• PollyJean

"Televizní film Láska In Memoriam je opět přehlídkou pozziovské poetiky, která je nezaměnitelná a kterou si Česká televize hýčká, protože jestli lze něco v televizi označit za „umění“, pak jsou to práce autora, režiséra (a v Lásce In Memoriam nově i hudebníka a textaře) Jaroslava Pozziho" - ?????????????????????????????????????? A já jsem si myslela že je to parodie....(22.5.2009)

Televizi jsem zapnul jen kvůli Adrianě Neubauerové (Maharal- Tajemství talismanu), ale úvodní parodická dvacetiminutovka (Můj blok, seriál Lékaři bez diplomů, muzikálový hit Jan Hus) mě doslova převálcovala. Po zmizení Matonohy a překlopení do satiry na bulvární média fórů ubylo, ale Adriana to podržela a závěr byl opět výborný- proto vědomě o něco nadhodnocuji.(14.4.2008)

To je tak ošklivé a hloupé, až je to krásné a vtipné. Tomáš Matonoha jako idol náctiletých? Tomáš Matonoha jako Jan Hus a český Joey Tribbiany? Skvěle jsem se pobavila. Co na tom, že to není žádný skvost české kinematografie. Na DVD bych si to nepůjčila, ale kdyby to dávali zase v neděli večer v televizi, klidně bych se opět podívala. Důležité je, že si tvůrci sami ze sebe dělají legraci, a to se cení. Ostatně, zuby taky.(8.5.2009)

To bylo tak kouzelně debilní, že se mi to prostě muselo líbit! ;-) Pitomý příběh o pitomé holce, co se fatálně platonicky zamiluje do pitomé celebrity, má pitomý průběh a ještě pitomější (předvídatelnou) pointu a závěr. Snad každý "herec", který se tu třeba jen na chvíli mihne, hraje (popř. možná teprve bude hrát) v nějakém ze současných českých seriálových (s)hitů (viz Horákovi, Pojišťovna štěstí, Ulice, Velmi křehké vztahy). Holt nemůžeme od ČT čekat, že nás bude každou neděli večer zásobovat kvalitními počiny typu Strachova Brainstormu, občas je třeba se spokojit i s takovouto nenáročnou blbůstkou na jedno použití. 50%(13.4.2008)

Když to beru jako parodii, tak nemůžu hodnotit jako odpad. Bylo to vtipné, i když chvílemi občas neprofesionální. Tenhle film beru s nadhledem, jako povídku na jedno použití. I když jsem se místy nudil, Jan Hus byl výbornej. S herci jsem také problém neměl. V tomhle případě dávám 3*. Moje hodnocení: 60%(14.4.2008)

• - Film je poděkováním Střední odborné škole Poděbrady. (Zdroj: ČSFD.cz)