poster

I.Q.: Génius

 • USA

  If I Had Known I Was a Genius

Komedie / Drama

USA, 2007, 102 min

Komentáře uživatelů k filmu (20)

 • Deimos
  *

  DVD/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +Tara Reid -naprosto trapní někteří herci (Sharon Stone, Debra Wilson), bez vtipu, bez zábavy/// S přáteli jsme si vybírali film a šáhli po tomto. Moc se mi do něj nechtělo, ale zkusili jsme to. A je to naprostej děs. Má to být komedie a přitom jsme se vůbec nesmáli. Po filmu mi říkali, že je to aspoň poučné, já bych řekl, že je to prázdné, místy trapné a hlavně hodně nudné. Nejvíc se mi líbili ty scény v obchodě, u nich jsem se mírně pobavil. Škoda, že film nebyl jen z tohoto prostředí, ale hraje si na něco víc. Říkám ruce pryč a nebýt tam pasáž s Tarou Reid, byl by to zaručený odpad./// Celkem 27%///(22.3.2009)

 • Smok
  ****

  Príbeh o chlapcovi, na ktorého genialitu sa aj jeho vlastná matka dívala, ako keby mal pohlavnú chorobu rozvinutú do nepekného štádia. Bohužiaľ vysoké IQ neznamená automaticky aj veľké uplatnenie v spoločnosti a tak je tento príbeh nedoceneného mladíka viac menej smutným filmovým zážitkom.(12.7.2009)

 • Terva
  **

  I. Q. = 39 %(25.5.2011)

 • mysiak
  **

  Dobre rozprávaný príbeh, je vtipný, originálny, má hluché miesta a znechutila sa mi Whoopi Goldberg, Tara Reid vyzerá po dlhom čase dobre...je to trošku natiahnuté, ale dosť dobré(14.9.2008)

 • blackrain
  **

  Je celkem logické, že genialita se setkává s nepochopením. Normální lidé se dívají na geniální jako na něco neobvyklého, na něco, co se vymyká všem zažitým standardům. Také jsem jednoho takového měli na základní škole. Pak si lehce prošel gymnáziem a dvěma vysokými školami. Dneska je z něho řidič kamionu. Nějak jsem se při sledování zapomínala smát a nebo to bylo tím, že je to nevtipné. Možná by bylo ze všeho nejlepší, kdyby to ten Michael všechno neglosoval. Takhle to totiž působí jako nějaký slepenec útržkovitých epizodek a v podstatě to postrádá jakýkoliv normální smysl. Sharon Stone mi svou Glorií někoho strašně připomínala, ale já si nemůžu vzpomenout koho. Dvě hvězdy dávám pouze za snahu herců, i když se u některých jejich snaha proměnila spíše v trapnost.(24.7.2012)

 • Siri69
  **

  Začne to poměrně slibně, ovšem čím déle na to koukáte tim větší je to nuda. A vtipy časem začnou být doslova trapné. Obsazení Whoopi Goldberg je tady úplně zbytečné a bez významu, naopak mě potěšil Noel Gugliemi, který ukázal, že zábavná role mu sedne víc, než když hraje nějákého mexického frajera s bouchačkou. 1,5*(26.3.2014)

 • Evandulik
  odpad!

  Keby som mala nepriateľa a chcela by som ho mučiť, tak by som ho priviazala k stoličke a pustila mu práve tento film. Ak by som ho chcela unudiť k smrti, tak by som mu ho pustila aj 2krát, viac by určite nezniesol.(26.6.2010)

 • Pavlík
  **

  29. 11. 2012 (342.); paní Fremont byla více potrhlá než vhodná učitelka(29.11.2012)

 • Jane18CZ
  odpad!

  To byla taková nehorázná hovadina, že to byla největší ztráta času, který jsem kdy mohla strávit u nějakého filmu. Ten film byl naprosto o ničem, stupidní jak pro retardy a fakt mě mrzí ten čas který jsem u toho strávila. Absolutně to nestálo za to a v životě bych se na to znova už nepodívala! Odpad je slabé slovo :-/(20.9.2008)

 • AngiS
  *

  A kde byl ten náznak komedie? Prachprostá blbost v který je hlavní hrdina velkej, nesympatickej černoch.. nikdy víc..(18.1.2009)

 • Olík
  *

  Hrdina dramatické komedie Michael má obrovský předpoklad pro snadný život, který se však stává i jeho hendikepem – vysoké IQ. Příběh vyprávěný hlavním hrdinou - jasně proč ne. Ale příběh hraný jedním aktérem od školky až po dospělost, k tomu ještě nesympatickým antihercem – nevím, asi nejsem na těch samých drogách jako režisérka. A to co předvádí Sharon Stone – to snad ani nebudu komentovat :((15.12.2010)

 • Elbarto08
  odpad!

  10 minut stačilo..potom jsem usnul(26.6.2011)

 • Mes-siah
  ***

  Originálne ponatie a skvelo zahraná postava Keitha Davida. Ale celým filmom som mal pocit, že som to niekde videl. Nezbavil som sa ho doteraz. Tak to s originalitou asi nebolo také žhavé. Ale na popoludnie nedele, ked sa človek pripravuje na pracovný týžden , je to ako stvorené.(10.1.2009)

 • kacir
  odpad!

  Nic ine ako odpad nemozem dat. Komedia bey humoru. A jedine drama na tomto filme je, ze sa na to herci dali.(6.3.2009)

 • RendaVahala
  **

  Nudné a zbytečné. Přišlo mi to jako film od infantilního děcka. Každopádně aspoň za snahu a děj takový, že aspoň trošinku maličko zaujal dávám 20%(19.2.2012)

 • Simo16
  **

  Za moju Whoopi!!!(27.2.2009)

 • mimozakon
  **

  Celkom zaujímavá a miestami vtipná komédia, celkovo mi to ale prišlo trošku dlhé a bez nejakej lepšej pointy.(20.10.2008)

 • 12055
  ***

  No, tenhle snímek ve mně vyvolává dost rozporuplné pocity. Čekal jsem odpočinkovou komedii a místo toho jsem koukal na přerostlýho utlačovanýho černocha, který "vzlykal" nad svým promarněným životem. Kdyby jen býval věděl, že má IQ génia...(10.6.2008)

 • elvis172
  odpad!

  Až neuveritelne zdĺhavé a nudné .(25.12.2008)

 • P@\/EL
  ****

  Dobře udělaná komedie, která předvede několik poměrně povedených humorných situací a dobrých hlášek. Líbilo se mi hlavně velice originální ztvárnění hlavní postavy Michaela, který i v dětství vypadá jako dospěly, což někdy působivý hodně komicky, a vypráví nás svůj osobitý příběh, kde je využito retrospektivy. Děj je místama dobrodružný, ale v druhé půli se zbytečně táhne.(12.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace