poster

Das iTeam - Die Jungs an der Maus (TV seriál)

Komedie

Německo, 2007, 6x24 min

Režie:

Heinz Dietz

Střih:

Benjamin Ikes
(další profese)
 • shadower
  odpad!

  Pokuď bych někdy měl něco označit jako synonymum filmového/seriálového odpadu, tak to bude tato napodobenina. Viděl jsem už toho hodně z produkce sat1, ale na tohle jsem rozhodně připraven nebyl. Něco tak trapného a bez špetky humoru jsem ještě neviděl (Troškovým filmům se vyhýbám velkým obloukem). Alespoň, že sami němci byli tak soudní a ten "seriál" odstřelili.(10.8.2008)

 • MarekT
  odpad!

  Děkuji moc uživateli lakikaki. Opravdu jsem nevěřil svým očím, přátelé. Tento německý remake IT Crowd okamžitě zařazuji do TOP 10 odpadů ve svém profilu. To by mě zajímalo, jestli si na SAT 1 fakt mysleli, že plagiátorstvím nejvyššího stupně dosáhnou úspěchu. Mimochodem, ty okopírované scény jsou ještě k tomu neskutečně blbě natočené jednak technicky (Němci využívali statických kamer narozdíl od Britů), tak herecky. První díl a hloupé napodobování Chrise O´Dowda a Chrise Morrise (vrchol všeho v oné ukázce) jsem ještě vydržel. Pustil jsem si druhý díl a ten jsem nedokoukal. V tu chvíli nechybělo málo, abych se při scéně s novým číslem pohotovosti nepozvracel! Není překvapením, že Němci změnou původního čísla vtip zavraždili. No, řeknu vám, že třeba takoví Policajti z předměstí, kteří u nás měli suplovat žánr sitcomu, jsou proti tomuhle vysoce kvalitní seriál. Pro mě definice odpadu. A odpusťte mi, že se nad tímto takhle rozepisuji a rozčiluji, vím, že to je jako plakat nad rozlitým mlékem, ale tohle je neodpustitelné. A to řadím originál mezi ty slabší sitcomy.(6.1.2009)

 • swamp
  odpad!

  Konzervované peklo, které když jednou otevřete, nikdy už se nezbavíte té pachuti. Všemu nasazuje korunu parafráze postavy Mosse, zde Gabriela - ten se tak snaží být ultra prkenný, až se chce člověku zvracet. To si vážně mysleli, že dokáže kdokoliv na světě předvést alespoň z desetiny tolik, co všestranně zaměřený Richard Ayoade?! No... očividně mysleli. Bohužel při tom nemysleli.(7.3.2015)

 • woody
  odpad!

  Das ist aber quatsch! Musim říct, že nad tímhle surrealistickým a nade všechno esenciálně neftipným seriálem jsem se chvílemi řezal víc jak u pravého IT Crowdu. Ale přesto si to nic jiného než odpad nezaslouží. Nikdy nezapomenu na ten absolutně zabitý a nepochopený vtip s olízáním prstů a zvonícím telefonem. Na ty tupě zírající neherce (především Mosse). Na tu lahodně znějící němčinu, snažící se zachytit tu suchou dikci originálu (neúspěšně, nutno podotknout). A tady se dozvídám, že už to zrušili... Velká škoda. Vedle amerického Red Dwarfa další nedoceněný kult. Věřím, že se mě vnuci zeptají: "A dědečku, vy jste skutečně viděl ten ztracený a nikdy nenalezený skopčácký IT Corwd, o němž všichni tolik vykládají, ale nikdy nikdo ho neviděl a někteří, zejména Fritz s Hansem ho považují za hrubou anti-germanistickou propagandu vymyšlenou závistivými Slovany a Anglosasy?" ... Inu, chlapci, viděl. Viděl.(22.4.2008)

 • tom.cube
  odpad!

  Vrchol trapnosti a německého neumětelství. Všem nám bylo jasné, že IT Crowd je jen jedno, ale že jeho německý remake dopadne takhle špatně, to je neuvěřitelné. Jde v podstatě o přesnou kopii originálu, ale s německými herci a bez jakékoli špetky humoru, tohle prostě umí jen Němci. Pro názornější představu doporučuji zhlédnout srovnávací videa na youtube.(24.5.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace