poster

Gay Sex in the 70s

Dokumentární

USA, 2005, 67 min

Hrají:

John Inman
 • 2mig1
  ***

  šukali jsme na schodech, na molech, prostě všude.. pak jsme taky šukali pod barem, za barem, prostě všude.. jo a taky jsme šukali na pláži a ve vodě... a taky jsme brali drogy... tak o tom se tu 55 minut vypráví, jak bylo všechno super, nevázaný a divoký...a v posledních pěti minutách vám titíž lidé promlouvají do duše, ať používáte kondomy i při kuřbě... a to mám brát jako vážně?! jako výpověď o době rozkvětu gayů fajn, ale v tomhle formátu to mohlo mít klidně krátkometrážní stopáž...(16.6.2011)

 • Pajela
  ****

  Dávám čtyři hvězdy, protože je to poučné a zajímavé. Já sama sem neměla ani páru o tom, jaký život v sedmdesátých letech gayové vedli. Líbily se mi proslovy hlavních postav a obdivovala sem jejich odvahu. Stojí rozhodně za zhlédnutí! Přínosné, sem tam šokující, poučné, dobré... :-)(14.5.2008)

 • NinadeL
  ***

  Jak se šukalo v gay komunitě v letech 1969-1981 v NY? Hodně, často a intenzivně. Tolik pointa. A ti, kdo přežili epidemie pohlavních nemocí, bojují dodnes proti AIDS.(17.5.2010)

 • Dr_Bilo
  ***

  Jsem zklamán. Autor měl v ruce poměrně silnou látku a prvních 20 minut jsem jenom nevěřícně koukal na obrazovku, když jednotliví aktéři popisovali, kde, jak, proč, s kým v New Yorku souložili. Ta sexuální svoboda se zdá až neskutečná… Jenže jsem očekával, že se pak dokument někam posune, ale chyba lávky. Skutečně jen celých 67 min posloucháte popisy různých gay souloží. Aspoň jsem pak měl historky do hospody :).(20.11.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $249,565Tržby Celosvetovo $-(12.5.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace