Reklama

Reklama

Gangsteři z Miami

(TV film)
  • Česko Gansteři z Miami Beach (více)
všechny plakáty

Majitel nejoblíbenějšího nočního klubu v Miami na South Beach je pěkný ptáček. O zdejší smetánce ví všechno, ta ovšem netuší, že Chris a jeho nejlepší kamarád Andy mají hodně špinavou minulost spjatou s mafií. Jenže před minulostí se donekonečna utíkat nedá…
Režisér Tim Hunter a scenárista Nicholas Pileggi vyprávějí v tomto americkém dramatu o pádu jednoho z nejoblíbenějších nočních klubů v Miami. Jeho majitelem je osmadvacetiletý Chris (Jason Gedrick), původem z New Yorku, jemuž se říká Král South Beach. Zná místní smetánku lépe, než kdo jiný. Tráví přece celé noci v jeho podniku, v soukromých pokojích pro VIP hosty. Jeho pravou rukou je Andy (Donnie Wahlberg), nejlepší kamarád a šéf ochranky, který splní cokoliv, o co ho Chris požádá. Jenže oba mají před svým okolím co skrývat - jejich minulost je totiž spjata s mafií, špinavými penězi a vraždou. A když místní policie, která tuší, co jsou zač, začne okolo baru čmuchat, je jen otázkou času, kdy Chris uklouzne. A až se to stane, strhne se bouře, která udeří z místa, odkud by to nikdy nečekal. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

SeBig 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale na tenhle film jsem se těšil a šetřil jsem si ho na příležitost, že si to pustím doma na plazmě a hodim těžkej chillec. (i přes to hodnocení) Nakonec teda, zbrklá otřesná vizualizace a kamera, herecké výkony připomínají telenovelu a příběh je teda pěkně slabej.. takže vlastně skutek utek. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Na TV film to není až tak zlé. Má to spád, akci, když se na to díváte jako na film natočený podle skutečnosti. Samozřejmě jsou tu nějaké nesmyslné dialogy, ale to jsou i v jiných lepších filmech. Donnie Wahlberg jako Andy zahrál celkem dobře, hůře na tom byl Jason Gedrick jako majitel klubu Liquid Chris Troiano. Co se mi však vysloveně nelíbilo, byli nevhodně a absolutně nepodobní herci, kteří reprezentovali Madonnu nebo Versaceho. Hudba Rob Mounsey. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Nyní načínám jedenáctou stovku svých komentářů. Jak už jsem se několikrát v minulosti zmínil, je velkou výhodou, pokud od filmu téměř nic nečekáte, a já skutečně v tomto případě nic zvláštního nečekal, a díky mým nulovým očekáváním jsem si tenhle snímek dokázal docela užít, aniž bych se nudil nebo měl pocit, že tenhle film je jen pouhou ztrátou času. Uznávám, že to možná není nějaký originální nebo geniální film, ze kterého by si měl divák sednout na zadek, ale jako filmový zážitek na jeden vlahý letní večer to určitě ušlo a jestliže má očekávání byla nulová, tak nyní po zhlédnutí filmu mohu říci, že jsem výsledkem velice příjemně překvapený, protože filmy z tohoto prostředí (mafie, oganizovaný zločin, noční kluby) příliš nevyhledávám, a o to více jsem rád, že jsem nyní udělal výjimku a na tento film se podíval. Pokud se zaměřím na herecké výkony, tak rozhodně pozitivně zafungoval fakt, že žádného ze zde účinkujících herců jsem neznal, čímž jsem se mohl maximálně soustředit na děj, prostě fakt, že ve filmu účinkují neznámí herci, na mě většinou působí jen pozitivně, a stejně tak tomu bylo i v tomto filmu. Každopádně Donnie Wahlberg a Jason Gedrick zahráli hlavní role opravdu perfektně a i díky nim mohu říci, že jsem viděl film, který rozhodně patří k mírnému nadprůměru. Zvažoval jsem udělit i čtyři hvězdy, ale nakonec to nechám za lepší tři hvězdy. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Průměrný, ale zábavný film, u kterého musí člověk zapomenout na to, že je pod jeho scénářem podepsán Nicholas Pileggi, spoluautor Casina a Mafiánů. Právě rutinní scénář, s povinnými zvraty, tak je největší slabinou tohohle televizáku. Jinak je to ale vcelku švanda. Gedrickův hlavní grázlík je sympatický, holky pěkné a všude svítí sluníčko. Film roku to sice není, ale jako večerní nenáročná zábava, to bohatě stačí. ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"AT SOME POINT HE IS GOING TO TALK AND IT WILL BE ABOUT YOU." ------------- Otrasný film, otrasní herci, otrasná réžia a veľmi chabý príbeh. Ale tak čo čakať od TV filmu. Vďaka za blahodárne krátku minutáž, ktorá ma ušetrila dlhého trápenia, relatívne obstojného Donnieho a nablýskanú dravo-červenú Testarossu, plachtiacu po uliciach horúceho Miami. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama