poster

Das iTeam - Die Jungs an der Maus (TV seriál)

Komedie

Německo, 2007, 6x24 min

Režie:

Heinz Dietz
 • shadower
  odpad!

  Pokuď bych někdy měl něco označit jako synonymum filmového/seriálového odpadu, tak to bude tato napodobenina. Viděl jsem už toho hodně z produkce sat1, ale na tohle jsem rozhodně připraven nebyl. Něco tak trapného a bez špetky humoru jsem ještě neviděl (Troškovým filmům se vyhýbám velkým obloukem). Alespoň, že sami němci byli tak soudní a ten "seriál" odstřelili.(10.8.2008)

 • Hellbilly
  odpad!

  Neskutočne trápna doslovná napodobenina pôvodného seriálu, o ktorej už písať je utrpenie...IT Crowd je úžasne zábavný seriál, lenže keď doslovne skopírujete jeho scenár a dosadíte do neho bandu tupých nemeckých polien, ktoré vyzerajú k uzúfaniu debilne, nevedia hrať, nemajú ani páru čo je práca s hlasom alebo gestikulácia, a len tam stoja, čučia doblba a snažia sa nepodarene imitovať postavy z originálu, tak z toho vznikne vec pre ktorú je smiešne tragické slabé slovo...(25.4.2010)

 • swamp
  odpad!

  Konzervované peklo, které když jednou otevřete, nikdy už se nezbavíte té pachuti. Všemu nasazuje korunu parafráze postavy Mosse, zde Gabriela - ten se tak snaží být ultra prkenný, až se chce člověku zvracet. To si vážně mysleli, že dokáže kdokoliv na světě předvést alespoň z desetiny tolik, co všestranně zaměřený Richard Ayoade?! No... očividně mysleli. Bohužel při tom nemysleli.(7.3.2015)

 • woody
  odpad!

  Das ist aber quatsch! Musim říct, že nad tímhle surrealistickým a nade všechno esenciálně neftipným seriálem jsem se chvílemi řezal víc jak u pravého IT Crowdu. Ale přesto si to nic jiného než odpad nezaslouží. Nikdy nezapomenu na ten absolutně zabitý a nepochopený vtip s olízáním prstů a zvonícím telefonem. Na ty tupě zírající neherce (především Mosse). Na tu lahodně znějící němčinu, snažící se zachytit tu suchou dikci originálu (neúspěšně, nutno podotknout). A tady se dozvídám, že už to zrušili... Velká škoda. Vedle amerického Red Dwarfa další nedoceněný kult. Věřím, že se mě vnuci zeptají: "A dědečku, vy jste skutečně viděl ten ztracený a nikdy nenalezený skopčácký IT Corwd, o němž všichni tolik vykládají, ale nikdy nikdo ho neviděl a někteří, zejména Fritz s Hansem ho považují za hrubou anti-germanistickou propagandu vymyšlenou závistivými Slovany a Anglosasy?" ... Inu, chlapci, viděl. Viděl.(22.4.2008)

 • lakikaki
  odpad!

  Udeľovaniu odpad!-u sa snažím vyhýbať ako sa len dá, ale v tomto prípade nemôžem inak. Nemci vzali jeden z mála vtipných a kvalitných sitcomov súčasnosti, The IT Crowd a skopírovali ÚPLNE VŠETKO - scenár si zrejme len preložili do nemčiny a o réžii nemôže byť ani reči, scény sú totiž presnou kópiou pôvodného seriálu. Dobre, to by sa možno dalo zniesť, keby to bolo aspoň vtipné, ale tieto prekopírované scény vtipné nie sú ani náhodou a každú situáciu, ktorá je zábavná už len svojou myšlienkou, zabíjajú herci, ktorí jednak otrasne prehrávajú a jednak sú maximálne debilní už na prvý pohľad. Jedna vec je ale na tomto "výtvore" dobrá - seriál bol kvôli nízkej sledovanosti a sťažnostiam fanúšikov pôvodného The IT Crowd zrušený. Dúfam, že sa tento shit teraz smaží v televíznom pekle. | http://youtube.com/watch?v=Q9RLaKUiiqk | http://youtube.com/watch?v=GiAqfGSDDLQ(6.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace