Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Já se připojím k té pozitivní naladěné půlce, která filmu odpustila ten ryze televizní syndrom. Co se týče zápletky, tak je okoukaná a neoriginální, ale zároveň si myslím, že se ubírá lehce jinde, než ostatní filmy s psychopatickou zamilovanou krasavicí a taky se musí uznat, že celý tento žánr ještě není tak vyčpělý, jak jsem si myslel. Byly místa, kdy jsem byl hodně napjatý. Závěrečná bitva je celkem povedená.(26.7.2011)

• Kejt.lin

Marně jsem čekala na něco nečekaného ..a dočkala jsem se jen opravdu toho, co jsem od začátku čekala..průhledný už od začátku, mega škoda(28.1.2014)

S odřenýma ušima 50%. Asi po půl hodině jsem uvažoval, že to vypnu, absolutně mě to nebavilo. Ale mé prokletí je, když něco rozkoukám, tak musím vědět, jak to dopadne. Takže jsem dál trpěl. Ale potom se to trošku rozjelo a finálních asi 20 minut bylo fakt super. Každopádně jako celkem je to slabota. Chybí tomu napětí, trošku více psychologie, je to takové plytké. Nešlo to moc do hloubky. Prostě takové nijaké. Nebýt té poslední dvacetiminutovky, asi by to bylo za 2 hvězdičky. Musím pochválit výkon Ali Larter - nejen, že se na ni pěkně kouká, ale ten její vyšinutý výraz byl fakt super. Jinak nuda! Howgh!(14.12.2014)

Thrillerů o diskriminaci a obtěžování mužů je asi tak málo, jako v reálném životě takových situací. O to víc je "šokující" dění ve filmu. Hlavní hrdina je učebnicový vzorný manžel, kterému se, chudáčkovi malinkému, děje tak hrozná věc, že se po něm sápe cizí baba a chudáček hlavní hrdina nechce a jen čekáte, kdy z toho bude milostná aférka a začne své manželce zahejbat. Jenže, co se neděje, Ali Larter je psycho se vším všudy a hlavní hrdina opravdu patří do toho 0.0000000001% šikanovaných, obtěžovaných mužů. V momentě kdy mi tohle došlo, ve mně vřely pocity vraždění a mučení (hlavní záporačky). A ejhle, ona ta svině, co rozvrací manželství nakonec dostala co si zasloužila, takže satisfakce akorát. Herecké výkony nic moc, v podstatě nešlo o co stát, hudba nebo snad exteriéry / interiéry - ničím film nenadchnul, ale originální, málo viděný scénář si zaslouží vyšší hodnocení. 80%(18.7.2015)

Na tento film jsem se chtěl kouknout asi jenom kvůli dlouhým a krásným nohám A. Larter. A to jsem teda vedle nešlápl, protože A. Larter svou krásou vůbec nešetří. Ale to nebylo jediné, co jsem trefil. Tento film totiž není vůbec špatný - naopak! Celá trojice hlavních protagonistů to hraje opravdu dobře a psycho-scény s Ali fakt mají sílu. Závěr mi přišel trochu shazující, ale tak co se dá dělat. Dobrý námět, nevím, proč by se to nemohlo stát komukoliv z nás... Dobrý film a já byl moc spokojený!(18.4.2012)

Ano, je to již několikátá variace na stejné téma a pokud chcete objevovat něco nového "Posedlou" vynechejte.. Pokud se však chcete nezávazně pobavit, přistoupíte na tuto hru, tak tento snímek pro vás nebude zklamáním. Ostatně koukat se na krásnou Beyonce v roli matky, která to "řešení" vezme do vlastních rukou, je vcelku příjemné..(5.3.2011)

Hodně slušný thriller, dobrý děj a skvělé herecké výkony. To co mě trochu mrzí je naprosto očekávaný a klišovitý konec, škoda.(2.6.2011)

