prehravaj ze by clovek blil, ani se to neda brat jako groteska-mam pomerne velky smysl pro humor ale zrovinka v tento nedelni podvecer jsem nebyl dobre nalazen. Pisnicky stojej taky za..... Doufejme ze pristi nedeli s ceskym filmem bude neco libovejsiho a hlavne, ze CT1 vrazi prachy do rozumnejsiho dila. Ps: ale to mlady kote vypadalo celkem k svetu takze druha hvezdicka patri ji za vzhled.(13.4.2008)

• T-pack

Moc si z filmu nepamatuji, jen jeho neuvěřitelnou trapnost. Přišlo mi to tehdy dost děsivé, přesto si pamatuji, kterak jsem to se sebezapřením dokoukal. Ten pocit si pamatuji. No a jak si tak pročítám obsah, vzpomínám si na víc. Některé scény mi skutečně přišly tak hrozné, až byly dobré... hmm... tak za jedna.(18.12.2008)

• - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)