Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hezká a lehce „ujetá“ zpěvačka Penelope (Natalie Wood) se zamiluje do bankéře Jamese Elcotta (Ian Bannen), narychlo se vezmou, brzy přijdou nudné všední dny. Penelope se cítí svým mužem zanedbávána, její dny jsou plné nudy, utrácení peněz a návštěv terapeuta. Frustrovaná Penelope začne krást, zpočátku malé věci, pak větší a jednoho dne přijde na řadu její první „bankovní loupež“ a zrovna v nové bance jejího muže. Přestože vlastně všechno nasvědčuje tomu, že ona je pachatelem a její lékař se domnívá, že to stejně udělala jenom proto, aby na sebe upozornila, odmítá tomu okolní svět uvěřit. Ke všemu je dokonce namísto Penelope zatčena nevinná žena. (MacGuffin)

(více)

Recenze (2)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Hezká a lehce ,,ujetá´´ zpěvačka Penelope (Natalie Wood) se zamiluje do bankéře Jamese Elcotta (Ian Bannen), narychlo se vezmou, brzy přijdou nudné všední dny. Penelope se cítí svým mužem zanedbávána, její dny jsou nuda, utrácení peněz a návštěvy terapeuta. Frustrovaná Penelope začne krást, zpočátku malé věci, pak větší a jednoho dne přijde na řadu její první ,,banková loupež´´ a zrovna nová banka jejího muže. Přesto, že vlastně všechno nasvědčuje tomu, že ona je pachatelem a její lékař se domnívá, že to stejně udělala jenom proto, aby na sebe upozornila, odmítá tomu okolní svět uvěřit. Ke všemu je dokonce namísto Penelope zatčena nevinná... Taková neškodná, lehká komedie. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Natalie Wood ovláda svojim šarmom a pôvabom celý film a veľmi dobre sa na ňu díva. Priemerná komédia o zanedbanej manželke, ktorá sa stane zlodejkou nemá veľké ambície ale dokáže pobaviť. Druhá recenzia. ()

Reklama

Galerie (14)

Reklama

Reklama