• krusty2

......naivne,stupidne,urazlive a obcas aj hrozne herecky zvladnute. Tak 10 az 20 rokov dozadu by to mozno bol obrovsky hit,ale nie pre mna. Myslim si ze aspon nominacia ,alebo vyhra pre Beyonce ista.Myslim tym Zlatu Malinu. Chudak rejza za take obsadenie a scenar.Aspon jedna herecka svetla stranka tu je:Idris Elba.(14.7.2009)

Moc pěkný film. Herci přesně sedí do svých rolí. Ali je odporná mrcha :-) Děj má spád, prostě se mi to opravdu líbilo. + Naprosto skvělá rvačka na konci.(28.8.2009)

• Teardown

...a nebo odpad?(20.10.2009)

V rukou Polanskiho a zcela jiným výběrem hlavních postav by to mohla být slušná jízda, takhle je to navoněný čajíček, který dostatečně zabaví televizního diváka.(3.3.2011)

Solidní záležitost, Ali Larter tento typ role sedne jako zadek na kastról.(7.12.2014)

(23.7.2009 DVDRip) skade nabrali to ze horror? priemerny thriller s dobrymi dvoma hlavnymi hercami.sice nie raz uz videny namet, ale s Ali Larter sa na to pozeralo veeelmi dobre.ona proste vie hrat zvodne mrchy.na zaciatku chybalo: inspirovane nie skutocnostami , ale heroes :-) . nic extra od toho necakajte, iba filmik na jeden nenarocny vecer. 50%(23.7.2009)

• mala_kea

Celkem slušný rozjezd se zajímavou zápletkou a poměrně dobrým scénářem. Jenže ke konci obrátky upadají a film se stává docela protivným až vlezlým. Prostě to začně člověka docela nudit, jediné však, co ho ještě docela udržuje v tempu je nejistý závěr, který může dopadnout jakkoliv. Ale až moc jsem to přechválil. Tak trapný a béčkový konec mohl vymyslet jen Steve Shill a to se dost divím, protože toto je pan režisér. Měl by ale spíše zůstat u seriálové režie, ta mu přece něco říká.(13.1.2010)

• Olík

Vyšinutá sekretářka schopná jít přes mrtvoly, aby se dostala blíž svému šéfovi už tady byla - A ne jednou!!! Myslím si, že Beyoncé si vybudovala v showbiznizu jméno, které není hodno pricmrdávání v takových dramátkách, které působí víc televizně než AZ-kvíz!!!!(22.2.2011)

Priemerný thriller akých bolo na túto tému natočených už pomerne dosť.Film pôsobil trošku nerealisticky v niektorých momentoch...princíp náhody bol príliš často ( epidémia chrípky hehe ). Ali Larter v úlohe vyšinutej ženy ktorá silou mocou chce muža Idris Elba ktorý je ale štastne ženatý ... bude to pomerne často vo filme aj dookola omieľať .... doma má Beyoncé ktorá sa určite nebude tváriť nadšením zo záskoku v práci jej manžela. Finálny súboj ukazuje kvalitu amerických domov a ručne stručne v podaní dvoch krásnych dám.(5.9.2011)

• jasanka

Tak nějak jsem od filmu nic nečekala, takže mě ani nezklamal. Jako kulisa fajn.(18.11.2014)

• alambert

Mám pocit, že tenhle film vznikl jen proto, aby trochu vyrovnal ty hory filmů, které za 100 let vznikly, kde byli běloši hodný a černoši zlý...(7.12.2014)

Myslím, že tak od druhé scény kdy se mladá zaskakující sekretářka objevila na scéně, bylo jasné jak to asi celé dopadne. Ovšem překvapivě jsem u toho vydržel až do konce a docela mně to i bavilo.. takový průměr asi. Kdo má rád drama a nevadí mu, že ho to vlastně vůbec nepřekvapí, tak tohle bych i doporučil.(19.8.2015)

Ani slusny Idris Elba a posadnuta Ali Larter nemozu zastriet fakt, ze film neponuka nic, co by sme uz inde nevideli. Napriek tomu sa na to dobre pozera a zaver tiez nepatril k najhorsim. Len Beyonce by sa mala skor drzat spevu nez herectva.(20.7.2009)