• manonfire

Matonoha byl přímo děsivě špatný. Stejně tak Laurinová a vlastně všichni krom Bareše. O těch žabkách ani nemluvě. (Prý záměrně amatérský výkon...heeh...to jsou fóŕy tady.)To prostě byla nefalšovaná česká sračka. Jak se mohou najít peníze na produkci takového výblitku? Jaroslav Pozzi...komu ten musel vyhulit..to fakt nevím. Ubohé 0%(13.4.2008)

• PollyJean

"Televizní film Láska In Memoriam je opět přehlídkou pozziovské poetiky, která je nezaměnitelná a kterou si Česká televize hýčká, protože jestli lze něco v televizi označit za „umění“, pak jsou to práce autora, režiséra (a v Lásce In Memoriam nově i hudebníka a textaře) Jaroslava Pozziho" - ?????????????????????????????????????? A já jsem si myslela že je to parodie....(22.5.2009)

Celé to působilo nemastně neslaně. Bylo to zdlouhavé a když už to vypadalo, že přijde konečně konec začala další etapa. Líbil se mi ale moc návrh "kostry" filmu. Taky si myslím, že panem idolem by nemusel být Tomáš Matonoha, ne že by špatně hrál, ale přijde ne-moc krásný pro tuto roli idola (předem se omlouvám za pomluvy). Je to jen kritika...to hezké si nechám pro sebe :)(16.4.2008)

To je tak ošklivé a hloupé, až je to krásné a vtipné. Tomáš Matonoha jako idol náctiletých? Tomáš Matonoha jako Jan Hus a český Joey Tribbiany? Skvěle jsem se pobavila. Co na tom, že to není žádný skvost české kinematografie. Na DVD bych si to nepůjčila, ale kdyby to dávali zase v neděli večer v televizi, klidně bych se opět podívala. Důležité je, že si tvůrci sami ze sebe dělají legraci, a to se cení. Ostatně, zuby taky.(8.5.2009)

To je vtipný jak se názory liší. Tak byla to parodie a nebo ne? A není to vlastně jedno? Možná záleží v jakém duševním stavu se právě nalézáte a jaký nadhled vám zrovna bude bližší. Já se řadím k těm co si myslí, že ten dlouhovlasý Matonoha hraje "debilně" schválně, stejně jako ta Laurinová ,že je to schválně "debilní" příběh, příšerný zpěv a texty písní ,všechno je tak ujetý a tak přehnaný ,že to opravdu Pozzi nemyslel vážně. V tom žánru, kam jsem si to zařadila já, je to dobrý počin.(14.4.2008)

• - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady.