poster

Sněžní přátelé

 • Česko

  Baďata na sněhu

 • USA

  Snow Buddies

 • Slovensko

  Dobrodružstvo na Aljaške

Rodinný

USA, 2008, 87 min

 • Majduskabb
  **

  Nevím proč, ale tenhle díl mě až tolik nebavil. Kdyby tam nebyly ty krásný štěnda, tak bych to asi po chvíli vypla. Ukamenujte mě, ale štěňata ve psím spřežení se mi jeví jako absolutní blbost a rozhodně mi to nepřijde moc výchovné. Ale za to, že se znovu vrátil Budderball a jeho parta, musím ty 2* dát, protože jsou naprosto k pomuchlání.(6.2.2012)

 • Puslanka
  *

  Neviděla jsem celé, ale i tak jsem byla šokovaná. Jako film pro děti hezký, ale maličká štěňata táhnoucí sáně v několikadenním závodu na Aljašce??? Takové štěně nezvládne ani obyčejnou normálně dlouhou procházku, natož takový zápřah a v drsných podmínkách. Pak nemají být ty děti tak hloupý a chtít od štěněte zázraky, když si ho vydobudou na rodičích...filmy bývají často nelogické, ale tenhle předvádí i týrání, jen v hezkém pozlátku.(4.8.2012)

 • Colour
  **

  Rozprávajúcich psov už bolo, síce na začiatku boli zlaté retrívery roztomilé, neskôr mi ich rozhovory neskutočne liezli na nervy. Dosť mimo boli veľké múdrosti malej feny, šteňaťa. To je rovnako pravdepodobné, akoby začal 8-ročný chlapec rozprávať o jadrovej fyzike a štiepení atómu. Film sa ani trocha nesnaží byť originálny, od začiatku je koniec jasný, i keď to v podstate nevadí. Ďalší film, ktorý vznikol len na to, aby mala čo pozerať pohromade rodina na Vianoce. 45%(20.12.2010)

 • Viktooorka
  ****

  Stačil jediný pohled do těch nádherných modrých očí a Verunce se podlomili kolena. Všichni pánové prominou, ale žádný nemá takový pohled jako hlavní hrdina Shasty, kterým není nikdo jiný než pes, štěňátko hááskyho :o) Přiznávám, že díky němu a jeho hereckým kolegům, tedy dalším 5 štěňátkům zlatých retrívrů, jde celé objektivní hodnocení (které stejně nikdy nedodržuji) stranou, páč nedokážu takovým roztomiloučkým pejsánkům dát špatné hodnocení. Nebýt kolegy Kajdy, který se na to semnou díval, bych oslintala celou obrazovku, popřípadě bych ji láskou snědla (a to by se mu jistě nelíbilo, protože patřila jemu). Takže pokud máte v plánu si Sněžné přátele pustit, měla bych Vás varovat, pokud se chystáte mi je hanit, umím velice dobře hrát pejska a můj kousací stisk je vražedný! :o) Sněžní přátelé jsou další z řady samoúčelných rodinných komedií, kde nezáleží na ničem jiným, než že všechno dobře dopadlo.(4.10.2010)

 • Incantator
  ***

  Rodinná komédia z dielne Disney Channel naväzuje na filmovú sériu Air Bud. Samozrejme, najkrajšími a najprepracovanejšími postavami sú psie šteňatá, ľudské charaktery za nimi v mnohom zaostávajú. Za menej šťastné riešenie považujem, že psi rozprávajú. Počítačom vymodelovaný pohyb ústami je vo filme rušivým faktorom a zároveň dokazuje neschopnosť scenáristov pracovať s mimojazykovými prostriedkami. Hlavná dejová línia tiež neprináša originálne myšlienky, ale húževnatosť šteniatok pri snahe zvíťaziť v pretekoch je verne a pôsobivo vyobrazená. Dobrodružstvo na Aljaške neprináša nič viac, ani nič menej, než ako je to už jasné zo slovenského názvu - milý rodinný príbeh na jeden večer, ktorý sa v pamäti diváka dlho nezachová. (19.12.2010)(19.12.2010)

 • - Pretože šteniatka rastú príliš rýchlo na to, aby stihli dokončiť natáčanie v rovnakej veľkosti, boli odobraté matkám a pripustené pred kamery už ako 6-týždenné. Následkom toho trpeli giardiózou, kokcídiami a parvovírusom. 5 šteniatok napokon zahynulo. (whack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace