poster

Spielberg o Spielbergovi (TV film)

 • USA

  Spielberg on Spielberg

Dokumentární

USA, 2007, 86 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • Shadwell
  *****

  Podobně jako u Scorseseho je i u Stevena zřetelně vidět upřímná láska k filmům, tudíž přestože 86 minut jen sedí a povídá, ničemu to neškodí. Hlavní témata jsou, zdá se, dvě: 1, Komunikace, nikoliv však studeno-válečná, nýbrž ta bytostně lidská. Děti a mimozemšťané s tím mají očividně menší problémy než lidé. To je důvodem, proč je každý třetí film Stevena o UFO. 2, Vypravěčství. Spielbergovi jde předně o to, co nejvíce zúžit vzdálenost mezi filmem a obecenstvem. Spielberg je vypravěč se vším všudy (nikoliv formální experimentátor), který touží diváka mermomocí pohltit dějem.(28.9.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  Rád se dívám na tyhle dokumenty o režisérech. V nich je možno se obvykled seznámit s jejich životopisem a filmografií. A tenhle dokument "Spielberg o Spielberg" mi ho rozhodně činí sympatičtějším, než kdybych ho neviděl, neměl ve svém archívu, aby se k němu mohl když budu mít chuť vrátit.***(4.12.2010)(4.12.2010)

 • Flego
  *****

  Príjemné rozprávanie svetoznámeho režiséra o svojich názoroch na život, rodinu, film, politiku a umenie komunikácie medzi ľuďmi.(3.4.2008)

 • Paxxx.cz
  ****

  Společně se Spielbergem pěkné shrnutí všech filmů (a že jich je) tak jak je vnímal režisér, který výrazně ovlivnil svět filmů.(14.8.2009)

 • sator
  ****

  Moc zajímavé.(17.8.2011)

 • kamil0606
  *****

  Na tento dokument som natrafil v TV a hned ma uchvatil . Jednoducho dokument o Spielbergovi rozpravany Spielbergom ... Vsetky jeho pocity z filmovania v jeho zaciatkoch i zaujmave informacie o filmoch. Dokumenty nemusim ale toto bolo vazne zaujmave . Odporucam kazdemu ...(18.12.2008)

 • Nolanofil
  ****

  Pekné zhrnutie toho, čo a ako Steven kedy natočil. Pre fan povinnosť.(1.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace