poster

Rosario to Vampire (TV seriál)

 • japonský

  Rosario + Vampire

 • japonský

  ロザリオとバンパイア

 • anglický

  Rosario + Vampire

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2008, 13x24 min

 • Cracker
  odpad!

  Odpad! ani zďaleka necharakterizuje túto neskutočnú ....... ! Nedokázal som sa prehrýzť ani polovicou seriálu, pretože pri každej epizóde ma chytal silný mikrospánok. Ak by som sa mal slušne vyjadriť, tak Rosario + Vampire je bezvýhradná strata času a v živote by som ju nikomu neodporučil, len toľko k tomuto dielku...(20.5.2013)

 • Nyan
  ****

  Zajímavý nápad se školou pro démony a mohl to být i dost dobrý seriál, kdyby hlavním cílem nebylo vystavovat na odiv ženské přednosti hrdinek. V druhé půlce seriálu naštěstí ustoupila schématičnost děje (všechno pořeší přeměněná upírka Moka) a celkově zápletky byly zajímavější než pouhé "miluju Tsukuneho". Seriál navíc můžeme brát jako vizuálně příjemný bestiář mytologických monster. Sečteno a podtrženo mírně úchylná guilty pleasure, kterou je třeba nebrat vážně.(10.3.2011)

 • Subjektiv
  odpad!

  Nebohý středoškolák Tsukune se dostane na školu, do které chodí jenom strašidla. Jako člověk příliš nezapadá. Ovšem každá ženština v čele s prsatou upírkou Mokou po něm touží. Rosario + Vampire je jedno z řady naprosto ubohých echci. Každý díl se řídí stejným schématem a navíc je toto schéma samo o sobě neskutečně pitomé. Posuďte sami: Nejdříve dojde k setkání Mako a Tsukuneho, při kterém Mako touží po jeho krvi. Pak jde po Tsukunem nějaké monstrum. Vše se stupňuje, až dojde k fyzickému boji, během něhož je odstraněn "seal" v podobě kříže na Mokině hrudi a následuje transformace na drsnější formu Moky, samozřejmě s vyvinutější hrudí. Ve své drsné podobě Moka vše záhy vyřeší a díl můžeme ukončit nějakou rozkošnou "erotickou" nehodou, ale spíše se použije tahanice mezi hlavními hrdinkami o Tsukuneho. Jedna prsatá hrdinka je málo, časem tedy přidáváme další. Opepříme kalhotkami... ale sakra někdo odšrouboval víčko. Nevadí, kalhotek není nikdy dost. Aby si na své přišli i pedofilové, podstrčíme jednu nevyvinutou lolitku. Díl či dva s plavkami nesmí chybět. Nakonec jemně dochutíme řádně provařeným ecchi humorem. Přejeme příjemné zvracení.(3.4.2008)

 • seth82
  **

  Väčšinu negatívnych aspektov tu už užívatelia vypichli, nebudem sa teda opakovať. Jednoducho hlúposť a ani záblesky humoru to nedokázali zlepšiť. Veľkým plusom je Mizuki Nana a jej Trinity Cross v druhej sérii, za ten song dávam extra hviezdičku. Season 3, ktorú vraj majú natočiť, pravdepodobne odignorujem, alebo rovno preskočím na poslednú časť, či sa opäť dočkám "Moka-chan....Tsukune" stampeda...(12.2.2013)

 • Scalpelexis
  *

  [Shlédnuty 3 epizody, drop] Chtěl jsem se trochu zasmát nad blbostí, což se dostavilo pouze první díl. Další dva díly totiž byly úplně stejný, takže mé pocity mi přešly k bezradnosti až na slušnou úroveň otrávení. Scénář probíhá zhruba takto: Ohaio Tsukune, ohaio Moka-san, kalhotky, přichod nové holky do harému, kalhotky, příchod nového špatňáka na scénu, Tsukune, Moka-san, Tsukune, Moka-san, "Je zakázáno prozrazovat svou démonickou podobu!", kalhotky, špatňák chce sežrat nějakou hlavní postavu, Tsukune se snaží alibisticky pomoct, Tsukune, Moka-san, kalhotky, náhodné odstranění křížku, "taková démonická aura!", kalhotky + prsa, naboostěná Moka-san za minutku vyřídí špatňáka, Tsukune má novou lásku, kalhotky, muck do krku a repeat. Geniální.(4.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace