• kinderman
  ****

  Televizi jsem zapnul jen kvůli Adrianě Neubauerové (Maharal- Tajemství talismanu), ale úvodní parodická dvacetiminutovka (Můj blok, seriál Lékaři bez diplomů, muzikálový hit Jan Hus) mě doslova převálcovala. Po zmizení Matonohy a překlopení do satiry na bulvární média fórů ubylo, ale Adriana to podržela a závěr byl opět výborný- proto vědomě o něco nadhodnocuji.(14.4.2008)

 • manonfire
  odpad!

  Matonoha byl přímo děsivě špatný. Stejně tak Laurinová a vlastně všichni krom Bareše. O těch žabkách ani nemluvě. (Prý záměrně amatérský výkon...heeh...to jsou fóŕy tady.)To prostě byla nefalšovaná česká sračka. Jak se mohou najít peníze na produkci takového výblitku? Jaroslav Pozzi...komu ten musel vyhulit..to fakt nevím. Ubohé 0%(13.4.2008)

 • T-pack
  *

  Moc si z filmu nepamatuji, jen jeho neuvěřitelnou trapnost. Přišlo mi to tehdy dost děsivé, přesto si pamatuji, kterak jsem to se sebezapřením dokoukal. Ten pocit si pamatuji. No a jak si tak pročítám obsah, vzpomínám si na víc. Některé scény mi skutečně přišly tak hrozné, až byly dobré... hmm... tak za jedna.(18.12.2008)

 • dopitak
  *****

  Když tady vidím odpady, nemůžu jinak, než za pět, i když objektivně je to slabší čtyři. Trvalo mi asi dvě minuty, než jsem přišel na to, že to bude parodie, a asi deset, než jsem zjistil, že skvělá. Dlouho jsem neviděl promakanější film. "Mám, pravdu mám, už doutnám." :-)) Speciální bonus za to, že si konečně někdo dělá prdel z bulváru (zprávy České televize v posledních několika letech, zprávy všech ostatních televizí odjakživa, o tištěných ani nemluvě), sračkoidních Ordinací a Ulicí a taky muzikálů (kromě textů si všimněte třeba i kostýmů "plamenů"). Pak jsou tam učňové páčaři, blondýnky Šíbrové, Dobrá voda (Michal Roneš), lesba jak Brno a další hlody, která někteří místní zjevně nepochopili. Herecky je film přesně takový, jaký má být - parodie na všechno, a přesně tam se Matohlava hodí. Stejně jako Bareš, za kterýho jsem se z počátku zlobil, ale pak vyplynulo, že to je nadsázka a on je vlastně boží. A Maruška Carey rozstříhaná asi do dvanácti minut... Ale kdopak to namluvil vypravěče - byl to Mirek Táborský nebo ne?(28.9.2013)

 • Chamyl
  ***

  Jasně, že to je parodie! Parodie na mediální svět, jeho tvůrce i konzumenty, jednu nejmenovanou komerční televizi s jejími veledíly plnými mediální hvězd, které všichni milujeme a nemůžeme bez nich žít. Nebo snad má někdo pocit, že Lucie Benešová rozvalená na gauči a neustále si rozhalující svůj výstřih během "hlavní zpravodajské relace" je míněna vážně?! Všechno je zveličené, přehnané a i z těch nejmenších prdečků bez jakéhokoliv zápachu jsou díky médiím uhněteny obrovské koule s pořádným aroma. Přesně jako v reálu - stupidní nekonečné seriály s umělými rádobyhvězdami, vzdychající fanynky a veřejnost lačnící po každém slově nebo činu těchto celebrit. I když má kolísavé tempo a občas ztrácí dech i vtip, tak i přesto se dá tohle dílko s českou Katie Holmes v hlavní roli vcelku bezbolestně shlédnout. Btw: trochu mi uniká, proč Adriana Neubauerová (která celý film vlastně odtáhne) není uvedená mezi herci, zatímco Jan Kraus (který se zde objeví pouze na několik pikosekund v televizi sám za sebe) ano...(14.4.2008)

 • - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace