* Rise of the Robots * AUTOBOTS Roll Out * DECEPTICONS Strike * Inside the AllSpark (oficiální text distributora)

T2

Kúzlo bonusov sa nezaprie, práve v nich sa môžete priblížiť viac do diania na pľace. Miestamy to je neskutočne strhujúce, hlavne keď ponad hlavami zo štábu lietajú vzduchom autá, veľké klimatizačné jednotky a iné trosky po výbuchoch. ()

Mertax

Autobots roll out: Tohle byl nejzáživnější dokument o těch věcech na 4 kolech (a to se o auta vůbec nezajímám:). Okolo 200 zničených vozidel, bus roztrhán na půl. Fíha. Rise of the robots aneb jak Amíci vymysleli celý background k japonským hračkám. Decepticons strike: Bay si najme i americké letectvo, bez problémů. Inside the AllSpark: Triky, triky, ty úžasné triky!!! ()

Bat55

Ďaľšia zložka dokumentov, tentoraz s podtitulom ,,Their War", teda v našom preklade ich vojna, nám poodhaluje pikantné veci zo sveta TF. Taktiež si tento dokument zaslúži maximálne hodnotenie :))) ()

Slavomír

Dokument rovnako zábavný ako samotný Tranďáci. Môžete vidieť Michaela Baya ako bezuzdne buzeruje štáb, rozprávanie Key-location-managera o tom ako sa má chuť každú cvíľu rozplakať. Zistíte že prelet vrtuľníkov cez kanál znechutil celý štáb., lietajúce trosky, zaujímavé vynálezy uľahčujúce natáčanie, uff, je toho veľa. Dvojdiskovka sa naozaj oplatí. Človek si spraví predstavu čo natáčanie akčného veľkofilmu obnáša a pobaví sa ()